Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

Valandil 19.06.2014 17:07

No Zając to silny jak pudzian, 110kg i 2 metry wzrostu.

Śmieszne kuchenki...

gypsy 19.06.2014 17:23

A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.

Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :)

Matejas_ 19.06.2014 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1365358)
A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.

Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :)

Stosunek zawodników roczniki 95-96-97

Legia: 2-8-1
Cracovia: 8-3-0
Ruch: 6-2-3
Pogoń: 8-1-2
Wisła: 7-4-0
Lech: 3-6-2
GKS: 5-6-0
Zagłębie: 3-3-5

Jak widać Cracovia z Pogonią też mają conieco na sumieniu, ale dupę piecze tylko Warszawę i Poznań!

Prawda jest taka a nie inna i nic rzeczywistości nie załamuje. Są to zawodnicy w wieku jak najbardziej juniorskim, a że kadra jest jaka jest to trzeba grać takimi zawodnikami w III lidze! Fajnie, że chłopaki potrafią pogodzić III ligę i ligę juniorów i jeszcze mają siłę! Jakoś nikt nie upatrywał słabych wyników Wisły w ME rocznikiem zawodników! Wisła też nie płakała jak dostawała w dupę grając chłopakami 2-3 lata młodszymi od innych drużyn!

ps. Nikomu się nie chce sprawdzić, tylko powtarzają głodne kawałki serwowane w stolycy i wtórowane przez kuchenkorzy.

63.5 Kg 19.06.2014 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1365358)
A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.

Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :)

Ci zawodnicy którzy graja w 3-ligowych rezerwach to wlasnie juniorzy...
Wiec czy ich nazwiesz rezerwami czy juniorami to sa i tym i tym....

element 19.06.2014 19:00

Bilety na finał w cenie 20 zł., do kupienia jutro w restauracji u Wiślaków w godz. 13 - 18
Niepotrzebna jest Karta Kibica

Ogryzek 19.06.2014 19:04

Brawa dla chłopaków za awans:)

Teraz tylko zakompleksionych w paski pokonać w dwumeczu i będzie świetnie:D

fialo 19.06.2014 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1365358)
A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.

Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :)

A ja trochę żałuję że w dalszym ciągu .......isz głupoty na tym forum.

Gramy drużyna juniorów, Ci chłopcy grali zarówno w CLJ jak i w 3 lidze mają w nogach bardzo dużo spotkań w tym sezonie, a i tak przejechali się po kuchenkorzu bez mydła. Jaka przewaga fizyczna ? Zając, Kuczak, Koscielniak, Gulczynski, Kolanko, żaden z nich nie ma nawet 170 cm! Znacznie wyższa i silniejsza drużynę miała Amica. Zresztą i tak prawdziwym wyznacznikiem będzie ilu z tych gości przebije się do poważnej piłki, na pewno kilku z tej drużyny ma ogromne papiery na grę.

A w niedziele trzeba spełnić swój święty obowiązek. Wygrać z zydami.

Błaszczu_WIŚLAK 19.06.2014 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1365358)
A ja trochę żałuję, że gramy praktycznie rezerwami, a nie juniorami. Trochę to zakłamuje rzeczywistość, ciekawe jakbyśmy sobie poradzili, wystawiając młodszy skład, a nie tych, co grają w trzeciej lidze.

Tak czy inaczej wielkie gratulacje, trzymam kciuki w niedzielę :)

Lech za to gra w rezerwach gośćmi z roczników 90-92, z których już raczej żadnego pożytku nie będzie, a zostali jako odpadki po młodej ekstraklasie. Moim zdaniem u nas rozwiązali to dużo lepiej, wywalili tych co grali w ME i którzy nie rokowali na przyszłość, a dali młodym chłopakom grać w 3 lidze i teraz widać tego efekty.

buczo1985 19.06.2014 19:53

Świetnie się czyta takie informacje. Gratulacje i słowa uznania dla młodych piłkarzy! Powodzenia w finale :)

PhantomRanger 19.06.2014 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1365302)
Bilety na finał do kupienia jutro w restauracji "U Wiślaków" w godz. 13 - 18. Bilety w cenie 15 zł.
Spotkanie odbędzie się na stadionie Wisły w najbliższą niedzielę o godz 15:00.

* Jeżeli awansują ;-)



Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1365364)
Bilety na finał w cenie 20 zł., do kupienia jutro w restauracji u Wiślaków w godz. 13 - 18
Niepotrzebna jest Karta Kibica

To ile w końcu?.

Juniorzy wygrali i radzą sobie nawet w III lidze. Dla mnie temat zamknięty.

WislaFan123 19.06.2014 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1365378)
To ile w końcu?.

Juniorzy wygrali i radzą sobie nawet w III lidze. Dla mnie temat zamknięty.

Było 15zł, jak się okazało, że jest mecz z pasami, poszło do 20zł. Wiadomo, że ten 1000 biletów się sprzeda, to dobrze że więcej kasy pójdzie na Akademię :)

kpn 20.06.2014 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1365382)
Ciekawe czemu nie mogą zrobić imprezy masowej ... pewnie miasto się przypieprza

Za późno. Wczesniej trzeba było mysleć.

WislaFan123 20.06.2014 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1365386)
Za późno. Wczesniej trzeba było mysleć.

Dokładnie - imprezę masową można zglosić najpóźniej 30 dni przed tym jak ma miejsce, jednak nie ma obowiązku później organizacji wydarzenia, więc w tym przypadku i jeden i drugi termin można było zgłosić jako masówkę. Jedyne zagrożenie, że zainteresowanie byłoby na poziomie 300-400, a koszty z tytułu imprezy masowej zdecydowanie większe.

leszekm 20.06.2014 18:14

Boniek:
W Polsce przyjęło się mówić, że najlepsze akademie piłkarskie mają Lech i Legia. Ciekawe zatem, dlaczego nie one, tylko Wisła i Cracovia dotarły do finału Centralnej Ligi Juniorów - pyta otwarcie Boniek. - W odpowiedzi niektórzy mówią mi, że w Legii i Lechu nie stawiają na wynik, tylko na rozwój indywidualny zawodnika. Ja ripostuję: nic bardziej mylnego! Owszem, możesz piłkarzowi zrobić jeden-dwa treningi w tygodniu ukierunkowane na rozwój indywidualny, ale siedemnasto-osiemnasotlatkowie nie mogą być oderwani od wyniku, oni muszą się uczyć wygrywać, radzić sobie z presją - dowodzi prezes PZPN-u..."

http://sport.interia.pl/reprezentacj...wa_block=sport

huberix 20.06.2014 19:09

^^ Ripostować to umie :P
Szkoda, że jednak w kierunku profesjonalnego szkolenia mało się robi, a w niektórych klubach w ogóle nic.
Młodzieży nie mamy nawet takiej złej. :)

JacobCFC 20.06.2014 21:45

Kto jeszcze nie ma biletu, w niedziele będzie miał okazję kupić.

element 21.06.2014 11:33

Niedzielny finał transmitowany będzie na telebimie w restauracji "U Wiślaków"

huberix 21.06.2014 11:49

Będą jeszcze w niedzielę bilety czy lepiej nie robić sobie nadzieji ?

element 21.06.2014 12:03

Będą, do kupienia w godzinach 13 - 13.55 w restauracji "u Wiślaków", i od godziny 14 do rozpoczęcia meczu przy wejściu na sektor C

huberix 21.06.2014 12:21

^^ Dzięki :P

GaoFeng 21.06.2014 14:45

A ja sie ogolnie zgadzam z tym artykulem, ktory pojawil sie na weszlo i wedlug mnie to zawodnicy Lecha byli lepiej wyszkolenii technicznie niz zawodnicy Wisly! I wlasnie o to w pilce mlodziezowej chodzi, wychowywac dobrych indywidualistow a nie koniecznie stwarzac druzyny, ktore beda wygrywaly tytuly. W tym wieku wynik tez juz jest wazny, ale bylo kilku takich przykladow, gdzie mistrzowie Polski czy tez poza Polska (mowie oczywiscie o juniorach) nie mieli zadnych dobrych talentow w swoich szeregach i zaden z zawodnikow nie zrobil powaznej kariery, vide np. ME U-18 w 2001 roku, gdzie Polska zdobyla mistrzostwo. Natomiast w druzynach, ktore zajely drugie, trzecie, itd. miejsca bylo kilku mlodych talentow, ktore pozniej zrobily "powazna" kariere.

W pierwszym meczu z Lechem Wisla wygrala moim zdaniem przede wszystkim dzieki wiekszej determinacji, agresywnosci, taktyki i dobrej skutecznosci, natomiast juniorzy Lecha przegrywali wazne pojedynki, ktore doprowadzily do bramek. Poza tym, Lech sobie zupelnie nie radzil z szybkimi atakami Wislakow i byli czesto zle ustawieni. Najlepsi zawodnicy w Wisle byli Tomasz Zajac i Kamil Kuczak, obaj maja niestety bardzo slabe warunki fizyczne i bedzie im ciezko w pilce seniorskiej (przynajmniej na najwyzszym poziomie), reszta mi sie szczerze mowiac "srednio" podobala.

Natomiast twierdzenie redaktora, ze Lech moglby wzmocnic swoja druzyne z zawodnikami jak Linetty, Kownacki i Co. jest troche jednostronne, poniewaz Wisla rowniez wychowala w tych rocznikach kilku naprawde utalentowanych pilkarzy jak Pawel Stolarski, Lucas Guedes czy Adam Buksa (podobno byl ostatnio testowany przez BVB), ktorzy z roznych wzgledow nie mogli zagrac.

PiVoSH92 21.06.2014 14:59

Zawodnicy słabi fizycznie są bardzo cenieni, ale nie w siłowych ligach, jak Polska, Angielska, Szwedzka, Norweska czy Austriacka. Popatrz na wzrost najlepszych graczy na świecie, sporo z nich jest niskich i słabych fizycznie.

szprotson 22.06.2014 10:14

Niedługo mecz...
jednak jutro w gazetach spodziewam się nie relacji ze spotkania, tylko wielkiego żalu i lamentu jak to wiekszośc krakowskich pseudo i dziennikarzy nie otrzymała akredytacji na to spotkanie. Żydy nawet to do rzecznika PZPN zgłosili...
z tego co wiem bilet na spotkanie mógł kupić każdy to jedno a drugie niech się panowie pochwalą z ilu spotkań juniorów wcześniej prowadzili relacje etc.

stalsanok1946 22.06.2014 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1365500)
Zawodnicy słabi fizycznie są bardzo cenieni, ale nie w siłowych ligach, jak Polska, Angielska, Szwedzka, Norweska czy Austriacka. Popatrz na wzrost najlepszych graczy na świecie, sporo z nich jest niskich i słabych fizycznie.

zawodnicy słabi fizycznie to miernoty a Ty mówisz że są cenieni?

może inaczej, co rozumiesz przez zdanie "zawodnicy słabi fizycznie" - niski wzrost, waga? bo że ktoś ma 170cm i waży 60 dyszek nie znaczy że jest słaby fizycznie, chyba tak nie powiesz o Messim, Silvie, Iniescie?

ogólnie chciałeś coś napisać mądrego , nie wiedziałeś co :D

aNouc 22.06.2014 13:22

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...nder_Pychowski

Matejas_ 22.06.2014 14:02

Jedyni słuszni, skrajnie prawicowi, patrioci... pogardzili Mazurkiem Dąbrowskiego ;)

brylant17 22.06.2014 16:36

Zając do pierwszej drużyny, zapisz to faken! Jak to powiedział jeden z komentatorów. Zając jest szybki jak zając :D

Kon®ado 22.06.2014 18:18

Przyjemnie się oglądało młodych Wiślaków, ciekawsza drużyna niż nasza seniorów ...
Myślę że przynajmniej kilku z tych zawodników będzie niedługo stanowiło o sile naszego 1szego zespołu, i będzie to tylko z zyskiem dla nas:)

master17 22.06.2014 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1365589)
Jedyni słuszni, skrajnie prawicowi, patrioci... pogardzili Mazurkiem Dąbrowskiego ;)

Hymn Wisły był zaczęty wcześniej niż zapowiedź Mazurka, a spiker i reszta jakby byli ogarnięci, to nie doprowadziliby do takiej sytuacji.

piotek 22.06.2014 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1365607)
Przyjemnie się oglądało młodych Wiślaków, ciekawsza drużyna niż nasza seniorów ...
Myślę że przynajmniej kilku z tych zawodników będzie niedługo stanowiło o sile naszego 1szego zespołu, i będzie to tylko z zyskiem dla nas:)


Tak to powinno wyglądać i mam nadzieję, że tak będzie. Smuda nie stawia niestety na młodzież, jeżeli nie musi... Może teraz, w obliczu naszego składu personalnego coś się zmieni. Trzeba jednak zaznaczyć, że tacy Zając, czy Kościelniak, którzy dzisiaj upokarzali całą defensywę Cracovii Wisły na ten moment nie zbawią. Nikt nie powinien się spodziewać dwóch/trzech bramek Zająca, czy przedryblowania połowy boiska przez Kościelniaka. Mimo wszystko Ekstraklasa to inny poziom i nasi młodzi powinni być wprowadzani powoli. Dawajmy im w tym sezonie po 20 minut w każdym meczu, a za rok już powinni być gotowi do walki o pierwszy zespół.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl