Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

WRzŚ 03.06.2010 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PL (Post 908362)

Od co najmniej pół roku kibice przypominają o adaptacji miejsca pod trybuną, a miasto nic sobie z tego nie robi oprócz pustego gadania. Kto tam pracuje?


niestety, ale "miasto" nie czytuje chyba forum :-/

Pero 03.06.2010 13:15

Zauważcie że aby wejść na wschodnią trzeba będzie jeszcze szybko doprowadzić do stanu używalności ulicę Reymana. Z kolei żeby dostać się na E zdemontować te kontenery które stoją z tyłu. Póki co biur nie mogą przenosić na wschodnią bo nie dogadali się jeszcze w kwestii wynajmu...

Pablo84 03.06.2010 14:12

Mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach kibice Wisły odpowiednio podziękują osobom, które walczą o prawdę przy budowie naszego stadionu.

Markus 03.06.2010 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 908417)
Mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach kibice Wisły odpowiednio podziękują osobom, które walczą o prawdę przy budowie naszego stadionu.

Też mam taką nadzieję. Za całe zaangażowanie, poświęcenie i nieustępliwość, Dariusz Olszowka z pewnością zasługuje na nasze uznanie i głos. Ja już w tej sprawie decyzję podjąłem.

Pablo84 03.06.2010 14:52

Jeśli się będzie dało, wrzućcie jakiegoś newsa na główną.Przy okazji można zachęcić społeczeństwo do udziału w wyborach ;)

rav 03.06.2010 15:07

Pewnie i nius będzie. Pewnie więcej w nim napiszemy na kogo na pewno nie głosować. Tyle, że sytuacja polityczna jest taka, że i 100 tys. głosów na naszego radnego nic nie da (mimo iż w Radzie Miasta są radni, którzy nie mieli tych głosów więcej jak 1000).

Nie potrafiliśmy się zorganizować (jak np. Lechia w Gdańsku) i przez najbliższe cztery lata znów pozostaje tylko forumowe "pierdzenie".

To taki mały wkręt polityczny, nie ma go co tutaj kontynuować.

mlody_ale_wierny 03.06.2010 15:29

mam jedno konkretne pytanie który mecz będzie że tak powiem oficjalnym kibicowskim otwarciem naszego nowego-starego stadnionu?(jeśli było to wałkowane to przepraszam ale nie chce mi się szukać bo dużo tu się pisze ;) ) Chodzi mi o datę ponieważ trzeba jakoś wakacje ustawić aby nie kolidowały.

Pablo84 03.06.2010 16:07

Nie bądź tego taki pewien. Do oddania obiektu bardzo daleka droga.Nie bez powodu Wisła dobrze o tym wie, zgłaszając oprócz Reymonta stadion Hutnika i Sosnowca

Charlie 03.06.2010 16:11

Cytat:

Bo w pucharach mamy grać na R22, ale bez jednej trybuny (która na mecze ligowe będzie gotowa)
Przecież A i B nie będzie gotowe na pierwsze ligowe spotkania - trybuna ma zostać oddana dopiero pod koniec października, a znając życie to będzie dopiero na wiosnę.

silver1906ts 03.06.2010 19:52

Betonowy daszek nad C zaczeli robić we wrześniu 2009 roku,mamy czerwiec 2010 i dopiero skończyli cały dach!!!Trwało to około 9 miesięcy nie licząc miesiąca masakrycznych mrozów.Do października pozostało 4 miesiące a my jesteśmy w d***e z robotą na A i B,nie wspominając o D.

mlody_ale_wierny 03.06.2010 20:00

Panowie proszę o orientacyjną date.

rav 03.06.2010 20:21

A skąd Ci ją mamy wziąć? Mamy zgadywać?

Przyjmij do wiadomości, że:
  • miasto nie zorganizuje meczu otwarcia (mógłby to być teoretycznie mecz z Włochami w sierpniu, ale zdaje się, że i ten się oddala),
  • nie ma najemcy stadionu, Wisła nie ma umowy na korzystanie z niego,
  • cały stadion, wg zapewnień miasta ma być gotowy w październiku, czyli grubo po starcie ligi, a robienie w środku rundy meczu otwarcia wygląda trochę dziwnie,
  • patrząc na także ten październikowy termin oraz postęp prac na stadionie to i on stoi pod dużym znakiem zapytania; choć z drugiej strony Majchrowski zrobi wszystko, by przed wyborami w listopadzie stadion oficjalnie otworzyć.
Chcesz datę? Proszę bardzo: 15 marca 2011. Może być?

Martinho 03.06.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 908547)
Panowie proszę o orientacyjną date.

15 lipca - 1. mecz II rundy eliminacyjnej Ligi Europy
22 lipca - 2. mecz II rundy eliminacyjnej Ligi Europy

Któryś z nich.

mikereg 03.06.2010 20:45

dzialaja wam wszystkie 4 kamerki bo mnie 4 nie


http://kamera2012.eu/krakow1/

http://kamera2012.eu/krakow2/

http://kamera2012.eu/krakow3/

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/

Kordel_Walker 03.06.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mikereg (Post 908570)

Mi też 4 nie. Zmienili odtwarzacz z Quick Playera na jakiś badziew i czarno.

wojti11795 03.06.2010 20:58

mi działaja pierwsze trzy

bravelukas 03.06.2010 21:03

mi nie działa tylko ta najnowsza czyli 4, ale to wcale nie jest zwiazane ze zmiana progamu, ona jest odtwarzana przez Windows Media Player a nie przez Quick Time Player, pewnie ja odłaczyli i jutro bedzie działac

mikereg 03.06.2010 21:20

dzieki za info. jak sie nie mieszka w kraju to tylko kamerki zostaja i fotki:):):): ech miłoby było znow posc na stadion. pozdro dla wszystkich

peterwislak 04.06.2010 09:27

to długi weekend chyba pracownicy polmexu maja lub pracuja w srodku trybuny C
zero ruchu a czas plynie zaraz bedzie lipiec

Pero 04.06.2010 09:39

Pozwolę sobie przypomnieć że trybuna wschodnia miała być oddana do użytku 15 grudnia 2009 :D Mamy co prawda czerwiec 2010 ale to "tylko" pół roku poślizgu....

farben 04.06.2010 10:38

Nie burzyć hali Wisły!

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html

For_FuN_ 04.06.2010 11:47

Chyba tylko w Polsce buduje sie stadiony gdzie trybuny i zadaszanie nie pasuja do siebie :D...

P.S - Dobrze, ze stadion powstaje, ale architekta(ow) nalezaloby powiesic za...(no offence).

Hudy 04.06.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 908714)
Chyba tylko w Polsce buduje sie stadiony gdzie trybuny i zadaszanie nie pasuja do siebie :D...

P.S - Dobrze, ze stadion powstaje, ale architekta(ow) nalezaloby powiesic za...(no offence).

jak się go tyle razy przerabiało to jak mieli dopasować
zostałoby na te kilkanaście tysięcy co przy pierwszym projekcie i mielibyśmy śliczny kurnik

Pero 04.06.2010 13:13

Oglądając zdjęcia z obniżania murawy nasunęło mi się pytanie. Czy wybranie ziemi (odkopanie fos przy E i D) nie uniemożliwi wchodzenie na D od przodu? No bo powiedzmy sobie szczerze do lipca to klatki schodowe w środku nie powstaną, no chyba że wsadzą tam drabiny. Nasz stadion przyjmie każdą prowizorkę :D

Kost 04.06.2010 13:27

http://kamera2012.eu/krakow3/ chyba juz cos zamontowali w jednym z gornych sektorow obok naroznika z D.

LukL 04.06.2010 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kost (Post 908748)
http://kamera2012.eu/krakow3/ chyba juz cos zamontowali w jednym z gornych sektorow obok naroznika z D.

w tym miejscu obecnie malują barierki które oddzielą narożnik od właściwej trybuny....
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Fuks 04.06.2010 13:36

czego by nie mowic, ale ta czerwona ściana przy wejsciu na trybuny wyglada kapitalnie :D ...

jak to mowią - prosta rzecz a cieszy

Fuks 04.06.2010 13:43

Przeciez ci wkleil zdjecie, na ktorym widac , ze dokladnie w tym miejscu leżą barierki......

banasik 04.06.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 908754)
czego by nie mowic, ale ta czerwona ściana przy wejsciu na trybuny wyglada kapitalnie :D ...

jak to mowią - prosta rzecz a cieszy

Jaka ściana?

SpoXsteR 04.06.2010 14:07

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-06-04

zjedz nizej..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl