Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

azory2 19.07.2011 11:38

Chcesz mieć łatwy do zapamiętania numer telefonu - do sprzedania starter Orange z numerem 504 504 488

http://allegro.pl/starter-orange-rew...717882336.html

gianbuffon 19.07.2011 12:22

Nieaktualne.

PelsonTSW 20.07.2011 15:59

Który z tych dwóch telefonów jest lepszy HTC Desire czy HTC Wildfire S? Jakie mają wady ew. zalety?

jakkfk 20.07.2011 16:04

Nokia C3-00 (TELEFON) + Nokia LD-3W (GPS)
Czy ktoś kombinował taki zestaw? Piszą tu:
http://nokia-c3.telefora.pl/oprogram...3-00-t110.html
że niby działa i w ogóle, ale fajnie by było jakby napisał jakiś nie-maniak nokii ;-)

wisl@k_TS 20.07.2011 16:27

Szukam jakiegoś dotykowego telefonu do 500-600 pln. Jest coś warte polecenia za tą kwotę?

Mateuusz 20.07.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1130137)
Szukam jakiegoś dotykowego telefonu do 500-600 pln. Jest coś warte polecenia za tą kwotę?

nokia c6. dodatkowo klawiatura qwerty. wi-fi bezplatny gps i wg mnie dobry aparat. ja jestem z niego bardzo zadowolony:)

lucas8 20.07.2011 18:25

Ktoś coś może napisać o HTC Wildfire ? Czy warto kupić ten telefon ? Ewentualnie coś innego w podobnej cenie 500-650 zł

gianbuffon 20.07.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1130191)
Ktoś coś może napisać o HTC Wildfire ? Czy warto kupić ten telefon ? Ewentualnie coś innego w podobnej cenie 500-650 zł

Osobiście nie mam tego telefonu, ale również ostatnio szukałem koma w podobnej cenie. Zasięgnąłem wielu opinii, poczytałem testy i na liście pozostały dwa telefony: Wildfire S i Samsung Galaxy Ace.
Ja wybrałem tą drugą opcje :) HTC to oczywiście pewniejsza firma, ale akurat z tych dwóch telefonów Galaxy Ace moim zdaniem wygląda lepiej. Lepszy procek, bateria, większy ekran... Tylko, że nowy Galaxy Ace to już wydatek 650-700 zł. Zobacz sobie ich specyfikacje, video recenzje, najlepiej obczaj gdzieś w sklepie i weź ten, który Ci bardziej spasuje :) Oba są dobre i nie powinieneś żałować wyboru.
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4912/4870/0/0/

Bąbel 20.07.2011 20:05

Samsung Galaxy S, na bank lepszy od wildfire'a i galaxy ace.

lucas8 20.07.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1130244)
Osobiście nie mam tego telefonu, ale również ostatnio szukałem koma w podobnej cenie. Zasięgnąłem wielu opinii, poczytałem testy i na liście pozostały dwa telefony: Wildfire S i Samsung Galaxy Ace.
Ja wybrałem tą drugą opcje :) HTC to oczywiście pewniejsza firma, ale akurat z tych dwóch telefonów Galaxy Ace moim zdaniem wygląda lepiej. Lepszy procek, bateria, większy ekran... Tylko, że nowy Galaxy Ace to już wydatek 650-700 zł. Zobacz sobie ich specyfikacje, video recenzje, najlepiej obczaj gdzieś w sklepie i weź ten, który Ci bardziej spasuje :) Oba są dobre i nie powinieneś żałować wyboru.
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4912/4870/0/0/


Dzięki wielkie za pomoc. Oba telefony zbierają bardzo dobre noty, a rzeczywiście Samsung wygląda lepiej od tego modelu HTC, więc warto dołożyć te 50-100 zł więcej. ;)

tarantulaw2 20.07.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1130255)
Samsung Galaxy S, na bank lepszy od wildfire'a i galaxy ace.

W cenie, którą kolega chce to chyba tylko uszkodzony.

lucas8 20.07.2011 20:40

Rozpatrywałem też używanego Iphone w tej cenie. Jednak zbyt duże ryzyko. Zazwyczaj już po gwarancji. Może ktoś coś więcej na ten temat się wypowie. Jakieś doświadczenia. ? :)

Bąbel 20.07.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1130272)
W cenie, którą kolega chce to chyba tylko uszkodzony.

może i tak, chociaż różne okazje się trafiają, co nie zmienia faktu, że warto dołożyć 100zł i mieć świetny telefon.

martin_6 21.07.2011 00:52

Do 300-400 zł czegoś używanego szukam.

Priorytetem jest internet. Koniecznie wi-fi, android. Mile widziany dobry aparat oczywiście, choć to nie priorytet, no i ogólnie jak najlepsze osiągi.

Rozważałem LG GT540, LG Swift ME P350 i Sony Ericsson Xperia X8. Za GT540 przemawia cena, za Swiftem oprogramowanie (Android 2.2, pozostałe możliwość aktualizacji co najwyżej do 2.1), za to gorszy niż w pozostałych dwu modelach wyświetlacz. X8 w sumie niespecjalnie czymkolwiek się wyróżnia od GT540, poza wyższą ceną.
Oczywiście inne propozycje też mile widziane.

tarantulaw2 21.07.2011 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1130434)
Do 300-400 zł czegoś używanego szukam.

Priorytetem jest internet. Koniecznie wi-fi, android. Mile widziany dobry aparat oczywiście, choć to nie priorytet, no i ogólnie jak najlepsze osiągi.

Rozważałem LG GT540, LG Swift ME P350 i Sony Ericsson Xperia X8. Za GT540 przemawia cena, za Swiftem oprogramowanie (Android 2.2, pozostałe możliwość aktualizacji co najwyżej do 2.1), za to gorszy niż w pozostałych dwu modelach wyświetlacz. X8 w sumie niespecjalnie czymkolwiek się wyróżnia od GT540, poza wyższą ceną.
Oczywiście inne propozycje też mile widziane.

I do X8, i do GT540 możesz wgrać Androida 2.2 i 2.3, tylko, że modowanego. Nie wiem, jak z modowanym w GT540 (bo dawno temu go miałem, gdy jeszcze nie było ich), natomiast miałem w marcu X8 i testowałem i 2.2 i 2.3.
2.3 wtedy było strasznie niestabilne, wieszało się, wyskakiwały błędy, natomiast 2.2 było bardzo dopracowane już wtedy, a co lepsze - do tej pory ma "wsparcie".

Ja z tych bym brał albo X8 albo Swifta.

martin_6 21.07.2011 14:45

No właśnie podobno pomiędzy 2.1 i 2.2 jest spory postęp, więc mi zależy na tym. W GT540 jest podobno problem z wgraniem nowszego oprogramowania. W Swifcie trochę przeszkadza mi słabsza rozdzielczość, więc możliwe, że zdecyduję się na X8. A może jakieś inne propozycje?

MasterCarl 26.07.2011 15:04

Witam, potrzebuję rady odnośnie zakupu telefonu, będzie to telefon zakupiony w salonie Plusa (Mix) gdzie cena to max 350zł (30/30).
Interesują mnie klasyczne telefony, czyli bez ekranu dotykowego, które mają wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, aparat taki by było coś widać robiąc zdjęcie notatkom na uczelni :P Ważne żeby miał nawigację!
Znalazłem 3 telefony i prawdopodobnie wybór padnie na któryś z nich, jednak jeśli macie lepsze typy to podajcie proszę:

Sony Ericsson J20i HAZEL
Nokia 2710 Navi Black
Nokia 6303i

Z tego co doczytałem to Nokia 2710 ma dobrą nawigację więc tu plus ale słabą baterię, z drugiej strony SE - dobra bateria plus dźwięk i niezła nawigacja (do tego dochodzi miłość do SE jako że innej marki w rękach nigdy nie miałem). Proszę o pomoc jeśli ktoś się orientuje w możliwościach tych telefonów, głównie chodzi o SE Hazel bo ten najbardziej mnie interesuje.

gianbuffon 26.07.2011 15:33

Ja polecam HAZEL :)

cinekw 26.07.2011 17:58

Ma ktoś LG Swift 2x? Opłaca się dołożyc do niego zamiast Swift Black'a?

felipe 31.07.2011 17:54

Jest tu ktoś kumaty z samsunga wave II ? :) Jakby co to priv, mam parę pytań.

Bartoch3tsw 01.08.2011 10:01

Mam problem z telefonem gdy puszczam muzykę to nic nie słychać ani gdy ktoś do mnie dzwoni lub ja dzwonie nie słyszę tej osoby natomiast gdy podłączę słuchawki do telefonu to wszystko słychać

bunny 01.08.2011 11:08

Jestem na kupnie Nokii C5-03. Posiada ktoś ten model ? Mógłby ktoś napisać największe "+" i "-" ? (może być na priv).
Czy prawdą jest że Symbian 1 nie radzi sobie najlepiej - często się zawiesza, trzeba robić hard reset, działa mało płynnie ?
Jak sprawuje się darmowa nawigacja ?
Czy wygodnie serfowwać po internecie przez Wi fi bez multitouch'a ?

power1928 01.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1138101)
Jestem na kupnie Nokii C5-03. Posiada ktoś ten model ? Mógłby ktoś napisać największe "+" i "-" ? (może być na priv).
Czy prawdą jest że Symbian 1 nie radzi sobie najlepiej - często się zawiesza, trzeba robić hard reset, działa mało płynnie ?
Jak sprawuje się darmowa nawigacja ?
Czy wygodnie serfowwać po internecie przez Wi fi bez multitouch'a ?

Kolego telefonu na symbiana absolutnie nie polecam. Dużo lepszy jest telefon na systemie android, wiele rzeczy możesz sobie za darmo pobrać lub znaleźć piraty. Sam miałem Nokie 5800 i sprawowała się średnio, teraz mam telefon na androidzie i jestem bardzo zadowolony.

FRANTIC 03.08.2011 14:36

Pytanie do tego działu chyba bo tyczy się komórki :)

Jakie jest hasło do Wi-Fi na stadionie Wisły?

fialo 26.08.2011 22:19

Czy mógłby ktoś mi pomóc i wypowiedzieć się na temat smartfonu HTC Wildfire S ? Bo jestem w tej materii raczej kompletnym laikiem, nigdy nie byłem gadżeciarzem, a umowa się kończy i takie cacko mi oferują za złocisza. Opłaca się brać czy lepiej jakąś 'normalną' Nokię ? :)

Kolumbus 26.08.2011 22:34

Nie miałem w rekach ale czytałem coś kiedyś. Odświeżona wersja Wildfire, poprawili wyświetlacz ktory bys kiepski i jeszcze jakies drobiazgi.Osobiscie chyba bym wolał telefon na Androidzie, a Nokie jak wiadomo na Symbianie są.Zależczy czego oczekujesz od telefonu.

CH. 30.08.2011 19:47

Mam wi-fi w fonie i chcę się połaczyć z bezprzewodową siecią w moim domu (LAN)
połączyłem się, tylko pytanie czy to coś kosztuje?
PS: mam 0 groszy na karcie a mimo to internet śmiga na fonie, chyba że przy doładowaniu konta będzie ujemny wynik? :)
nie ma się czego obawiać? czy to jakieś dodatkowe zapłaty tam gdzie płacę za internet (co miesiąc 50 zł, i z powodu korzystania z tego neta także w fonie będą jakieś dodatkowe koszta do zapłaty, czy ujejmny wynik podczas doładowania konta na kom nigdy się nie łączyłem przez fona z internetem także dla mnie to czarna magia..

Wiślak z Azorów 30.08.2011 19:50

/\/\ to nic nie kosztuje
a tak a pro po jaki model ?

CH. 30.08.2011 19:52

czyli nie ma się czego obawiać, 100%? laikiem w tych sprawach jestem a troszkę mnie to dziwi że to takie łatwe i nie trzeba za to płacić. żeby potem się z ręką w nocniku nie obudzić :D
facebook, gg, youtube - śmiało można wchodzić?
i najważniejsze, czy pobieranie dzwonków / mp3 / zdjęc też jest za friko?

David. 30.08.2011 20:02

CH,
Jeśli jesteś w zasięgu Wi-fi swojej sieci domowej, ale może to też być sieć w McDonaldzie, na krakowskim rynku, czy na uczelni, to korzystanie jest zupełnie darmowe (tzn. musisz płacić rachunek za internet oczywiście :) ten "komputerowy" ) jedyna opłata może się pojawić jeśli zgubiłbyś zasięg Wi-Fi wtedy telefon dla podtrzymania połączenia może uruchomić Internet od operatora. Ważne jest też (jeśli to Twoja 1sza przygoda z czymś takim) żeby przed wyłączeniem WiFi pozamykać aplikacje,które z niego korzystają bo wtedy może naliczać.
Reasumując: Internet z WiFi na telefonie działa tak jak na komputerze, strony z dzwonkami, tapetami jeśli same w sobie są bezpłatne to i z telefonu nic nie zapłacisz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl