Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

wojti11795 01.06.2010 15:45

ale trzeba będzie umyć te krzesełka na E

PiotrG 01.06.2010 16:03

Mam nadzieję, że murawę obniżą też przy trybunach D/E, a nie zostawią wyspę tak jak to na razie zrobiono.
Dobrze, że zaczęli, teraz czekam na wieści dotyczące wnętrza trybuny północnej.

royalmichael 01.06.2010 16:28

http://img1.vpx.pl/up/20100601/st32.jpg
Czy takie barierki będą odgradzały każdy sektor?

bravelukas 01.06.2010 16:43

nie.......tylko narozniki od głownej czesci trybuny

jaszczur90 01.06.2010 17:21

Mam takie pytanko .. czy te ścianki, które są demontowane w narożnikach trybun będą gdzieś wykorzystane ? Np. do załatania tych dziur u góry trybuny C ?

Bartii 01.06.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zig (Post 907353)
jupitery już działąją :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 907358)
Narazie tylko 3 maszty

Potwierdzam, kolo 15 dzialaly juz piec masztow, swiecily ladnym i białym swiatłem, widoczne z Kijowskiej

alkoholik 01.06.2010 20:09

Coś nie widze tego stadionu w lipcu nawet częściowo otwartego.

Kuba 01.06.2010 20:10

nie widzisz bo nie ma lipca

Poczekajmy spokojnie. My i tak niewiele zmienimy.

SZYMEK_TSW 01.06.2010 20:27

Przepraszam jeśli było już to poruszane, ale jak wygląda kwestia dopuszczenia do użytkowania trybuny D w lipcu?

Fuks 01.06.2010 20:41

tego to akurat nikt ci nie powie, bo nikt nie wie czy i kiedy bedzie rozpisany ten przetarg na wykonanie tam zaplecza. Teoretycznie, wchodzic na nią od przodu mozna, przeciez juz tam 2 lata bylismy, problem jest taki, ze w tym momencie wejscia na trybune będą znacznie ograniczone, i raczej wątpie, ze normy bezpieczenstwa pozwolą wprowadzac i wyprowadzac 6 tysiecy ludzi jedynym wejsciem, czyli wjazdem pomiedzy C i D

greko1 01.06.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 907443)
ale trzeba będzie umyć te krzesełka na E

Nie wyobrażam sobie by takie brudne krzeselka zostały, tylko obawiam się że zostaną umyte na szybkiego, czyli mało dokałdnie. A kto umyje to tez ciekawa sprawa, Polimex może umyć od tego ręce, całe sprzątanie spadnie na operatora stadionu (czyt Wisłę).

peterwislak 01.06.2010 21:46

na dniu otwartym koleś co oprowadzał po budowanym stadionie mówił ze krzesełka na trybunie E i D będzie czyścic firma ta którą wskaże Wisła
po każdym meczu czyszczą to i teraz tak samo

QBAS 01.06.2010 22:02

Dajcie spokój. Zabrudzone krzesełka są rzeczywiście jednym z kluczowych problemów na stadionie Wisły....

Rozumiem, że na forum może pisać każdy i o wszystkim. Ale bez przesady...

zbymak 01.06.2010 22:10

Nie no ja wymiekam jak mamy pisać na forum kto umyje krzesełka na stadionie to lepiej zróbmy wakacje na forum.Na pierwszy mecz kibice dostana prykaz przyjscia z husteczką i powycieranie swojego fotelika i juz po problemie

SZYMEK_TSW 01.06.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 907675)
tego to akurat nikt ci nie powie, bo nikt nie wie czy i kiedy bedzie rozpisany ten przetarg na wykonanie tam zaplecza. Teoretycznie, wchodzic na nią od przodu mozna, przeciez juz tam 2 lata bylismy, problem jest taki, ze w tym momencie wejscia na trybune będą znacznie ograniczone, i raczej wątpie, ze normy bezpieczenstwa pozwolą wprowadzac i wyprowadzac 6 tysiecy ludzi jedynym wejsciem, czyli wjazdem pomiedzy C i D

W sumie tak mi się wydawało ze nic się w tej sprawie nie dzieje. Wcale się nie zdziwię jak na kilka dni przed teoretycznie pierwszym meczem w lipcu, ktoś z ludzi odpowiedzialnych za ten stadion ( w sumie jesli jest wogóle ktoś taki?) zorientuje się ze nie ma dojścia do tej części stadionu. Poprzednio chociaż były wejścia/wyjścia z obu stron o szerokości zdecydowanie większej niż ta "dziura". Wychodzenie po meczu ponad 5 tys. osób tym kilkumetrowym przejściem może okazać się rzeczywistością.

A jeszcze jedno czasem teraz nie odkopią tej fosy przed D, już do końca nie pamiętam gdzie ona dokładnie była ale wydaje mi się ze przed obecnymi schodami na każdy z podsektrów. W takim przypadku te kilku stopniowe schodki zawisną w powietrzu i dopiero będzie kuriozum.

Grzadq 02.06.2010 05:38

Przy takim deszczu, wątpie żeby dzisiaj zaczął się montaż krzesełek ... Wiara pewnie ucieknie do środka trybuny.

Fuks 02.06.2010 08:08

Zawsze myslalem , ze po to jest dach nad trybuną ;)


swoją drogą, to ten dach w sumie jest tylko nad piętrem, bo cały dół mokry, i teraz , jak leje i troche wieje, widac jak przydałyby sie takie pleksy w naroznikach, bo o ile dobrze widze, cały naroznik gorny D i C jest mokry..

pawelwislak 02.06.2010 08:18

Ja myślę że te pleksi czy też inna forma zaślepienia narożników pojawi się prędzej czy później a jak nie przed oddaniem stadionu bo pan jaśnie oświecony Obtłuczony nie wyobraź sobie tego w swojej wizji, to po odbiorze ktoś się tym zajmie to przecież ani żaden koszt ani jakaś super idea godna nobla.

bravelukas 02.06.2010 08:45

La Furia Dell' Est mówiłeś, że najpoźniej do dzisiaj zobaczymy pierwsze krzesełka - potwierdzasz to???

dzis tez zamarły prace z obnizaniem murawy, a miały sie toczyc dniami i nocami

Kuba 02.06.2010 12:17

nie nerwuj się

na kamerze dalej widac, ze prace się toczą zarówno na murawie jak i trybunach

Davss875 02.06.2010 12:25

A ja mam inne pytanie??? czy ktoś sie orientuje jak będzie wyglądać przestrzeń dookoła stadionu?? Czy bedą wykładać kostke tak jak na Legii??? czy zostanie tak jak jest? Co z drogami dojścia? Co z tymi starymi kasami?? Gdzie będą zlokalizowane parkingi itd??

rafal777 02.06.2010 12:28

A gdzie jest odpowiedź na interpelacje Pana Darka? Czy termin przypadkiem juz nie minął?

EDIT: Ok, interpelacja złożona 19 maja a więc jeszcze tydzień. Myślałem, że więcej czasu juz minęło.

PODpalacz 02.06.2010 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 907962)
nie nerwuj się

na kamerze dalej widac, ze prace się toczą zarówno na murawie jak i trybunach

raczej przestali kopać i dobrze bo roboty ziemne w błocie to porażka ,a na trybunie coś więcej ludzi

royalmichael 02.06.2010 18:44

I jak tam wygląda sprawa z krzesełkami?

damian3k 02.06.2010 18:55

Pierwsze krzesełko już jest ;) w sektorze gości, nie mówie o testowych krzesełkach :D

PvD 02.06.2010 19:03

a wygląda ono tak:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

igortsw 02.06.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 908075)
Pierwsze krzesełko już jest ;) w sektorze gości, nie mówie o testowych krzesełkach :D

O jak miło :) Faktycznie jest jedno:D:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

Donki 02.06.2010 19:17

O kurde ale te barierki(?) brzydko wyglądają ;/

edit: a te krzesełka nie bedą nie bedą narazie czyms pokryte ( folią ) żeby sie nie niszczyły?? Tak jak to jest na Lechu, Legii.

PrzemyślABG 02.06.2010 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 908080)
O jak miło :) Faktycznie jest jedno:D:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

z drugiej strony kazdy tak narzeka że jak sie bedzie siedzieć to nie będzie widać boiska przez te barierki, to ja się pytam po co siedzieć? to nie jest teatr ! każdy ma stać, a podczas połowy można usiąść, wtedy nie trzeba patrzec na murawę :)

Donki 02.06.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemyślABG (Post 908083)
z drugiej strony kazdy tak narzeka że jak sie bedzie siedzieć to nie będzie widać boiska przez te barierki, to ja się pytam po co siedzieć? to nie jest teatr ! każdy ma stać, a podczas połowy można usiąść, wtedy nie trzeba patrzec na murawę :)

Zrozum że nie każdy idzie na mecz dopingować są też inni kibice którzy poprostu przyszli mecz oglądnąć wygodnie siedząc :-p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl