![]() |
Błoński na TT:
Cytat:
|
Cytat:
|
Piłkarze Valencii doznali pierwszej w tym sezonie porażki w Primera Division. Podopieczni Nuno Espírito Santo przegrali na wyjeździe z zespołem Deportivo La Coruna 0-3. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał były zawodnik Wisły Cezary Wilk, który zaliczył asystę.
|
Bednarz - półświatek próbuje mieć wpływ na Wisłę
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...701,1,727.html Cytat:
Cytat:
|
To się czyta jak kartę pacjenta ze Szpitala im. Babińskiego.
|
" Mnie nikt nigdy nie powiedział,że prezes Cupiał ma układ z kibolami, ale dwa dni przed powołaniem pana Czerwińskiego do Rady Nadzorczej Kraków dudnił, że właściciel spotkał się w Myślenicach w panami Wawro i Szymańskim z SKWK. Nie wyszli z tego spotkania o własnych siłach"
Nooo Bednarz, obawiam się (znaczy - cieszę się) że tym tekstem wpędziłeś się w POWAŻNE kłopoty..... |
Teraz swoją heroiczną postawę będzie lansował w Ruchu Chorzów. Pytanie czy po lekcji w Krakowie zmądrzał czy dalej zostanie głupi ? Kibice w Chorzowie dostali strupa i już protestowali na wieść o przyjściu do klubu łysego "szeryfa".
|
Jest kilka ciekawych wątków:
1. Wiem, że były próby zastraszania osób, które mimo bojkotu kupowały bilety. Przy Reymonta szybko zostało to załatwione z pomocą patroli policyjnych. Ludzie, którzy nazywają się sharkami z rekinami mają wspólną tylko nazwę. To tchórze, którzy na dodatek wyglądają jak sterydowe rezusy. Są silni tylko w grupie, twarzą w twarz już niekoniecznie. Gdy w okolicy stadionu pojawiły się patrole, przenieśli wojnę na osiedla, które kibicowały Wiśle. To tam dochodziło do rękoczynów i zastraszeń. Mało tego: na portalach społecznościowych ludzie otrzymywali zdjęcia z meczu. Pisali do nich: Byłeś na meczu, wiemy, gdzie mieszkasz. Nam uwierzyło pięć, siedem tysięcy ludzi, którzy mimo bojkotu nadal przychodzili na mecze. Nie wiem, czy teraz znowu się nie zniechęcą. 2. Mnie nikt nigdy nie powiedział, że prezes Cupiał ma układ z kibolami, ale dwa dni przed powołaniem pana Czerwińskiego do Rady Nadzorczej Kraków dudnił, że właściciel spotkał się w Myślenicach z panami Wawrą i Szymańskim ze SKWK. Nie wyszli z tego spotkania o własnych siłach. 3. Wisła ma system zakupiony od firmy Sportdata, który od początku wymagał poprawek. Ciągle były problemy, zawieszał się. Potem dowiedzieliśmy się, że po aktualizacji działa sprawnie w Kielcach i Szczecinie, więc uznaliśmy, że poprawimy go w czerwcu i lipcu. Pojawił się jednak problem z wdrożeniem, bo osoba, która pracowała przy tym programie, a którą później zwolniłem, zrobiła w systemie tyle zmian, że tylko ona potrafiła się w nim poruszać. Człowiek ten tak program uzdatnił, że na stadion mogły wchodzić osoby z zakazem stadionowym! Byłem przerażony, bo to oznaczało, że przez wszystkie lata na stadion mogły wchodzić osoby, które nie miały do tego prawa. I jeszcze jedno – w strefie kibica pracowało mnóstwo aktywnych członków SKWK. Nie wiem, czy tak było, ale niewykluczone, że mogły utrudniać sprzedaż biletów. Ponadto na stadionie, by sprawnie wpuścić 20 tys. ludzi, potrzeba dwóch, a nie jednej strefy kibica. Kilka stwierdzeń, które jeśli nie są prawdą powinny zakończyć się pozwami ze strony SKWK:) |
Nie będzie żadnych pozwów. Założycie się?
|
Cytat:
Pomijam fakt, że na uprawomocnienie wyroku trzeba by poczekać z 10 lat i to nie jest żart. Ktokolwiek miał jakąś styczność z naszym wymiarem sprawiedliwości (jak ja - pozew cywilny btw) ten raczej wie co mam na myśli. Co wcale nie oznacza, że Twój idol ma rację. Takiego oszołoma, mitomana i szkodnika w historii Wisły od wejścia T-F nie było. |
RIP RUCH CHORZÓW.
Niestety ten zasłużony klub czeka degradacja. Wolałbym Jacka np u sąsiadki, o ale jak mus to mus :) Gość pisze swoją biografię w tym wywiadzie jako ostatni sprawiedliwy, który walczył samotnie ze złem tego świata i mimo wielu kłód rzucanych mu pod nogi, przegrał co spowodowało, że Wawel niczym w WTC uderzył samolot, że smok zabierze królewnę, trawa zroobi się czarna z kopca Kościuszki będzie ulatniał się czarny dym, a niebo zrobili buro szare... poje.baniec, oby nigdy więcej jego podobnych w Wiśle |
Od początku wiedziałem po zwolnieniu Jacka, że kiedyś udzieli takiej "spowiedzi", zastanawiałem się która gazetka się upodli dając wywiad z tym blaznem. Przegląd, niestety.
Co tu komentować, porównania do WTC, no chory zgorzknialy człowiek. Cały ten bełkot to materiał dla prawnika bez dwóch zdań. |
Cytat:
|
Cytat:
To jest właśnie pomówienie - Jacuś twierdzi, że panowie Wawro i Szymański nawalili się tak, że nie byli w stanie samodzielnie wejść do samochodu. "Kraków dudnił"? Klasyczne słowo klucz, brzmi lepiej niż "to plotka która do mnie dotarła, bo mnie na miejscu nie było i nie mam żadnych wiarygodnych źródeł informacji". Mógłbym rozwinąć dalej temat, ale nie ma sensu. Sieroty po Bednarzu wreszcie usłyszały głos swojego idola. |
Wywiad z Bednarzem jest druzgocący, ale dla niego samego.
kto jeszcze nie przeczytał to niech nie czyta w trosce o własne zdrowie, dobry prawnik i łysy płaci i to grubo |
Cytat:
Cytat:
P.S. Jesteś abstynentem? Pytam poważnie. |
LEPIEJ WIDOCZNI - WIDOCZNIE LEPSI
bojówka bednarza = bojówka skwk pojedynek na to kto głupszy |
Jedyna 'potwarz', która mnie uderzyła to to, że niby Wawro z Szymańskim nie dali rady sami wyjść ze spotkania z Cupiałem i już o to, Bednarz może wpędzić się w kłopoty.
W reszcie jego wynurzeń, jak to w każdej 'bajce' pewnie trochę prawdy jest, ale też daleki jestem do myślenia, by jak pisał wczoraj Błoński na Twitterze "ziemia w okolicach Myślenic się zatrzęsła". Z drugiej chyba nikt się nie spodziewał, że Czerwiński wszedł do zarządu ot tak po prostu, tylko po to żeby po cichu Bednarza wyjebać. Trudno też zaprzeczać stwierdzeniom, że system biletowy nie działał poprawnie. Każdy widział jak było. Tak samo objęcie stanowiska Prezesa przez Pana Ludwika - to też był zabieg w celu wyciszenia złych emocji. Zobaczymy co będzie dalej. Czy wraz z Nowym Rokiem zajdą kolejne ważne zmiany. Wtedy będziemy mądrzejsi, a za lat kilka, w chwili gdy Wisła pójdzie w jedną, bądź drugą stronę, bo nie sądzę by obecny stan rzeczy miał się przez długi czas utrzymywać, każdy osądzi Bednarza raz jeszcze. Wiadomo, że kibiców podzielił i to jest wielka krecha na jego drugiej 'kadencji' w Wiśle, a pęknięcie po jego odejściu jest nadal bardzo widoczne, a coś czuję, że uwidoczni się jeszcze bardziej na meczu z Podbeskidziem. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Warszawska łysa menda chyba pije od sierpnia, incydent z Ruchu porównuje do zamachu na WTC...Cóż opowiada tam takie dyrdymały, że szkoda coś o nich pisać. Mam nadzieje, że Cupiał i Spółka wyciągną konsekwencje wobec swojego byłego pracownika.
|
Cytat:
1. Jeśli bierze że cokolwiek kasę to zgodnie z logiką powinna coś dostarczać - nie dostarcza nie ma kasy albo zerwanie umowy 2. Wyolbrzymione - nawet 1% z całości przychodów z cateringu to sporo kasy |
Ciekawe czemu w wywiadzie nie wspomniał, że w 2015 będzie tylko kłopot bogactwa.
Cytat:
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...2b&oe=5450D9BB |
Bednarz nie powiedział nic ciekawego ani nic co by moglo mnie nie utwierdzić w tym ze jedyna sluszna droga dla niego sa Tworki...
...dla rycerza na białym koniu ze zlota szabla walczącego w imie dobra... |
Cytat:
Cytat:
|
"wywiad z wampirem" tak odebrałem ten tekst w PS.
Bednarz rzucił parę pomówień, w miarę umiejętnie (ale nie w pełni) starał się nie dawać możliwości zostania pozwanym, zresztą odnoszę wrażenie, że o to mu chodzi.... Mitoman, który Holendrami zasłaniałby się jeszcze przez najbliższe pewnie kolejne 5 lat, a mityczny rok bogactwa, co roku przesuwałby się o kolejny rok.... Nie tylko będąc członkiem Zarządu (przez spory okres czasu jedynym) nie dokonał niczego, co mogłoby zwiększyć dochody Spółki, jedyne co potrafił to dokonywać kolejnych cięć i ograniczeń..... Sam fakt kolejnych przegranych spraw z piłkarzami czy darmowa utrata Wilka (zamiast ugodzić się z kolesiem i sprzedać go chociażby za anulowanie długu wobec niego) jest dowodem na beznadziejność człowieka.... No i te 5-7 tysięcy ludzi na meczach pod jego rządami, zastraszanie kibiców przez ...facebooka. Przecież połowa tego tekstu jest tak żałosna, że aż śmieszna. A już tekst o tym, że 3 raz do Wisły nie przyjdzie.... ciekawe, kto by go tu chciał...... |
Cytat:
masz napisane ze KIBICE pozostali na stanowisku i nikt z KIBICÓW(przedstawicieli SKWK) nie wyobraża sobie wspolpracy z bednarzem |
Dla mnie szokujące jest jak mozna porównać wystrzelanie kilku rac do zamachu terrorystycznego z 11 września na WTC gdzie zginęło prawie 3000 ludzi .. Jakim trzeba byc ignorantem i bezmozgiem zeby takie wydarzenia razem zestawiac . Dla nawet postronnych osób które za bardzo nie wiedziały o co chodziło w konflikcie to stwierdzenie powinno dobitnie pokazać jakim chamem i prostakiem jest Bednarz bo inaczej tego sie nie da skomentować .
|
śmieszna jest ta jego "próba" wytłumaczenia SOBIE (słowo klucz - SOBIE) dlaczego kibice nie chodzili. Nie dlatego, że bojkotowali jego zasraną mordę, jego pochodzenie, nieudacznicstwo i szkodnictwo, ale ten patafian tłumaczy sobie, że to przez to, że byli zastraszani na osiedlach i przez Facebooka... Ja .......e, co on bierze ?
Jacku powodzenia w dalszej karierze...Ale Tuska już nie ma, Sienkiewicz też odszedł, niedługo PełO też się rozleci. Co Ty będziesz robił ? Przecież w strukturach klubowych jesteś spalony ? Może Cię Ekstraklasa przygarnie, ale wątpie. Kto szuka takiego nieudacznika ? Chyba nikt. Nie skorzystałeś z okazji do milczenia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl