![]() |
Cytat:
Cytat:
I ponawiam pytanie :) Chodzi mi głównie o Riwiere Omis |
Mam pytanie...
Czy jesli kupie dzisiaj bilet do godz. 14.00 to ile zaplace 45zl czy 60zl.Jestem posiadaczem karnetu. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4235 Tam na dole jest adres mailowy, wyślij maila to się dowiesz dokładnie. |
Cytat:
|
Jakiego headset'a polecicie mi do 50 złotych?
Co sądzicie o tym: http://allegro.pl/item408619918_sluchawki_z_mikrofonem_easytouch_et_ 263_puck.html ? |
Cytat:
|
zna ktoś może jakiś dobry sklep internetowy gdzie znajdę damskie perfumy Coty Wild Musk w Roll - onie?? no bo szukam szukam i znaleźć nie mogę:/ czekam na wiadomości... na priv.
|
Cytat:
|
Była kiedyś stronka z mega ilością czcionek tylko nie mogę znaleźć linka. Pomoże ktoś??
|
wpisz w google czcionki na pewno znajdziesz. ta stronka jest nawet fajna http://www.webpc.pl/czcionki/
|
Cytat:
www.webpc.pl/czcionki http://czcionki.skryptoteka.pl http://webmade.org/grafika/darmowe-czcionki.php Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.skapiec.pl/site/cat/49/co...667_cena__krak - 49zł, wyśrubowane "do 50" ale co creative to creative http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/98162_cena__krak - te ma kumpel i nie narzeka http://www.skapiec.pl/site/cat/49/co...330_cena__krak http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82538_cena__krak - te mam ja i jakość dzwięku mogłaby być czasami lepsza (różnica jak podepnę 'niemikrofonowate' phillipsy, ale jest znośnie) |
http://www.apollo.pl/store/show_detail/21231
Dokładasz 10 zł i masz headset idealny (gry, muzyka, filmy). |
Jak jest otwarty dzis Wislacki Swiat? (godz.)
|
Będzie jakaś powtórka meczu wczorajszego w TV?;>
a Wiślacki od 11-18 ;) |
Cytat:
|
Wiadomo coś o biletach na sobotni mecz? Od kiedy sprzedaż? Na oficjalnej nic nie pisze, a ja ostatnio nie w temacie :x
Pomyliłam tematy przepraszam ale dopiero wstałam :x Ok Bilety i tak zamknięty, to proszę o odpowiedź tutaj. |
Cytat:
Jakby ktoś wiedział o powtórce jak będzie niech napisze ;P |
Cytat:
|
Pytanie 1:
- jak w najszybszy sposób dostać się do Łagiewnik? Z dworca głównego lub z Płaszowa, z którego będzie bliżej i łatwiej? Jakiś autobus, tramwaj? Pytanie 2: Włączać ktoś ostatnio pakiet 500 sms w orange mix? Zawsze włączałem przez stronę orange.pl ale się zmieniła i nie mogę się w niej odnaleźć. |
David. Z Dworca Głównego wsiadasz w tramwaj nr 10. On jedzie do Łagiewnik.
|
ile dokładnie zostało sprzedanych karnetów do tej pory?
oraz ile jest miejsc na stadionie, które obejmują zwykłe bilety? |
Karnetów sprzedano 6,5tys. Pojemnosc stadionu to jakies 15tys miejsc. Karnety beda w sprzedazy do 19 sierpnia. Dziecko ponizej 12 lat wchodzi za darmo tez na Barcelone. Wszystko http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4293
|
A ile kosztują bo chyba niedowidze :D
|
Wie ktos gdzie jest jakiś antykwariat gdzie skupują stare książki??
|
Ma ktoś filmik z wczorajszego meczu na ktorym jest skandowanie "Nawet słynna Barcelona Naszej Wisły nie pokona"? Jak coś to niechw rzuci, z góry dzieki :)
|
panowie pytanie ? wie ktoś czy jeżdżą autokary z Karlovac do Rijeki na Chorwacji ?
jakieś info,link,cokolwiek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
jaki był wynik meczu riga- ventspils v. ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest jakiś program który połączy mi film z napisami ?
Jeżeli tak to prosiłbym o link lub nazwe programu |
subedit player
|
Cytat:
A ja mam pytanie, co to za nuta w tym filmiku? z góry dzięki;) http://pl.youtube.com/watch?v=b4KqKn1h-os edit: swoją drogą fajna bramka w filmiku hehe |
Cytat:
|
Mam pytanie czy sklep "świat kibica" jeszcze działa bo zamówiłem koszulkę przelałem pieniądze ale nie dostałem żadnej odpowiedzi o wysyłce. Czekam już trzeci dzień.
|
3 dzien? a to dużo?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl