![]() |
Dołączam się do życzeń :)
Wszystkiego, co dobre Mr Sobolewski! |
Nikt tu wcześniej nie wspominał, więc wklejam:
Pierwszy gol Michała Chrapka dla Catanii No i oczywiście życzę wszystkiego najlepszego Sobolowi! Dzięki Radek za te wszystkie lata spędzone w Wiśle. :) |
Sobol - 1906 lat !!
1906% Legenda |
Smutne to info o Miśku, tym bardziej, że w tym wywiadzie był bardzo stonowany i raczej zasłużył na szacunek za postawę, a nie na to, żeby zabronić mu wstępu na obiekty klubu.
Wszystkiego najlepszego Sobol :) |
Cytat:
|
Wszystkiego najlepszego Kuba!!! 100 lat zdrowia powrotu do Wisełki i opaski kapitańskiej
|
Sto lat , Sobol !
Sto lat , Kuba ! |
Kamil Kosowski w Turbokozaku:
https://www.youtube.com/watch?v=oIYt...be&app=desktop |
Cytat:
|
Kamil pokazał klasę...
|
Pamiętam jak na początku przygody z Wisłą grał na obronie. Nie wiem, może w jednym, dwóch spotkaniach.
Był tak drętwy, że się kibice z niego śmiali :) Kiedyś po jakimś nieudanym dośrodkowaniu ktoś krzyknął: "Kamil! Miechowianka czeka!" :) A tu nagle na tle obecnych ligowców technika z kosmosu :D |
i gość wali prawą nogą... ciekawe co by prawą nogą pokazał Stilic albo Sarki lewą.
|
Maciej Stolarczyk opuścił sztab Pogoni Szczecin - teraz będzie koordynatorem grup młodzieżowych tego klubu.
http://www.90minut.pl/news/244/news2...ab-Pogoni.html |
Wywiad z Probierzem, sa watki o Wisle
http://www.weszlo.com/2014/12/23/w-p...amy-na-fikcji/ |
Krzysztof Mączyński o tym jak Wisła 2x odwracała się do niego plecami i pomocnej ręce Kulwika...
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Czuwaj Panie nad jego duszą :(
Swoją drogą na następnym meczu powinniśmy wywiesić jakiś transparent na znak pamięci. |
Cytat:
|
|
|
przeciez to to samo...
|
Guzmics już trenuje http://www.wislaportal.pl/28234,Rich...z_trenuje.html
Tak swoją drogą, można dużo narzekać na Kapkę i nasz 'skauting', ale co co jak co, przy transferze Ryszarda zrobili majstersztyk. Jak sobie przypomnę Chaveza czy Jaliensa to buty mogli wiązać Węgrowi. I to transfer za darmo. Dalej do końca w to nie wierze :) |
Cytat:
|
Ale Jaliens jest były :D
|
Cytat:
|
Dziś o 12:20 na Cmentarzu Batowickim pogrzeb Leszka Snopkowskiego.
|
Zachęcam do przeczytania artykułu o bramkarzach Wisły
|
Dragan Paljic zagra w Perth Glory :)
http://www.perthglory.com.au/article...11auzo7oznimoz Prior to his stint in the Netherlands, Paljic won a league title in Poland with Wisla Krakow, the same team former Glory skipper Jacob Burns and current captain Michael Thwaite also played for. :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl