![]() |
Cytat:
|
Panowie jak przed geografią? Ja pisze rozsz. i przed chwilą uświadomiłem sobie że połowę rzeczy które sie uczyłem nie pamiętam. Ciekawe jakie dadzą zadania, szczerze najbardziej chciałbym na czas.
|
Cytat:
no mnie także uspokoiły odpowiedzi. minimalnie gorzej 30/32, ale do przodu :) jutro ustny polski... z jednej strony cieszę się, że będzie z głowy z drugiej dobrze byłoby mieć jeszcze trochę czasu na przygotowanie się do niej później, a teraz uczyć się do najważniejszej dla mnie historii. powodzenia na geografii jutro wszystkim zdającym! |
nikt nie wie nic o tej restrukturyzacji ?
|
8/20. Myślałem, że będzie trochę więcej, ale jest dobrze :P
|
Zdaję podstawową eografię, ale stres jest... oj jest. Po przeczytaniu tego co było na WOSie zaczynam się trochę obawiać, że podobnie może być na geografii. Oby nie!
|
Zdaje ktoś historie rozszerzoną ? :-)
|
taaak :)
przeraża mnie to w jakim stopniu jest loterią temat wypracowania na historii :/ umiesz, albo nie... |
chlopaki pomocy... powiedzcie co na jutro powtorzyc, macie jakies pewniaki? dopiero teraz wrocilem do domu i zaczynam nauke...
|
wos podstawowy był prosty, nie gadać głupot... spokojnie w moim przypadku byłoby 85-90% jak nie więcej...;/
o geografię się nie boję jakoś szczególnie, nie mam jakiejś wiedzy teoretycznej, ale dużo pkt jest z mapki i dużo myślenia, więc mam nadzieję na niezły wynik :-) |
Cytat:
Gegra - czuje obawy. |
Witam mam pytanie . Jeśli powinie mi się noga tylko na angielskim pisemnym a ustny zdam to w sierpniu zdaje pisemny i ustny czy tylko sam pisemny ?
|
no ja z niemca 29,5/32 chyba ze zaliczą w tym murem pierwsze tez von to wtedy 30 :) ogólnie spoko choc temat rozprawki wielowątkowy
pozdro :) |
Powodzenia wszystkim dzisiaj! :)
|
Powtórzyłem tylko obliczenia..
Przed chwilą:lol: Nie liczy się to ile masz w mapie, liczy się to że jesteś wariatem:-p Powodzenia |
Kto miał już ustną z polskiego niech pisze swoje przeżycia :-) Jest się czego bać?
Czas zacząć pisać prezentację :D |
Cytat:
|
Cytat:
Przewodnicząca komisji wydaję się być spoko, polonistka z naszej szkoły, bardzo miła kobieta. A druga babka spoza naszej szkoły- nie znaju. |
Martinho Cie w ch..a wali, nie przejmuj się tą prezentacją.
Rok temu miałem prezentację (temat przegrany - motyw dworu szlacheckiego w literaturze polskiej; do tej pory nie wiem co mi z tym tematem odbiło). Prezentację zacząłem pisać w październiku, ale nigdy do niej nie mogłem przysiąść, w końcu odpuściłem sobie. Dopiero na 2 dni przed jej referowaniem obudziłem się z ręką w nocniku i zacząłem coś gryzmolić. Następnego dnia nauczyłem się jej na blaszkę i zaliczyłem na cudne 90% :D. Te ustne matury to totalna farsa, przepuszczą każdego, byleby tylko coś mówił. |
Cytat:
|
Trzeba jeszcze odpowiedzieć na pytania :)
|
Wnioskuję że jeżeli ktoś robił prezentację z głową (nawet nie tyle prezentację co sam konspekt), nie będzie miał problemów z odpowiedzeniem na zadane pytania :-)
Tak dla przykładu: rzućcie okiem na mój konspekt. http://rapidshare.com/files/23052499...lnej1.mht.html Raczej nie mają się do czego przywalić, bo nie zostawiłem im zbyt wielkiego pola do kreatywności :-) |
No WŁaŚnie,jakie Pytania Wam ZadawaŁa Komisja Z Polskiego ??
|
do usunięcia
|
moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/
|
aaa...to ona nie była o 9? bo jak tak to szybko wyszedłes :) zobczymy jak wrażenia jak chlopaki skonczą :)
|
Podstawowa, gdyby nie kumate towarzystwo dookoła bym na bank nie zdał... :P Za to pani w komisji z innej szkoły jakże bardzo sympatyczna tylko oczka puszczała na nieczyste zagranie :P
Dobrze było chodzić do szkoły gimnazjalnej (gimnazjum+LO) z którą się teraz wymienia się moje Liceum ;) |
Cytat:
|
geografia dziwna...mówie o podstawie mam mieszane uczucia,jedno wiem,geografia poszła mi najgorzej ze wszystkich egzaminów ;) Ktoś wyżej napisał,że każdy zdaje ustny polski,dziś właśnie koleżanka mojego kumpla oblała,dostała 5 pkt.Naszczescie ja mam to za sobą [18 :D] teraz jeszcze w poniedziałek ustny angielski i koniec..
|
Geografia podstawowa w miarę łatwa. Dużo czasu poświęciłem na wyszukiwaniu tych punktów na mapce. Pisania też było sporo także wiele osób wychodziło równo z końcem czasu !
Nie jest źle... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl