![]() |
Jak na razie to same wzmocnienia rywala ;)
|
Na razie to wszyscy nasi eks piłkarze robią niesamowitą karierę w legii i walczą w europejskich pucharach :lol:
|
Cytat:
Krazy nad nimi widmo bankructwa i tylko faza grupowa Ligii Europy moze uratowac sytuacje ;) |
Czyli po wielu latach Stolarski dopiął swego. Pamiętacie aferę z nim w roli głównej? i tak wyszedł trochę z twarzą bo ostatecznie zwinął się do innej drużyny na L.
|
Cierzniak(Dolha) - Stolarski Kokoszka Velez Kaczorowski - Guerrier Mączyński Surma(Handzlik) Zając - Carlitos Svitlica
Ahh, chciałbym zobaczyć taki skład na boisku, legendy <3 Trybuny szalałyby z radości |
Cytat:
|
Cytat:
kompleksy chociaż nie wiem skąd one się biorą .. |
Doczekaliśmy czasów, w których w kadrze Legii wśród zawodników, którzy zagrali choć jeden mecz w Ekstraklasie, jest więcej wychowanków Wisły (Stolarski, Mączyński) niż Legii (Żyro). A niby takie dobre szkolenie mają... Jak to odbierają tradycjonaliści?
Wniosek - dawać szanse młodym w pierwszym zespole i ich indoktrynować, że albo Wisła albo zagranica. PS Mam nadzieję, że Legia nie będzie próbowała ściągnąć Chrapka, chociaż to wychowanek według definicji UEFA a nie tej tradycyjnej. |
Cytat:
Z drugiej Legia będzie się musiała wyprzedawać, więc mała szansa na MP. |
Stolarski wybierał się swego czasu do Starej Damy, a skończył w starej k.... Dla mnie coś nie do wyobrażenia. Czy fakt, że grał w Lechii, a nie Wiśle usprawiedliwia go do zapomnienia słów, które wypowiedział ? Zreszta, nie on pierwszy...
|
Wisła okazuje się nie być dla piłkarzy zbyt dużą wartością. Jednak gdyby taki przypadek miał miejsce tylko jeden raz, byłby ekscesem, wtedy można by zawodnika ganić. To jest jednak pewna reguła, ja nie doszukiwałbym się problemu w samych zawodnikach a we Wiśle. To nie są czasy romantyzmu.
Mączyński, Stolarski. Im Wisła nie dała praktycznie nic, dlaczego ich krytykować? Kogoś pominąłem? |
Przestańcie żyć przeszłością.
To jest teraźniejszość: https://zapodaj.net/images/8433f392a1e42.jpg Fakty są takie, że Legia może sobie przebierać w naszym składzie jak w sklepie. Lech, Jaga czy Lechia prawdopodobnie też. Jesteśmy średniakiem tej ligi, a dla średniaków wychowankowie się nie zabijają. Wychowankowie poświęcają się jedynie dla klubów, które gwarantują im kasę lub/i sukcesy. Póki nie będziemy mieli jednego lub drugiego to nie będziemy mieć wiernych wychowanków. Przestańcie żyć przeszłością. Młody piłkarz, który przyjdzie do naszego klubu w wieku (dla przykładu) 15 lat, miał jakieś 8 lat, gdy Wisła ostatni raz wygrała ligę. Tak wygląda rzeczywistość. Cytat:
Dokładnie tak jest. Nie ma sensu wierzyć, że doczekamy się jakiegoś lojalnego wychowanka. Zgłosi się Legia - pójdzie do Legii, zgłosi się Lech to do Lecha. Zgłosi się ktokolwiek kto sypnie dużą kasą - odejdzie. To nie złote czasy, gdy młodzi Brożkowie mieli u nas jak pączki w maśle. Cieszmy się, że nie odchodzą do Cracovii i na chwilę obecną to powinno być nasze jedyne oczekiwanie co do zawodników wychowanych przez Wisłę. Jedyne realne. |
Cytat:
Mnie to już raczej nic nie zaskoczy, póki jesteśmy "biedni", to zespoły z topu będą sobie robić z nas klub satelicki do wychowywania zawodników do gry za pół darmo. |
Ale co, mamy go jeszcze poklepać po plecach? Ocena powinna być jednoznaczna. Jednoznacznie negatywna.
|
Cytat:
Więc "przebieranie" to już przeszłość. |
Cytat:
Pierwszy nie był tytanem intelektu, ale trochę miłych chwil dał, a do jego pieprzenia, że kocha Legię nie przywiązywałbym większej uwagi. O Svitlicy z kolei mało kto pamięta, zagrał tu niecałe dwa mecze. |
Czy Carlitos już zakochał się w klubie z Luksemburga? :rotfl:
|
Gol Tomasza Cywki w barwach Lecha , na osłodę porażki z Genk
|
Carlitos... i na co Ci to było? (no dobra, wiem - dla kasy)
W Krakowie byłby nadal jak król, w Warszawie teraz raczej wielu przyjaciół mieć nie będzie. |
Cytat:
Legia musiała zdrowo przepłacić. Może zagra jeszcze parę dobrych meczy, może wygra im nawet mistrzostwo (jak zrzuci brzuszek) ale kiedy czytałem tu histeryczne płacze jaką to gwiazdę straciliśmy i ile Legia na nim zarobi, miliony euro - ani chybi... Taka refleksja, że nie tylko nesta nie uczy się nigdy. 99.999% piłkarzy tej ligii jest gówno warta. To jest fakt udowodniony empirycznie. Nie płakałem po Carlitosie, tak jak nie płakałem po Meliksonie. Ostatnim dobrym piłkarzem Wisły był Marcelo. Wcześniej Diaz. To tak zanim zaczniecie wylewać żółć po Bashy czy Imazie. P.S. A Ondraszek może być królem strzelców. Nie dlatego bo jest dobry, ale ma motywacje a liga jest półamatorska. Jak mógł Demjan, to każdy może. Przy nim Kobra to właściwie technik... P.S. 2 Serio zasugerowałbym szukanie piłkarzy w czwartej Bundeslidze. Tak jak mistrz Luksemburga. Ich ofensywni zawodnicy to mieli takie zagrania momentami... Śmiali się z trzecioligowych hiszpanów, po Guntherach z niemieckich pastwisk będą już tylko płakać. P.S. 3 Myślę że jak piłkarze Legii będą dostawali po ryju na jakimś parkingu, to Carlitos będzie naturalnym kandydatem. |
Cytat:
|
Ondrasek królem strzelców to napewno nie będzie chyba że do grudnia napyka z 20 bramek.
|
Cytat:
|
Gdyby nadal był u nas Carlitos to pewnie byśmy ostatni mecz wygrali. Carlitos na nasze warunki to świetny piłkarz. Tak że nie ma co zaklinać rzeczywistości. W stosunku do klubu zachował się jak ostatni ....................... ale piłkarzem na warunki LE jest świetnym.
|
Legia nie przepłaciła za Carlitosa.
Nie mam pewnych informacji co do jego zarobków w stolycy, ale mówi się o ok. 40 tys euro + koszt wynajmu apartamentu ok. 5 tys euro czyli ok 45 tys euro miesięcznie. Zgadzam się z Kominkiem, że ten Carlitos z Wisły to na poziom ekstraklapy piłkarz wybitny, więc sumując kwotę transferu i jego zarobki to Legia nie przepłaciła. |
Cytat:
|
Cały problem "warszawskiego carlitosa" to fakt,że on praktycznie nie przepracował okresu przygotowawczego a cały ten czas poświęcił na tupanie nóżkami w kierunku Legii.No i taki zapuszczony Lopez jest tyle wart ile każdy widzi.Ale to już nie nasz problem :-)
|
Cytat:
Oczywiście nie mówię tutaj o potrzebie zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia, bo to chyba oczywiste. |
Cytat:
Dalej stawiajcie tej sierocie ołtarzyki bo miała sezon konia i kiwała inne sieroty. Dla mnie jest on żałosnym parapiłkarzem z zerową ambicją. Zamiast trenować, nawet indywidualnie skoro miał już alergię na Kraków spasł się jak świnia bo dostał wysoki kontrakt i kasę za podpis. Nie miałem bólu dupy o tą hiszpańską przybłędę, ale po tym co pokazał w nowym klubie przestałem go traktować jako profesjonalnego piłkarza. Nawet jeżeli wygra Legii tą gównianą ligę (w co wątpię) dla mnie nie jest sportowcem, jest zwykłym hochsztaplerem. Nie dogadamy się w tym względzie. |
Jak nie stał obok zawodowego piłkarza skoro grał z Głowackim czy Wasilewskim? Profesjonalizmu im nie odmówisz : - )
|
Cytat:
|
Tak, teraz każdy jest mądry po fakcie i dopasowuje swoje teorie do panujących realiów.
Bez jaj, chłopak odchodząc od nas miał 24 gole i 7 asyst. Królował w klasyfikacji strzelców (24) jak i w kanadyjskiej (24+7). Ostatni taki zawodnik w Wiśle to albo Brożek albo Zieńczuk jak miał sezon konia. Carlitos miał 2 kluczowe wady: - nie chciał iść za granicę za konkretne dla Wisły pieniądze pozwalające uregulować zaległości względem stadionu praktycznie w 100% - nie ma psychiki do grania o najwyższe cele. Być może teraz mu nie idzie, ale moze to być kwestią atmosfery w szatni lub prowadzenia w zespole. Nie jest powiedziane, że w 7 w ogóle odpali, ale pobytem w Wiśle udowodnił swoją wartość i pokazał, że papiery na granie posiada. Ujmowanie w tym kontekście jest krótkowzroczne, niezależnie od tego jaki wynik wykręci w swojej karierze poza Wisłą. |
"Ma papiery na granie" o gościu który ma 27 lat i dostał kopa w de w każdej lidze w której grał? Coś takiego tylko u nas.
Koleś został negatywnie zweryfikowany już tyle razy, że nikt nie powinien mieć wątpliwości, a tym że spasł się i nie trenował przed przyjściem do swojego ukochanego ( :lol: ) klubu pokazuje kim naprawdę jest. Pozorantem. Żeby zawodowy sportowiec się tak zapuścił w dwa miesiące? Znam gości którzy po wakacjach w tropikach wracają w idealnej formie bo jak masz zdrowe nawyki to organizm domaga się wysiłku. Boleję nad tym że takie zera, takie piłkarskie spady jak on czy Stilić są u nas hołubione i mają gromadkę wyznawców. To samo pokazuje jak nisko upadliśmy, że praktycznie taplamy się w mule jako liga. A bajeczki o tym jak to Carlitos pójdzie za granicę za grubą kasę to były od początku mrzonki. To zabawne ale nie miałem pretensji o ten cyrk przy przejściu (żałowałem tylko że klub nie może go dla przykładu totalnie zgnoić, ale teraz widać jak bardzo Carlitos ceni sobie bycie w formie i treningi), ale po tym co pokazał w Legii zrozumiałem co to za zgniłe jajo Legii podrzuciliśmy. |
Cytat:
|
Legia będzie miała oczwiście jeszcze pociechę z Carlitosa, ale tak jak wolfy uważam, że w tym sezonie ligi nie wygrają. Lech i Jaga wyglądają zbyt stabilnie i może w końcu tego nie spartaczą.
Poza tym zostały 2 tygodnie okienka transferowego i sądzę, że Legia na gwałt musi kogoś sprzedać. Jak już Stanowski zasiał ferment o ogromnych długach Legii (najpierw mówił o 100 tys zł, teraz o ponad 50 mln) to w niedługim czasie, tak na wiosnę, mogą skończyć jak my po erze Holenderskiej. Będzie się to wiązało niewątpliwie ze spadkiem poziomu sportowego oraz wyprzedażą najlepszych piłkarzy. |
Cytat:
|
Cytat:
Vadis z Legii s.......ił przy pierwszej okazji, ani przez chwilę nie udawał że traktuje tę ligę poważnie. Carlitosa na razie Legia przerasta. Nie Legia wchodząca do Ligi Mistrzów, ale Legia odpadająca z mistrzem Luksemburga. Carlitos w FORMIE to piłkarzyk na wiejski festyn w Gliwicach albo Legnicy, zakładając że całą drużynę ułożysz pod niego. Szkoda że tak mało za niego dostaliśmy, ale może się okazać że nawet tyle nie był wart. |
Trochę o bardzo dawnych naszych piłkarzach i kibicach:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...mpaign=artykul |
Cytat:
http://transfery.info/61374,zagadkow...ie-w-pucharach |
⌠i quiz-zabawa - http://www.gazetakrakowska.pl/quiz/2...rakow,q,t.html
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl