Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiselkaMLP 20.02.2009 14:40

Aaa ... nie miej do niej pretensji :) no wiesz ... nie wszyscy zastanawiaja sie po 30 min nad kursem 1.90 :lol: chociaz ja nawet czasami i dluzej obmyslam :)

Pozdrawiam

pan Dudi 20.02.2009 15:03

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem stawiając na to Vitesse. Niby pewniak, ale śmierdzi mi tu jakąś niespodzianką... Oprócz tego zagrałem jeszcze 2 mecze z drugiej ligi żabojadzkiej Boulogne i Angers.

WiselkaMLP 20.02.2009 15:06

Roda ostatni raz zremisowala na wyjezdzie 13.12 po czym nastepuje u nich wyjazdowa zaglada ale tez nie podchodzilem zbyt pewnie do tego ale postawlem i wygrana bedzie cos w okolicach 1:0 :) ... takie OT spekulacje ;)

Angers pewniejszy mecz a po lepszym kursie

kameleon2323 20.02.2009 15:18

dzisiaj derby Schalke-Dortmund ale bedzie mecz :D

PrawdziwośćDlaGry 20.02.2009 16:20

Angers dziś ok do grania bo w Vannes nie zagra 11 zawodników w tym bramkarz i cała defensywa oraz napastnik (6 graczy podstawowego składu) i 5 rezerwowych. Co do Vitesse.. h2h pokazuje że nie wygodnie sie gra Vitesse z Rodą. Poza tym dziś wszyscy stawiają na Vitesse Arnhem więc ja sobie odpuszcze... Oly, Sampa, Fiora. Masówkom mówimy stop :)

WiselkaMLP 20.02.2009 16:25

PrawdziwośćDlaGry : skad masz takie dokladne info o 2 lidze :> bo ja mam same stronki z opisami do 1 lig

Mozesz zarzucic ??

WiślakNH 20.02.2009 16:40

PrawdziwośćDlaGry : Możesz podać stronkę z brakiem zawodników,kontuzjami itd?

MatiBKS 20.02.2009 16:41

1 kupon:
Real M - Liverpool X
Newcastle - Everton X
Inter - Man Utd X

stawka: 5 zł
do wygrania 133.90

2 kupon
Aston Villa - Chelsea 2
Le Havre - Auxerre 2
Aberdeen - Dundee Utd 1
Bologna - Inter 2
Wolfsburg - Hertha 2

stawka: 5 zł
do wygrania: 312 zł

3 kupon:
Arsenal - Roma 1
Chelsea - Juventus 1
Lyon - Barcelona 2
Atl. Madryt - Porto 1
Villareal - Panathinaikos 1

stawka: 5zł
do wygrania : 90 zł

4 kupon:
Liverpool - Man City 1
Man Utd - Blackburn 1
Real - Betis 1
Ferreira- Porto 2
Arsenal - Sunderland 1
Barca- Espanyol 1
Villareal - Gijon 1
Marsylia - Le mans 1

stawka: 5zł
do wygrania : 90 zł


Jak myślicie ?? Mozna cos wygrac z tego??:)

PrawdziwośćDlaGry 20.02.2009 17:07

w związku z prośbami na PW i tutaj podaję źródło :)

http://vocfoot.com/index.php?option=...=358&Itemid=35 <-- tu znajdziecie kadrę powołaną na mecz



http://www.frenchleague.com/club/eff...fil_fff=547500 a tu rzut okiem na statystyki poszczególnych graczy

pisałem już kiedyś post, w którym mówiłem że bukmacherka to również umiejętność szukania informacji o kontuzjach, ubytkach itd ;)

pozdrawiam :)

edit: Angers - Vannes. w 1 linku tam pisze jaki to mecz :P

edit2: na 1 oczywiście.

swoją drogą polecam wam buka Pinnacle Sports http://www.pinnaclesports.com/ duuuużo wyższe kursy od innych buków.Nie ma niestety interfejsu polskiego.

xxxToMeKxxx91 20.02.2009 17:34

pawdziwoscdlagry :
a co to za mecz typujesz???

pan Dudi 20.02.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 678165)
Poza tym dziś wszyscy stawiają na Vitesse Arnhem więc ja sobie odpuszcze...


No właśnie pewnie przez to mam te wątpliwości :/

Bobic 20.02.2009 19:55

A ja teraz nie mogę przezałowac że nie obstawiłem meczu Bełchatów-Legia.
Miałem postawic na dokładny wynik że będzie 1-1 było i teraz nie moge przeżałować!!:evil:
No ale trudno nastepnym razem zaryzykuje!

Bobic 20.02.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 677944)
SV Mattersburg - SV Ried (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
FSV Mainz 05 - Hansa Rostock (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
SC Freiburg - FC Augsburg (Typ) 1

Kurs:4,73

Ładnie siadło.
Mam nadzieje że ktoś skorzystał :-p:>

MISTA92 20.02.2009 22:14

Mozecie mi podac wynik hokeja TuTo-SaPko...? bo za cholerę nie mogę nigdzie znaleźc a na 100% był dzis...Pomocy plis...z góry THX

rocco_1906 20.02.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 678529)
Mozecie mi podac wynik hokeja TuTo-SaPko...? bo za cholerę nie mogę nigdzie znaleźc a na 100% był dzis...Pomocy plis...z góry THX

6-1 wygrało TUTO :)

MISTA92 20.02.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 678532)
6-1 wygrało TUTO :)

Dziękowa Pięknie:)

PrawdziwośćDlaGry 20.02.2009 22:22

http://www.livesports.pl/hokej/ MISTA92...... no to już jest szczyt wszystkiego :)

Nie wiem jak to możliwe, że Angers przegrywa z tak osłabionym Vannes. Kolejny dowód że piłkę nożną najlepiej się ogląda i to do tego na R22.... to jest jednak sport którego nie powinno się typować :)
Vitesse jednak wygrywa ładnie, czyli bez wałka.

Swoją drogą wiedziałem że Francja ma dobre szkółki piłkarskie ale żeby nawet te drugoligowe zespoły...
Szlag człowieka może trafić na tą piłkę.

WiślakNH 20.02.2009 22:41

Ituano SP - Mogi Mirim SP 1
Ponte Preta SP - Bragantino SP 1
Sao Caetano SP - Noroeste SP 1
Santos SP - Botafogo SP 1

Kurs : 4,34

MISTA92 21.02.2009 02:39

Czy przy wygranym kuponie....Mogę odebrac gdzie indziej pieniądze czy tylko w miejscu którym go pusciłem.....? Prosze o pomoc....plis Thx

rocco_1906 21.02.2009 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 678664)
Czy przy wygranym kuponie....Mogę odebrac gdzie indziej pieniądze czy tylko w miejscu którym go pusciłem.....? Prosze o pomoc....plis Thx

zależy gdzie nadawałeś kupon-jeśli w stsie to musisz odebrać tam gdzie nadawałeś,a jeśli w toto-mix to z tego co mi wiadomo to mozesz odebrac gdzie chcesz(ale to niech ktos najlepiej potwierdzi bo głowy sobie uciac nie dam:) )

PrawdziwośćDlaGry 21.02.2009 09:16

sts, to tylko w punkcie gdzie nadano.
a toto-mix to tam gdzie jest punkt toto-mix. np jeżeli zakład zawarłeś na starowiślnej, możesz wygrana odebrać koło r.kocmyrzowskiego. :)

WiselkaMLP 21.02.2009 09:24

Witam :)

Darlington - Grimsby 1 1.60
Toulouse - Valenciennes 1 1.72
Pacy Eure - Libourne 1 1.70

kurs: 4.68


Manch.Utd. - Blackburn 1 1.27
Villarreal - Gijon 1 1.60
Vallecano - Sevilla Atl. 1 1.40
Bologna - Inter 2 1.75

kurs: 4.98

WiślakNH 21.02.2009 13:58

Co o tym sądzicie?
1 Kupon - weszło
AS Nancy Lorraine - Olympique Lyonnais 2
FC Bologna - Inter Mailand 2
AS Roma - AC Siena 1
6,29

2 Kupon
FC Bayern München - 1. FC Köln 1
Manchester United - Blackburn Rovers 1
SC Heerenveen - Willem II Tilburg 1
2,03

3 Kupon
Grenoble Foot 38 - Paris Saint Germain 2
Real Madrid - Betis Sevilla 1
RC Celta de Vigo - SD Eibar 1
Heracles Almelo - AZ Alkmaar 2
7,25

kuczmen 21.02.2009 16:37

Witam
Pierwszy kupon powinien wejsc

BRTS39 21.02.2009 19:13

drugi nie wejdzie bo bayern sobie pogwizdał

WiślakNH 21.02.2009 19:22

Szczerze to nie sądziłem,że te 'pewniaczki' nie siądą ale dla mnie był dużo ważniejszy kupon 1 a 2 był awaryjny natomiast kupon nr 3 jest takim dorzuconym...

No i weszło :)

Na jutro mam coś takiego

1. FC Nürnberg - SV Wehen Wiesbaden 1
Olympique Marseille - Le Mans UC 72 1
CA Osasuna - CD Numancia 1
UD Salamanca - Girona FC 1
Ergotelis - Olympiakos Piraeus 2
Kurs : 9,35

Opinie mile widziane.

rocco_1906 22.02.2009 11:23

Milan - Cagliari 1
Fiorentina - Chievo 1
Ajax - Volendam 1

kurs:2.61

WiślakNH 22.02.2009 14:08

AC Fiorentina - Chievo Verona 1
AC Milan - Cagliari Calcio 1
Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
Kurs : 3,15

kameleon2323 22.02.2009 18:13

jakiejs zakladziki na jutro? :)

Ja na jutro kombinuje cos takiego:
St.Pauli-K`lautern X
Hull-Tottenham X
Diyarbakir-Erciyesspor 1
Leixoes-Belenenses 1
Wkład: 5 zł
Przewidyana wygrana: 132.62

rocco_1906 22.02.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 679364)
Milan - Cagliari 1
Fiorentina - Chievo 1
Ajax - Volendam 1

kurs:2.61

fartem bo fartem ale TRAFIONE :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl