![]() |
Gdzie znajde w dużej rozdzielczości oficjalne wizualizacje najaktualniejsze stadionu?
sorry za offtopa |
oo, a na czwartej kamerce widać, jak koparka śmiga i ładuje ziemię na wywrotkę. No nie powiem, miłe zaskoczenie, bo jednak byłem przekonany, że wszyscy sobie urlop wzięli...
|
A mnie zastanawia co z tą ziemią przed sektorem E ??
Ona tak zostanie? ;/ http://img514.imageshack.us/img514/7...tualny1024.jpg |
z tego co pamiętam to tam mają odkopywać fosę więc pewnie wtedy usuną tą ziemię
|
Panowie dobre wieści w sprawie stadionu Wisła podpisuje umowe z miastem i bedzie operatorem calego stadionu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli tak to na jakich warunkach została ta umowa podpisana?
|
Dla rozluźnienia atmosfery:
http://i46.tinypic.com/25h1url.png Chyba jakiś szaleniec pracuje na budowie :D |
Cytat:
co do tej umowy.. jesli rzeczywiscie caly stadion chca to z jednej strony dobre rozwiazanie, z drugiej zas bardzo ryzykowne.. bo czy bedziemy w stanie uniesc tak ogromne koszty (nie wiadomo jak z wplywami) i rownie dobrze mozemy wyjsc na minus.. przeciez sam wynajem za rok to kilkanascie mln zl (takiej sumy chyba nawet w Poznaniu placic nie beda) |
Ponoć zalało zakład tej firmy, która produkuje barierki i dlatego są malowane i spawane na stadionie.
A ten termin niby 15 lipiec... Nic nie mówię. A co do otoczenia stadionu to tak, jak już kiedyś pisałem - najlepiej byłoby powiększyć park, tak by stadion znalazł się w środku, lub chociaż zlikwidować zasieki od strony Reymana. |
|
do 15 lipca 39 dni. w tym 6 niedziel, kiedy nie wiadomo czy będą pracować. więc być może nawet 33 dni.
a roboty jest jeszcze OGROM! krzesełka, murawa, ulica Reymana, wejścia na trybunę wschodnią i północną.. oczywiście mówimy o oddaniu do użytku 3 trybun, bo o 4tej nie może być mowy. i pomyśleć, że pierwotny termin zakładał oddanie całego stadionu do użytku na dniach.. 6 czy 9 czerwca..? nie do uwierzenia. |
Cytat:
|
Jeżeli za 2 tyg. podpiszą umowę na wykończenie D i jeżeli w tym lub poprzednich przetargach jest ujęte IT (a chyba jest, jak pamiętam), to w przeciągu wakacji powinno się udać oddać w pełni wykończony stadion wraz z punktami gastronomicznymi jeśli tylko uda się dogadać firmy, które się tym zajmą.
|
Cytat:
zbymak, a wiesz może coś na temat gastronomii na stadionie? Są już jakieś działania w kierunku tego, aby kioski gastronomiczne były czynne podczas meczy, a nie jak dotychczas trzeba było korzystać z namiotów na zewnątrz? |
powiało optymizmem, wiec mysle ze godne zauwaznia jest tez to ze nadal wywoaza ziemie mimo soboty i juz poznego popołudnia:)
|
Cytat:
Ale zaraz... Wybudowanie? To tam nie ma stanu surowego? Tj. ścian, schodów, stropów? |
No, jadą z krzesełkami w narożniku C/E co widać z tej kamerki: http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://i47.tinypic.com/2hx0ysy.jpg |
Trybunę północną powinni zagospodarować kibice. Mogło by się tam znajdować więzienie dla obcych kibiców, którzy zostali namierzeni na sektorze ABG. A po meczu chodziły by tam wycieczki i oglądały 'zagubione' okazy!
Jeżeli to prawda że D jest golusieńka w środku po ponad roku od jej 'ukończenia' to nie mam pytań.... Skandal! |
Cytat:
W chwili obecnej mija 3 lata od daty zakończenia budowy tej trybuny, a miasto przez ten czas nie pomyślało aby wybudować wnętrze... Wewnątrz do dzisiaj nic się nie zmieniło: http://img718.imageshack.us/img718/8259/dscf3338qm3.jpg http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...0_09_89/11918/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z takiego stanu rzeczy nie zdawałem sobie sprawy. Myślałem, że tam konieczna jest bardziej taka stricte wykończeniówka jak wylewki, płytki, tynki, kable, gniazdka, kible itp.
Wydaje mi się też, że w przypadku D pojawia się inny problem. Mianowicie, że zostanie ona wyłączona z użytku... Ile szerokości mają przejścia w tych wycięciach pomiędzy D, a nowymi trybunami? Obawiam się, że za mało jak na trybunę na przeszło 5,5tys. osób... :/ |
Jakby kogoś interesowało na którejś z wizyt u prezydenta dawno dawno temu.
Dotyczy D. Cytat:
|
Piszecie o braku klatek schodowych na D a to co niby jest ?
http://stadionwisly.info/files/gallery/71/15.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl