Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

hudinho 04.01.2010 17:31

Witam, na dniach kupuje samochód (VV lub ford) i chciałbym go przed zakupem sprawdzić w jakiejś stacji diagnostycznej...

i pytanie do Was

jaka STACJE DIAGNOSTYCZNĄ polecacie na terenie KRK? kumpel polecał POLMOZBYT ? prosze o odppowiedz;)

<wislak88> 04.01.2010 17:33

Najlepiej samochód sprawdzą Ci w autoryzowanej stacji danej marki tylko że to kosztuje ok 300zł ale myślę że warto dać i być pewnym co się kupuje.

Mateuusz 04.01.2010 18:01

mam pytanie co do Remes Cup Extra. będzie na to organizowany wyjazd jakiś?? wogóle czy będą wpuszczani kibice??

węgorz2 04.01.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 837520)
Witam, na dniach kupuje samochód (VV lub ford) i chciałbym go przed zakupem sprawdzić w jakiejś stacji diagnostycznej...

i pytanie do Was

jaka STACJE DIAGNOSTYCZNĄ polecacie na terenie KRK? kumpel polecał POLMOZBYT ? prosze o odppowiedz;)

a jest cos takiego jeszcze jak POLMOZBYT? tak jak napisal kolega powyzej najlepiej sprawdzić w serwisie danego auta ,ja kupujac OPLA sprawdzałem w OPLU zaplacilem 400zł,ale serwisy daja ci pewność ,mają komputery ,plyty najazdowe itp... poza tym zasada jest taka, kupuje samochód sprawdzam przed podpisaniem umowy jest ok płacę ,jest lipa płaci sobie sprzedający ,a jak się nie zgadza to znaczy że się boi

1q2 04.01.2010 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 837546)
.. poza tym zasada jest taka, kupuje samochód sprawdzam przed podpisaniem umowy jest ok płacę ,jest lipa płaci sobie sprzedający ,a jak się nie zgadza to znaczy że się boi

Dokładnie - sprzedawca powinien wcześniej zaznaczyć co było robione, kiedy a co jest do zrobienia - Jeśli się zgadza płacisz ty i kupujesz auto, jeśli nie płaci on i albo jeśli jesteś zainteresowany dalej, schodzi z ceny albo do widzenia.

węgorz2 04.01.2010 18:20

a cwaniaka ze zespawanym autkiem z dwóch połówek zostawiamy w serwisie he he ,przeciez to nadal jego auto!!

ponury 04.01.2010 18:42

Orientuje sie ktos moze gdzie w Krakowie kupie kurtke wojskową ma1/ma2 ?

Coal 04.01.2010 18:56

Ma ktoś może zdjęcie czapki zimowej chwm ? i gdzie ją można jeszcze kupić ?

massoud 04.01.2010 19:27

poproszę znawców kolekcjonerów o jakieś zdjęcie śp Jarosława Giszki z boiska
dzięki

pawelwp9 04.01.2010 19:36

Gdzie polecacie w Krakowie zdawać na prawo jazdy ; )?. By zdać za pierwszym razem

Kaszalot 04.01.2010 19:47

MORD w NH
jak jezdzisz wporzadku to zdasz bez problemu

Zola 04.01.2010 20:04

do usunięcia

węgorz2 04.01.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 837599)
Gdzie polecacie w Krakowie zdawać na prawo jazdy ; )?. By zdać za pierwszym razem

w KRAKOWIE mozna zdawac tylko na KOSZYKARSKIEJ wiec duzego wyboru nie masz ,a o MORD w HUCIE to nie słyszałem by tam mozna bylo zdawać???

Coal 04.01.2010 20:39

nie tylko na koszykarskiej gdzieś w bronowicach niedawno otwarli już 2 w Krakowie.

Cinek1906 04.01.2010 20:43

czy może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie jest szkoła przy ulicy 'ułanów' i jaka tam jest sytuacja kibicowska?;>

to jest gdzieś za rondem mogliskim tak?

i najlpiej, jakimi tramwajami tam można dojechać (o ile można)

pozdrawiam. ;)

WislakWiDoK 04.01.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coal (Post 837635)
nie tylko na koszykarskiej gdzieś w bronowicach niedawno otwarli już 2 w Krakowie.

Czy aby napewno?

węgorz2 04.01.2010 20:47

jeden osrodek ma prawo do egzaminow -na KOSZYKARSKIEJ

Kamil 04.01.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 837640)
jeden osrodek ma prawo do egzaminow -na KOSZYKARSKIEJ

a za nie dlugo otwierają kolejny, na bronowicach

Coal 04.01.2010 20:56

Cinek1906 tam to raczej pół na pól ;p zależy z której strony patrzysz za mogilskim nawet spory kawałek, to jest przy AWF , dojechać 4,9,10,15, z tego co wiem

węgorz2 04.01.2010 20:56

macie racje poszperałem na BALICKIEJ powstal drugi osrodek ,ale nie wiem czy już egzaminuje
sory za wprowadzenie w błąd

mcovalski 04.01.2010 21:02

czy ma ktoś zaproszenie na Wave??Proszę :)

Al_29 04.01.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 837618)
Jaki program polecacie do przerabiania piosenek na dzwonki wdo telefonu? Jakis NAJPROSTSZY! :)

do przycinania? mp3 knife :) banalny programik. ;]

Kaszalot 04.01.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 837643)
a za nie dlugo otwierają kolejny, na bronowicach

teraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego znajduje sie na Nowohuckiej (zmienili nazwe ulicy)

lukasnh1988 04.01.2010 21:19

MORD i Koszykarska to to samo ;)

LuKaS TSW 04.01.2010 21:30

Oglądał ktoś z Was dziś raport turbo na TVN Turbo? na końcu był pokazany filmik jak samochody nie mogły wyjechać pod górkę i cofając uderzały w zaparkowaną taksówkę.Mam pytanie w jakim to było mieście i czy ktoś wie czy ten filmik jest na YouTubie?

Arteka1906,wielkie dzięki:)

Arteka1906 04.01.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 837658)
Oglądał ktoś z Was dziś raport turbo na TVN Turbo? na końcu był pokazany filmik jak samochody nie mogły wyjechać pod górkę i cofając uderzały w zaparkowaną taksówkę.Mam pytanie w jakim to było mieście i czy ktoś wie czy ten filmik jest na YouTubie?

http://www.youtube.com/watch?v=6CLg8...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=gEXb0...layer_embedded

Mateuusz 04.01.2010 21:42

mógłby ktoś wrzucić zdjęcie grafa zrobionego na Wielkanoc "wesołego jAJa"???


krzysiek92 dzięki wielkie!!

krzysiek92 04.01.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 837665)
mógłby ktoś wrzucić zdjęcie grafa zrobionego na Wielkanoc "wesołego jAJa"???


http://i45.tinypic.com/168sd5e.jpg

arth_ur 05.01.2010 10:34

Nie wiecie jak połączyć 2 tabele w Wordzie ? Piszę pracę licencjacką i tabela podzieliła się na 2 odrębne. Jak jedną zaznaczę i przesunę ją w stronę 2 to "krzywo" się scalają ... Pomysł ?

DominoForza 05.01.2010 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 837740)
nie wie ktoś czy jeszcze można kupić koszulki Fundacji #1 oraz JWP?
szperam po internecie i nigdzie znaleźć nie mogę...

Fundacjii np na allegro http://www.allegro.pl/item865543672_...d_sk8shop.html

a JWP raczej nie dostaniesz bo w limicie wyszly

kubawislak 05.01.2010 17:43

W której z galerii w Krakowie są ładne, nie za drogie garniaki o małych rozmiarach na chłopaka szczupłego 1,70m??

Donki 05.01.2010 19:29

Panowie co mam zrobić pomocy??
http://i47.tinypic.com/dr3ba.jpg

Mateuusz 05.01.2010 20:09

cos mi sie popieprzylo z cyfra +. nie moge wlaczyc programu. ktos cos poprzestawial i nie moge dojsc ladu jak to zmienic. wciskam przycisk program i mi sie wlacza ale u gory pasek z programem danego kanalu. a wczesneij mialem caly program i sobie wybieralem kategorie takie jak film sport itd. wie ktos jak to zmienic?

Zola 05.01.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 837992)
W której z galerii w Krakowie są ładne, nie za drogie garniaki o małych rozmiarach na chłopaka szczupłego 1,70m??


w C.H. Bonarka, ale to zalezy co dla Ciebie znaczy "nie drogie" :)

WislakWiDoK 05.01.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 838055)
Panowie co mam zrobić pomocy??
http://i47.tinypic.com/dr3ba.jpg

Albo zła wersja deamona, albo brak SP 2.

Donki 05.01.2010 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 838090)
Albo zła wersja deamona, albo brak SP 2.

chyba to brak SP 2 :-/
Jest na to jakis sposub?

WislakWiDoK 05.01.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 838100)
chyba to brak SP 2 :-/
Jest na to jakis sposub?

trzeba zainstalować, pobrać go możesz np. tu http://www.dobreprogramy.pl/Windows-...ows,11538.html

Cinek1906 05.01.2010 20:46

mam pytanie bardziej do młodzieży.

czy jak mam jedna pałe na semestr i to moja pierwsza w gimnazjum to żeby je skończyć musze ją poprawić czy da się jakoś to ominać? ;>

(nieszczęsna chemia ;<<<< )

Mlody19061906 05.01.2010 21:09

Nie musisz poprawiać. Możesz być rok "w dupe":P

Kordel 05.01.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 838103)
mam pytanie bardziej do młodzieży.

czy jak mam jedna pałe na semestr i to moja pierwsza w gimnazjum to żeby je skończyć musze ją poprawić czy da się jakoś to ominać? ;>

(nieszczęsna chemia ;<<<< )

Masz czas przez drugie półrocze aby nadrobić i poprawić materiał ;P Za moich gimnazjalnych czasów tak było ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl