![]() |
Cytat:
:rotfl: ja powiem jedno słowo... Messi... chyba ze mu się nogi połamie :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale pomyślcie co by sie działo, jakbyśmy pokonali Barce? To my byśmy byli faworytami do LM, oczywiście jeśli wcześniej przejdziemy Beitar. A jeśli nasi zagrają tak jak z Liverpoolem to awansujemy :D
|
Barcelone to ja sobie w TV w LM chcialbym obejrzec.Lepsze to niz ogladac jak nasi na 5 min przed koncem ustawiaja sie juz do wymiany koszulek:>
no ale o Barcy to za tydzien, jak narazie to blizej maja do Jerozlimy niz do Krakowa. Cytat:
|
Cytat:
|
LOL wy tu piszecie o Barcelonie a nie jest wcale pewne czy przejdziemy ten Beitar
|
Cytat:
No widac nie na reke im to ,bo w 1 meczu nie ebda w optymalnej formie ,a 2 tygodnie pozniej juz nas rozjada.Mam nadzieje ze zarzad sie nie zgodzi |
Cytat:
|
Cytat:
|
A jakie to sa reformy platiniego?
|
Cytat:
|
Ja bym był bardziej optymistyczny moim zdaniem z Beitarem wygramy 3-0 (ew.3-1) a pozniej w Barcelonie przegramy 2-0 a nie takie wyniki udawalo nam sie odrabiac u siebie !
|
P.S Macie juz bilety na Beitar?? Ja tak !! :-] ciekawe jaka bedzie frekfencja??
|
A nie wiecie czy Nei bedzie mógł zagrac w rewanzu z B.J??
|
Nie będzie mógł.
|
Bramki Wisły w meczu z Barceloną w sezonie 2001/2002
http://pl.youtube.com/watch?v=YplzUpze8nc 1:0 Grzegorz Pater http://pl.youtube.com/watch?v=14uz5O8WgcY 2:1 Grzegorz Pater http://pl.youtube.com/watch?v=LuDoaDOizHQ 3:2 Tomasz Frankowski |
Ze sportowego punktu widzenia było to oczywiście katastrofalne losowanie, ale z ekonomicznego punktu widzenia było wspaniałe.
Jak przeczyta się to: http://www.sport.pl/pilka/1,65060,54...arze_UEFA.html a szczególnie końcówkę to widać, że na samej sprzedaży praw telewizyjnych można zarobić mln euro, a drugi milion można by zarobić na biletach jeżeli mecz by się odbywał na Śląskim, oczywiście jeśli na mecz przyszło by około 50 tysięcy ludzi. Średnia cena biletu 100 zł razy 50 tys. daje 5 mln złotych czyli 1,5 mln euro. Z pół miliona by się odpaliło za wynajęcie i jakieś tam inne pierdoły organizacyjne i jest milion w suchym. W takim przypadku Wisła zarabia 2 mln ( a może więcej, bo ta cena biletów to chyba trochę zaniżona ), czyli połowę tego co by zarobiła za awans do LM czyli nie byłoby tak źle, ale najpierw trzeba przejść Beitar... |
Szkoda że nie gra liga bo chociaż mielibyśmy rozeznanie w jakiej formie jest Wisła i jak oceniać ten cały Beitar.
|
Przepraszam, czy myśmy już Beitar przeszli?
|
trafiajac na Barcelone jesteśmy z gory skazani na porażkę, i ... tu własnie widzę cien szansy na wyeliminowanie Barcy,jesli trener Skorża dobrze pouklada druzyne,chłopaki zagrają na 100% mozliwosci,nie widze problemu by dokononać czegoś,komu nikomu sie nie udalo z Polskich druzyn.
Przechodzimy Beitar i czas na Barcelone !!! Wisło ! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak zablokowali Wisłę w Izraelu
Niecodzienny filmik z przygodami Wisły, niektóre fragmenty - tylko dla dorosłych :D |
Najgorsze jest to, ze Wisla mialaby grac na Slaskim z Barca... Serce sie kraje, widac jak daleko jestesmy od Europy. Tak jak w innych panstwach to powinien byc normalny mecz, frajda dla kibicow, super przeciwnik, ale wciaz normalny mecz na swoim stadionie, przy swoich kibicach. To sa jakies jaja jak my co wylosujemy dobrego przeciwnika to zarzad mysli czy nie grac na Slaskim bo sie nalapie kasy.
|
Wyobrazacie sobie pojedynek Mauro z takim Xavi'm? :lol: jak juz ktos pisal w komentach na glownej...
"W poprzednich potyczkach z Barca i Realem mielismy zgrane i solidne zespoły. A teraz to co my mamy? 0 skrzydeł,bramkarz ktory na widok Henrego padnie na kolana ze strachu,ciekawym widokiem bedzie tylko widziec jak Maurycy bedzie robił swoje kółeczka miedzy pomocnikami Barcelony a oni beda mieli w głowie wielkie WTF" |
no wlasnie slyszalem wypowiedz Ochalika na TVNie - dramat
juz widze ten zajebisty doping i atmosfere. zjedzie sie stado pajacow z trabkami i kapeluszami, flagami w barwach Polski z nazwiskiem itd. kibice Wisly zgina w tym tlumie, nie mowiac juz o jakimkolwiek dopingu. ale dla zarzadu najwazniejsza jest kasa a nie kibice. |
Wiadomo, do meczu z Barceloną daleka drogą ale zauważcie że trenerem Barcelony jest teraz zółtodziób i może się okazać że to będzie niewypał i w tym widze naszą minimalną szanse na sukces. Ale najpierw trzeba przejść ten cholerny Beitar
|
Cytat:
Pamietam tylko ze pogoda popsula kilka spraw |
Cytat:
Oni w zasadzie go nie potrzebują ;-) |
[email protected]
Proponuje napisac co myslimy o tym pomysle gry na Slaskim. Reymonta 22 to miejsce Wisly i szacunek do ponad 100 letniej tradycji klubu nakazuje aby tak wielkie i historyczne mecze, bo za takowy nalezy uznac spotkanie z Barcelona, bylo rozegrane na stadionie Wisly ! |
Cytat:
@Pablooo, no właśnie licze na to że Guardiola popsuje tego samograja jak Rijkaard :) zajedzie ich, skłóci lub coś w tym stylu |
Cytat:
Po pierwsze martwmy się Beitarem. Po drugie wolisz na Wiśle, tak? Jesteś w stanie wydać kilkaset złotych na jeden bilet? Bo jeśli nie klub, to koniki podyktują taką cenę, bo popyt będzie ogromny, a miejsc jest tylko kilkanaście tysięcy. Na Śląskim jest szansa, że ceny będą normalniejsze, a klub i tak lepiej na tym wyjdzie. Jeżeli będzie pięć cen biletów 50, 100, 150, 200 i 250 a na każdą zostanie przydzielone 8000 miejsc, to klub zarobi 6 mln zł. Do tego miejsca w loży, które same w sobie mogą wygenerować zysk na poziomie miliona. Jeżeli mecz będzie w Krakowie, to gwarantuję Ci, że atmosfera będzie bardziej piknikowa niż gdyby mecz był rozgrywany na Śląskim. Ruch i Górnik pokazały, że na śląskim, jeżeli będzie dobra organizacja, też można prowadzić doping. |
Uran235, ja mam karnet i mnie pie*** jakie ceny podytkują koniki bo bilet będzie na mnie czekał, a jak będzie mecz na Śląskim to niestety nie będzie mi dane jechać na mecz. Jeśli mecz będzie na Śląskim to będe czuł się pokrzywdzony bo kupiłem karnet między innymi po to żeby mieć zagwarantowany bilet na takie mecze. Ponadto wole 15 tysi kibiców Wisły na własnym obiekcie niż 40 tysi ludzi z łapanki na obcym stadionie.
|
Cytat:
Swoj droga to apeluje o odlozenie wszystkich rozkmin zwiazanych z Barcelona , do wtorku wieczora ps mr_kwolf i wydasz 300 czy 400 zeta? |
Hmmm ale zaraz, reprezentacja nie może grać na Śląskim, bo będzie wymiana murawy. A my będziemy mogli? Hmmm... to kiedy ta wymiana będzie?
|
Cytat:
|
Ja proponuję najpierw przejść Beitar a potem się kłócić o to gdzie będziemy grać z Barceloną. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy na ten mecz i tak przyjdą krakowskie szychy a nie normalni kibice. Bilety pewnie byłyby po 500 zł o ile oczywiście przejdziemy Beitar w co nie wątpię.
|
Cytat:
Cytat:
|
Ludzie jeszcze nie wiadomo, czy zagramy w tym meczu, a wy zamiast pisać o wsparciu dla drużyny i zastanawiać się jak wygrać z Beitare i jak zastąpić Arka Głowackiego to wy się zajmujecie tym jak będziemy grać skoro w Chorzowie będzie nowa trawa. Normalnie ****icy mozna dostać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl