![]() |
poza tym to bardziej do tematu "wlascicielskiego" niz do "bylych Wislakow"
|
Proszę, Pan Skorża ;)
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...jatyckich-2018 |
Niewiele osób się pewnie ze mną zgodzi, ale Skorża bardziej nadaje się do piłki reprezentacyjnej niż klubowej. Szkoda, że nie dostał kadry zamiast Smudy albo Fornalika, albo chociaż młodzieżówki. Teraz wyłożył się na Lechu i Pogoni i chyba go trochę opętało (pamiętam, że słał jakieś pisma, w którym oskarżał PZPN o spisek; regularnie drze koty z dyrektorami sportowymi), wiec może już nic z tego nie wyjść. Dobrze mu życzę.
|
Ciekawe jakby wyglądała nasza sytuacja , gdyby u nas wykazano się większą miałem napisac cierpliwością, ale chyba właściwszym będzie słowo normalnością , i pozostawiono by Macieja na stanowisku.
Swoją drogą wyobrażacie sobie dzisiaj zwalnianie trenera po 2 z rzędu mistrzostwach polski ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Guerrier z bramką dla Karabachu i jego zaspół zagra w fazie grupowej LE.
|
Guerrier dla weszło :
- Wisła zalegała mu za 8 miesięcy - Jop wyrzucił go z mieszkania - kocha Legię i Lecha http://weszlo.com/2018/09/01/gralem-...y-juz-bym-zyl/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja traktuję Guerriera jako niezbyt ogarniętego najemnika, który jednak na boisku dał nam trochę dobrego. Jakby teraz poszedł do Legii to niespecjalnie by mną to wzruszyło. Aczkolwiek nie wiem po co miałby isć, bo gra w znacznie lepszym klubie.
|
No biegał za tą piłką i nogę miał fajnie ułożoną, ale stworzenie z niego było wyjątkowo mało skomplikowane;) Pamiętam jak na jakimś meczu oddawał koszulkę i wybrał sobie do tego oczywiście na oko piętnastolatkę, a moment przekazywania koszulki wykorzystał do wykonania długiego uścisku z kilkusekundowym trzymaniem za cycka :D
|
to jest dobre:
na pytanie o świrowanie "Nie zapominaj, że przyszedłem do Wisły mając 24 lata, że podpisałem wtedy swój pierwszy zawodowy kontrakt. Pokaż mi młodego człowieka, który dostaje nowy kontrakt i trochę mu nie odbija. To normalne." widać że jednak Haiti było przez jakiś czas polskie - 24 - młody dobrze zapowiadający sie talent :D |
Cytat:
Myślę, że mówił tak, żeby pokazać ludziom swoją siłę. Jego reakcje, sposób w jaki okazywał emocje, nie był moim zdaniem najlepszy. Pozwalałem mu mówić, bo w końcu to on jest szefem. Na Haiti mówimy: psy szczekają, a ludzie idą dalej. Więc dawałem mu mówić i po prostu robiłem co do mnie należy. |
A Cracovii nie kocha ? :lol:
|
Wojtkowskiego powinni do jakiegoś psychologa wysłać, może on być tu coś pomógł, wydaje mi się, że problem leży wlasnie gdzieś w sferze psychiki. Mam wrażenie że on ma gigantyczne rezerwy, a wygląda teraz na jakiegoś kompletnie nieobecnego.
Po prostu pomyłka jeśli chodzi o dział;) Jego mina dzisiaj podczas wchodzenia na boisko to było coś w stylu "naprawdę muszę?" |
ale nie doceniasz nowego zaczesu
edit: czemu w dziale "byli" ? |
Do skasowania
Ja może dzisiaj już lepiej pójdę spać :D |
A tak z ludzkiej przekory i zawiści swojej wrzucę. Może ktoś będzie jeszcze chciał poczytać:
https://laczynaspasja.pl/jedna-decyz...ntanta-polski/ |
O dzieki ze wrzuciles. Ciekawy artykul, choc nic nowego nie napisali. Maczynski nigdy nie byl liderem zadnej druzyny i mentalnie i pod wzgledem umiejetnosci. Na euro 16 byl naszym najslabszym zawodnikiem - co nie znaczy ze gral slabo. Byl pierwszy do zmiany. Nigdy nie byl kims w rodzaju Meliksona, Stilicia, Wolskiego czy kogos na kim mozna polegac w trudnych momentach. Mysle, ze wiele osob mialo troche bledne wyobrazenie Maki. Zwykly sredni zawodnik, ktory w Wisle Skorzy czy Maaskanta nie mial czego szukac, bo taki Jirsak przewyzszal go umiejetnosciami o dwie klasy. Nawalka forowal go i to spowodowalo, ze niektorzy uwierzyli ze Krzysiek umie grac w pilke na wysokim poziomie. Ja mu nigdy nie zapomne, ze sie tak sprzedal elce.
|
Nigdy nie był kimś w rodzaju Meliksona, Stilica Wolskiego, bo nie taka jest jego pozycja i zadania na boisku.
Nikt nigdy nie robił z niego ofensywnego pomocnika i zawsze bliżej mu było do defensywnego pomocnika. Kogoś w rodzaju Sobolewskiego, który był aktywny w odbiorze i w inicjowaniu asyst drugiego stopnia. Wybrał jak wybrał, los tak chciał, by gnił w (L) i niech siedzi tam dalej obciążając jej budżet, a samemu oglądając trybuny. To już nie nasz zawodnik i nie nasz problem. |
chvj mu w krzyż wiadomo , ale nigdy nie bede mu umniejszał
moim zdaniem to jest jeden z najważniejszych zawodników na boisku , a kompromitacja na MŚ wynikła właśnie z jego braku |
mysle ze wyladuje w jakimd Gorniku albo Zaglebiu - temat Wisly nie wchodzi w gre - fajnie by bylo jakby jeszcze jakby ta .....e z hiszpanii odpalili .....majstersztyk
|
Nie ;) Przecież on od zawsze kochał Cracovie :lol:
|
Cytat:
Ciekawe ilu jeszcze takich mączyńskich kopie w piłkę po różnych klubach nie mogąc się nauczyć żeby trzymać mordę na kłódkę i że istnieje coś takiego jak "wierność" https://img4.dmty.pl//uploads/201006...yterka_600.jpg |
Cytat:
|
Judaszynski raz na zawsze zamknął sobie drzwi w Wiśle i jeśli sądził że jego transfer do legii zostanie inaczej odebrany to chyba jest idiota. Ewentualnie uważa kibiców Wisły za idiotow. Oba wyjścia są możliwe.
|
Karherop "spokojnie ja tu dla ligi mistrzów przyszedłem" :lol: :rotfl:
|
tak jak nie bylo przebaczenia dla Surmy tak nie moze byc dla Krzysia M.
|
|
Warto przypomnieć, że maka_cwks w jednym z pierwszych wywiadów po odejściu z Wisły zadeklarował, że nie wróci już tutaj.
|
Niech mu się wiedzie!
|
Co prawda nie został naszym piłkarzem, ale myślę, że warto wspomnieć. Krystian Popiela, którego testowaliśmy
w 2016 roku, zginął w wypadku samochodowym. |
Cytat:
|
A kto go tutaj chciałby. Mąka trzymała Załuska a nie z Głową czy Brożkiem, co świadczy o nim.
|
Chciałem tylko powiedzieć, że idąc tropem jego rozumowania kolejnym klubem w karierze będzie zapewne cracovia :)
|
W wywiadzie, w którym deklarował, że już nigdy nie będzie nic deklarował, zadeklarował że w cracovii nigdy nie zagra. Więc cracovia jako jego następny klub to dobry trop.
|
|
Dzis swoje 42. urodziny obchodzi legenda Wisly - Maciej Zurawski. Zdecydowanie najlepszy pilkarz jakiego widzialem na polskich boiskach.
|
zdecydowanie nie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl