![]() |
Cytat:
niestety, ale "miasto" nie czytuje chyba forum :-/ |
Zauważcie że aby wejść na wschodnią trzeba będzie jeszcze szybko doprowadzić do stanu używalności ulicę Reymana. Z kolei żeby dostać się na E zdemontować te kontenery które stoją z tyłu. Póki co biur nie mogą przenosić na wschodnią bo nie dogadali się jeszcze w kwestii wynajmu...
|
Mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach kibice Wisły odpowiednio podziękują osobom, które walczą o prawdę przy budowie naszego stadionu.
|
Cytat:
|
Jeśli się będzie dało, wrzućcie jakiegoś newsa na główną.Przy okazji można zachęcić społeczeństwo do udziału w wyborach ;)
|
Pewnie i nius będzie. Pewnie więcej w nim napiszemy na kogo na pewno nie głosować. Tyle, że sytuacja polityczna jest taka, że i 100 tys. głosów na naszego radnego nic nie da (mimo iż w Radzie Miasta są radni, którzy nie mieli tych głosów więcej jak 1000).
Nie potrafiliśmy się zorganizować (jak np. Lechia w Gdańsku) i przez najbliższe cztery lata znów pozostaje tylko forumowe "pierdzenie". To taki mały wkręt polityczny, nie ma go co tutaj kontynuować. |
mam jedno konkretne pytanie który mecz będzie że tak powiem oficjalnym kibicowskim otwarciem naszego nowego-starego stadnionu?(jeśli było to wałkowane to przepraszam ale nie chce mi się szukać bo dużo tu się pisze ;) ) Chodzi mi o datę ponieważ trzeba jakoś wakacje ustawić aby nie kolidowały.
|
Nie bądź tego taki pewien. Do oddania obiektu bardzo daleka droga.Nie bez powodu Wisła dobrze o tym wie, zgłaszając oprócz Reymonta stadion Hutnika i Sosnowca
|
Cytat:
|
Betonowy daszek nad C zaczeli robić we wrześniu 2009 roku,mamy czerwiec 2010 i dopiero skończyli cały dach!!!Trwało to około 9 miesięcy nie licząc miesiąca masakrycznych mrozów.Do października pozostało 4 miesiące a my jesteśmy w d***e z robotą na A i B,nie wspominając o D.
|
Panowie proszę o orientacyjną date.
|
A skąd Ci ją mamy wziąć? Mamy zgadywać?
Przyjmij do wiadomości, że:
|
Cytat:
22 lipca - 2. mecz II rundy eliminacyjnej Ligi Europy Któryś z nich. |
dzialaja wam wszystkie 4 kamerki bo mnie 4 nie
http://kamera2012.eu/krakow1/ http://kamera2012.eu/krakow2/ http://kamera2012.eu/krakow3/ http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ |
Cytat:
|
mi działaja pierwsze trzy
|
mi nie działa tylko ta najnowsza czyli 4, ale to wcale nie jest zwiazane ze zmiana progamu, ona jest odtwarzana przez Windows Media Player a nie przez Quick Time Player, pewnie ja odłaczyli i jutro bedzie działac
|
dzieki za info. jak sie nie mieszka w kraju to tylko kamerki zostaja i fotki:):):): ech miłoby było znow posc na stadion. pozdro dla wszystkich
|
to długi weekend chyba pracownicy polmexu maja lub pracuja w srodku trybuny C
zero ruchu a czas plynie zaraz bedzie lipiec |
Pozwolę sobie przypomnieć że trybuna wschodnia miała być oddana do użytku 15 grudnia 2009 :D Mamy co prawda czerwiec 2010 ale to "tylko" pół roku poślizgu....
|
|
Chyba tylko w Polsce buduje sie stadiony gdzie trybuny i zadaszanie nie pasuja do siebie :D...
P.S - Dobrze, ze stadion powstaje, ale architekta(ow) nalezaloby powiesic za...(no offence). |
Cytat:
zostałoby na te kilkanaście tysięcy co przy pierwszym projekcie i mielibyśmy śliczny kurnik |
Oglądając zdjęcia z obniżania murawy nasunęło mi się pytanie. Czy wybranie ziemi (odkopanie fos przy E i D) nie uniemożliwi wchodzenie na D od przodu? No bo powiedzmy sobie szczerze do lipca to klatki schodowe w środku nie powstaną, no chyba że wsadzą tam drabiny. Nasz stadion przyjmie każdą prowizorkę :D
|
http://kamera2012.eu/krakow3/ chyba juz cos zamontowali w jednym z gornych sektorow obok naroznika z D.
|
Cytat:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg |
czego by nie mowic, ale ta czerwona ściana przy wejsciu na trybuny wyglada kapitalnie :D ...
jak to mowią - prosta rzecz a cieszy |
Przeciez ci wkleil zdjecie, na ktorym widac , ze dokladnie w tym miejscu leżą barierki......
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl