Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Coolpick 07.05.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anika (Post 722694)
tak...
jestem trochę zawiedziona, bo o ile pierwsza część całkiem znośnie, to moim zdaniem druga była trudniejsza niż wszystkie, które robiliśmy na niemieckim.
trzecie HV dość trudne
i ostatnie ćwiczenie gramatyczne też niespecjalnie.

w ogóle napisałam opowiadanie, bo czym je skreśliłam i napisałam od nowa i już na temat.

jak poszło?

po sprawdzeniu odp mam 30,5/32 chyba + wypracowanko, wiec niezle :)

IndykTSW 07.05.2009 17:44

Panowie jak przed geografią? Ja pisze rozsz. i przed chwilą uświadomiłem sobie że połowę rzeczy które sie uczyłem nie pamiętam. Ciekawe jakie dadzą zadania, szczerze najbardziej chciałbym na czas.

anika 07.05.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 722815)
po sprawdzeniu odp mam 30,5/32 chyba + wypracowanko, wiec niezle :)

gratuluję :)
no mnie także uspokoiły odpowiedzi.
minimalnie gorzej 30/32, ale do przodu :)

jutro ustny polski... z jednej strony cieszę się, że będzie z głowy z drugiej dobrze byłoby mieć jeszcze trochę czasu na przygotowanie się do niej później, a teraz uczyć się do najważniejszej dla mnie historii.

powodzenia na geografii jutro wszystkim zdającym!

Natkan 07.05.2009 19:40

nikt nie wie nic o tej restrukturyzacji ?

DrewniaQ 07.05.2009 19:43

8/20. Myślałem, że będzie trochę więcej, ale jest dobrze :P

Lupo 07.05.2009 19:47

Zdaję podstawową eografię, ale stres jest... oj jest. Po przeczytaniu tego co było na WOSie zaczynam się trochę obawiać, że podobnie może być na geografii. Oby nie!

Krs 07.05.2009 19:53

Zdaje ktoś historie rozszerzoną ? :-)

anika 07.05.2009 20:20

taaak :)

przeraża mnie to w jakim stopniu jest loterią temat wypracowania na historii :/
umiesz, albo nie...

igor1906 07.05.2009 20:23

chlopaki pomocy... powiedzcie co na jutro powtorzyc, macie jakies pewniaki? dopiero teraz wrocilem do domu i zaczynam nauke...

Aro1234 07.05.2009 20:25

wos podstawowy był prosty, nie gadać głupot... spokojnie w moim przypadku byłoby 85-90% jak nie więcej...;/
o geografię się nie boję jakoś szczególnie, nie mam jakiejś wiedzy teoretycznej, ale dużo pkt jest z mapki i dużo myślenia, więc mam nadzieję na niezły wynik :-)

IndykTSW 07.05.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 723043)
nikt nie wie nic o tej restrukturyzacji ?

Unowocześnienie procesów technologicznych, przebudowa struktury gałęziowej przemysłu oraz daleko idące zmiany w wielkości i rozmieszczeniu zakładów.

Gegra - czuje obawy.

ABG NH 07.05.2009 21:10

Witam mam pytanie . Jeśli powinie mi się noga tylko na angielskim pisemnym a ustny zdam to w sierpniu zdaje pisemny i ustny czy tylko sam pisemny ?

mlynnek 07.05.2009 21:30

no ja z niemca 29,5/32 chyba ze zaliczą w tym murem pierwsze tez von to wtedy 30 :) ogólnie spoko choc temat rozprawki wielowątkowy
pozdro :)

Ola7 08.05.2009 05:43

Powodzenia wszystkim dzisiaj! :)

P.e.c.h 08.05.2009 06:30

Powtórzyłem tylko obliczenia..
Przed chwilą:lol:

Nie liczy się to ile masz w mapie, liczy się to że jesteś wariatem:-p

Powodzenia

pirat.z.karaibow 08.05.2009 08:46

Kto miał już ustną z polskiego niech pisze swoje przeżycia :-) Jest się czego bać?

Czas zacząć pisać prezentację :D

Martinho 08.05.2009 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 723226)
Kto miał już ustną z polskiego niech pisze swoje przeżycia :-) Jest się czego bać?

Czas zacząć pisać prezentację :D

Kiedy zdajesz? Zalezy jaka masz komisje, jak upierdliwa to przejebane

pirat.z.karaibow 08.05.2009 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 723228)
Kiedy zdajesz? Zalezy jaka masz komisje, jak upierdliwa to przejebane

W poniedziałek.

Przewodnicząca komisji wydaję się być spoko, polonistka z naszej szkoły, bardzo miła kobieta. A druga babka spoza naszej szkoły- nie znaju.

pietruch 08.05.2009 09:35

Martinho Cie w ch..a wali, nie przejmuj się tą prezentacją.
Rok temu miałem prezentację (temat przegrany - motyw dworu szlacheckiego w literaturze polskiej; do tej pory nie wiem co mi z tym tematem odbiło).
Prezentację zacząłem pisać w październiku, ale nigdy do niej nie mogłem przysiąść, w końcu odpuściłem sobie.
Dopiero na 2 dni przed jej referowaniem obudziłem się z ręką w nocniku i zacząłem coś gryzmolić. Następnego dnia nauczyłem się jej na blaszkę i zaliczyłem na cudne 90% :D.

Te ustne matury to totalna farsa, przepuszczą każdego, byleby tylko coś mówił.

Martinho 08.05.2009 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 723237)
Martinho Cie w ch..a wali, nie przejmuj się tą prezentacją.
Rok temu miałem prezentację (temat przegrany - motyw dworu szlacheckiego w literaturze polskiej; do tej pory nie wiem co mi z tym tematem odbiło).
Prezentację zacząłem pisać w październiku, ale nigdy do niej nie mogłem przysiąść, w końcu odpuściłem sobie.
Dopiero na 2 dni przed jej referowaniem obudziłem się z ręką w nocniku i zacząłem coś gryzmolić. Następnego dnia nauczyłem się jej na blaszkę i zaliczyłem na cudne 90% :D.

Te ustne matury to totalna farsa, przepuszczą każdego, byleby tylko coś mówił.

Wiem ze ustny polski to nie tragedia, ale jesli wchodzisz do sali mowisz te 15 min a potem babka bierze słownik otwiera na losowej stronie i pyta o definicje w ogole nie zwiazana z tematem a ma do tego prawo bo masz slownik w bibliografii to tak rozowo nie jest. U mnie zdarzy sie tak ze czasem cala klasa ma 20 pktow, a czasem 10 osob ma problemy ze zdaniem, wszystko zalezy od komisji czy zada pytania dosc ogolne czy jakies szczególiki

4fan_player 08.05.2009 09:48

Trzeba jeszcze odpowiedzieć na pytania :)

pirat.z.karaibow 08.05.2009 09:55

Wnioskuję że jeżeli ktoś robił prezentację z głową (nawet nie tyle prezentację co sam konspekt), nie będzie miał problemów z odpowiedzeniem na zadane pytania :-)

Tak dla przykładu: rzućcie okiem na mój konspekt.

http://rapidshare.com/files/23052499...lnej1.mht.html

Raczej nie mają się do czego przywalić, bo nie zostawiłem im zbyt wielkiego pola do kreatywności :-)

kaftan 08.05.2009 10:30

No WŁaŚnie,jakie Pytania Wam ZadawaŁa Komisja Z Polskiego ??

Zola 08.05.2009 10:53

do usunięcia

kaftan 08.05.2009 10:58

moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/

mlynnek 08.05.2009 10:58

aaa...to ona nie była o 9? bo jak tak to szybko wyszedłes :) zobczymy jak wrażenia jak chlopaki skonczą :)

$iWu$ 08.05.2009 10:59

Podstawowa, gdyby nie kumate towarzystwo dookoła bym na bank nie zdał... :P Za to pani w komisji z innej szkoły jakże bardzo sympatyczna tylko oczka puszczała na nieczyste zagranie :P
Dobrze było chodzić do szkoły gimnazjalnej (gimnazjum+LO) z którą się teraz wymienia się moje Liceum ;)

bartek89TS 08.05.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaftan (Post 723272)
moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/

I ma racje,dramat z tą podstawową gegra :/

WhiteStarDvisionTheBest 08.05.2009 11:05

geografia dziwna...mówie o podstawie mam mieszane uczucia,jedno wiem,geografia poszła mi najgorzej ze wszystkich egzaminów ;) Ktoś wyżej napisał,że każdy zdaje ustny polski,dziś właśnie koleżanka mojego kumpla oblała,dostała 5 pkt.Naszczescie ja mam to za sobą [18 :D] teraz jeszcze w poniedziałek ustny angielski i koniec..

Mario Nh 08.05.2009 11:21

Geografia podstawowa w miarę łatwa. Dużo czasu poświęciłem na wyszukiwaniu tych punktów na mapce. Pisania też było sporo także wiele osób wychodziło równo z końcem czasu !
Nie jest źle...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl