![]() |
III liga to i tak za dużo.
Ja bym klub zlikwidował, stadion rozp....olił a na Wielickiej plantację buraków założył. |
Orest Pasiasty :D :D :D
|
Cytat:
Z tego co pamiętam to kilka meczów musieliby walkowerem z rzędu oddać - wtedy chyba się leci o dwie klasy, ale nie pamiętam już ; D |
Cytat:
BTW, sprawa ŁKSu jest dalej w sadzie, jezeli wyrok bedzie korzystny dla ŁKSu to czy sklad ekstraklasy sie zmieni ? Jak to moze wygladac ? (pewnie juz bylo, sorry, ale ostatnio jestem nie na bierzaco) |
Cytat:
Mam nadzieję, że Jaga się utrzyma bo nieźle zaczęli : ) |
Lenczyk: "Ja nigdy nie byłem policjantem, choć przez wiele lat pracowałem w Wiśle", wypowiedź Oresta dla krak.tv, 7 minuta 40 sekunda. http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html
|
jak myślicie? Ruch ogra Arkę?
|
http://www.weszlo.com/news/3458 Nie wiem czy bylo ale akurat o Pasach piszemy....
|
Niedzielan asyste zaliczył w meczu z Arką :)
|
Cytat:
|
Sedzia ostro leci w kulki w meczu Ruch - Arka. 30 min i 3 powazne bledy :shock:
|
mic -> i to nawet ostro sobie pogrywają sędziowie ;] Niedzielan przy pierwszym chyba na minimalnym spalonym byl, a przy drugiej sytuacji na na 100% nie.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co dmeczu Ruch -Arka to jakas tragedia...Poziom jest zenujacy. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Nie oglądałem tamtego meczu więc sie nie spieram :P |
Poziom jest tragiczny, zenujacy...brakuje nawet slow zeby okreslic to dziadostwo :-/
Ci pilkarze naprawde powinni zarabiac mniej niz zarabia sie w Estonii, a lige z miejsca zredukowalbym o polowe, bo 50 % zespolow - z calym szacunkiem do nich - po prostu ja sporotwo "zasmieca" w tym momencie. |
Klaruje nam sie "czołowka": Piast, Cracovia i Arka :D
Gdyby sie zgodzic z Eustachym to musielibysmy sie polaczyc z liga Ukrainy. Bo w 4ery zespoly nie daloby sie grac ;-) |
W cztery sie nie da, ale w osiem juz tak :)
Do 4 czolowych druzyn wystarczy dokopotowac Jage, Slask i Belchatow, ktore mimo wszystko w miare poprawnie graja. Nad osma druzyna trzebaby sie zastanowic. Moze Lechia ? Na koniec pozabierac tym osmiu "odrzuconym" ze wzgledu na poziom sportowy najlepszych pilkarzy i moze jakos by to bylo. Bo tak jak teraz jest nedznie. |
http://sport.wp.pl/kat,1719,title,WD...l?ticaid=1890c
Lechem nie chcą być. Amicą też... Może się zdecydują na Pcimiankę albo Izolator Boguchwała.:) |
http://slasknet.com/live/152.html po bramce Szewczuka nasi bracia z Wrocławia remisują 1-1 z Bytomiem
Widzów 7 000 |
kuriozum bramka dla Bytomia
bywaja bramkarze porównywalni z Mariuszem i to nie tylko Cabaje |
Cytat:
Prawda jest taka, że jak długo będziemy mieli w lidze burdel pod wezwaniem dziadków z PZPN-u, tak długo liczba drużyn profanujących w niej ukochany sport pozostanie czystą kosmetyką. Nie szkolimy profesjonalnych piłkarzy, to nie ma się potem sensu dziwić, że w "ekstraklasie" grają drewniaki. Bo niby kto ma grać? I jeszcze słychać czasem narzekania, jak któryś z umiejących prosto kopnąć piłkę pójdzie gdzieś na ławkę do profesjonalnego klubu, że to "osłabianie ligi":lol: Dziwnym trafem przepływ zawodników nikomu nie szkodzi, tylko nam. Brak u nas pomysłu na piłkę - i dotyczy to nie właścicieli klubów, bo bez nich to w ogóle stadiony można by zaorać, ale polityków i tzw. "działaczy". Tu leży problem, a nie w Bytomiu, Wodzisławiu czy Gliwicach. |
Mecz we Wroclawiu w porownaniu z meczem w Chorzowie, to jak niebo a ziemia.
Wreszcie mozna cos obejrzec bez wyraznego grymasu rozgoryczenia na twarzy. |
Slask juz 2-1 :)
Czy mi sie wydaje czy Wegrzyn znowu opowiada jakies science-fiction nie zwiazane z wydarzeniami na boisku ? |
Cytat:
|
trzeba przyznać że Bytom prowadził gre, i może z sytuacji nie był to mecz na remis, ale z samej gry tak.
|
Panowie troche obiektywizmu.... Ślask jak dla mnie zagral bardzo slabo i wygral bardzo przypadkowo. Polonia naprawde pod wzgledem pilkarskim byla lepsza, albo przynajmniej tak samo dobra jak Sląsk... Mnie osobiscie gra Śląska bardzo zaskoczyla - negatywnie..zwlaszcza ze mieli odzyskac"błysk" po ciezkich treningach. Ale co nie zmienia faktu ze ciesze sie ze wygrali nasi barcia...ale obiektywnie Polonia była lepsza.
|
Co wy się tak tego Węgrzyna uczepiliście? Co mecz to samo. Śląsk grał toporną piłke, gra Polonii długimi momentami była ładniejsza dla oka, więc zasługiwali na taki komentarz. Chcielibyście aby Kazek w każdym meczu słodził Wiśle i zgodom, nawet kiedy na to nie zasługują...
|
Cytat:
hahahaha sami udowadniaja ze Lech Poznan nie istnieje "niezmoznosc " karania sp Lecha Poznan bo tego jako tako nie ma ,wobec polaczenia z Amika Wronki ,dzis mowią ze Amiki tez karac nie mozna :lol: I jak tu nie spiewac ze sprzedali sie za kuchenke :lol: Co za ludzie bez krzty honoru |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl