![]() |
To mamy 1 lipca. I co, trenowali już w adasiach?
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0160171327.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9821624452.jpg
Jak widać raczej nie. Ale chyba nie jest tak, że jak Ci się umowa skończy to nie można w tym trenować, przecież z tego co pamiętam to w rezerwach to jeszcze w NIKE'ach grali jak Umbro było. |
Pewnie dopóki nie zaprezentują ich oficjalnie to na razie będą trenować w Umbro
|
Dalej w UMBRO, myślę, że dopóki nie będzie oficjalnej zmiany sponsora, to tak pozostanie. Bardzo jestem ciekaw nowych strojów ;).
|
Cytat:
|
A dalej nikt nic nie wie kiedy bedzie oficjalna prezentacja Adidasa??
|
Cytat:
To wiem, ale właśnie interesuje mnie jak oni to zrobią "na Wiślacko" jak to sam ująłęś ;) |
Cytat:
|
pokazują jak wygląda poprawne trałkowanie? :D Cristiano Ronaldo przerósł mistrza przecież xD
|
Na oficjalnej wciąż logo Umbro...
|
do kiedy mamy podpisaną umowe z Umbro?
edit : od dziś chyba mozemy wypowiadac Umbro umowe. :) http://www.90minut.pl/news/42/news425754.html |
Co do wyprzedaży: to wczoraj zakupiłem w Umbro w Galerii Krakowskiej dwie koszulki z długim rękawem w rozmiarze L - sprzedawca wydał mi je z magazynu także warto pytać ;) O ile się nie mylę to czerwone L'ki poszły już wszystkie, ale niebieskie i białe chyba jeszcze były (większe rozmiary były we wszystkich kolorach).
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja wybieram się jeszcze w poniedziałek za koszulkami, więc jak ktoś był dzisiaj, będzie jutro, niech pisze, jak z asortymentem w TESCO czy UMBRO w GK :) |
Cytat:
Cena tak jak wyżej ktoś podawał czyli 50 zł bez kilku groszy. |
w tesco niektóre xl z bah nawet za 29,90,
|
Cytat:
Za 29.99 z logiem B-a-h z taką prasowanką (te troszkę gorsze wizualnie ale ogólnie ok) reszta z logiem bah,tyskie,tf kable w cenie 49 i nawet 69 Kolory wszystkie ogólnie bardzo duży wybór |
ktoś tu mówił że Wisła z dniem 1 lipca zacznie używać sprzętu adidasa? Tymczasem na zdjęciach ze sparingu stroje umbro, zostajemy przy umbro?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://img339.imageshack.us/gal.php?g=ssa40088.jpg http://img692.imageshack.us/gal.php?g=zdjcia0003y.jpg Kamson wcześniej pisał, tu masz zdjęcia jak wyglądają te z TYSKIE. Jutro powinienem być w TESCO na Kapelance i w UMBRO i w sizeerach to podam info co i jak. Ps. był ktoś dzisiaj, jak wygląda sytuacja ?:) |
Rozmawiałam z osobą która widziała koszulki, prezentują się podobno całkiem fajnie. Są dość "proste" w wyglądzie, ale w pozytywnym sensie. Czerwone najładniejsze, białe podobno jakoś tak mało Wiślacko się prezentują (pewnie skojarzenie z (L)).
|
Cytat:
|
Nie wiem co jest ukryte pod magicznym określeniem "wzór Realu" (only Barca ;)) ale są podobno takie jak się tu przewijały, z tymi takimi kreskami odchodzącymi od logo.
|
Cytat:
Czyli mam rozumieć że teraz będzie wyprzedaż tych koszulek?? Mogę wiedzieć gdzie je można kupić?? xD Byłoby grzechem nie skorzystać z takiej oferty ;p :) |
Cytat:
http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png |
Cytat:
|
Nie jestem z Krakowa i mam pytanie czy mógłby ktoś kupic koszulkę Wisły z Tyskim i wystawic na allegro? Ewentualny kontakt priv :)
|
Cytat:
Czyli wychodziło by na to że byłyby koszulki na wzór Realu ale z sezonu 10/11, czyli suepr wzór :D Ale nie wiem czy oni nie mają wyłączności na ten wzór w tym roku. Skoro mówisz że ładne to ci wierze :-D |
Ludzie wy czytać nie umiecie czy jak?
Tyle razy było mówione (pisane), że na pierwszy sezon mamy mieć wzór Realu z tego sezonu- czyli 2009/2010, a na kolejny sezon[y] podobnoż się dorobimy własnego wzoru. Jeśli już wam czytanie nie przychodzi łatwo, to pomyślcie logicznie: nie po to Adidas wkłada w Real "kupe" kasy i nie po to Real się związał z Adidasem, żeby mieli takie koszulki jak jakakolwiek inna drużyna na świecie. Choć za Realem naprawdę nie przepadam, to jest to przecież jeden z największych klubów na świecie. Ale fakt, te koszulki, co Real ma mieć w sezonie 10/11 są fajne i na pewno super dałoby to efekt gdybyśmy mieli Białą Gwiazdę na sercu i od niej te promienie. Ale taki wzór się nam nie dostanie. Na pewno nie teraz. Także jeszcze raz proszę co po niektórych: mimo iż są wakacje to jednak pomyśleć nie zaszkodzi. :) *Watts*- kolega Mishau ci odpowiedział więc ja już się nie będę produkować . . . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl