![]() |
Majchrowski mówi, że robi się coś na trybunie północnej - czy to fakt, czy kolejne kłamstwo naszego pseudo prezydenta?
|
Przedewszystkim poprosił bym inteligentniejszym kibiców o przetłumaczenie mi tego bełkotu, od fragmentu "Wisła poprosiła o jak najdłuższe rozgrywanie meczów u siebie".
Niestety nie potrafię tego ogarnąć mimo szczerych chęci. :lol: |
hahah ten Majchrowski jest naprawde głupi, w Pazdzierniku cały stadion :D
a Trybune wschodnią w srodku juz chyba rok robią, a on mysly ze zachodia w 3 miesiace zrobia :/ |
Też zauważyłam, że mówi o północnej jakby tam pracowano już od dawna, prawda to? Ponadto potwierdza termin październik/listopad hmm zobaczymy, może chęć zostania na stołku jest dla nas szansą.
BTW Czekam z niecierpliwością na jego rozmowę z Basałajem i ten panagiryk tfu felieton |
Cytat:
Cala rzecz własnie w tym ze za grosz w tym estetyki. Oczywiście zawsze się znajdzie ktoś kto powie ze np.taki Szkieletor na Mogilskim jest architektoniczną efemeryda podkreślająca wyjątkowość takiego miasta jak Kraków ale zasadniczo jak coś jest zrobione byle jak i niewykończone to większości się nie podobna, tak? Problem w tym ze miał być barwiony beton architektoniczny.Jest? Miała być kostka brukowa.Jest? Miała być konstrukcja dachu żelbetowa.Jest? Tyle z potwierdzonych -oszczędnościowych-zmian które wprowadził Inwestor (juz o parkingach nie piszę). Co zmieniono na ul.Kałuży?Nic. Tam sa telebimy i wykończony w 100% stadion.U nas jeszcze do tego brak telebimów i wykończenia jednej z trybun. Pisać ludzie maile do UM,prezydenta, radnych i ZiKiT-u- ja już pare wysłałem- mam nadzieję że nie bedę sam. Przecież sobie robią z Was/Nas jaja w żywe oczy |
Cytat:
Czyli rzecz jasna to Wisła a konkretnie jej kibice winni są opóźnieniom. Z tej wypowiedzi wynika jasno, że nikt z miasta nie bywa na tej budowie. Bo ja jako kompletny laik w sprawach budowlanych jestem przekonany że oddanie całego stadionu nawet w listopadzie jest całkowicie nierealne, mając na uwadze obecny stopień zaawansowania prac. |
Cytat:
Beton architektoniczny miał być, a nie ma - co mają teraz zrobić? Zburzyć stadion i postawić od nowa? Miała być kostka brukowa, a nie ma. Problem jest innej materii, brak plau zagospodarowania terenu, boisk, zieleni. Dla mnie nie ma różnicy, czy wokół stadionu jest może asfaltu czy kostki brukowej. Dach - wg mnie konstrukcja dachu jest ok. Dobrze się prezentuje, sprawia wrażenie lekkiej i pasuje mi do całości Co mnie obchodzi co się dzieje na Kałuży - NIC. Interesuje mnie Nasz stadion i fajnie że Ciebie też, że piszesz maile i próbujesz coś działać. Pozdrawiam |
Ciekawe czy tylko mi termin październik/listopad skojarzył się z terminem wyborów samorządowych...
|
Dobrze by było, żeby Basałaj na tym spotkaniu 10 sierpnia dowiedział się o co mu chodziło w tym graniu na całkowicie oddanym obiekcie. Bo może się okazać, że spólka Majchrowski&Filipiak chce nas przetrzymać na Hutniku maksymalnie długo. W tym bełkocie nie padło ani jedno zdanie o grze przy np. 1 lub 2 lub 3 trybunach w sierpniu, wrześniu. Jeśli znowu pół rundy spędzimy na tym trenningowym pseudostadioniku na SS to niedość, ze finanasowo w plecy dla klubu to i sportowo.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mogą poprawić ubytki i zabarwić to co jest (tańsza wersja), położyć na beton tynk maskując przy tym wszelkie niedociagnięcia elewacyjne (droższa wersja). Widziałeś z bliska elewacje wschodniej? Jak podoba Ci się beton na którym są setki zacieków, widać łączenia belek i pojawia się coraz więcej ubytków (co najmniej jakby ten stadion miał juz z 10 lat) to ja naprawde wymiekam Cytat:
|
Wrzuci ktoś obraz z kamery numer 1?
|
Ewentualnie otworzyć tuż przed, by pokazać ludowi jakim wspaniałym jest prezydentem.
Wcześniejsze wybory też poprzedzało otwarcie paru ważnych inwestycji,to samo jest teraz. Niby stadion Wisły, część Golikówki, Długa, nie wiem jak z Nowohucką... :lol: A gdzie ****a stadion, Hala widowiskowo sportowa, hala kongresowo-koncertowa przy Grunwaldzkim, rondo Ofiar Katynia?? |
Z tego jak ja rozumiem tą wypowiedź Wisła wróci dopiero na ukończony w 100% stadion. Czyli zapomnijmy o graniu w tym roku. Jedyne co może się odbyć jest to mecz międzypaństwowy, tak to czekamy na koniec budowy.
Mam nadzieję że to moja nadinterpretacja tych słów... |
Witam Was,Jestem ze Zgierza k/Łodzi kibicuje Wiśle od 10 lat nawet może więcej nie udzielam się na forum,co nie oznacza, że nie czytam bo robię to codziennie:) Robią u mnie aktualnie kanalizację spytacie co to ma do budowy stadionu? a więc jak widzę ze chłopaki zaczynają robotę o 6 a kończą o 21:30 a czasem o 22 to widać postępy nie leża tylko zapier.... i myśle ze jakby u nas tak stadion był robiony to na początku czerwca już byłby skończony... tyle na ten temat niech dalej budują jak budują a może w 2012 się uda...Ch.j Ci na imię Majchrowski Ty skur....
|
Kraków: Majchrowski wyjaśnia i szuka zgody z fanami Wisły
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isly,id,t.html Ciekawe, co to za niespodzianka, którą obiecuje Majcher na otwarcie:) A w ogóle to z jego tekstu wynika, że wszystko jest super, stadion jest genialny, tylko winne są media. |
fajnie by było gdyby zrobili elewacje trybun A,B,C na czerwono, a D,E na biało. Dodać do tego niebieskie elementy dachy i mamy stadion w kolorach Wisły ;D
|
Moim zdaniem zdecydowanie tuż przed wyborami chce się pojawić na stadionie (co za tym idzie w mediach), jak przecina ?wstęgę?, a w każdym razie jak odbiera budowę, żeby pokazać, jak to za jego czasów inwestycje w mieście kwitną...
Ktoś może podać termin oddania stadionu Cracovii? Zapewne także jesień 2010...? |
Cytat:
Na trybunie nic się nie dzieje, bo nie ma pieniędzy na wykonanie jej wnętrza, a el presidento twierdzi, że w połowie września będzie gotowa :lol: Cytat:
Do tego pieprzenie o "zapewnieniach wykonawcy". Wykonawca pieprzy od rzeczy, bo przecież i tak go nikt nie pilnuje. Jak gość wygra wybory, to będzie to największa porażka kibiców Wisły w Krakowie... |
Cytat:
Oczywiście 2010 |
Oczywiście,że Majchrowski wygra. Parę naszych głosów niestety nic tu nie zmieni... on nawet nie ma porządnego kontrkandydata,to jak ma przegrać ?
|
20 SIerpnia oswietlenie, czyli ewentualna 4 runde LE gramy w Lubinie SUPER !!
Mam nadzieje, że pan prezydent na otwarciu stadionu bedzie .. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na otwarcie stadionu powie że rezygnuje z kandydowania. Nic innego nie da się wymyślić żebyśmy byli zadowoleni po ukończeniu tej pseudo-budowy :)
|
Wszystko fajnie, ale na trybunie głównej jest jeszcze dużo do zrobienia, wystarczy spojrzeć ile po ułożeniu dachu trwały prace na C. I jaką mamy gwarancje, że zdążą z całym stadionem do końca października? Bo moim zdaniem żadnej i jeśli Basałaj pójdzie na propozycję Majchrowskiego to na stadion wrócimy zapewne na wiosnę, więc nie wiem czy dla klubu nie byłoby korzystniej wrócić już teraz i grać przy 1-2 trybunach niż kisić się większość rundy w Hucie, bez gwarancji, że mecze z Legią i Zagłębiem zagramy na nowym wykończonym stadionie.
|
Jeśli to miałaby być prawda i faktycznie skończyli by stadion na listopad to ja za ! Ale jakoś nie wierzę w kolejny termin , który znowu sto razy będzie przekłądany .Jesli ktoś w jakiś rozsądny sposób jest w stanie dac gwarancje ukończenia budowy w terminie to OK .
A co do wyborów to wszyscy tu płaczą , że Majcher już nie będzie prezydentem ....a ja wam mówię , że niestety będzie . Pomijając kibiców Wisły ma duże poparcie w całej reszcie elektoratu . To smutne ale prawdziwe . Zreszta wielu z was , którzy tu się teraz zarzekają , że nie będzie głosowac na Majchra , jestem pewien , że w ogóle nie będzie głosować co jest praktycznie jednoznaczne z paparciem "człowieka który nigdy nie zejdzie na psy " . Nie głosując oddajcie głos na niego ! Czy ktoś z was ma kandydata na którego zagłosuje ? Bardzo jestem ciekawy . |
Drugi kandydat mr.Kracik jest zadeklarowanym innowiercą takze z deszczu pod rynne
|
Majchrowski celowo odwleka otwarcie stadionu Wisły bo się zorientował, że przed wyborami poprzez media będzie słychać na całą Polskę "Wuj ci na imię...". Dlatego całą klakę urządzi sobie w kurniku na ul. Kałuży, wśród swoich. Tam bedzie przecinał wstęgę w otoczeniu pasiatej swołoczy. U nas nie będzie przed wyborami, a jeśli już to zrobi to przy pustym stadionie przed kamerami i dziennikarzami.
|
Cytat:
|
Kto wie czy tego właśnie nie wymyślił- opóźnić stadion na po wyborach
|
A ja myślę , że Ty skolei przeceniasz siłę Wiślackiego elektoratu :) Wielu kibiców jest bez prawa głosu bo sa nieletni , wielu nigdy nie głosuję i równie wielu nie zna szczegółów działalności Majchrowskiego bo się tym nie interesuje . Większość zwykłych obywateli będzie na niego głosowac bo jest dobry w obiecankach cacankach , zrobi im fajnego sylwestra , zrobi sie odpowiednij pijar przy okazji oddania w terminie stadionu Pasów , opóźnienia na Wiśle zwali się na klub i inne okoliczności /bo przeciez na Cracovii się dało ale tam miał partnera a na Wiśle nie/ i tym podobne bzudry .......większość ludzi to kupi . A najgorsze jest to , że w sumie to nie ma alternatywy !!! Czy Wiślacy mają jakiegoś wyrazistego kandydata ? Nie . Czy w ogóle jest ktoś o kim z czystym sercem możemy powiedzieć , że będzie lepszy od obecengo prezia ? Nie . Smutne to wszystko i dobijające ale taka jest prawda .Ja nigdy na Majchra nie głosowałem bo nie trawie komuchów nawet tych , którzy się w odpowiednim momencie "nawrócili" .Nigdy chłopa nie mogłem zdzierżyć i to nie tylko za podejście do Wisły ale ogólnie za całokształ . Niestety nie widzę nikogo na kogo chciałbym zagłosować . To mnie bardzo dobija i martwi .Wiem ,że jak tak dalej pójdzie to nie będę głosował wcale a tym samym pomoge Majchrowi w pozostaniu na stołku . A to już mnie całkiem w****ia ...
|
Cytat:
*** Dzisiaj w Radio Kraków słyszałem (po południu), że u pasiastych i u nas mają być koncerty na otwarcie stadionu. I teraz pytanie. Czy ktoś o tym wcześniej słyszał? |
Majchrowski robi piękny stadion Cracovii, dopracowany w każdym szczególe, a nasz to ... "bubel" Stadion za 500 mln złotych będzie wyglądał gorzej niż stadion za 150 mln ;/
http://img841.imageshack.us/img841/2606/img0220e.jpg Widok z Parku Jordana A tak w ogóle to nie wiem kiedy i czy w ogóle ktoś poprawi zaplecze od Al. 3 Maja ? Bo ten widok jest po prostu tragiczny ... http://img43.imageshack.us/img43/7599/img02112.gif |
|
Aż się serce kraja jak się patrzy jak to robi Legia . Piekny stadion , zbudowany na czas , odpowiednie otwarcie .....itp Czyli poprostu tak jak to powinno wyglądać w profesjonalnym klubie .A u nas ?......Heh szkoda gadać .
|
u profesjonalnego inwestora*
W przypadku naszego obiektu klub nie miał żadnego bezpośredniego wpływu na budowę - mógł jedynie zgłaszać poprawki, czego wcześniej nie robił, co robi teraz, lecz ZIKIT te poprawki i prośby ma w 4 literach. Na Legii mieli ten luksus, że klub zabulił za kompletny projekt obiektu (bodajże 15mln), a miasto zobowiązało się go zrealizować w całości. Klub miał prawną możliwość nadzoru i kontaktu, bo realizowano ich projekt. |
Przeciez na Legii brakuje jeszcze jednej trybuny? Chyba ze mi sie przewidzialo jak ogladalem jakis program na TVNe
|
Brakuje, ale już jest w budowie. Gotowa ma być w lutym 2011r
Budowę podzielono tam na 2 etapy, tak, aby Legia mogła grać cały czas na stadionie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl