![]() |
Gdybym był Bednarzem to bym zaczął studiować nazwiska zawodników, którym się kończą kontrakty w średniakach rosyjskich. Będą dobrzy kopacze od wyciągnięcia za rozsądne, moim zdaniem pieniądze. Jakby na to nie patrzeć kryzys jebnie ich tak mocno,że zaraz zaryją łbem o beton. Dość powiedzieć, że sponsor- choć tutaj sprawę jakoś rozwiążą, bo Łużkow Mer Moskvy też coś tam łoży- FK i CSKAA koszykarzy rozważa wycofanie się ze sponsorowania sportu. Kilka miliardów jest w tył. Rzecz jasna kryzys dotyczy tylko tych, którzy są daleko od Kremla i na"dofinansowanie" nie mają co liczyć. CSKAA finansowanie ma zapewnione na solidnym poziomie. Jest to klub armijny więc z budżetu kasa popłynie,nawet jak Sibbank się wycofa. Także Lokomotiv ma zapewnioną egzystencję, właścicielem są koleje, także Terek Grozny nie może narzekać. Jest finansowany z funduszu wspierającego"odbudowę" Czeczenii, a że tam się nic nie buduje... Dynamo Moskwa może najgorzej skończyć, wszak właściciel handluje piaskiem. Gazprom to już inna bajka. Kasę z budżetu bierze na przetrwanie. To tak z grubsza, sygnalizuję tylko, że otiwiera się całkiem nowy rynek, z którego można kogoś dobrego wyciągnąć. Wiadomo,że najlepsi pójdą na zachód, ale ilu ich będzie, 5- 6 z całej ligi?
Czas pracuje na naszą korzyść. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Szamoulski nie dogadal sie z Hibernian, wiec moze by tak jego wziasc?
http://www.90minut.pl/news.php?id=820874 |
|
Byłoby idealnie. Teraz kiedy został na lodzie powinniśmy przynajmniej spróbować. Inna sprawa, że pewnie nie damy rady sprostać jego wymaganiom finansowym.
|
Cytat:
Pytanie tylko, kiedy i nas kryzys dopadnie:-D Przecież Tele-fonika ma kłopoty, więc o dodatkowym dofinansowaniu klubu można zapomnieć. A kryzys wpłynie na wpływy z biletów, sprzedaż gadżetów, umowy sponsorskie, a może i wysokość wypłat z canal+. |
Cytat:
To raczej nie przejdzie. |
panowie a Micanski ? rozstrzelał sie na jesień :)
|
gdybym był Bednarzem to bym go brał... w transferowym sensie oczywiście xD ma dobre warunki fizyczne, jest skuteczny ale z tego co wiem to ten temat upadł jakieś półtorej strony temu... a poza tym łysy nie wchodzi na forum :|
|
Adrian Sikora nie zrobił zawrotnej kariery w Murcii. Może wypadałoby się zainteresować tym graczem ? Podejrzewam, że hiszpański drugoligowiec nie robiłby większych problemów przy transferze. Bo pewnie chętnie pozbyłby się Polaka ze składu.
Lepiej zrobić to teraz, niż później gdy już totalnie zdziadzieje na ławie. Bo grać potrafi i strzelać głową również pomimo niskiego wzrostu. Każdy chyba pamięta jego dobre mecze. |
Wiśle trza bramkarza ale nie Bąka - no experience . Moim zdaniem to drugi Pawełek. Obrona ok
Następnie pomoc tu potrzeba skrzydłowego na prawą stronkę i Gułę który gra na lewej flance w Bełchatowie a w rzczywistosci jest wolnym elektronem . Napastnik to klasyka bo gdymy nei Brozio to byśmy byli w środku tabeli :(. Definitywnei pożegnać Niedzielana kmiecika i dawida (wg mnie napewno mają łączne kontrakty na 400 tyś €. a za to można miec np ? abreu tego z beitaru :) Pomoc to żal zieńczuk out cantoro równiez i ostatnia runda szansy dla łobo. |
Panowie co sadzicie o JOPIE?? Mówił ze chciałby sie gdzieś niedaleko Krakowa przeprowadzic bije w oczy jak chce się podlizać dzialacza Wisły
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...1564f11c7c3f38 |
Jeden łysy nam starczy :D po co nam on? Za ten jego kontrakt wolę kogoś młodego sprowadzić.
|
Gdybym był Bednarzem grałbym w FM-a:D Mogliby chociażby wysłać scautów do niektórych "eFeMowych talentów". Przecież wielu takich co bylo talentami w FM-ie zostało w przyszłości gwiazdami. A nie lepiej zaryzykować jakiegoś Białorusina niż brać takiego Wojtka za 400tys i jeszcze mu dać największy kontrakt w lidze:D
|
Tylko że baza danych w FM nie jest do końca adekwatna do prawdziwych umiejętności piłkarzy. Czasami zdarza się że ktoś może mieć zawyżone profile. Bo w każdym kraju są reserzy którzy decydują komu podnieść a komu obniżyć umiejętności więc taka ocena piłkarza poprzez FMa mija się z celem. Choć możliwe że czasami może się trafić jakiś dobry zawodnik.
|
Gdybym był bednarzem rozejrzal bym sie troszke na poludnie od naszych granic i wylowil takie perelki jak np Adam Dudas z ligi wegierskiej http://www.transfermarkt.de/de/spiel...as/profil.html Widac ze chłopak ma papiery na granie: http://www.youtube.com/watch?v=28T5LaqyUaY
|
A po czym wnosisz, że Dudas ma papiery na granie? Może ma dobrego menago, ktory go wkręca coraz wyżej. Poza tym ten filmik mało pokazuje, żeby nie powiedzieć,ze nic.
Co do Jopa. Słaby,słaby i jeszcze raz słaby. Z całym szacunkiem, ale zarobił swoje,jak na niego, duże, pieniądze. Pograł w reprezentacj,niech cieszy się z tego co ma. My na nim kasę niewyobrażalną, do jego umiejętności, zarobilismy. Poza tym nie wiem czy by się łapał u nas. Szkoda kasy na takiego, co ma umiejętności tylko na ławę.Może Henryk go weźmie:) |
Nie do konca, sprawdz to wideo dokladnie. To mecz mlodych talentow z europy przeciwko mlodym talentom z afrzki. Btw koles byl pol roku w spartaku moskwa, niestetz nie przebil sie do 1 skladu. Sledze lige wegierska i wiem ze koles ma niesamowita technike i drybling. To taki wegierski stilic, tylko jeszcze mlodszy. Sor za brak polskich znakow, klawiatura mi sie zrypala.
|
Zauwazyłem,że to mecz młodych czarnych z Afryki i małodych czarnych i białych z Europy. Ligę rosyjską trochę znam, seoznów kilka się obejrzało, jesli facet nie łapał się do Spartaka, to nie najlepsza rekomendacja. Choć nie można wykluczyć,że sprawy pozasportowe też na tym zaważyły. Szkoda,że do innego klubu z Rosji nie poszedł. Niestety jak chłopak nie gra to ciężko go ocenić,a liga węgierska póki co to średnia jest. Kapkę w dól od nas:)
|
Powiem Ci, kto nie ryzykuje nie wygrywa. A co do Dudasa to jestem pewien ze zaistnieje jako solidny gracz w europejskim futbolu. Liga bosniacka tez gorsza od polskiej a jak stilic w Polsce szaleje.. To kwestia na dluzsza dyskusje. Jednak warto na niego zwrocic uwage.
|
To zaryzykuj, powiedz Cupiałowi że wyłożysz z 250 tyś euro na transfer, on wyłoży od siebie na pensje grajka i inne pierdoły.
|
Szczerze, gdybym mia te pieniadze, to bym to zrobil. Na tym polega skauting zeby wyszukiwac dobrych graczy za male pieniadze. A jesli 250 tys euro to dla Ciebie (mowimy z perspektywy dyrektora Bednarza) duzo, to szukaj tylko pilkarzy y wolna karta na reku. Marcelo to jest wyjatek, ktory potwierdza regule. Sukces kosztuje.
|
Niech ktoś podeśle Nazwisko komuś kto to profesjonalnie oceni a może będziemy mieli ciekawego zawodnika, taka amatorska sieć skautingu. W europie można znaleźć wielu młodych utalentowanych zawodników, ale potrzeba naprawdę dobrego specjalistę żeby stwierdził czy z tego zawodnika będzie solidny piłkarz. A Bednarz to raczej manager.
|
Nie wiem czy to dobry dział, ale dziś w meczu West Ham - Stoke City zwycięskiego gola dla gospodarzy (na 2-1) strzelił w 88 min. Diego Tristan.
|
On jest za slaby na Wisle.
|
Z Tristanem już było.
I nie wróci więcej :D |
Tristan co prawda zdobył dziś gola, ale przepracował kilka ciężkich miechów w centrum treningowym WHU.
Zola powtarza cały czas, że Tristan nie jest gotowy do gry przez 90 minut. My nie mamy takich możliwości jak West Ham więc kto wie czy u nas Hiszpan w ogóle stanąłby na nogi. |
250 tysi euro to ma zapisane w transfermarkcie a pewnie wyciagneloby sie go taniej, z reszta nie ma co gdybac, dla nas dla mistrza polski nie powinno byc problemow kupowac mlodych pilkarzy za taka cene bo na rynku europejskim to grosze, 250 tys euro to prawie darmo, choc jak wiemy NIC NIE WIEMY o nim
|
Cytat:
|
z tym kupowaniem piłkarzy do klubu to nie był by głupi pomysł z tym że w profesjonalnych klubach sie to nie zdarza. Powiem że gdybym miał kasę w okolicach 1mln € i jakiegoś świetnego piłkarza na oku to byłbym skłonny zainwestować w jakiegoś piłkarza kasę po to by sprowadzić bo do Wisły. Umowa byłą by taka:
Ja płacę za grajaka, ewentualnie opłacam jego zarobki. Jeśli piłkarz okazuje się dość dobry dla drużyny i zagra określoną ilość meczów w sezonie - klub pokrywa mi koszty zakupienia zawodnika + wydane pieniądze na jego kontrakt i przejmuje pełną za niego odpowiedzialność. Druga opcja jest taka, że jeżeli klub sprzeda tego zawodnika z zyskiem to ja otrzymam wyłożone na niego pieniądze + ewentualnie prowizja. Jestem pewny że gdyby Wisła chciała się zgodzić na taki rodzaj proponowania zawodników znalazło by się wielu potencjalnych inwestorów. Macie moje słowo że jak zarobie pierwszy 1mln € i znajde odpowiedniego zawodnika to się zgłoszę :) |
Cytat:
|
Juz bym sie nim interesował ;)
http://www.youtube.com/watch?v=EdDff....com/news/2017 co prawda francuz ale z okolic Lille a jak wiadomo tam duzo Polakow moze jakis dziadek..:) |
Proszę Cię nie żartuj sobie Oo
nigdy by nie przeszedł do Wisły z Francji |
Ciekawe czy jest w Wiśle w ogóle rozpatrywana opcja sprowadzenia Sebastiana Tyrały.
Gdybym byl Bednarzem to bym się chłopakiem zainteresował |
Chyba nie.
Poza tym, strasznie blado wypadł w meczu kadry... |
A moim zdaniem, drzemie w nim potencjał i możnaby zaryzykować, tzn ja bym zaryzykował...
|
Po przebiegu kariery podobny do Beto.
'Wielki talent', grywał w młodzieżówkach,strzelał dużo. Potem kontuzja i krach. Moim zdaniem też talent ma, aczkolwiek nie wiem czy możemy aż tyle ryzykować, wszak potrzebujemy ofensywy od zaraz. Na początku, myślałem, że będzie z niego drugi Smolarek. No cóż, zobaczymy... |
Dokładnie, ja również skłonny byłbym za ryzykować. W meczu z Serbią dobrze nie zagrał ale widać że pojęcie po piłce ma a dużo nas by chyba nie kosztował.
|
Dla mnie Tyrała to został powołany tylko po to żeby go nie stracić jeśli miało by coś z niego wyrosnąć, a prawda jest taka że jest to po prostu rezerwowy Borussi Dortmund który nigdy nie przebiłby się do 1 drużyny na dobre. Może w takiej Arce by mu się to udało ale nic ponad średni ligowy poziom
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl