![]() |
Cytat:
Wszystko się wyjaśni pewnie dopiero w dzień meczu, mam nadzieję, że będzie możliwość obejrzenia tego meczu. |
ja już wolałbym oddać za darmo transmisje dla telewizji w zamian za wyprodukowanie tego sygnalu niż miałoby nigdzie nie być albo w jakimś śmiesznym kuszoTV, kto oglądał poprzedni mecz Polonii to wie o co chodzi ..
ludzi no bez jaj, żadnych wywiadów, nawet nie ma opcji powtórki, a co przy spornej sytuacji/karny czy coś, gol jest podstawą !! czy operatora który chyba poprzedniej nocy był na imprezie, nie wyłączenie mikrofonów w trakcie przerwy, i najważniejsze sam mecz .. ogólnie to był pokaz slajdów jak dla mnie, a nie oglądanie meczu .. ogólnie do plus dla nich za inicjatywe, ale taka transmisja to nie transmisja. ich nawet nie stać na pensje dla pracowników, pracują za darmo wszyscy, więc oni Wiśle nic nie zapłacą ! dlatego oddalbym za darmo telewizji byłby to prezent dla wszystkich kibiców, a zarazem promocja klubu, no bo wiadomo .. troche ludzi by obejrzało |
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze byloby napisac jakas prosbe od kibicow do klubu o dzialania w tej sprawie |
Przeciez chyba Polsat mowil ze bedzie transmitowal ale pod warunkiem ze za darmo oddadza prawa do meczu...
|
ludzie, nie możemy oddać za darmo praw do meczu! to jest jawne wyczekiwanie "kto pierwszy zmięknie" - klub, czy telewizje. Stacje tv liczą, że w obliczu widma braku transmisji klub obniży cenę dlatego czekają do ostatniej chwili. Ale jeśli klub faktycznie zmięknie, taka sytuacja będzie powtarzała się co mecz! Jedyny sposób na nich to twarde stanowisko i dobra gra druzyny, aby w nastepnych rundach zainteresowanie było tak wielkie, że będą MUSIELI te prawa wykupić.
I zaklinam, nie wińcie za ten stan rzeczy klubu, bo pewnie we wszystkich mediach będzie nagonka, że to władze klubu są winne - wszystko po to, żeby wydoić z nas jak najwięcej. A przypominam, że te 150 tys o ktore podobno rzecz się rozbija to z polowa nienajgorszej klasy grajka ktorego moznaby kupic. a to dopiero czubek gory lodowej. Wolę już chyba nie obejrzeć jednego meczu Wisły z jakimiś ogórami niż pozniej sluchać narzekań, że "nie bylo kasy z transmisji - nie bedzie transferow" |
ja się z Tobą zgadzam, że właśnie o to się rozchodzi kto pierwszy zmięknie niestety .. ale może tak wyjść, że nigdzie nie będzie meczu.. Ty piszesz, że jeden mecz z ogórkami przebolejesz ..
a ja nie, czekałem od 1-2 miesięcy na mecz Wisły, jeśli nie będzie go to poczekam kolejne kilkanaście dni ! a co jeśli jakimś "cudem" Wisła awansuje do LM ? przecież wtedy takie mecze jak ten, są pokazywane latami i wspominane, np jako droga do "raju" a wtedy nie będzie nam dane sobie przypomnieć i powspominać |
Dużo racji ma zordon... taka polityka niestety, kto pierwszy wymieknie...
@sevenheaven: Wystarczy ze wislakrakow.com albo/i wisla.krakow.pl nagraja ten mecz w calosci, z jakims komentarzem, powtórkami... profesjonalnie i potem wrzuci na serwer do sciagniecia... na pamiątke na przyszle lata... |
Dziwię się włodarzom stacji TV, że nie chcą zainwestować. Na KuszoTV Polonię Warszawa w meczu, który teoretycznie nie zapowiadał się nadzwyczaj atrakcyjnie (gospodarze mieli 2 bramki zaliczki z wyjazdu) w miernej jakości obrazu kręconym amatorską kamerą oglądało 20.000 ludzi. Wisłę oglądnie przynajmniej 100.000 osób.
To jest gra, w której wszyscy mogą wygrać (klub, TV, kibice). Ale ktoś chce dla siebie za dużo - i tylko zastanawiam się kto: klub czy telewizje? |
Cytat:
CO do oddania meczu za darmo dla TV. Tez jestem na tak z kilku powodow. Po 1 to ze w Sosnowcu nie bedzie kompletu kibicow to nie znaczy ze mamy w dupie ten mecz. Wiele osob nie moze jechac, ja do takich naleze. Nie jest proste pokonac poł Polski zeby sie stawic na meczu w Sosnowcu. A Wisła ma przeciez fanow w całej Polsce i moze warto by było dac ta transmisje w tv. Jako najpopularniejszy klub w Polsce Wisła ma fanow wszedzie wiec powinno sie o nich pomyslec, nie tlyko o tych z Krk. I jeszcze jeden najwazniejsyz powod. Wiele mowiło sie o nowym stadionie i problemie jak zapełnic go, jak promowac Wisłe zeby w przyszłosci stadion był pełny. No własnie, czy najlepsza reklama dla WIsły nie byłoby pokazanie Jej meczow w tv w sytuacji kiedy Legii, Polonii i byc moze w nastepnych rundach Lecha nikt nie bedzie chciał pokazywac?? Tylko Wisłe moznaby obejrzec w tv, byłaby to ogromna reklama, przede wszystkim młode pokolenie by sie mogło w Wisle zakochac. Poza tym nie rozumiem czemu kluby na siłe chca zarabiac na transmisjach, skoro zadnej tv nie interesuja te mecze, wykupienie ich, to madrzejsyzm ruchem byłoby oddac prawo do transmisji za darmo niz ma byc tak ze klub na tym nie zarobi i kibice beda cierpiec, ba klub nawet na tym straci bo jak pisałem wczesniej to byłaby reklama dla Wisły... Aha własnie co do tej transmisji na Kuszo meczu Polonii a teraz braku transmisjii Wisły. To jest kolejny paradoks tego popieprzonego kraju. Lepiej było pokazac mecz ktory obejrzy mniej osob, z malo atrakcyjnym rywalem, gdzie wynik awansu był juz raczej rozstrzygniety niz mecz w kw. do LM, mistrza Polski z mistrzem Estonii ktory zapowiada sie bardzo ciekawie bo mistrz Estonii bardzo dobrze spisuje sie w swojej lidze i napenwo powalcyz z Wisła ktora gra "u siebie" |
a jeżeli by zrobić jakąś zbiórkę wśród kibiców i uzbierać te 150 tys zl? wtedy bysmy kupili te prawa i oddali jakiejs telewizji i przy tym osmieszyli jakas telewizje
|
Cytat:
Średnia zbiórka na meczu to około 2 tysiecy jak dobrze pojdzie, a ty mowisz o 150K... |
Cytat:
Cytat:
oddac za darmo to nie jest dla Wisły zaden interes, ale powinni patrzeć na nas - kibiców i w obliczu nadchodzącego sezonu w Sosnowcu, co w dużej mierze jest winą Zarządu Klubu, powinni nam to załatwić, i dogadać się jakoś z Polsatem. |
miejmy nadzieje, ze Estonczycy pokaza chociaz mecz rewanzowy
najwiecej platnych paltform i kanalow sportowych w Europie, a nigdzie nie mozna zobaczyc meczu pucharowego mistrza Polski - 3 swiat normalnie :( |
z innej beki - w RadioGol.pl dziś o 20:00 na kanale I będzie jakiś program podsumowujący sezon Wisły, kto chce, ten posłucha :)
http://s1.eradia.net:8120/listen.pls <--- link |
Ruszcie się po bilet a nie czekajcie na transmisję ;/
|
Coś mi się wydaje że tego meczu w ogóle nie zobaczymy w tv szkoda wielka!!!To nie wina TVP bo po co maja pokazywać coś jak tego nie dokończą.Skoro Polsat chciał te rozgrywki to oni mają nas gdzieś!!!Wcześniej TVP pokazywała nawet takie mecze jak Vetra : Legia!!!Jestem zbulwersowany.Miałem jechać do Sosnowca na mecz ale sytuacja mi nie pozwala myślałem że obejrzę w telewizji a tu wielkie dno.Liczę jeszcze na ten internet ale taka marna transmisja to już chyba wole w ogóle nie oglądać.Wielki żal licze jeszcze że się coś zmieni do tego meczu...Pozostaje sie modlić...
|
Zienu nie każdy z nas jest tutaj z Krakowa
|
Cytat:
Swoją drogą: może zakończyć narzekanie w tym wątku, a zacząc umeiszczać tylko rzeczowe wiadomości. Na przykład jesli jakaś stacja taka czy owaka zdecyduje sie na transmisję, po prostu o tym napisać. Inaczej tytuł wątku jest nieadekwatny. Przypominam, że tytuł brzmi: "Oglądaj mecze Wisły" a nie: "wszyscy na stadion", czy: "ponarzekać muszę..." |
Niektórzy z nas mają pracę i rodzinę i nie mogą sobie pozwolić na mecz w Sosnowcu w środku tygodnia. Nie mówię że ja:D, ale niektórzy mają:D
|
Cytat:
|
element nie zgodzę się z Tobą bo nawet ten cały szef Sportfive Andrzej Placzyński stwierdził że prawa do meczu można nabyć nawet w ten sam dzień czyli poczekajmy do środy.Ja wciąż wierzę że jednak pokażą ten mecz.
|
Tak sobie myśle, że może gdyby nie Tibilisi, Valerenga, Victoria, Terek, Vectra, FCHomel i inni potentaci, z którymi kompromitowali się Polscy pucharowicze to może jednak ktoś by ten mecz pokazał...
Niestety polskie drużyny solidnie sobie zapracowały na to (niestety z duzym udziałem Wisły) żeby takich spotkań jednak nie transmitować. |
Ja jestem za tym żeby nie oddawać za darmo prawa do meczu jakieś stacji, tylko niech Wislakrakow.com i oficjalna wisla.krakow.pl wspolnie nagrają profesjonalnie mecz, z powtórkami sytuacji, na pare kamer i z komentarzem i niech bedzie dzien pozniej do sciagniecia za darmo z internetu... my na tym nie stracimy bo przeczytamy relacje textowa albo posluchamy radia, a telewizje nic nie zarobia...
|
Lepsze to niż nic...
|
Cytat:
|
nie było transmisji
|
Cytat:
Kombinujesz jak pies ogrodnika. Oficjalna za frajer ma nagrać mecz na kilka kamer, skomentować i później za darmo udostępnić w internecie... Coś mi się wydaje, że na taki wolontariat nie pójdą. Lepiej niech oddadzą prawa za darmo dla polsatu. Przynajmniej zaoszczędzą sobie pracy z nagrywaniem a kibice obejrzą w miarę profesjonalną transmisję. |
Polsat nie pokaże bo w planie ma...siatkówkę
|
Cytat:
PS. Nie wiecie czy będzie ona w Radiu Kraków? |
Cytat:
Co do Polsatu i meczu z Iraklisem to masz rację pokazał go ale jak się nie mylę to 2 godziny po zakończeniu meczu czyli retransmisja. A teraz wolą pokazać siatkówkę i powtórkę tego meczu jeszcze ze 3 dni pod rząd.... :) Niestety to jest Polska... |
Cytat:
Skoro zadna stacja TV nie chce zarobić na meczu na reklamach - trudno. Ich sprawa, ich business. BTW. Kombinować jak pies ogrodnika? :) Ja słyszałem o 'kombinowaniu jak koń pod górę' :) |
Cytat:
http://s1.eradia.net:8120/listen.pls jutro będzie dostępna również powtórka programu |
Pamiętacie jak wylosowaliśmy Real...Każdy się bił o Wisłę TVN podkupiło TVP prawa wtedy wielu ludzi ucierpiało.A teraz mają nas wszystkich głęboko!!
|
Cytat:
Mecz z Iraklisem był na żywo na Polsacie Sport. Pamietam radość Borka po bramce Nikoli w 93 min :P |
By mogli dać chociaż jakąś retransmisję...
|
Mecz na żywo w Polsacie Sport i TV4 trzecia i czwarta runda w otwartym Polsacie.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_w_telewizji/
Tutaj macie info dotyczące jutrzejszego meczu w TV. |
Cytat:
|
Cytat:
W moim przypadku to jest super wiadomosc;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl