Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

pablo92TSW 13.07.2009 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zordon (Post 761038)
czy wiadomo coś konkretnego nt tej transmisji internetowej? będzie to z ramienia klubu, po polsku czy zostaje tylko liczyć na stacje zagraniczne(i czy w ogóle takie będą)?
no i przede wszystkim gdzie będzie to można obejrzeć(sopcast, justin - gdzie mnie wywala po paru sekundach bo nie mam konta a za duzo Polaków siedzi) i w jakiej jakości?



Wszystko się wyjaśni pewnie dopiero w dzień meczu, mam nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia tego meczu.

sevenheaven 13.07.2009 13:32

ja już wolałbym oddać za darmo transmisje dla telewizji w zamian za wyprodukowanie tego sygnalu niż miałoby nigdzie nie być albo w jakimś śmiesznym kuszoTV, kto oglądał poprzedni mecz Polonii to wie o co chodzi ..
ludzi no bez jaj, żadnych wywiadów, nawet nie ma opcji powtórki, a co przy spornej sytuacji/karny czy coś, gol jest podstawą !! czy operatora który chyba poprzedniej nocy był na imprezie, nie wyłączenie mikrofonów w trakcie przerwy, i najważniejsze sam mecz .. ogólnie to był pokaz slajdów jak dla mnie, a nie oglądanie meczu .. ogólnie do plus dla nich za inicjatywe, ale taka transmisja to nie transmisja.

ich nawet nie stać na pensje dla pracowników, pracują za darmo wszyscy, więc oni Wiśle nic nie zapłacą ! dlatego oddalbym za darmo telewizji

byłby to prezent dla wszystkich kibiców, a zarazem promocja klubu, no bo wiadomo .. troche ludzi by obejrzało

tofik 13.07.2009 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 761058)
Ja sie zastanawiam czemu tymi meczami TRWAM się nie zainteresuje (serio pisze) przecież i tak takiej ogladalności nie będą mieli by przebić kibiców, jakieś tam perspektywy że ktoś sie z ciekawości skusi na jakiś modlitewny program po meczu :P , kase na transmisje mają, a kiedyś bodaj chcieli transmitowac trzecią lige.

Już było coś takiego. http://www.youtube.com/watch?v=DmLcDHe-aAw

Domas 13.07.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 761072)
ja już wolałbym oddać za darmo transmisje dla telewizji w zamian za wyprodukowanie tego sygnalu niż miałoby nigdzie nie być albo w jakimś śmiesznym kuszoTV, kto oglądał poprzedni mecz Polonii to wie o co chodzi ..
ludzi no bez jaj, żadnych wywiadów, nawet nie ma opcji powtórki, a co przy spornej sytuacji/karny czy coś, gol jest podstawą !! czy operatora który chyba poprzedniej nocy był na imprezie, nie wyłączenie mikrofonów w trakcie przerwy, i najważniejsze sam mecz .. ogólnie to był pokaz slajdów jak dla mnie, a nie oglądanie meczu .. ogólnie do plus dla nich za inicjatywe, ale taka transmisja to nie transmisja.

ich nawet nie stać na pensje dla pracowników, pracują za darmo wszyscy, więc oni Wiśle nic nie zapłacą ! dlatego oddalbym za darmo telewizji

byłby to prezent dla wszystkich kibiców, a zarazem promocja klubu, no bo wiadomo .. troche ludzi by obejrzało

popieram Twoj pomysl, szkoda ze klub tego nie rozumie, ze czesc kibicow ktora nie pojedzie do Sosnowca z roznych powodow lub tych z zagranicy bedzie śledziła mecz Ligi Mistrzów w Radio Krakow !? czy relacji on-line. Przeciez to wspaniala promocja i reklama klubu w TV. Poza tym jestesmy Mistrzami Polski, tak czy nie? I kazdego fana futbolu w Polsce interesowaly taki mecz w Lidze Mistrzów!!

Dobrze byloby napisac jakas prosbe od kibicow do klubu o dzialania w tej sprawie

StelmiOriginal 13.07.2009 13:40

Przeciez chyba Polsat mowil ze bedzie transmitowal ale pod warunkiem ze za darmo oddadza prawa do meczu...

zordon 13.07.2009 14:05

ludzie, nie możemy oddać za darmo praw do meczu! to jest jawne wyczekiwanie "kto pierwszy zmięknie" - klub, czy telewizje. Stacje tv liczą, że w obliczu widma braku transmisji klub obniży cenę dlatego czekają do ostatniej chwili. Ale jeśli klub faktycznie zmięknie, taka sytuacja będzie powtarzała się co mecz! Jedyny sposób na nich to twarde stanowisko i dobra gra druzyny, aby w nastepnych rundach zainteresowanie było tak wielkie, że będą MUSIELI te prawa wykupić.

I zaklinam, nie wińcie za ten stan rzeczy klubu, bo pewnie we wszystkich mediach będzie nagonka, że to władze klubu są winne - wszystko po to, żeby wydoić z nas jak najwięcej. A przypominam, że te 150 tys o ktore podobno rzecz się rozbija to z polowa nienajgorszej klasy grajka ktorego moznaby kupic. a to dopiero czubek gory lodowej. Wolę już chyba nie obejrzeć jednego meczu Wisły z jakimiś ogórami niż pozniej sluchać narzekań, że "nie bylo kasy z transmisji - nie bedzie transferow"

sevenheaven 13.07.2009 14:13

ja się z Tobą zgadzam, że właśnie o to się rozchodzi kto pierwszy zmięknie niestety .. ale może tak wyjść, że nigdzie nie będzie meczu.. Ty piszesz, że jeden mecz z ogórkami przebolejesz ..
a ja nie, czekałem od 1-2 miesięcy na mecz Wisły, jeśli nie będzie go to poczekam kolejne kilkanaście dni !
a co jeśli jakimś "cudem" Wisła awansuje do LM ? przecież wtedy takie mecze jak ten, są pokazywane latami i wspominane, np jako droga do "raju" a wtedy nie będzie nam dane sobie przypomnieć i powspominać

StelmiOriginal 13.07.2009 14:18

Dużo racji ma zordon... taka polityka niestety, kto pierwszy wymieknie...

@sevenheaven: Wystarczy ze wislakrakow.com albo/i wisla.krakow.pl nagraja ten mecz w calosci, z jakims komentarzem, powtórkami... profesjonalnie i potem wrzuci na serwer do sciagniecia... na pamiątke na przyszle lata...

prober 13.07.2009 14:22

Dziwię się włodarzom stacji TV, że nie chcą zainwestować. Na KuszoTV Polonię Warszawa w meczu, który teoretycznie nie zapowiadał się nadzwyczaj atrakcyjnie (gospodarze mieli 2 bramki zaliczki z wyjazdu) w miernej jakości obrazu kręconym amatorską kamerą oglądało 20.000 ludzi. Wisłę oglądnie przynajmniej 100.000 osób.
To jest gra, w której wszyscy mogą wygrać (klub, TV, kibice). Ale ktoś chce dla siebie za dużo - i tylko zastanawiam się kto: klub czy telewizje?

Jaroo1 13.07.2009 14:29

Cytat:

Wiec ta sytuacja powinna byc sygnalem do stwozenia tv klubowej- ja wiem ze to sa koszty na samym poczatku ale mysle ze strat by nie bylo z transmisji a i nie bylo by proszenia o relacje.
A klub moglby wprowadzic np jakis symboliczny abonamet np 10 zl rocznie za dostep i wszyscy byli by szczesliwi.
Bo spraringi, konferencje czy prezentacje mozna by relacjonowac jakies specjalne wywiady tylko w tej telewizji, zawsze jakis sponsor by sie znalazl lub chetni na umieszczenie swoich reklam
Tez byłbym za takim czyms. Mysle nawet ze kazdego byloby stac zbey płacic abonament 5 zł na mieiac. Wiele to nie jest a jakby chociaz 20 tys ludzi taki cyzms było zainteresowane to napewno by tak inicjatywa sie opłacała i nie przynosiła strat klubowi.

CO do oddania meczu za darmo dla TV. Tez jestem na tak z kilku powodow. Po 1 to ze w Sosnowcu nie bedzie kompletu kibicow to nie znaczy ze mamy w dupie ten mecz. Wiele osob nie moze jechac, ja do takich naleze. Nie jest proste pokonac poł Polski zeby sie stawic na meczu w Sosnowcu. A Wisła ma przeciez fanow w całej Polsce i moze warto by było dac ta transmisje w tv. Jako najpopularniejszy klub w Polsce Wisła ma fanow wszedzie wiec powinno sie o nich pomyslec, nie tlyko o tych z Krk. I jeszcze jeden najwazniejsyz powod. Wiele mowiło sie o nowym stadionie i problemie jak zapełnic go, jak promowac Wisłe zeby w przyszłosci stadion był pełny. No własnie, czy najlepsza reklama dla WIsły nie byłoby pokazanie Jej meczow w tv w sytuacji kiedy Legii, Polonii i byc moze w nastepnych rundach Lecha nikt nie bedzie chciał pokazywac?? Tylko Wisłe moznaby obejrzec w tv, byłaby to ogromna reklama, przede wszystkim młode pokolenie by sie mogło w Wisle zakochac. Poza tym nie rozumiem czemu kluby na siłe chca zarabiac na transmisjach, skoro zadnej tv nie interesuja te mecze, wykupienie ich, to madrzejsyzm ruchem byłoby oddac prawo do transmisji za darmo niz ma byc tak ze klub na tym nie zarobi i kibice beda cierpiec, ba klub nawet na tym straci bo jak pisałem wczesniej to byłaby reklama dla Wisły...

Aha własnie co do tej transmisji na Kuszo meczu Polonii a teraz braku transmisjii Wisły. To jest kolejny paradoks tego popieprzonego kraju. Lepiej było pokazac mecz ktory obejrzy mniej osob, z malo atrakcyjnym rywalem, gdzie wynik awansu był juz raczej rozstrzygniety niz mecz w kw. do LM, mistrza Polski z mistrzem Estonii ktory zapowiada sie bardzo ciekawie bo mistrz Estonii bardzo dobrze spisuje sie w swojej lidze i napenwo powalcyz z Wisła ktora gra "u siebie"

marcin93 13.07.2009 14:36

a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje

StelmiOriginal 13.07.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin93 (Post 761115)
a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje

Brakło panadolu w aptece?

Średnia zbiórka na meczu to około 2 tysiecy jak dobrze pojdzie, a ty mowisz o 150K...

Domas 13.07.2009 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin93 (Post 761115)
a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje

ja myślę, że kilka maili z prośbą o wzmozenie działań mających na celu transmisję meczu Wisły z Levadią w TV na adres [email protected] np wspołpraca z Polsatem, czy inna TV, a jesli nie to jakiś pomysł internetowy np rzeczywiście KUSZO TV w ostateczności, a najlepiej WISŁA TV on line live, mogłoby odnieść jakis skutek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 761080)
Przeciez chyba Polsat mowil ze bedzie transmitowal ale pod warunkiem ze za darmo oddadza prawa do meczu...


oddac za darmo to nie jest dla Wisły zaden interes, ale powinni patrzeć na nas - kibiców i w obliczu nadchodzącego sezonu w Sosnowcu, co w dużej mierze jest winą Zarządu Klubu, powinni nam to załatwić, i dogadać się jakoś z Polsatem.

dynek.pl 13.07.2009 16:09

miejmy nadzieje, ze Estonczycy pokaza chociaz mecz rewanzowy
najwiecej platnych paltform i kanalow sportowych w Europie, a nigdzie nie mozna zobaczyc meczu pucharowego mistrza Polski - 3 swiat normalnie :(

3michal_04 13.07.2009 16:47

z innej beki - w RadioGol.pl dziś o 20:00 na kanale I będzie jakiś program podsumowujący sezon Wisły, kto chce, ten posłucha :)

http://s1.eradia.net:8120/listen.pls <--- link

Zieniu1906 13.07.2009 17:27

Ruszcie się po bilet a nie czekajcie na transmisję ;/

DJ Hazel 13.07.2009 17:30

Coś mi się wydaje że tego meczu w ogóle nie zobaczymy w tv szkoda wielka!!!To nie wina TVP bo po co maja pokazywać coś jak tego nie dokończą.Skoro Polsat chciał te rozgrywki to oni mają nas gdzieś!!!Wcześniej TVP pokazywała nawet takie mecze jak Vetra : Legia!!!Jestem zbulwersowany.Miałem jechać do Sosnowca na mecz ale sytuacja mi nie pozwala myślałem że obejrzę w telewizji a tu wielkie dno.Liczę jeszcze na ten internet ale taka marna transmisja to już chyba wole w ogóle nie oglądać.Wielki żal licze jeszcze że się coś zmieni do tego meczu...Pozostaje sie modlić...

DJ Hazel 13.07.2009 17:32

Zienu nie każdy z nas jest tutaj z Krakowa

FraMat 13.07.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 761218)
Zienu nie każdy z nas jest tutaj z Krakowa

nie odpowiadaj takim, to przeważnie nic nierozumiejące małolaty, ktore chcą na forum pokazac, jakimi to są "kibicami"

Swoją drogą: może zakończyć narzekanie w tym wątku, a zacząc umeiszczać tylko rzeczowe wiadomości.
Na przykład jesli jakaś stacja taka czy owaka zdecyduje sie na transmisję, po prostu o tym napisać.

Inaczej tytuł wątku jest nieadekwatny.
Przypominam, że tytuł brzmi: "Oglądaj mecze Wisły" a nie: "wszyscy na stadion", czy: "ponarzekać muszę..."

Proximus 13.07.2009 18:17

Niektórzy z nas mają pracę i rodzinę i nie mogą sobie pozwolić na mecz w Sosnowcu w środku tygodnia. Nie mówię że ja:D, ale niektórzy mają:D

DJ Hazel 13.07.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 761233)
nie odpowiadaj takim, to przeważnie nic nierozumiejące małolaty, ktore chcą na forum pokazac, jakimi to są "kibicami"

Swoją drogą: może zakończyć narzekanie w tym wątku, a zacząc umeiszczać tylko rzeczowe wiadomości.
Na przykład jesli jakaś stacja taka czy owaka zdecyduje sie na transmisję, po prostu o tym napisać.

Inaczej tytuł wątku jest nieadekwatny.
Przypominam, że tytuł brzmi: "Oglądaj mecze Wisły" a nie: "wszyscy na stadion", czy: "ponarzekać muszę..."

Zgadzam się z Tobą w 100%!

DJ Hazel 13.07.2009 18:35

element nie zgodzę się z Tobą bo nawet ten cały szef Sportfive Andrzej Placzyński stwierdził że prawa do meczu można nabyć nawet w ten sam dzień czyli poczekajmy do środy.Ja wciąż wierzę że jednak pokażą ten mecz.

jasnyGwint 13.07.2009 18:40

Tak sobie myśle, że może gdyby nie Tibilisi, Valerenga, Victoria, Terek, Vectra, FCHomel i inni potentaci, z którymi kompromitowali się Polscy pucharowicze to może jednak ktoś by ten mecz pokazał...
Niestety polskie drużyny solidnie sobie zapracowały na to (niestety z duzym udziałem Wisły) żeby takich spotkań jednak nie transmitować.

StelmiOriginal 13.07.2009 18:42

Ja jestem za tym żeby nie oddawać za darmo prawa do meczu jakieś stacji, tylko niech Wislakrakow.com i oficjalna wisla.krakow.pl wspolnie nagrają profesjonalnie mecz, z powtórkami sytuacji, na pare kamer i z komentarzem i niech bedzie dzien pozniej do sciagniecia za darmo z internetu... my na tym nie stracimy bo przeczytamy relacje textowa albo posluchamy radia, a telewizje nic nie zarobia...

DJ Hazel 13.07.2009 18:51

Lepsze to niż nic...

piotrk 13.07.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 761201)
z innej beki - w RadioGol.pl dziś o 20:00 na kanale I będzie jakiś program podsumowujący sezon Wisły, kto chce, ten posłucha :)

http://s1.eradia.net:8120/listen.pls <--- link

nagrał to ktoś?

mcks 13.07.2009 20:44

nie było transmisji

Kordel_Walker 13.07.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 761258)
Ja jestem za tym żeby nie oddawać za darmo prawa do meczu jakieś stacji, tylko niech Wislakrakow.com i oficjalna wisla.krakow.pl wspolnie nagrają profesjonalnie mecz, z powtórkami sytuacji, na pare kamer i z komentarzem i niech bedzie dzien pozniej do sciagniecia za darmo z internetu... my na tym nie stracimy bo przeczytamy relacje textowa albo posluchamy radia, a telewizje nic nie zarobia...


Kombinujesz jak pies ogrodnika. Oficjalna za frajer ma nagrać mecz na kilka kamer, skomentować i później za darmo udostępnić w internecie... Coś mi się wydaje, że na taki wolontariat nie pójdą. Lepiej niech oddadzą prawa za darmo dla polsatu. Przynajmniej zaoszczędzą sobie pracy z nagrywaniem a kibice obejrzą w miarę profesjonalną transmisję.

DJ Hazel 13.07.2009 21:17

Polsat nie pokaże bo w planie ma...siatkówkę

PhantomRanger 13.07.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 761327)
Polsat nie pokaże bo w planie ma...siatkówkę

Polsat ma jeszcze TV4, Polsat2, PS, PSE, PP. A o ile pamięć mnie nie myli to Polsat pokazał rewanż z Iraklisem, który pokonaliśmy 2;0, choć prawa od grup miała TVP. Teraz ta się tłumaczy, że nie chce reklamować Polsatu i to najbardziej człowieka boli, bo to przecież nie gra Polsat tylko Wisła Kraków Mistrz Polski. Tutaj pokażą jaki złom z RPA czy Irakiem. Nie widziałbym problemów aby te prawa sprzedać za 100zł na oba mecze(mimo, że jest 150tyś za mecz). Wisła byłaby w lepszej sytuacji, bo to ona sprzedaje da siebie. przygotowanie transmisji to 40tys euro(tak wyczytałem) czyli kwota to 400tys zł i ona nie jest aż tak wygórowana. Zamiast piłki nożnej będziemy mieli powtórke, powtórek brazylijskich seriali, czy niekończący się tasiemiec Mode na sukces.

PS. Nie wiecie czy będzie ona w Radiu Kraków?

WISŁAZWE 13.07.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 761333)

PS. Nie wiecie czy będzie ona w Radiu Kraków?

Tak jest planowana transmisja w radiu Kraków

Co do Polsatu i meczu z Iraklisem to masz rację pokazał go ale jak się nie mylę to 2 godziny po zakończeniu meczu czyli retransmisja.
A teraz wolą pokazać siatkówkę i powtórkę tego meczu jeszcze ze 3 dni pod rząd.... :) Niestety to jest Polska...

StelmiOriginal 13.07.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 761312)
Kombinujesz jak pies ogrodnika. Oficjalna za frajer ma nagrać mecz na kilka kamer, skomentować i później za darmo udostępnić w internecie... Coś mi się wydaje, że na taki wolontariat nie pójdą. Lepiej niech oddadzą prawa za darmo dla polsatu. Przynajmniej zaoszczędzą sobie pracy z nagrywaniem a kibice obejrzą w miarę profesjonalną transmisję.

Chodzi o to, że jak sie im za frajer da prawa do transmisji to beda widziec, że Wisła wymiękła i chciała by ją pokazano za wszelką cenę. Pomyślą że tak zrobią za każdym razem... Jeśli nie udostepni sie im praw to wystarczy ze bedzie relacja live textowa i klub jakkolwiek nagra ten mecz ładnie i wrzuci do ogladniecia na kolejny dzień... proste. Taka polityka, niestety...

Skoro zadna stacja TV nie chce zarobić na meczu na reklamach - trudno. Ich sprawa, ich business.

BTW. Kombinować jak pies ogrodnika? :) Ja słyszałem o 'kombinowaniu jak koń pod górę' :)

3michal_04 13.07.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrk (Post 761289)
nagrał to ktoś?

Teraz leci na RadioGol.pl !!

http://s1.eradia.net:8120/listen.pls

jutro będzie dostępna również powtórka programu

DJ Hazel 13.07.2009 22:09

Pamiętacie jak wylosowaliśmy Real...Każdy się bił o Wisłę TVN podkupiło TVP prawa wtedy wielu ludzi ucierpiało.A teraz mają nas wszystkich głęboko!!

White_Star77 13.07.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 761345)
Co do Polsatu i meczu z Iraklisem to masz rację pokazał go ale jak się nie mylę to 2 godziny po zakończeniu meczu czyli retransmisja.
A teraz wolą pokazać siatkówkę i powtórkę tego meczu jeszcze ze 3 dni pod rząd.... :) Niestety to jest Polska...


Mecz z Iraklisem był na żywo na Polsacie Sport. Pamietam radość Borka po bramce Nikoli w 93 min :P

DJ Hazel 13.07.2009 22:34

By mogli dać chociaż jakąś retransmisję...

Lukasz15wisla 14.07.2009 08:37

Mecz na żywo w Polsacie Sport i TV4 trzecia i czwarta runda w otwartym Polsacie.

jabadabaryba 14.07.2009 08:38

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_w_telewizji/

Tutaj macie info dotyczące jutrzejszego meczu w TV.

FredzIo 14.07.2009 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 761436)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_w_telewizji/

Tutaj macie info dotyczące jutrzejszego meczu w TV.

No to dziadek bedzie szczesliwy.

grzesiek632 14.07.2009 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 761436)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_w_telewizji/

Tutaj macie info dotyczące jutrzejszego meczu w TV.

I chwała ci boże za ten zacny czyn i oświecenie tych kapitalistycznych głowek ex-beznesmenów ze słoneczka polsatu.

W moim przypadku to jest super wiadomosc;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl