Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

hunter 04.08.2009 20:00

Kanał 323.

sessegnon 04.08.2009 20:02

Nie wiem, bo mam CP, ale tu masz parametry: 11642H.Wystarczy przeszukac transporder.

Jak narazie to ten mecz przypomina mi mecz Panaty z Wisla.Sparta caly czas sie broni.

royalmichael 04.08.2009 20:11

M. Haifa 4-3 Aktobe
no bez jaj z 0:3 na 4:3 :O

tofik 04.08.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 773686)
Nie wiem, bo mam CP, ale tu masz parametry: 11642H.Wystarczy przeszukac transporder.

Jak narazie to ten mecz przypomina mi mecz Panaty z Wisla.Sparta caly czas sie broni.

E tam. Akcja za akcję idzie.
O i broni nadal ten sam kołek co z Wisłą :-p Co do Żydów...to było zbyt piękne. Pewnie się skończy 5:3 albo więcel ;[

LAB 04.08.2009 20:35

kurde pao strzelilo a ja podswiadomie kibicuje Sparcie jakby to Wisełka była..

marcinugorek 04.08.2009 20:43

no widać dziś że dużo drużyn lekceważy rywala tak jak dziś Anderlecht 5-0 w pierwszym a teraz 3-1 i ktow ei gdyby w Belgi było 4-0 mogło by byc utaj ciekawie..

WILU TS 04.08.2009 21:39

Sparta 3-0 w plecki ;)

sessegnon 04.08.2009 21:41

Pewne zwyciestwo Panathinaikosu, ale gdyby wpadl ten ostatni strzal to normalnie bramka roku :D

Kamson 04.08.2009 21:43

Sporting wyrównuje w 90 minucie i przechodzi do następnej rundy. Nie chciałbym dziś być kibicem Twente...

TymonPRO 04.08.2009 21:45

Masakra 94 minuta Sporting strzela na awans

tofik 04.08.2009 21:45

Sparta chyba od początku grała na 0:0. Może jeszcze w 1 połowie starała się nawiązac walkę, ale w 2 to już popis PAO. Jedynie szkoda tej sytuacji co miał Kalouda sam na sam przy stanie 2:0. Nie wykorzystał poszła akcja na 3:0. Ale takie sytuacje to Grecy mają we krwi.:> Dodatkowo bramka na 3:0 bramkarz zaatakowany przez przeciwnika wyprostowanymi nogami. Zatrzymał się i przestał bronić, bo myślał, że faul jest...troche kuriozalna sprawa.

A Sporting wyrównanie i to chyba samobójcza bramka była ? A jednak nie :) Felipe Caicedo

spartan 04.08.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 773747)
Sparta 3-0 w plecki ;)

Bardzo zabawne.. :evil: :evil: A Mann schudnie....

el Nuero 04.08.2009 21:57

Nie tylko my sprawiliśmy niespodziankę
 
Ciekawe wyniki. Sporting w ostatniej chwili uciekł spod topora, strzelając na 1:1 w samej końcówce. Panathinaikos - wygrywa 3:0 i szkoda mi Czechów, stracili taką samą zaliczkę jak kiedyś Wisełka. Salzburg wykopał Dinamo Zagrzeb, i w ten sposób nie jesteśmy już najwyżej rozstawioną drużyną która odpadła (Zagrzeb ma 16.466 pkt).

Jutro "szansę na odpadnięcie" będą mieć: Partizan Belgrad (0:2 "w plecy" na Cyprze - i my mamy ich gonić?), Celtic (0:1 u siebie z Ruskimi), FC Zurich, znajomy Legii (2:3 u siebie z Mariborem), nie wiadomo też, czy Szachtar wygra na wyjeździe z nieobliczalnymi Rumunami. Niespodzianek może być bez liku. :shock:

Ja osobiście bardzo bym chciał, aby awansowali Estończycy. Co prawda Levadia jest w trudnej sytuacji po 0:1 u siebie, ale w 1. meczu mieli takie antyszczęście jak my w Sosnowcu (słupek po ładnej akcji). Zobaczymy, jak spisze się ich Rusek w ataku. A poza tym, byłby mniejszy wstyd - przegrać z uczestnikiem fazy grupowej, wszystko jedno którego pucharu...

sessegnon 04.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 773756)
Sparta chyba od początku grała na 0:0. Może jeszcze w 1 połowie starała się nawiązac walkę, ale w 2 to już popis PAO. Jedynie szkoda tej sytuacji co miał Kalouda sam na sam przy stanie 2:0. Nie wykorzystał poszła akcja na 3:0. Ale takie sytuacje to Grecy mają we krwi.:> Dodatkowo bramka na 3:0 bramkarz zaatakowany przez przeciwnika wyprostowanymi nogami. Zatrzymał się i przestał bronić, bo myślał, że faul jest...troche kuriozalna sprawa.

Bramka chyba jednak nieprawidlowo zdobyta, ale wyniku dwumeczu nie zmienila.I ie przesadzaj, bo jednak nie byl to az tak brutalny atak, widzialem juz gorsze faule na bramkarzach :P

WILU TS 04.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 773759)
Bardzo zabawne.. :evil: :evil: A Mann schudnie....

Spokojnie...wcale się nie ciesze,identyczny przykład jak Wisła grała z Panathinaikosem,takiego przeciwnika się nie lekceważy,i legenda nawet bez formy może rozgromić ;)

sessegnon 05.08.2009 11:09

Fani greckiego futbolu dzis znowu beda mogli obejrzec mecz :D Olympiakos-Slovan Bratyslava rowniez na ERT World o 19.45

LAW 05.08.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 755036)
Tylko że różnica jest taka, że TVP jest finansowana z naszych podatków. TVP jest jak sama nazwa wskazuje telewizją publiczną. I ma coś takiego jak misja. W część tej misji wchodzi pokazywanie Polaków podczas ważnych wydarzeń sportowych. Bezsprzecznie Piłka Nożna jest sportem nr 1 w Polsce, to czy start polskich drużyn w europejskich pucharach nie jest tym ważnym wydarzeniem? Nie wierzę, że im koszty meczu Levadia - Wisła się nie zwrócą albo Wisła - Levadia to są eliminacje Ligi Mistrzów. Wisłę, Legie, Lecha ma kto oglądać, może z Polonią tak nie jest, ale nie pokazywanie meczów wyżej wymienionej trójki można nazwać kpiną.

Zamiast tego transmitują fantastyczne pływanie i skoki do wody, a polskich zawodników tam jak na lekarstwo. Brawo!

maciek5656 05.08.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 773940)
Fani greckiego futbolu dzis znowu beda mogli obejrzec mecz :D Olympiakos-Slovan Bratyslava rowniez na ERT World o 19.45

Mecz o 20.45, a o tej samej godzinie na również niekodowanym RTS Sat o wiele ciekawszy mecz Partizan-APOEL. W pierwszym meczu Cypryjczycy wygrali 2-0, a zawodnikami tej drużyny są Żewłakow i Kosowski.

sessegnon 05.08.2009 14:02

Ooo Maciek mnie uprzedzil.Mialem napisac o tym meczu.Jest o wiele ciekawszy i pewnie jednak zdecyduje sie obejrzec Partizana.Zobaczymy ja sie Zewlakow, Kosowski i Paulista prezentuja :D

Pan Jotka 05.08.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 773747)
Sparta 3-0 w plecki ;)

Jak zobaczylem wynik po pierwszym meczu to pomyslalem ze PAO powtorzy wynik z WIsla i Sparta wyleci. I moze wynik sie nie powtorzyla ale PAO pokazalo jak nazely wykorzytsac bramke strzelona na wyjezdzie.

A co do bramiki Sportingu....No ten mecz zapamietaja kibice w Lizbonie na dlugo. Sporting awansuje do nastepnej rundy i uzyskuje gwarantowana kwote 2.3 mln euro.

tofik 05.08.2009 14:51

Trzeba jednak powiedzieć, że droga wicemistrzów do LM jest dużo trudniejsza niż poprzednio. Z resztą, co się odwlecze...
Sporting i Anderlecht jak dalej będą grać słabo, to odpadną w następnej rundzie.

LAB 05.08.2009 15:06

ten RTS SAt na cyfrze który ma numer?

midu 05.08.2009 15:19

341 RTS serbski

!!IRIVER!! 05.08.2009 15:54

sessegnon - na którym kanale na cyfrze jest ten mecz Olympiakosu ze Slovanem?

sessegnon 05.08.2009 15:59

Kanal 323.

szprotson 05.08.2009 16:07

te sesenią

a psg to mozna zobaczyc gdzies na C+ w ten weekend?

god damned, je**ny Orange Sport, znowu nie zapłaciłem

sessegnon 05.08.2009 16:14

Jesli posiadasz Orange Sport to jak najbardziej tak.Ale na kanalach FTA ligi francuskiej nie znajdziesz.No chyba, ze pokrecilbys swoja antena i ustawil na innego satelite :P
Nie robmy off topu bo to temat o Lidze Mistrzow :D

!!IRIVER!! 05.08.2009 17:36

BATE przegrało pierwszy mecz na Łotwie z Ventspilsem 0:1, teraz przegrywa u siebie również 0:1. Są w mega trudnej sytuacji. Potrzebne do awansu trzy gole!

Celtic na razie 0-0. Oby udało im się awansować :-)

el Nuero 05.08.2009 17:46

No i sypnęło golami w końcówce. BATE wyrównało na 1:1 (czyli do awansu potrzebuje jeszcze 2 bramek), a Celtic strzelił na wyjeździe i w dwumeczu jest remis. Zapowiada się ciekawa 2. połowa!

sessegnon 05.08.2009 17:49

No jak Ventspils awansuje to bedzie mial pewna faze grupowa czy to LM czy LE.Ale BATE wzielo sie za odrabianie strat i juz jest 1:1.
Celtic prowadzi z Dynamem Moskwa 1:0 po bramce glowa McDonalda.Celtic lekko przewaza i chyba zasluzyli na ta bramke.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl