![]() |
Chcesz mieć łatwy do zapamiętania numer telefonu - do sprzedania starter Orange z numerem 504 504 488
http://allegro.pl/starter-orange-rew...717882336.html |
Nieaktualne.
|
Który z tych dwóch telefonów jest lepszy HTC Desire czy HTC Wildfire S? Jakie mają wady ew. zalety?
|
Nokia C3-00 (TELEFON) + Nokia LD-3W (GPS)
Czy ktoś kombinował taki zestaw? Piszą tu: http://nokia-c3.telefora.pl/oprogram...3-00-t110.html że niby działa i w ogóle, ale fajnie by było jakby napisał jakiś nie-maniak nokii ;-) |
Szukam jakiegoś dotykowego telefonu do 500-600 pln. Jest coś warte polecenia za tą kwotę?
|
Cytat:
|
Ktoś coś może napisać o HTC Wildfire ? Czy warto kupić ten telefon ? Ewentualnie coś innego w podobnej cenie 500-650 zł
|
Cytat:
Ja wybrałem tą drugą opcje :) HTC to oczywiście pewniejsza firma, ale akurat z tych dwóch telefonów Galaxy Ace moim zdaniem wygląda lepiej. Lepszy procek, bateria, większy ekran... Tylko, że nowy Galaxy Ace to już wydatek 650-700 zł. Zobacz sobie ich specyfikacje, video recenzje, najlepiej obczaj gdzieś w sklepie i weź ten, który Ci bardziej spasuje :) Oba są dobre i nie powinieneś żałować wyboru. http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4912/4870/0/0/ |
Samsung Galaxy S, na bank lepszy od wildfire'a i galaxy ace.
|
Cytat:
Dzięki wielkie za pomoc. Oba telefony zbierają bardzo dobre noty, a rzeczywiście Samsung wygląda lepiej od tego modelu HTC, więc warto dołożyć te 50-100 zł więcej. ;) |
Cytat:
|
Rozpatrywałem też używanego Iphone w tej cenie. Jednak zbyt duże ryzyko. Zazwyczaj już po gwarancji. Może ktoś coś więcej na ten temat się wypowie. Jakieś doświadczenia. ? :)
|
Cytat:
|
Do 300-400 zł czegoś używanego szukam.
Priorytetem jest internet. Koniecznie wi-fi, android. Mile widziany dobry aparat oczywiście, choć to nie priorytet, no i ogólnie jak najlepsze osiągi. Rozważałem LG GT540, LG Swift ME P350 i Sony Ericsson Xperia X8. Za GT540 przemawia cena, za Swiftem oprogramowanie (Android 2.2, pozostałe możliwość aktualizacji co najwyżej do 2.1), za to gorszy niż w pozostałych dwu modelach wyświetlacz. X8 w sumie niespecjalnie czymkolwiek się wyróżnia od GT540, poza wyższą ceną. Oczywiście inne propozycje też mile widziane. |
Cytat:
2.3 wtedy było strasznie niestabilne, wieszało się, wyskakiwały błędy, natomiast 2.2 było bardzo dopracowane już wtedy, a co lepsze - do tej pory ma "wsparcie". Ja z tych bym brał albo X8 albo Swifta. |
No właśnie podobno pomiędzy 2.1 i 2.2 jest spory postęp, więc mi zależy na tym. W GT540 jest podobno problem z wgraniem nowszego oprogramowania. W Swifcie trochę przeszkadza mi słabsza rozdzielczość, więc możliwe, że zdecyduję się na X8. A może jakieś inne propozycje?
|
Witam, potrzebuję rady odnośnie zakupu telefonu, będzie to telefon zakupiony w salonie Plusa (Mix) gdzie cena to max 350zł (30/30).
Interesują mnie klasyczne telefony, czyli bez ekranu dotykowego, które mają wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, aparat taki by było coś widać robiąc zdjęcie notatkom na uczelni :P Ważne żeby miał nawigację! Znalazłem 3 telefony i prawdopodobnie wybór padnie na któryś z nich, jednak jeśli macie lepsze typy to podajcie proszę: Sony Ericsson J20i HAZEL Nokia 2710 Navi Black Nokia 6303i Z tego co doczytałem to Nokia 2710 ma dobrą nawigację więc tu plus ale słabą baterię, z drugiej strony SE - dobra bateria plus dźwięk i niezła nawigacja (do tego dochodzi miłość do SE jako że innej marki w rękach nigdy nie miałem). Proszę o pomoc jeśli ktoś się orientuje w możliwościach tych telefonów, głównie chodzi o SE Hazel bo ten najbardziej mnie interesuje. |
Ja polecam HAZEL :)
|
Ma ktoś LG Swift 2x? Opłaca się dołożyc do niego zamiast Swift Black'a?
|
Jest tu ktoś kumaty z samsunga wave II ? :) Jakby co to priv, mam parę pytań.
|
Mam problem z telefonem gdy puszczam muzykę to nic nie słychać ani gdy ktoś do mnie dzwoni lub ja dzwonie nie słyszę tej osoby natomiast gdy podłączę słuchawki do telefonu to wszystko słychać
|
Jestem na kupnie Nokii C5-03. Posiada ktoś ten model ? Mógłby ktoś napisać największe "+" i "-" ? (może być na priv).
Czy prawdą jest że Symbian 1 nie radzi sobie najlepiej - często się zawiesza, trzeba robić hard reset, działa mało płynnie ? Jak sprawuje się darmowa nawigacja ? Czy wygodnie serfowwać po internecie przez Wi fi bez multitouch'a ? |
Cytat:
|
Pytanie do tego działu chyba bo tyczy się komórki :)
Jakie jest hasło do Wi-Fi na stadionie Wisły? |
Czy mógłby ktoś mi pomóc i wypowiedzieć się na temat smartfonu HTC Wildfire S ? Bo jestem w tej materii raczej kompletnym laikiem, nigdy nie byłem gadżeciarzem, a umowa się kończy i takie cacko mi oferują za złocisza. Opłaca się brać czy lepiej jakąś 'normalną' Nokię ? :)
|
Nie miałem w rekach ale czytałem coś kiedyś. Odświeżona wersja Wildfire, poprawili wyświetlacz ktory bys kiepski i jeszcze jakies drobiazgi.Osobiscie chyba bym wolał telefon na Androidzie, a Nokie jak wiadomo na Symbianie są.Zależczy czego oczekujesz od telefonu.
|
Mam wi-fi w fonie i chcę się połaczyć z bezprzewodową siecią w moim domu (LAN)
połączyłem się, tylko pytanie czy to coś kosztuje? PS: mam 0 groszy na karcie a mimo to internet śmiga na fonie, chyba że przy doładowaniu konta będzie ujemny wynik? :) nie ma się czego obawiać? czy to jakieś dodatkowe zapłaty tam gdzie płacę za internet (co miesiąc 50 zł, i z powodu korzystania z tego neta także w fonie będą jakieś dodatkowe koszta do zapłaty, czy ujejmny wynik podczas doładowania konta na kom nigdy się nie łączyłem przez fona z internetem także dla mnie to czarna magia.. |
/\/\ to nic nie kosztuje
a tak a pro po jaki model ? |
czyli nie ma się czego obawiać, 100%? laikiem w tych sprawach jestem a troszkę mnie to dziwi że to takie łatwe i nie trzeba za to płacić. żeby potem się z ręką w nocniku nie obudzić :D
facebook, gg, youtube - śmiało można wchodzić? i najważniejsze, czy pobieranie dzwonków / mp3 / zdjęc też jest za friko? |
CH,
Jeśli jesteś w zasięgu Wi-fi swojej sieci domowej, ale może to też być sieć w McDonaldzie, na krakowskim rynku, czy na uczelni, to korzystanie jest zupełnie darmowe (tzn. musisz płacić rachunek za internet oczywiście :) ten "komputerowy" ) jedyna opłata może się pojawić jeśli zgubiłbyś zasięg Wi-Fi wtedy telefon dla podtrzymania połączenia może uruchomić Internet od operatora. Ważne jest też (jeśli to Twoja 1sza przygoda z czymś takim) żeby przed wyłączeniem WiFi pozamykać aplikacje,które z niego korzystają bo wtedy może naliczać. Reasumując: Internet z WiFi na telefonie działa tak jak na komputerze, strony z dzwonkami, tapetami jeśli same w sobie są bezpłatne to i z telefonu nic nie zapłacisz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl