![]() |
Wiedziałem, że Was tu znajdę!...
|
Cytat:
którzy mogliby wymienić słabe ogniwa w zespole (np. Łobo, np. Jirsaka, np. Pawła B.) wiem wiem to fanaberia wszak mamy tak szeroką kadrę.... że nawet MESA powinna rozjechać Estończyków :lol: :lol: |
A po co Skorży ofensywni zawodnicy ,jak jego ulubiony system ,to gra jednym napastnikiem i koniecznie żeby miał ponad 190cm.
|
Cytat:
|
O widze, że już zaczęło się narzekanie i zwalnianie trenera i jego ludzi. Wystarczył jeden remis.
|
Cytat:
|
Ciekawe gdzie ci 3 napastnicy
|
4-3-3 czy 4-2-3-1 ?
|
4-2-3-1 to my gramy.
|
Cytat:
|
A na koniec przypomnę ,że już jeden taki "świety' był w Wiśle, co nie można było na niego złego słowa powiedzieć. Jakim był fachowcem przekonali się w Zabrzu....
|
Skorza gra jednym systemem: "11". Czasem w meczu sie to zmienia w "10" czy "9", jak zarobimy podpaske albo dwie.
Przeciez to jest absolutnie drugorzedne czy wyjdziemy na przeciwnika 442, 352, 433, 451, czy jeszcze innymi cyferkami. Podstawa jest to, zeby pilakrzom sie chcialo. jesli chce sie 8-11 - jest zajebiscie Jesli chce sie 4-7 - jest niezle jesli 1-3 jest kiepsko. Czasem sie nie chce zadnemu i wtedy jest katastrofa typu 0:4 u siebie z Grodziskiem czy 5:1 w Warszawie. W srode chcialo sie 3 i dlatego nie wygralismy z Estonczykami. Za tydzien bedzie sie chcialo pewnie wszystkim bo latka ".......y sezonu" dla obecnego Mistrza Polski jest kiepska latka. Tyle ze Skorza nie ma nic do tego. "Bo w tym caly jest ambaras, zeby Skorza i 11 innych chcialo na raz". |
Cytat:
|
Cytat:
Odwróćmy to trochę - jakim systemem do jasnej cholery może być ulubiony system Skorży gdy od ponad 2 lat mamy 1 napastnika z prawdziwego zdarzenia.Przecież nie kto inny jak Skorża błaga o drugiego, a że wysokiego to chyba naturalne.Jasne jest tez to że gdyby był niski a dobry to też by go wziął. Boguski nie jest typowym napastnikiem, Ćwielong przynajmniej na razie też a i tak zazwyczaj obaj grają. Wytłumacz mi zatem jak można grac dwoma napastnikami, mając tylko jednego? Rozumiem wszystko ale jak można tak kota ogonem odwrócić(sory kocie:) )to już nie bardzo. Taktyka Skorży jest w 90% uzależniona od stanu kadry a stan ten jest jaki jest i to nie jest tak że złego słowa o trenerze nie można powiedzieć.Ja też mam różne 'ale' ,choćby bezsensowne próby swego czasu promowania Łobo czy irracjonalną wprost chęć grania właśnie 2 napastnikami, gdzie jednym z nich był Beto. |
Ok tylko znajdz lepszego na finanse Wisły
PS. Czarodziej z Afryki miał przynajmniej zawodników, ba nawet wpływ na politykę kadrową miał większy |
Nigdy nie miałem obiekcji do ustawień czy taktyki jakie serwował nam pan Maciek jednak w spotkaniu troszeczkę przekobinował niestety . Pierwszy błąd to ustawienie z Pawłem na szpicy : każdy rywal Wisły wie że Brożek to jej 50% ( jak nie wiecej) i jest najlepiej krytym piłkarzem na boisku. Drugi : ustawienie Łoba na prawej obronie : wierzyłem w niego i nadal mam troszeczkę wiary ale to co pokazuje w pomocy to padaka , a co dopiero na obronie! Trzeci : Tomek Jirsak powinien być ustawiany głębiej tzn. na swojej nominalnej pozycji - środkowy pomocnik , jak miał konstruować akcje jeśli każda piłka przelatywała nad nim lub obok gdyż każda była zagrywana do Brozia z nadzieją że cudu dokona =/ Obok Sobola Tomkowi byłoby lepiej konstruować akcje , pod warunkiem oczywiscie że ma przed osbą 2 napastników co daje mu większe pole manewru. Czwarty : Od początku spotkania Pietia powinien grać na prawej stroie defensywy a Junior na lewej - w takim meczu potrzebujemy szczelnej obrony i ofensywnie usposobionej linii pomocy - Diaz tego nie zapewnia grając w środku razem z Radkiem.
Sorka za tak długi post ale muszę się gdzieś wyżalić ;-) moim zdaniem nie tyle umiejętnosći i przygotowanie przesądziły o tak marnym meczu w wykonaniu Wiślaków ale przede wszystkim taktyka no i brak szczęścia - 2 poprzeczki , strzały Sobola czy Jirsaka. Jeśli pan maciek wyciągnie wnioski tzn. zmieni ustawienie i taktykę a także zmobilizuje naszych kopaczy to o wynik w Tallinie jestem spokojny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Trenerow bylo 2. Liczka i Petrescu. Dwie niedojdy: Engel i Okuka Dwoch "na chwile": Kulawik i Moskal i jedno pogotowie - Nawalka. O ile zatrudnienie swini czy Dragomira to nic innego jak zwykly zamach i dywersja, zatrudnienie ekswislakow to tylko na czas poszukwian - bo ktos w koncu pilkarzy musi prowadzic, oto Liczka i Dan byli dobrymi strzalami, ktorzy sie niesttey rozbili o beton polskiego ligowca. |
co za róznica ilu było trenerów - jak wszyscy do dupy ...( no może poza Petrescu - ale to moje prywatne zdanie)
|
Cytat:
|
Cytat:
wszak się nie nadaje :lol: |
Cytat:
Okaże się także co ugra Lech w tym sezonie. |
Cytat:
lecz o to czego nie ugrał ze Smudą w zeszłym |
Cytat:
Jeśli zaś chodzi o wytykanie błędów - jeśli by ich nie bło to by ich nikt nie wytykał ;) Pozdrawiam serdecznie =) |
Może i popełnił 2 czy 3 błędy, ale kto by się nie pomylił, mając tyle problemów na głowie. Nie ma w tym momencie lepszego trenera dla nas, Maciek musi zostać!!!!!
|
Cytat:
|
Powiem tak, jestesmy o krok od kompromitacji porownywalnej do Tbilisi. Plusem jest to, ze to my bedziemy musieli atakowac i grac agresywnie, a nie spac jak w Gruzji i bronic jakiegos tam iluzorycznego prowadzenia. Mam nadzieje, ze zagramy ostro do przodu od poczatku, bo potem z bywa i tak, ze kontuzja, ze czerwona kartka (Tbilisi), przypadkowy karny (Lechia na 1-2 w koncowce meczu) i moze byc ciezko odrabiac straty.
Skorza jest dla mnie Napoleonem taktyki jesli chodzi o utylizacje zawodnikow na nietypowych dla siebie pozycjach, ale Lobo na prawej obronie? Z gory bylo wiadomo, ze to bedzie katastrofa. Jest slaby fizycznie, malo zwrotny, nie umie grac kontaktowo. Wiem, ze rewanz zaczniemy 4-5-1, ale mam nadzieje, ze w drugiej polowie szybko przejdziemy na 4-4-2. Sam Brozek na szpicy w Tallinie nic nie zdziala. Bedzie go pilnowac dwoch srodkowych plus defensywny pomocnik odcinajacy od podan Brozia. Estonczycy to wiedza i fajnie by bylo, zebysmy my przewidzieli to, co sie wydarzy w srode. PAWELEK BROZEK-MARCELO-JOP(GLOWA?)-DIAZ MALECKI-SOBOL-CANTORO(JIRSAK)-KIRM BROZEK-CWIELONG |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl