![]() |
Cytat:
|
Fajnie wyglada stadion Kuchenek ale nasz gdzie mlyn jest "caly" na jednym poziomie do ogarniecia dla gniazdowego wydaje mi sie duzo praktyczniejszy ,nawet jesli nasza D jest mniejsza niz ich trybuna z mlynem.
Gniazdowy u nas mowi do wszytskich (zwlaszacza jak ubęda Pleksy) i cala D teraz ma byc mlynem.Jesli dodac ze dobrze slyszlny bedzie G dla naroznikow wowczas nasz doping bedzie glosniejszy o duzzo w porowaniu do wczejszych meczy na R22. Na Amice moze i jest ta trybuna wieksza ale poziomowa i nie tworzy calosciowego mlyna.Legia ma zeszta to samo ,a np Zaglebie Lubin juz ma jeden poziom.O jeden poziom walczyli chyba tez kibice Jagi ale nie wie jak to tam ostatecznie wyszlo. Cieszymy sie wiec tym co mamy. |
Cytat:
W krainie kwitnącej bulwy lepiej grają w piłkę, lepiej kibicują, tam też robi się lepsze interesy. Amica lepiej kupuje sędziów (Kasierski), Amica II lepiej dba o wizerunek klubu (Reiss) a Amica III ma powodzenie w prasie (GW). Zatem dołącz do chórzystów...chóry (piewców) pewnie też mają najlepsze.... |
Cytat:
edit: Aha, nie wiem czy wiecie, ale wybrano już krzesełka i układ barw na trybunach. Będzie cholerna modna mozaika w barwach niebieski na dole przechodzący w biały tudzież bardzo jasny błękit ku górze. Średnio mi się to podoba, nasze barwy są przecież odwrotne (:/) no i wolałbym jednolity niebieski. Z drugiej strony rozumiem też że w układzie mozaiki niebieski nie mógł być pod dachem bo wyglądałoby to źle, wizualnie odcinając białą konstrukcję dachu. Plus jest taki, że wybrano fajne, wyogdne siedziska, szersze od planowanych, co zmniejszy pojemność maksymalną do ok 40-42k. Daje Wam linki do tych siedzisk i ich układu, z zaznaczeniem, że jakość kolorystyczna projektu układu jest słaba i nie oddaje rzeczywistych barw więc będziecie musieli poczekać, aż pojawią się lepsze grafiki. http://www.studiom2.pl/krzeselka.jpg http://img688.imageshack.us/img688/7783/25331768.jpg http://img6.imageshack.us/img6/7811/29952459.jpg No i na 100% mogę już Wam pokazać, gdzie będzie sektor gości. W narożniku I/II w części dwupoziomowej: http://lh4.ggpht.com/_qqdd-tkhY7M/S7...0/IMG_4650.JPG (zdjęcie Carte) Kocioł przeniesie się na lepszą pod względem kibicowskim trybunę nr IV. |
Krzesełka bardzo fajne. Ale ten układ kolorów niezbyt ciekawy. A będzie jakiś napis na trybunie np Lech ? Bo ta mozaika w przechodzeniu kolorów faktycznie słabo wygląda.
|
Cytat:
|
IV to chyba ta piętrowa za bramką( pierwsza z nowo wybudowanych)?
|
Tak, ta z mniejszym dachem jest IV, naprzeciwko obecnie kociol to II, kolorystyka krzeselke to jakas parodia i juz zostaly poczynione kroki aby wypieprzyc ten projekt w kosmos
|
|
na Bułgarskiej powoli startują z telebimami
http://www.lechpoznan.pl/art,14035,c..._telebimow.htm |
Cytat:
|
Na serio to napisałeś czy sobie jaja robisz? Bo z jednej strony wygląda to komicznie ale z drugiej gdzieś trzeba było usadzić tych zacnych VIPów :D
Swoją drogą po drabinie tam wchodzili? |
Cytat:
niech mnie jakiś Poznaniak poprawi:) |
Sa to stanowiska dziennikarzy, czyli loza prasowa. VIPy siedza w gornej czesci dolnego poziomu IV trybuny.
|
czyli się w sumie nie pomyliłem:) ale zadam pytanie jak kolega wyżej?? po drabinie oni tam wychodzą;)
|
ma ktoś aktualne zdjęcia z Lubina? jak to wyglada po dokończeniu i jak wygląda otoczenie bo pierwotnie mieli zostawić ten wał z ziemi dookoła
ok juz znalazłem coś nowego http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=6261 |
http://forum.igol.pl/index.php?showt...=220&start=220 tutaj masz troszke bardziej aktualne fotki
|
Cennik biletów na nowy stadion Legii:
Karnety: 1) sektor czerwony: karnet normalny 1125 zl, studencki - 900 zl, kobiety 788 zl, seniorzy 563 zl 2) sektor pomarańczowy: norm. 900, stud. 720, kobiety 630, sen. 450 zl 3) sektor żółty: norm. 788 zl, stud. 630, kob. 552, sen. 394 4) sektor jasny fiolet: norm. 563, stud. 450 zl, kob. 394 zl, sen. 282 5) sektor zielony: norm. 420, stud. 336, kob. 294, sen. 210 6) sektor ciemny fiolet (rodzinny): normalny 249 zl Bilety jednorazowe: 1) kategoria I: norm. 130 zl ucz/stud. 104 zl kob. 91 zl sen. 75 zl kategoria II: norm. 100 zl stud. 80 zl kob. 70 zl sen. 50 zl 2) kategoria I: norm. 110 zl ucz/stud. 88 zl kob. 77 zl sen. 55 zl kategoria II: norm. 80 zl stud. 64 zl kob. 56 zl sen. 40 zl 3) kategoria I: norm. 90 zl ucz/stud. 72 zl kob. 63 zl sen. 45 zl kategoria II: norm. 70 zl stud. 56 zl kob. 49 zl sen. 35 zl 4) kategoria I: norm. 70 zl ucz/stud. 56 zl kob. 49 zl sen. 35 zl kategoria II: norm. 55 zl stud. 44 zl kob. 39 zl sen. 28 zl 5) kategoria I: norm. 50 zl ucz/stud. 40 zl kob. 35 zl sen. 25 zl kategoria II: norm. 35 zl stud. 28 zl kob. 25 zl sen. 18 zl 6) kategoria I - 27 zl; kategoria II 22 zl No i chyba dla Was najwazniejsze: 7) sektor gosci: cena biletu kategoria I - 50 zł, II - 35 zł Doszlismy do wniosku, ze kategoria I i kategoria II, to sa kategorie spotkań: np na Wisłe czy Lecha to kat. I, na Odre czy Piasta kat. II |
Dobre! Biorę karnet na ten droższy sektor gości! :lol: Zupełnie wyjęci z rzeczywistości. No ****a tak wyjęci, że bardziej się już nie da. :lol:
|
Już widzę te tłumy. Pomijając inne aspekty, z takimi cenami...
I ten sektor gości według kategorii :lol: |
ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
No chyba że jak będą nowe stadiony to bilety na sektor gosci bedą tak drogie. PS: http://www.legia.com/www/pliki/folder_cennik.pdf jak by ktos chciał gdzie bedą dane sektory. |
Cytat:
No cóz szału nie ma z biletami, choc w sumie mozna bylo sie po tych durniach tego spodziewać Juz wyobrazam sobie te tłumy na meczach :D |
Patrząc na te ceny karnetów na Legię, aż się boję ile w Poznaniu zawołają za karnety przy środkowej części trójki. 1000 pln za sezon.. Strach się bać normalnie..
|
Chcieliśta stadionów europodobnych w postkomunistycznej zalewie, to teraz płaćta i nie narzekajta !
|
|
po tych cenach karnetów można już stwierdzić, że to będzie stadion rodzinny:))
kategorie dla kibiców gości to chyba jakaś nowość mam nadzieję, że zaprezentują miasta z owym podziałem |
A co do tego podziału na kategorie w sektorze gosci, to jak to bedzie
np: My i Lech płacimy 50 zł za bilet a np taka Odra 30 ?? :-/ |
Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!! |
i oni liczą, że przy takich cenach taki duży stadion się wypełni ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl