Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:51

jasie nie moge zalogowac,ale skoro Wy mówicie ze sie logujecie i jest brak wyników to może o północy udostępnią..każde inne OKE -Poznań,Wrocław,Warszawa działają bez problemu.

Partition 29.06.2009 22:52

Ja jestem z OKE Jaworzno i u mnie wyników nie ma i raczej nie będzie. Strona chodzi bardzo dobrze. :-) A poza tym... i tak nie mam hasła. ;)
Ale wygląda na to, że OKE Łomża może mieć już wyniki. Sytuacja jest podobna, jak z OKE Kraków - nie da się wejść na stronę.

KoPer 29.06.2009 22:56

Ten kod jest potrzebny tylko do sprawdzenia wyników czy do czegoś jeszcze? Bo oczywiście nam rozdali dwa miesiące przed maturą ten kod i zdążyłem zgubić go dwa razy ...

wonski_eNHa 29.06.2009 22:58

tylko do spr. wyników jest potrzebny.

mercury 29.06.2009 22:59

chyba tylko do sprawdzenia wynikow.. no i tam masz chyba pokazane gdzie bledy popelniles etc.. arkusze Twoje ogolem no i jeszcze jak wyszedles na tle powiatu i ogółu..

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:59

kod tylko do sprawdzenia wyników..jedyna konsekwencja zgubienia tego kodu to fakt,że dowiesz sie o wyniku w szkole a nie na oke..chociaż patrząc co sie dzieje to chyba wszyscy pierw sie dowiedzą w szkole..:)
Po co wogóle dawali nam te kody skoro będą one nie potrzebne

TSW_PDW 29.06.2009 23:02

strona mi cała weszła coś się ruszyło ale na obieg nie mogę l. wywala

!!IRIVER!! 29.06.2009 23:03

to fajnie masz, bo mi nie... :D "błąd wczytywania strony"... lllllubie.. ;d

mercury 29.06.2009 23:04

no tez mam teraz ten blaaad bleeee ;( ale mam 1 zakladke z logowaniem zostawiona na czarna godzine xD

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:06

to mi strona wchodzi bezproblemu i wogóle szybko sie ładuje do czasu az chce wejść w system obieg,od 30 min mam białe tło :d

kubus20 29.06.2009 23:06

Dajcie znać jak sie komuś uda...bo mi nic nie wchodzi ehh

Natkan 29.06.2009 23:07

zalogowal sie ktos?

TSW_PDW 29.06.2009 23:07

jak będzie miał ktoś wyniki to pisać :)to mogę siedzieć do rana i odświeżać jak coś

mercury 29.06.2009 23:07

kumpel moj sie zalogowal i dalej ponoc brak wynikow..

krkgiba 29.06.2009 23:08

serwery OKE padły i zbyt szybko nie wstaną

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:08

dokladnie jak ktos pozna wyniki to niech da znac tylko niech nie robi sobie zartów z tego ;p

DrewniaQ 29.06.2009 23:09

To jakaś paranoja. Z jednej strony dziadostwo OKE, z drugiej chmara maturzystów! Sam się to tego natłoku zaliczam :P Przed wojną było 19 tys. osób z maturą!

pirat.z.karaibow 29.06.2009 23:10

Ja zgubiłem kartkę i jestem spokojny. Zaraz się położę spać, wstanę, i o 9:00 będę w szkole :-)

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:12

wogóle to dobrze by było jakby na temat tego OKE wypowiedziała się osoba która rok temu była w naszej sytuacji,jak to było..czy wyniki było podane wczesniej czy jak..bo tak to cięzko..wydaje mi się ze będzie z tego jedna wielka lipa ale i tak jeszcze poczekam chwile :D/.

kubus20 29.06.2009 23:13

Ja jestem tegorocznym maturzystom ale czytalem pare godzin wczesniej na tym forum ze w zeszlym roku byly wyniki o polnocy...eh

karolinalgw 29.06.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 753619)
wogóle to dobrze by było jakby na temat tego OKE wypowiedziała się osoba która rok temu była w naszej sytuacji,jak to było..czy wyniki było podane wczesniej czy jak..bo tak to cięzko..wydaje mi się ze będzie z tego jedna wielka lipa ale i tak jeszcze poczekam chwile :D/.

rok temu były przed 1 w nocy, także możemy jeszcze czekać :)

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:14

własnie dzwoniłem do kuzyna,mówił ze rok temu swój wynik poznał o 6:30 rano:)...

mercury 29.06.2009 23:15

szczerze mowiac juz mnie lapia nerwy.. ide spac i nastawiam budzik na 5 .. milego czekania i szczesliwych wynikow ;) papa

kubus20 29.06.2009 23:22

Pierwsi ktorzy sie wylamuja....heh a reszta? walczymy dalej?

Natkan 29.06.2009 23:22

ja walcze do 0.30

TSW_PDW 29.06.2009 23:23

walczymy !! Ja walcze do 1 jak nie będzie ide się zdrzemnąć godzinkę i o 2 sprawdzam jak dalej nic to dalej to samo do końca

karolinalgw 29.06.2009 23:23

ja walczę ze snem :D no i z OKE ;)

wonski_eNHa 29.06.2009 23:23

fight! cała noc przed nami

BronekTS 29.06.2009 23:26

Ja bym chciał podbić prośbę wcześniejszą - jeśli jest ktoś kto się wbił i widzi że wyników NIE MA, to niech da konkretne i pewne info żeby reszta nie czekała i maltretowała się z tym bez sensu.

karolinalgw 29.06.2009 23:28

udało mi się prawie zalogować, prawie, bo przekroczony został limit 1000 osób :/ tak to ciężko będzie się wstrzelić :/

kubus20 29.06.2009 23:29

Rowniez prawie sie udalo....ide po zapalki na oczy ehh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:29

przed chwilą dało sie zalogować..tzn pojawił mi sie po raz pierwszy ten moment w którym mozna wpisac swoj pesel i hasło ale jak dałem loguj to po jakiś 20 sek pojawił sie bład.

krkgiba 29.06.2009 23:30

zalogowałem się, ale


Brak Wyniku

jaszczur90 29.06.2009 23:30

Mówię poważnie :-/

zalogowałem się na OKE Kraków i mi pisze brak wyników.. ide chyba spać.

bartek89TS 29.06.2009 23:30

Tak samo miałem...

mateusz212 29.06.2009 23:31

Brak wyniku

TSW_PDW 29.06.2009 23:31

Zalgowałem się brak wyników ;/

karolinalgw 29.06.2009 23:31

oooo już nawet limt 1200 osób, więc coraz lepiej ;)

David. 29.06.2009 23:31

Zalogowałem się, potwierdzam, brak wyników.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 23:31

no to co..ide spac :) nastawie budzik na 5 i zobaczymy czy wtedy bedą. narka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl