![]() |
|
Prądniczanka, cool.
Pamiętam jak kiedyś gość od WF w podstawówce załatwił nam tam zajęcia - ale byliśmy podjarani że gramy na prawdziwym ligowym boisku :) |
Cytat:
|
Na razie tylko rezerwy Prądniczanki! Szymek prawilnie będzie musiał sobie wywalczyć awans do pierwszej drużyny, a konkurencję ma niebagatelną :D
A tak zupełnie poważnie, to fajna sprawa dla klubu. Na pewno trochę ludzi przyjdzie pooglądać Mirka. |
Małecki poza składem Pogoni w meczu z Górnikiem. Prawdopodobnie skręcił kolano.
|
przynajmniej bedzie miał blisko do swojego salonu fryzjerskiego :)
|
Wczoraj zadebiutował, przegrali 0:5
http://sport.fakt.pl/pilka-nozna/mir...250,1,1,4.html |
Cytat:
|
Miśkiewicz: Bednarz przysięgał, że będą pieniądze. Nie wpłynęła złotówka ...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...264,1,381.html |
Przecież to odgrzewany kotlet. Ten wywiad był już x-czasu temu.
|
Przypadkowo natrafiłem, nie każdy pewnie widział.
Καζιμίρ Κμίετσικ (Kazimierz Kmiecik) ΑΕΛ 1982-85 http://www.youtube.com/watch?v=Qf4qrVZFUHM |
|
http://www.90minut.pl/news/242/news2...-operacje.html Małecki może pauzować nawet do końca sezonu.
|
|
Drogi, poza tym Bieszczad jako zmiennik lepszy. Pareiko swój ostatni sezon u nas miał bardzo przeciętny.
|
http://sport.wp.pl/kat,98810,title,M...wiadomosc.html Info o Miśku , sam czytałem na stronie głownej jakiś czas temu że leczył się pod okiem fizjoterapeutów w Myślenicach ale po wywiadze nie ma tma wstępu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tego typu wypowiedzi do niczego dobrego dla klubu nie doprowadzą, a to oznacza, że na pewno nie przyspieszą procesu spłacania długów. Liczył, że coś palnie na Wisłę, a potem Wisła przyjmie go z otwartymi ramionami? Rozumiem jego rozgoryczenie, ale zdrowy rozsądek też byłby na miejscu. Abstrahuję tutaj od zasady, że umów należy dotrzymywać, bo jak wszyscy wiemy sytuacja z finansami Wisły nie jest taka prosta i nie odpowiadają za nią ludzie, którzy obecnie próbują wyprowadzić klub na prostą. |
Cytat:
|
Cytat:
Tak czy inaczej sytuacja jest nieciekawa, a co do samego Miśkiewicza, skoro chciał prosić o przysługę (trenowanie z drużyną w klubowym ośrodku), to mógł sobie ten tekst darować i pewnie do takiej sytuacji by nie doszło. Acz ;) jestem świadom tego, że zaczęło się od klubu, który nie miał kasy na płacenie piłkarzom kasy, która im się należała. |
|
Wywiad z Maćkiem Żurawskim: "Kończysz grać i pojawia się pustka"
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...stka,id,t.html |
Cytat:
|
Bednarz: Nie mam traumy, związanej z moim odejściem z Wisły
www.gazetakrakowska.pl/artykul/3677550,bednarz-nie-mam-traumy-zwiazanej-z-moim-odejsciem-z-wisly,id,t.html |
Ile płacą za linka?
|
Cytat:
:P |
Jest jakiś wysyp takich gości na różnych forach - nawet mają te same albo podobne nicki.
O ile pamiętam regulamin zabrania reklamowania się - niech płacą na klub albo banować. |
Filip Kurto w jedenastce kolejki Eredivisie.
|
Dziś urodziny ma Radek Sobolewski, 1906 lat Radek !!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl