![]() |
Cytat:
|
wylecial z boiska za to ze sedziemu powiedzial krotkie zdanie- sedziujesz pod FK Moskwa.
Roger ginie w oczach. |
Cytat:
Ja ogladalem mecz Atlethico-Shalke na ARD i tam tak samo niemiecki komentator tez czasami sprawial wrazenie jakby go nie bylo.Komentowal akcje pod bramką,i ew czytal nazwiska pilkarzy,zadnych zenujacych zarcikow i przechwalania sie co u naszych komentatorow jest standardem wlacznie z tym GOOOOOOLLLLL rodem skserowane z Hiszpanii to zwlaszcza do pana Iwanskiego z TVP... A mecz ,to jakies nieporozumienie,przed jego emisja jakas informacja -w trakcie tramsmisjii prosimy odlozyc ostre narzedzia czy cos w tym stylu... |
Komentator dobry ma za zadanie tłumaczyć niejasności i podkrecać atmosferę. Tylko tyle, o tym mówi klasyk. Jak się ma do tego nawijanie non stop polskich pseudo komentatorów? Najlepsze jest to ,że w zasadniczych rzeczach oni robą koszmarne błędy. Żle czytają nazwiska, kto,gdzie grał. To jest podstawa,oni tego nie umieją i co od nich wymagać. U nas w dalszym ciągu wzorem jest Ciszewski. Tylko,że od czasów tego goscia pilka nożna i telewizja na świecie poszły naprzód. U nas tylko przekaz TV jest jak na zachodzie,reszta pozstala jak za Ciszewskiego.
|
Nie daje mi spokoju czemu Studio przed meczami Wisły i Legii zaczynały się 5 minut przed meczem, a studio przed meczem Lecha zaczyna się 25 minut przed meczem? To zakrawa na dyskryminacje dwóch NAJBARDZIEJ utytułowanych klubów w Polsce na rzecz przefarbowanej Amici, ktora nie ma zadnych osiągnięć w polskiej pilce a robi się z nich Barcelonę wschodu
|
Nie ma się co martwić o Lecha wg mnie. Poradzą sobie spokojnie i na takim luzie (nasz) Robert Lewandowski ustrzeli coś bez stresu.
Módlmy się o korzystne losowanie. To tylko tyle możemy zrobić. |
Zawodnicy Lecha są eksploatowani, liga, europejskie puchary, reprezentacja:)
****a o co chodzi tym ludziom w studio? O co chodzi z tą Amicą,bo ja już sie gubie?Dwa razy piłkę prosto kopneli i huraaaa |
Cytat:
|
zapomnieli w tym St. Gallen wejść dla kibiców gospodarzy otworzyć?
edytka: dobrze mikrofony ustawione, mimo, że stadion prócz sektoru dla gości praktycznie pusty odgłosy z trybun jakby było full narodu. |
Kurcze prawie jakby tej Amici było z 5 tys osób :))
|
Dialog z legia.com.pl:
Cytat:
A co do Ryśka Szula, to ja zaczynam naprawdę na poważnie zastanawiać się, czy on nie jest po prostu Wiślakiem z krwi i kości, naszą V kolumną na Łazienkowskiej. Działa lepiej niż J-23. Szacuneczek Rychu! :D |
Hmm,
a pamiętasz jak nasi biegali w pucharach? |
a co do losowania nie jest tak, że możemy trafić tylko na te 5 drużyn:
Standard LiegeYoung BoysLech PoznanHaka ValkeakoskiMetalurgs Liepaja(oczywiście bez Lecha) http://www.kwaki.yoyo.pl/uefa/ |
Cytat:
|
Cytat:
a ja wiem od osob bardzo dobrze zorientowanych ze akurat z Descargi sa zadowoleni i zacznie grać. Tito jest na wylocie juz w zimie, za to. |
Cytat:
Nas obchodzi. Jakby nie patrzył, derby są najważniejsze. Znikąd się to nie wzięło. Mylę się? |
Czy mi się wydawało czy Amica nas "pozdrowiła" ;)
|
Cytat:
|
Jak nie ma sensu robić sobie złośliwości, to po co zaczynasz?
|
Cytat:
|
FS, ale to chyba oczywiste, że z BeKaeSem, czyli z aktualną Lechią.
A wy będziecie Lechem, kiedy założycie klub "Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lech Poznań będący kontynuatorem tradycji KKS Lech Poznań" i zacznie jak Lechią, Pogoń czy GieKSa od A klasy. |
A jak ma ich nie byc slychac, skoro Zurychu jest z 200 osob.
Amice serdeczne podziekowania za pozdro, nawet tam nas beda znac 8) |
Grasshopers lepsze, Lech na zwolnionych obrotach. Szwajcarzy powinni prowadzić po pierwszej połowie 1-0. Mnie się podoba gra argentyńskiego napastnika Bobadilly. Szybki, zdecydowany, dobre warunki fizyczne i mógł 2 bramki strzelić (Ładnie zakręcił Bosackim) . Takiego napastnika nam trzeba w Wiśle:)
Podobno budżet Szwajcarów jest na naszym poziomie. Skoro ich stać na takiego piłkarza to może nas też? |
Cytat:
pojechali leczyć kompleksy do Szwajcarii:-D |
Ale ksero-boye :lol:
Jak można śpiewać że coś się na niebie mieni albo marsz marsz marsz... :> Pozdrowienia Pozdrowieniami... jeszcze dwa mecze im zostały w europejskich to chcą wykorzystać ich czas. |
Cytat:
o losowanie się nie martwcie, może byc Milan ;) |
Mozliwe ze pomalu Lecha dopada syndrom Franciszka. :-] Wiadomo, ze im sie nie chce etc. ale za niedlugo objawy wspomnianego syndromu powinnismy obserwowac.
|
Cytat:
Szlifują formę przed derbami:D |
zabrali pejsów na wyjazd to musieli nas pozdrowić kompleksy widać nie znają granic heheh
ooookuchenkorzooooooumpaumpaumpaooooo hahaha |
Zadne kompleksy, tylko zwykla nienawisc.
I vice versa. Ide se skazanego obejrzec bo nuda w **** 8) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl