![]() |
|
Może ktoś z Was wie, czy schodki na trybunach północnej i wschodniej (a po zakończeniu prac także na zachodniej) będą malowane, tak jak to ma miejsce na południowej?
Jeśli takie pytanie już padło, z góry przepraszam :) |
pewnie na zolto..bo wiesz, przepisy.. ale przepisow tych nie przestrzegaja w Lubinie, Kielcach, Warszawie czy Poznaniu.. tylko u nas musza byc zolte, bo przepisy
:rotfl: z tym stadionem to jest cos takiego ze u nas wszystko musza robic zgodnie z przepisami.. wszystkiego tego nie ma na innych stadionach tylko u nas.. |
Cytat:
|
czyli oprocz tego krzesełka co zamontowali we srode wieczorem zadne nowe nie przybyło dzis???
|
spokojnie z tymi krzesełkami
akurat są one najmniejszym problemem na chwile obecną http://i48.tinypic.com/246webm.jpg na żydach jakoś dało się zasłonić wentylacje - u nas nie wrrr |
no tak....ale dzis tez chyba dzwigi nie pracuja na zachodniej
|
Widocznie połowa albo wiecej robotników wzieła sobie urlop żeby mieć długi weekend.
|
kamera nr 4 jest juz sprawna
|
Cytat:
|
Ciekawe czy u nas są jakieś plany związane z zielenią dookoła stadionu. Możemy przyczepiać się ile chcemy do stadionu Legii ale tam wykańczają wszystko w najdrobniejszych szczegółach, a nie pchają się w prowizorkę jak ze wszystkim u nas. http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1021.JPG
|
Już gdzieś było mówione ze wokoło miały być płytki i zagospodarowane to jakoś, ale że nie powstaje parking to będzie wylany tylko asfalt.
|
Na tym zdjęciu dojścia na Legii wyglądają bardzo estetycznie, jeżeli u nas wyleją asfalt, to na długie lata, bo (tu zgaduję) szkoda będzie go usuwać.
|
Napiszę tyle:
Ależ to kur*a paskudnie wygląd. Kto normalny to zaakceptował ? |
Ten ktoś nie był normalny!
|
Proponuje żeby na tych barierkach zamontowali panele słoneczne zamiast tych krzesełek, przynajmniej będzie ekologicznie, jeżeli nie może być estetycznie - normalnie.
|
sami jestescie paskudni.....a moze na Lechu lepiej wyglada?nie liczy sie wyglad a funkcjonalnosc, a trzeba przyznac, ze madrze to wyglada, barierki sa jednolite razem z konstrukcja krzesełka, dla mnie jest ok....może same krzesełka są mniej estetyczne....zresztą SKWK dysponuje fatalnymi aparatami i lepiej poczekac az ktos lustrzanka cyknie
|
Jednak zwracam honor.. fajnie to wyglada, sadzilem ze bedzie duzo gorzej ... oczywiscie nie beda juz pakowane w miedzy ramy zadne plastikowe szyby?
no i co do widocznosci, jednak bedzie elegancko.. |
A czemu te siedzonka nie mają jeszcze siedzisk? Czyżby siedziska się kupowało razem z biletem :D
|
A może ktoś wkleić jakieś zdjęcia ze strony SKWK? Od kilku miesięcy nie mogę otworzyć tej strony.
Na Legii ładnie to wygląda, nie to co u nas... |
Kuba, wiesz może jak wygląda sytuacja z przebudową (albo chociażby doprowadzeniem do używalności) ulicy Reymana? Na którymś z ostatnich zdjęć jej stan nie wyglądał zbyt ciekawie, prac przy niej też nie było widać. Do sierpnia już niedaleko, a ta ulica to jedyne dojście na trybunę wschodnią.
Co do wykończenia przestrzeni przed trybunami N/S - oby wylano równy asfalt lub wyłożono zwykłą kostkę chodnikową, na więcej nie ma co liczyć. Taki bruk jak na Legii, z organizacją oświetlenia, drzew i zieleni na skarpach kosztuje i wymaga jakiejkolwiek wizji architekta, a wypadku naszego inwestora i architekta, nie ma co na to liczyć. |
wg moich informacji, które nie są w 100 % pewne to nie ma i nie było żadnego przetargu na ul Reymana
podobnie jest w wypadku klatek schodowych na D Całkiem możliwe, że nie dostaniemy zgody na wpuszczanie ludzi na D jeśli nie będzie tam klatek schodowych. Tylko podkreślam, że nie są to informacje pewne w 100 %. |
Cytat:
Zgoda, zgodą, ale powiedz mi jak to "fizycznie" miałby być rozwiązane nawet? |
Cytat:
Przed trybunami N/S miały być płyty granitowe i jakaś tam zieleń, ale wiadomo iż ze względu na brak parkingów projekt się zmienił, wykończenie teraz będzie tańsze a w zamian wykonawca obniży murawę, czego nie miał wcześniej w zakresie prac (przy czym Obtułowicz nie dostarczył jeszcze nowego projektu wykończenia przestrzeni przed tymi trybunami). Bez remontu ulicy Reymana niemożliwe będzie dojście na trybunę wschodnią, no chyba że planują przez tą zapuszczoną, rozkopaną i zniszczoną ulicę wpuszczenie 12tys kibiców, w sumie bym się nie zdziwił. To, że w sprawie wnętrza D nic się nie dzieje to wiadomo od dawna, pewnie też nic w tej kwestii się prędko nie zmieni... |
Z tego co wiem, Reymana ma byc zmieniona w deptak i jest to w zakresie prac wykonawcy, byla o tym mowa takze w ktorejs interpelacji Olszowki,
czy te krzeselka nie maja przypadkiem pochylone podparcia zamiast prostopadle, czy to tylko moje wrazenie z zdjecia? jesli jednak pochylone, to po co? by sie opalac? <lol2> |
PiotrG do polowy przyszłego tygodnia postaram się dać w miare pewne dane.
Żmijka - tak jak wczesniej - wejście bokami sektora |
Zwróćcie uwagę przy tej długiej niebieskiej barierce na wystające w pionie i poziomie śruby... mam nadzieję, że coś z tym zrobią, przecież jakieś dziecko może sobie rozwalić nogę, a w najlepszym razie zniszczyć but lub spodnie... Fuszera?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odniej//37397/ |
w 1 tydzien tylko 2 tysiace krzeselek? to co oni beda to 2 miesiace montowac? Nie wierze w to co pisze oficjalna, na potwierdzenie slowa ze nie wywozona jest ziemia poki nie beda ciezarowki sie zakopywaly a i wczoraj i dzisiaj zasuwają az milo i niedlugo polowa ziemi bedzie wywieziona. Bardziej niepokoi mnie to co widze czyli miesiac do meczu a z wykonczeniem trybuny jakas masakra zwlaszcza jak sie patrzy na ulice Reymana nawet schodkow nie ma do wejscia...
|
proszę Was.... na prawde wierzycie w termin na 15 lipiec ?
Śmieszni jesteście... realnie może miesiąc później uda się jakoś to wszystko podomykać... jako tako ale podomykać i zagrać mecz...Chociażby stadion był gotowy gołym okiem tzn krzesełka, drogi dojscia, boisko, oświetlenie itd to i tak tydzień musi być na dokończenie różnych bzdetów pierdetów... |
Niech to zrobią na początek ligi, ale, żeby to było zrobione porządnie. Pierwsze mecze w LE możemy jeszcze przeboleć na SS, umówmy się przeciwnicy zbyt atrakcyjni nie będą , ale ligę pasowałoby zainaugurować na Reymonta.
Inna sprawa, że podają jakieś mało realne terminy, z których później ciężko się wywiązać. Lepiej poczekać te 3-4 tygodnie dłużej i mieć satysfakcję oglądania meczu na wykończonym (bez sektora A oczywiście) stadionie, niż mieć poczucie po meczu, że znowu z czymś tam się nie wyrobili i wpuścili kibiców na R22 tylko dlatego, że tak obiecali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl