![]() |
Cytat:
|
I nie tylko najbliższą. Mamy równe 3 tygodnie na dokończenie tego co być musi aby wrócić do domu :D
|
Sorry, pomyliłme się. Chodziło mi o najbliższy mecz u siebie (tj. 3. kolejka). Czyli mam rozumieć, że przy R22 zagramy dopiero w listopadzie? Przecież tak się starali i mówili że 4. runda LE na pewno na Reymonta (gdybyśmy awansowali) bo wcześniej stadion nie miał pozwolenia od UEFY a tu nagle że w Ekstraklasie też na razie nie można na nim grać ?!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli Basałaj jakkolwiek się przygotuje, to Majchrowskiego przegada bez problemu. Śmiem twierdzić, że większość z nas tutaj, którzy znają sprawę, bez problemu by wygrała dyskusję z prezydentem i ZIKITem.
No cóż, jutro powinno się sporo wyjaśnić, mam nadzieję, że będą telebimy, kioski, kasy i przyciśnięcie wykonawcy, a Wisła wróci na obiekt na razie przy 2 trybunach, a na 2 pozostałych prace będą trwały. |
Cytat:
|
Dlatego napisałem: "jakkolwiek się przygotuje". Wiele nie trzeba, a Majchrowski jest pod ścianą - nikt poza Wisłą tego obiektu nie wynajmie, a jak pójdzie info w świat o tym, że Wisła nie bierze stadionu z konkretnych powodów, to Majchrowskiemu odbije się to czkawką, zwłaszcza, że zbliżają się wybory.
No cóż, zobaczymy jutro. Ja mam głęboką nadzieję, że Basałajowi zależy na pozycji i w klubie i klubu, a jeśli on nie wywalczy dokończenia obiektu, to nie zrobi tego już nikt inny - ZIKIT i prezydent ignorują interpelacje i prośby SKWK, w sposób delikatnie mówiąc komunistyczny. |
Za Wisłą też nie przemawia fakt, że grając poza Reymonta jest w plecy finansowo więc w tym momemncie możliwości ewentualnego "pata" w rozmowie się równoważą. Tę świadomość ma Basałaj ale niestety również Majchrowski. Tu jest potrzebna odwaga ze strony Wisły (o czym kiedyś pisałem) ale na tę odwagę postawienia miasta pod ścianą się nie zanosi. Chyba że się coś zmieniło od czasu wywalenia z klubu ludzi, którzy załatwili sponsora a potem mieli czelność w imieniu Wisły mieć pretensje do polityków, że przez ich gierki poltyczne, Wisła tego sponsora straciła i była w plecy 4 mln. Czy Basałaj wykaze się odwagą i przemyslanym planem negocjajcji uwzgledniajacym argumenty polityczne? Oby. Każde skuteczne działanie powinni jednomyślnie poprzeć kibice. O to też bym się obawiał. Ot taka to Wisła ostatnich czasów...
|
i kolejny artykul na temat naszego stadionu: gazeta
mam nadzieje ze prezes Basałaj wywalczy coś na spotkaniu z Majchrem... |
Ja nie rozumiem czemu ludzie z takim wykształceniem potrafią tak spieprzyć inwestycje za 500 mln złotych... Inwestycje, która nie jest dokończona i nie będzie przez jakiś czas ;] Mamy nieestetyczną konstrukcję trybun Płd,Płn. Wypadałoby teraz po prostu bić się w serce i nowy projekt przeprowadzić na te 2 trybuny, żeby było bliźniacze do zach. wsch. ;) Do tego pozbycie się pawilonu i przede wszystkim nowa konstrukcja dachu wraz z elewacją. Ten stadion da się odremontować... no ale cóż za kolejne 400 mln ;] Prawie wszystkie stadiony wyglądają bez elewacji tak jak nasz, no ale cóż taki Baltic Arena ma ciekawą bryłę a nie samą konstrukcję betonową ;] No cóż ale projektować fajnie też nie jest jak się nie ma miejsca na stadion, tak samo na hale ;/ Wsadzić majtki na łeb też się da ale nie wyglądają one tak estetycznie jak na dup*** ;]
Potrzebny nam projekt architektoniczny na bryłę stadionu i tyle ;] za kolejne 100-200mln ;] |
Ludzie po co wam gwiazdy takie czy owakie na otwarcie .Nie lepiej za te kilkaset tysięcy zrobic porzadną elewacje? Przez parę godzin ludzie poskaczą a potem przez wiele lat będziemy straszyć tymi odrapanymi i pełnymi zacieków szarymi betonowymi kolumnami.Dajcie spokój.
Niech nie opowiadaja głupot że bedą czyścić ten beton bo to mydlenie oczu ze parę m-cy bedzie to samo - kto był pod stadionem to wie jak to przy wschodniej wygląda.Wiocha i tyle.Mam nadzieję że Basałaj ma oczy i obierze stadion po wykonaniu elewacji albo zawrze w umowie odpisy z tytuły wykończenia jej przez SSA). |
Czy ta elewacja jest taka wazne naprawde ?? Wychodzi mi, ze na jesieni 2007 zostala otwarta trybuna D, a do dzisiaj nie zostala wykonczona, czyli wychodzi rowne 3 lata, a teraz sie nawet nie da na nia wejsc Niech mnie ktos poprawi bo wydaje sie to niewiarygodne.
|
Gazet sie niektorzy naczytali i wierza ze na stadion wejdziemy dopiero w listopadzie. Otoz w listopadzie bedzie OFICJALNE otwarcie pojawi sie Prince itp Stadion dla kibiców zostanie otwarty na 4 kolejke tj 28 sierpnia
Prosze nie siejcie paniki :) Mecz z Arka byl ostatnim na Suchych Stawach Cytat:
|
Cytat:
na tyle, na ile czytałem, na forum pisano i zbyt małej liczbie bramek wejściowych i kas, ale w kontekście użyteczności, nie pisano nic o sprzeczności z obowiązującymi przepisami. Ktoś coś kojarzy, co to za przepisy? |
Cytat:
|
Cytat:
Tak czy siak - jakby ktoś kupowal nowe BMW z odrapanym lakierem i to nie perlowym jak w zamówieniu to taki taki samochód pewnie każdy rzuciłby na pysk dealerowi. A tu nawet na forum niektórzy piszą że nawet im sie elewacja podoba ...bo tak nie typowa a poza tym z daleka nie widać że są zacieki i odpryski betonu.No coż . To Polska przecież...potem sie dziwić że Chińczycy najwiekszy szrot którego nie przyjmują w Anglii wysyłają do Polski bo tu biorą wszystko (autentyczny przykład z klimatyzatorami z którymi statek wyj...li z Anglii to przypłynał do nas) |
Na stadionie Lecha jest coś podobnego także nie wiem...
|
Cytat:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-08-09 |
Czy wiadomo co ustalo na tym dzisiejszym sspotkaniu basaŁaja z prezydentem dotyczacego odbioru stadionu????
|
Nie było żadnej informacji o tym. Pewnie spotkania albo nie było, albo zakończyło się brakiem jakiegokolwiek rozwiązania.
Znalazłem tylko takie cudo: http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...ej_bramki.html Nie wiem skąd wzięło się to 17mln PLN kosztów dla operatora, ale jeśli to prawda, to ani Wisła, ani nikt inny tego obiektu nie wynajmie. 6-8mln za dzierżawę też chyba nikt nie da. |
nie jestem przekonany, że informacje dziennikarzyny z GW to zawsze rzetelność i dobre źródło informacji.
|
Spotkanie Majchra z Basałajem będzie jutro, tak mówił w tej audycji radiowej:
http://www.radiokrakow.pl/www/home.n...oranny_gosc_rk gdzieś koło 2 minuty |
|
Myślę że przydałoby się powiesić cytat Henryka Reymana "Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki " nad wejściem na murawę, tylko taki wielki i oczojebny żeby się piłkarzynom do głowy wbiło i wtedy zwycięstwo jest nasze :)
|
Ciekawe jak długo wytrzymają grupy trzymające władzę na trybunach takie plucie w twarz...Ciekawe
Ja wczoraj skreśliłem maila do jednego ważnego polityka krakowskiego ogólnie znanego i innej opcji niż J.M. zobaczymy co z tego wyjdzie |
Nie można ot tak odmówić dostępu do dokumentacji przetargowej. Jest to sprzeczne z ustawą prawo zamówień publicznych i ustawą o dostępie do informacji publicznej. Zgodnie z ustawą maksymalny termin udostępnienia tych informacji to 2 miesiące i to przy jakichś super specjalnych okolicznościach, których Prezydent nie wykazał i które moim zdaniem w tym wypadku nie występują, no i nie można sobie napisac "w terminie późniejszym", trzeba wskazać konkretny termin.
|
Jeśli o tych kołowrotach to jest prawda, i wiedząc, że tej maksymalnej przepustowości nigdy nie będzie bo zawsze ktoś nowy nie wie jak bilet wsadzić drugiemu karnet nie będzie chciał zaskoczyć itp to wejście na stadion będzie masakrą i regularnie kilka tysięcy ludzi będzie oglądać dopiero drugą połowe, a jak nie weźmiemy szturmem tych gównianych kołowrotów to decydenci na każdą skargę będą odpowiadać " to proszę przyjść trochę wcześniej" czyli w domyśle 2 godziiny przed meczem. Przypomina to zupełnie mecz wyjazdowy w naszej super lidze tylko, że nie o to chyba chodzi na stadionie u siebie wartym pół miliarda złotych. Tutaj kibica ma sie w dupie i to on robi łaske tym kutasom w garniturach, że ogląda ten gnój. Podobne problemy mieli we Wrocławiu na ostatnim meczu z Jagiellonią. Z tym, że tam część ludzi po*******iła i poszła do domu(link na potwierdzenie: http://www.fanslask.pl/?p=1978)
A oni tu euro chcieli robić.... |
O czyli miałem rację. Inwestor nie wie co ile bedzie jeszcze kosztowac i dlatego czeka az zakończy sie budowa głównej i wtedy policzy kasę. Znając życie nie zostanie nic i trzeba będzie prosić radnych o dodatkowe 50mln zł....KRYMINAŁ!!
|
ja sie pytam gdzie jest w tej calej sytulacji klub? gdzie jest skwk? czemu nie ma zadnego protestu? czemu nie potrafimy sie zorganizowac? isc pod magistrat? zawiązac jakis komitet? do jasneh cholery emerytowane babki nas wyprzedzają w obronie nielegalnie postawionego Krzyża potrafią sie zorganizowac pod pałacem prezydenckim a my? Miasto dyma nas bez mydła w kwestii stadionu 5 lat a my dalej nic..
SKWK apeluje zorganizujcie coś WY macie taką władze i możliwość by poszły za wami setki i tysiące kibiców.. |
Choć tyle, że w miarę została wytłumaczona kwestia telebimów i elewacji...Czyli prawdopodobnie po zakończeniu inwestycji stwierdzą, że przekroczyli budżet i póki co nie ma kasy na te elementy.
Z kolei nie rozumiem tego fragmentu odpowiedzi na 5 pytanie: "Aktualna nawierzchnia z asfaltu, w większości powierzchni jest w dobrym stanie technicznym, ewentualne ubytki i pęknięcia zostaną naprawione" O jaki asfalt do poprawek chodzi? |
Cytat:
masz racje bo jeśli nikt się za to nie weźnie to w dalszym ciągu Majchrowski będzie nas okłamywał bo taka jest prawda, niech ruszy dupe do roboty a jak nie to trzeba zareagować |
Cytat:
To, że budowa ich stadionu idzie sprawnie, to efekt tego, że miasto wyciągnęło wnioski z błędów, które popełniło przy budowie naszego. Nie doszukujcie się wszędzie spisków! My po prostu płacimy cenę za pionierstwo, tak samo zresztą, jak Poznaniacy. To nie przypadek, że te stadiony, których budowa rozpoczęła się najwcześniej, mają największą ilość bubli i niedoróbek. UM z Majchrem na czele sprzyja parchom, dlatego wydali na budowę stadionu Wisły ponad pół miliarda złotych. :> I dlatego chcieli budować dla obu klubów wspólny stadion. To przecież typowe dla zwolenników gorszej strony Błoń. :D Nie mylcie nieudolności ze złą wolą. :-) |
buczo1985, też nie wiem.
Przed trybuną północną praktycznie nie ma już żadnej nawierzchni, przed południową są chaszcze, trawa i dziury, między którymi jest trochę asfaltu. Co do reszty - ręce opadają. |
Ta informacja o bramkach mnie przeraziła. Przecież to jakieś jaja są...
12 kołowrotków na 12 tys. osób?! |
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe co zdołał zdziałać Basałaj u majchra... |
Cytat:
Poje**ło ich za przeproszeniem? |
Cytat:
"Nigdy nie zejdziemy na psy" - a Ty wmawiaj sobie, że Majcher jest w porządku. Zero szacunku dla gościa. Mam nadzieję, iż ktoś, kto ma czelność nazywać się Wiślakiem, nigdy nie zagłosuje na tego człowieka. + jak zawsze brawa dla Darka Olszówki! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl