![]() |
ale trzeba będzie umyć te krzesełka na E
|
Mam nadzieję, że murawę obniżą też przy trybunach D/E, a nie zostawią wyspę tak jak to na razie zrobiono.
Dobrze, że zaczęli, teraz czekam na wieści dotyczące wnętrza trybuny północnej. |
http://img1.vpx.pl/up/20100601/st32.jpg
Czy takie barierki będą odgradzały każdy sektor? |
nie.......tylko narozniki od głownej czesci trybuny
|
Mam takie pytanko .. czy te ścianki, które są demontowane w narożnikach trybun będą gdzieś wykorzystane ? Np. do załatania tych dziur u góry trybuny C ?
|
Cytat:
Cytat:
|
Coś nie widze tego stadionu w lipcu nawet częściowo otwartego.
|
nie widzisz bo nie ma lipca
Poczekajmy spokojnie. My i tak niewiele zmienimy. |
Przepraszam jeśli było już to poruszane, ale jak wygląda kwestia dopuszczenia do użytkowania trybuny D w lipcu?
|
tego to akurat nikt ci nie powie, bo nikt nie wie czy i kiedy bedzie rozpisany ten przetarg na wykonanie tam zaplecza. Teoretycznie, wchodzic na nią od przodu mozna, przeciez juz tam 2 lata bylismy, problem jest taki, ze w tym momencie wejscia na trybune będą znacznie ograniczone, i raczej wątpie, ze normy bezpieczenstwa pozwolą wprowadzac i wyprowadzac 6 tysiecy ludzi jedynym wejsciem, czyli wjazdem pomiedzy C i D
|
Cytat:
|
na dniu otwartym koleś co oprowadzał po budowanym stadionie mówił ze krzesełka na trybunie E i D będzie czyścic firma ta którą wskaże Wisła
po każdym meczu czyszczą to i teraz tak samo |
Dajcie spokój. Zabrudzone krzesełka są rzeczywiście jednym z kluczowych problemów na stadionie Wisły....
Rozumiem, że na forum może pisać każdy i o wszystkim. Ale bez przesady... |
Nie no ja wymiekam jak mamy pisać na forum kto umyje krzesełka na stadionie to lepiej zróbmy wakacje na forum.Na pierwszy mecz kibice dostana prykaz przyjscia z husteczką i powycieranie swojego fotelika i juz po problemie
|
Cytat:
A jeszcze jedno czasem teraz nie odkopią tej fosy przed D, już do końca nie pamiętam gdzie ona dokładnie była ale wydaje mi się ze przed obecnymi schodami na każdy z podsektrów. W takim przypadku te kilku stopniowe schodki zawisną w powietrzu i dopiero będzie kuriozum. |
Przy takim deszczu, wątpie żeby dzisiaj zaczął się montaż krzesełek ... Wiara pewnie ucieknie do środka trybuny.
|
Zawsze myslalem , ze po to jest dach nad trybuną ;)
swoją drogą, to ten dach w sumie jest tylko nad piętrem, bo cały dół mokry, i teraz , jak leje i troche wieje, widac jak przydałyby sie takie pleksy w naroznikach, bo o ile dobrze widze, cały naroznik gorny D i C jest mokry.. |
Ja myślę że te pleksi czy też inna forma zaślepienia narożników pojawi się prędzej czy później a jak nie przed oddaniem stadionu bo pan jaśnie oświecony Obtłuczony nie wyobraź sobie tego w swojej wizji, to po odbiorze ktoś się tym zajmie to przecież ani żaden koszt ani jakaś super idea godna nobla.
|
La Furia Dell' Est mówiłeś, że najpoźniej do dzisiaj zobaczymy pierwsze krzesełka - potwierdzasz to???
dzis tez zamarły prace z obnizaniem murawy, a miały sie toczyc dniami i nocami |
nie nerwuj się
na kamerze dalej widac, ze prace się toczą zarówno na murawie jak i trybunach |
A ja mam inne pytanie??? czy ktoś sie orientuje jak będzie wyglądać przestrzeń dookoła stadionu?? Czy bedą wykładać kostke tak jak na Legii??? czy zostanie tak jak jest? Co z drogami dojścia? Co z tymi starymi kasami?? Gdzie będą zlokalizowane parkingi itd??
|
A gdzie jest odpowiedź na interpelacje Pana Darka? Czy termin przypadkiem juz nie minął?
EDIT: Ok, interpelacja złożona 19 maja a więc jeszcze tydzień. Myślałem, że więcej czasu juz minęło. |
Cytat:
|
I jak tam wygląda sprawa z krzesełkami?
|
Pierwsze krzesełko już jest ;) w sektorze gości, nie mówie o testowych krzesełkach :D
|
a wygląda ono tak:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg |
Cytat:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg |
O kurde ale te barierki(?) brzydko wyglądają ;/
edit: a te krzesełka nie bedą nie bedą narazie czyms pokryte ( folią ) żeby sie nie niszczyły?? Tak jak to jest na Lechu, Legii. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl