Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Krissu 14.08.2009 14:41

III liga to i tak za dużo.

Ja bym klub zlikwidował, stadion rozp....olił a na Wielickiej plantację buraków założył.

AS82 14.08.2009 14:48

Orest Pasiasty :D :D :D

eMTe 14.08.2009 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 778712)
Moim zdaniem formuła Cracovii w Ekstraklasie wyczerpała się jakieś dwa sezony temu. Mam nadzieję, że w tym skończy się wreszcie ta szopka i wylądują tam, gdzie ich miejsce.

W tym sezonie napewno nie. Bezpośrednio spaść z Ekstraklasy do II ligi? ; D

Z tego co pamiętam to kilka meczów musieliby walkowerem z rzędu oddać - wtedy chyba się leci o dwie klasy, ale nie pamiętam już ; D

mic 14.08.2009 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 778732)
W tym sezonie napewno nie. Bezpośrednio spaść z Ekstraklasy do II ligi? ; D

Z tego co pamiętam to kilka meczów musieliby walkowerem z rzędu oddać - wtedy chyba się leci o dwie klasy, ale nie pamiętam już ; D

Spadek "wywalczony" w ekstraklasie ( -> I liga) + kara za kupczenie (I liga -> II liga) :D

BTW, sprawa ŁKSu jest dalej w sadzie, jezeli wyrok bedzie korzystny dla ŁKSu to czy sklad ekstraklasy sie zmieni ? Jak to moze wygladac ?
(pewnie juz bylo, sorry, ale ostatnio jestem nie na bierzaco)

eMTe 14.08.2009 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 778734)
Spadek "wywalczony" w ekstraklasie ( -> I liga) + kara za kupczenie (I liga -> II liga) :D

Ale już nie degradują : (

Mam nadzieję, że Jaga się utrzyma bo nieźle zaczęli : )

Exodus1906 14.08.2009 16:09

Lenczyk: "Ja nigdy nie byłem policjantem, choć przez wiele lat pracowałem w Wiśle", wypowiedź Oresta dla krak.tv, 7 minuta 40 sekunda. http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html

dawidTS 14.08.2009 16:24

jak myślicie? Ruch ogra Arkę?

Pan Jotka 14.08.2009 16:28

http://www.weszlo.com/news/3458 Nie wiem czy bylo ale akurat o Pasach piszemy....

przemek1902 14.08.2009 17:07

Niedzielan asyste zaliczył w meczu z Arką :)

masada 14.08.2009 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 778723)
III liga to i tak za dużo.

Ja bym klub zlikwidował, stadion rozp....olił a na Wielickiej plantację buraków założył.

A ja przeciwnie, jestem za tym, żeby grali w ekstraklasie jak najdłużej i dzięki temu systematycznym ich miażdżeniem we wszystkich płaszczyznach: sportowych i pozasportowych ;)

mic 14.08.2009 17:22

Sedzia ostro leci w kulki w meczu Ruch - Arka. 30 min i 3 powazne bledy :shock:

przemek1902 14.08.2009 17:25

mic -> i to nawet ostro sobie pogrywają sędziowie ;] Niedzielan przy pierwszym chyba na minimalnym spalonym byl, a przy drugiej sytuacji na na 100% nie.

masada 14.08.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Exodus1906 (Post 778774)
Lenczyk: "Ja nigdy nie byłem policjantem, choć przez wiele lat pracowałem w Wiśle", wypowiedź Oresta dla krak.tv, 7 minuta 40 sekunda. http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html

Cztery razy tu pracował, ale żadnej sympatii do Wisły nie ma, poza tym te brednie o byciu policjantem. Gratulacje Panie Oreście za ładne podlizanie nowemu pracodawcy na początek. Nie ma to jak mieć klasę. :-/

Pan Jotka 14.08.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 778825)
Cztery razy tu pracował, ale żadnej sympatii do Wisły nie ma, poza tym te brednie o byciu policjantem. Gratulacje Panie Oreście za ładne podlizanie nowemu pracodawcy na początek. Nie ma to jak mieć klasę. :-/

Glupie te tlumaczenia strasznie. Zyczymy degradacji :D Ostatnio sie wytrwal, ze marzyl o byciu trenerem Koszernych. No to sie doczekal ;)

A co dmeczu Ruch -Arka to jakas tragedia...Poziom jest zenujacy.

For_FuN_ 14.08.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 778828)
Glupie te tlumaczenia strasznie. Zyczymy degradacji :D Ostatnio sie wytrwal, ze marzyl o byciu trenerem Koszernych. No to sie doczekal ;)

A co dmeczu Ruch -Arka to jakas tragedia...Poziom jest zenujacy.

Nie jest tak tragicznie z tym poziomem...tydzien temu mialem (nie)przyjemnosc ogladac mecz Polonii Bytom i Piasta i to bylo dopiero traumatyczne przezycie.

Pan Jotka 14.08.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 778839)
Nie jest tak tragicznie z tym poziomem...tydzien temu mialem (nie)przyjemnosc ogladac mecz Polonii Bytom i Piasta i to bylo dopiero traumatyczne przezycie.

Poziom jest tragiczny jak nie ma co pokazac w skrótach :D
PS. Nie oglądałem tamtego meczu więc sie nie spieram :P

Eustachy 14.08.2009 18:28

Poziom jest tragiczny, zenujacy...brakuje nawet slow zeby okreslic to dziadostwo :-/
Ci pilkarze naprawde powinni zarabiac mniej niz zarabia sie w Estonii, a lige z miejsca zredukowalbym o polowe, bo 50 % zespolow - z calym szacunkiem do nich - po prostu ja sporotwo "zasmieca" w tym momencie.

Pan Jotka 14.08.2009 18:37

Klaruje nam sie "czołowka": Piast, Cracovia i Arka :D

Gdyby sie zgodzic z Eustachym to musielibysmy sie polaczyc z liga Ukrainy. Bo w 4ery zespoly nie daloby sie grac ;-)

Eustachy 14.08.2009 18:51

W cztery sie nie da, ale w osiem juz tak :)
Do 4 czolowych druzyn wystarczy dokopotowac Jage, Slask i Belchatow, ktore mimo wszystko w miare poprawnie graja. Nad osma druzyna trzebaby sie zastanowic. Moze Lechia ?
Na koniec pozabierac tym osmiu "odrzuconym" ze wzgledu na poziom sportowy najlepszych pilkarzy i moze jakos by to bylo. Bo tak jak teraz jest nedznie.

swój chłop 14.08.2009 19:06

http://sport.wp.pl/kat,1719,title,WD...l?ticaid=1890c

Lechem nie chcą być. Amicą też... Może się zdecydują na Pcimiankę albo Izolator Boguchwała.:)

invincible 14.08.2009 19:46

http://slasknet.com/live/152.html po bramce Szewczuka nasi bracia z Wrocławia remisują 1-1 z Bytomiem

Widzów 7 000

FraMat 14.08.2009 19:52

kuriozum bramka dla Bytomia
bywaja bramkarze porównywalni z Mariuszem i to nie tylko Cabaje

wolfy 14.08.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 778874)
W cztery sie nie da, ale w osiem juz tak :)
Do 4 czolowych druzyn wystarczy dokopotowac Jage, Slask i Belchatow, ktore mimo wszystko w miare poprawnie graja. Nad osma druzyna trzebaby sie zastanowic. Moze Lechia ?
Na koniec pozabierac tym osmiu "odrzuconym" ze wzgledu na poziom sportowy najlepszych pilkarzy i moze jakos by to bylo. Bo tak jak teraz jest nedznie.

Dopiero rozszerzaliśmy ligę, bo były narzekania że za mała.
Prawda jest taka, że jak długo będziemy mieli w lidze burdel pod wezwaniem dziadków z PZPN-u, tak długo liczba drużyn profanujących w niej ukochany sport pozostanie czystą kosmetyką. Nie szkolimy profesjonalnych piłkarzy, to nie ma się potem sensu dziwić, że w "ekstraklasie" grają drewniaki. Bo niby kto ma grać? I jeszcze słychać czasem narzekania, jak któryś z umiejących prosto kopnąć piłkę pójdzie gdzieś na ławkę do profesjonalnego klubu, że to "osłabianie ligi":lol: Dziwnym trafem przepływ zawodników nikomu nie szkodzi, tylko nam.
Brak u nas pomysłu na piłkę - i dotyczy to nie właścicieli klubów, bo bez nich to w ogóle stadiony można by zaorać, ale polityków i tzw. "działaczy". Tu leży problem, a nie w Bytomiu, Wodzisławiu czy Gliwicach.

Eustachy 14.08.2009 19:55

Mecz we Wroclawiu w porownaniu z meczem w Chorzowie, to jak niebo a ziemia.
Wreszcie mozna cos obejrzec bez wyraznego grymasu rozgoryczenia na twarzy.

mic 14.08.2009 20:39

Slask juz 2-1 :)

Czy mi sie wydaje czy Wegrzyn znowu opowiada jakies science-fiction nie zwiazane z wydarzeniami na boisku ?

SZYMEK_TSW 14.08.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 778941)
Czy mi sie wydaje czy Wegrzyn znowu opowiada jakies science-fiction nie zwiazane z wydarzeniami na boisku ?

Dokładnie, ktoś to ostatnio dobrze opisał ze Węgrzyn obiera sobie jakiś cel i trzyma się tego z całych sił, dziś tematem byłą wyższość Polonii

Proud 14.08.2009 21:43

trzeba przyznać że Bytom prowadził gre, i może z sytuacji nie był to mecz na remis, ale z samej gry tak.

mateusz212 14.08.2009 22:10

Panowie troche obiektywizmu.... Ślask jak dla mnie zagral bardzo slabo i wygral bardzo przypadkowo. Polonia naprawde pod wzgledem pilkarskim byla lepsza, albo przynajmniej tak samo dobra jak Sląsk... Mnie osobiscie gra Śląska bardzo zaskoczyla - negatywnie..zwlaszcza ze mieli odzyskac"błysk" po ciezkich treningach. Ale co nie zmienia faktu ze ciesze sie ze wygrali nasi barcia...ale obiektywnie Polonia była lepsza.

Szarny 14.08.2009 22:26

Co wy się tak tego Węgrzyna uczepiliście? Co mecz to samo. Śląsk grał toporną piłke, gra Polonii długimi momentami była ładniejsza dla oka, więc zasługiwali na taki komentarz. Chcielibyście aby Kazek w każdym meczu słodził Wiśle i zgodom, nawet kiedy na to nie zasługują...

Wojtas 15.08.2009 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swój chłop (Post 778892)
http://sport.wp.pl/kat,1719,title,WD...l?ticaid=1890c

Lechem nie chcą być. Amicą też... Może się zdecydują na Pcimiankę albo Izolator Boguchwała.:)



hahahaha

sami udowadniaja ze Lech Poznan nie istnieje

"niezmoznosc " karania sp Lecha Poznan bo tego jako tako nie ma ,wobec polaczenia z Amika Wronki ,dzis mowią ze Amiki tez karac nie mozna :lol:

I jak tu nie spiewac ze sprzedali sie za kuchenke :lol:



Co za ludzie bez krzty honoru


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl