![]() |
No Zając to silny jak pudzian, 110kg i 2 metry wzrostu.
Śmieszne kuchenki... |
A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.
Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :) |
Cytat:
Legia: 2-8-1 Cracovia: 8-3-0 Ruch: 6-2-3 Pogoń: 8-1-2 Wisła: 7-4-0 Lech: 3-6-2 GKS: 5-6-0 Zagłębie: 3-3-5 Jak widać Cracovia z Pogonią też mają conieco na sumieniu, ale dupę piecze tylko Warszawę i Poznań! Prawda jest taka a nie inna i nic rzeczywistości nie załamuje. Są to zawodnicy w wieku jak najbardziej juniorskim, a że kadra jest jaka jest to trzeba grać takimi zawodnikami w III lidze! Fajnie, że chłopaki potrafią pogodzić III ligę i ligę juniorów i jeszcze mają siłę! Jakoś nikt nie upatrywał słabych wyników Wisły w ME rocznikiem zawodników! Wisła też nie płakała jak dostawała w dupę grając chłopakami 2-3 lata młodszymi od innych drużyn! ps. Nikomu się nie chce sprawdzić, tylko powtarzają głodne kawałki serwowane w stolycy i wtórowane przez kuchenkorzy. |
Cytat:
Wiec czy ich nazwiesz rezerwami czy juniorami to sa i tym i tym.... |
Bilety na finał w cenie 20 zł., do kupienia jutro w restauracji u Wiślaków w godz. 13 - 18
Niepotrzebna jest Karta Kibica |
Brawa dla chłopaków za awans:)
Teraz tylko zakompleksionych w paski pokonać w dwumeczu i będzie świetnie:D |
Cytat:
Gramy drużyna juniorów, Ci chłopcy grali zarówno w CLJ jak i w 3 lidze mają w nogach bardzo dużo spotkań w tym sezonie, a i tak przejechali się po kuchenkorzu bez mydła. Jaka przewaga fizyczna ? Zając, Kuczak, Koscielniak, Gulczynski, Kolanko, żaden z nich nie ma nawet 170 cm! Znacznie wyższa i silniejsza drużynę miała Amica. Zresztą i tak prawdziwym wyznacznikiem będzie ilu z tych gości przebije się do poważnej piłki, na pewno kilku z tej drużyny ma ogromne papiery na grę. A w niedziele trzeba spełnić swój święty obowiązek. Wygrać z zydami. |
Cytat:
|
Świetnie się czyta takie informacje. Gratulacje i słowa uznania dla młodych piłkarzy! Powodzenia w finale :)
|
Cytat:
Cytat:
Juniorzy wygrali i radzą sobie nawet w III lidze. Dla mnie temat zamknięty. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Boniek:
W Polsce przyjęło się mówić, że najlepsze akademie piłkarskie mają Lech i Legia. Ciekawe zatem, dlaczego nie one, tylko Wisła i Cracovia dotarły do finału Centralnej Ligi Juniorów - pyta otwarcie Boniek. - W odpowiedzi niektórzy mówią mi, że w Legii i Lechu nie stawiają na wynik, tylko na rozwój indywidualny zawodnika. Ja ripostuję: nic bardziej mylnego! Owszem, możesz piłkarzowi zrobić jeden-dwa treningi w tygodniu ukierunkowane na rozwój indywidualny, ale siedemnasto-osiemnasotlatkowie nie mogą być oderwani od wyniku, oni muszą się uczyć wygrywać, radzić sobie z presją - dowodzi prezes PZPN-u..." http://sport.interia.pl/reprezentacj...wa_block=sport |
^^ Ripostować to umie :P
Szkoda, że jednak w kierunku profesjonalnego szkolenia mało się robi, a w niektórych klubach w ogóle nic. Młodzieży nie mamy nawet takiej złej. :) |
Kto jeszcze nie ma biletu, w niedziele będzie miał okazję kupić.
|
Niedzielny finał transmitowany będzie na telebimie w restauracji "U Wiślaków"
|
Będą jeszcze w niedzielę bilety czy lepiej nie robić sobie nadzieji ?
|
Będą, do kupienia w godzinach 13 - 13.55 w restauracji "u Wiślaków", i od godziny 14 do rozpoczęcia meczu przy wejściu na sektor C
|
^^ Dzięki :P
|
A ja sie ogolnie zgadzam z tym artykulem, ktory pojawil sie na weszlo i wedlug mnie to zawodnicy Lecha byli lepiej wyszkolenii technicznie niz zawodnicy Wisly! I wlasnie o to w pilce mlodziezowej chodzi, wychowywac dobrych indywidualistow a nie koniecznie stwarzac druzyny, ktore beda wygrywaly tytuly. W tym wieku wynik tez juz jest wazny, ale bylo kilku takich przykladow, gdzie mistrzowie Polski czy tez poza Polska (mowie oczywiscie o juniorach) nie mieli zadnych dobrych talentow w swoich szeregach i zaden z zawodnikow nie zrobil powaznej kariery, vide np. ME U-18 w 2001 roku, gdzie Polska zdobyla mistrzostwo. Natomiast w druzynach, ktore zajely drugie, trzecie, itd. miejsca bylo kilku mlodych talentow, ktore pozniej zrobily "powazna" kariere.
W pierwszym meczu z Lechem Wisla wygrala moim zdaniem przede wszystkim dzieki wiekszej determinacji, agresywnosci, taktyki i dobrej skutecznosci, natomiast juniorzy Lecha przegrywali wazne pojedynki, ktore doprowadzily do bramek. Poza tym, Lech sobie zupelnie nie radzil z szybkimi atakami Wislakow i byli czesto zle ustawieni. Najlepsi zawodnicy w Wisle byli Tomasz Zajac i Kamil Kuczak, obaj maja niestety bardzo slabe warunki fizyczne i bedzie im ciezko w pilce seniorskiej (przynajmniej na najwyzszym poziomie), reszta mi sie szczerze mowiac "srednio" podobala. Natomiast twierdzenie redaktora, ze Lech moglby wzmocnic swoja druzyne z zawodnikami jak Linetty, Kownacki i Co. jest troche jednostronne, poniewaz Wisla rowniez wychowala w tych rocznikach kilku naprawde utalentowanych pilkarzy jak Pawel Stolarski, Lucas Guedes czy Adam Buksa (podobno byl ostatnio testowany przez BVB), ktorzy z roznych wzgledow nie mogli zagrac. |
Zawodnicy słabi fizycznie są bardzo cenieni, ale nie w siłowych ligach, jak Polska, Angielska, Szwedzka, Norweska czy Austriacka. Popatrz na wzrost najlepszych graczy na świecie, sporo z nich jest niskich i słabych fizycznie.
|
Niedługo mecz...
jednak jutro w gazetach spodziewam się nie relacji ze spotkania, tylko wielkiego żalu i lamentu jak to wiekszośc krakowskich pseudo i dziennikarzy nie otrzymała akredytacji na to spotkanie. Żydy nawet to do rzecznika PZPN zgłosili... z tego co wiem bilet na spotkanie mógł kupić każdy to jedno a drugie niech się panowie pochwalą z ilu spotkań juniorów wcześniej prowadzili relacje etc. |
Cytat:
może inaczej, co rozumiesz przez zdanie "zawodnicy słabi fizycznie" - niski wzrost, waga? bo że ktoś ma 170cm i waży 60 dyszek nie znaczy że jest słaby fizycznie, chyba tak nie powiesz o Messim, Silvie, Iniescie? ogólnie chciałeś coś napisać mądrego , nie wiedziałeś co :D |
|
Jedyni słuszni, skrajnie prawicowi, patrioci... pogardzili Mazurkiem Dąbrowskiego ;)
|
Zając do pierwszej drużyny, zapisz to faken! Jak to powiedział jeden z komentatorów. Zając jest szybki jak zając :D
|
Przyjemnie się oglądało młodych Wiślaków, ciekawsza drużyna niż nasza seniorów ...
Myślę że przynajmniej kilku z tych zawodników będzie niedługo stanowiło o sile naszego 1szego zespołu, i będzie to tylko z zyskiem dla nas:) |
Cytat:
|
Cytat:
Tak to powinno wyglądać i mam nadzieję, że tak będzie. Smuda nie stawia niestety na młodzież, jeżeli nie musi... Może teraz, w obliczu naszego składu personalnego coś się zmieni. Trzeba jednak zaznaczyć, że tacy Zając, czy Kościelniak, którzy dzisiaj upokarzali całą defensywę Cracovii Wisły na ten moment nie zbawią. Nikt nie powinien się spodziewać dwóch/trzech bramek Zająca, czy przedryblowania połowy boiska przez Kościelniaka. Mimo wszystko Ekstraklasa to inny poziom i nasi młodzi powinni być wprowadzani powoli. Dawajmy im w tym sezonie po 20 minut w każdym meczu, a za rok już powinni być gotowi do walki o pierwszy zespół. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl