![]() |
Czy zna ktoś w Krakowie jakiś antykwariat lub miejsce gdzie mógłbym sprzedać stare książki, podręczniki ... ?
|
Wie ktoś ile "idzie" wplata IKE do nich do Warszawy? 18 grudnia wpłacone w PZU i do tej pory nie dotarło...co jest ku...a?
|
Ile wyniesie prowizja na Allegro za sprzedaż przedmiotu za 619zł?
|
Ile kosztuje zarejestrowanie samochodu z Włoch?
Samochod przywieziony prosto z Italii i kosztowal 13.900 PLN. Jakie opłaty, podatki itp.? |
Może mi ktoś polecić klub w centrum Krakowa gdzie można trenować MMA bjj lub Sambo ?
|
Cytat:
Frantic np :) |
Luis na rynku
|
Cytat:
http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie...edura,200.html albo tutaj http://www.uc-rzeszow.anski.com/stro...alkulator.html Ten pierwszy masz opisane co i jak jeszcze z rejestracją drugi to sama akcyza. Ciebie interesują te koszty: Badanie techniczne Wartość akcyzy Opłata za wydanie dokumentu akcyzy Tłumaczenie dokumentów Zaświadczenie z US Pozwolenie czasowe Tablice rejestracyjne Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice Nalepka kontrolna na szybę pojazdu Karta pojazdu Opłaty ewidencyjne Opłata ekologiczna Wiem że tam na dole pisze stan na 2007 ale aktualizują to więc ceny są w miarę aktualne. |
Cytat:
Cena końcowa za sztukę Prowizja od sprzedaży do 50 zł - 4% ceny końcowej 50,01-1000zł - 2 zł plus 3% kwoty powyżej 50 zł 1000,01-5000 zł - 30,50 zł plus 1,5% kwoty powyżej 1000 zł powyżej 5000 zł - 90,50 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5000 zł Ja sprzedałem przedmiot za 399,99 i zabrali mi 12,50, wiec Tobie nalicza ok 20zł |
Cytat:
|
Cytat:
p.s. to nie mnie zabiorą - chciałem wiedzieć o ile mogę negocjować kwotę poza Allegro :D |
Czy też wam się psuje firefox? Tzn wyłącza okno przeglądarki i jakieś okno wyskakuje...
|
Cytat:
Nie 10 znaków |
Cytat:
|
Cytat:
Że niby jakiś błąd i po czym pyta czy ponownie uruchomić firefoxa ... A niekiedy otwiera ponownie i znowu błąd ... Zastanawiam się czy nie wrócić do Opery. |
Mam pytanie "na jakiej zasadzie" wyswietlaja sie znajomi na Facebook'u? Bo co chwile jest zmieniona kolejnosc... wg "ostatnio dostepnych" czy jak?
|
Ale gdzie? w Twoich znajomych? Alfabetycznie.
|
Cytat:
|
jakas silownia lub fitnes na terenie NOWEJ HUTY gdzie są worki treningowe ?
pomoze ktoś ? |
Cytat:
Wszystko ok 1500zł (cło+recykling+tłumaczenie+badanie+tablice i naklejki+ dowód rejestracyjny i karta pojazdu) |
Może mi ktoś polecić klub w centrum Krakowa gdzie można trenować MMA bjj lub Sambo ?
|
Na Wiśle masz MMA w extreme fitness
|
Czy da mi ktoś link do zdjęcia na którym ojciec trzyma na jednej ręce syna, a w drugiej race. Z góry dziekuje
|
Cytat:
jakbyś chciał trochę większe to pw bo mam gdzieś na kompie |
Jest w lub koło rynku jakaś knajpka gdzie można wypić kawkę i zjeść ciasteczko za rozsądną cenę ?
|
Cytat:
wczesniej robil to notorycznie, po formacie na razie raz mi sie zdarzylo na 2 dni [otwiera strony rozne o przedstawionym wyzej schemacie, jak do tej pory 'poznalem' juz 4] |
do usunięcia
|
zna się ktoś na kartach tv/ tunerze do komputera? - priv.
|
ile czasowo trwa przejazd tramwajem nr 10 z dworca na osiedle Piastów?
|
Da się zmienić ofertę Netii przez internet czy muszę do nich dzwonić?
|
Cytat:
pzdro czy ktos ma pomysl jak wylaczyc na gg (starym) to powiadomienie ze ``moj komunikator nie obsluguje uzytkownikow powyzej 170000000000 czy cos takiego) ?bo nie chce nowego gg ktore podobno jest mocno z***ne;)? |
Orientujecie się może w jakich godzinach otwarty jest Empik na Rynku ?
|
Cytat:
http://www.empik.com/kontakt/salony_...jsp.outletForm |
jaki jest tytytul nutki lecacej w tle
http://www.youtube.com/watch?v=2k71gzFuv38 |
Cytat:
|
Cytat:
http://bk2.prv.pl/ :) |
szukam czcionki ktora sa wykonane litery na tablicach rejestracyjnych
|
Cytat:
|
ma ktoś może nasz hymn wersje instrumental ?
|
czy bez problemu mozna wejsc na czyjąś rozprawę sądową, nie bedąc świadkiem ani oskarzonym/ oskarzycielem :D?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl