![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawym rozwiązaniem mogłoby być wydawanie przez Wisłę swojej krakowskiej karty miejskiej z możliwością zakupu nań biletu/karnetu. Osobiście wolałbym mieć w portfelu kartę ze zdjęciem naszego stadionu niż obecną z sukiennicami. Na pewno nie jest to niemożliwe do zrealizowania, skoro funkcjonuje taka legitymacja studencka. Pytanie tylko kto mógłby się tym zainteresować. Sam projekt byłby świetną formą marketingu promującą Wisłę i nowy stadion MIEJSKI.
VVVV No tak, zamiast kontynuować wątek rzeczową dyskusją, lepiej wcisnąć kolejny durny post. Masz rację, nie piszmy nic, siądźmy i płaczmy. Tobie idzie świetnie. |
Jeszcze pare lat i będziesz mial zieloną kartę bez sukiennic.Srać na karte,w takim tempie to do końca sezonu stadion nie będzie otwarty...
|
Mnie najbardziej martwi obecnie sytuacja z trybuną północną - powiedzmy sobie jasno, jeśli nie uda się wymusić na mieście w żaden sposób by zaczęli coś robić przed wyborami, to bardzo prawdopodobne, że zostanie wyłączona na lata. :-/
|
bo naszemu miastu chodzi o równość !! dlatego tak wolno idzie zachodnia i nie idzie wogole północna
a mianowicie o to, by frekwencja za miejskie pieniądze była i na Cracovii i na Wiśle podobna czyli 15 tyś. a tak na serio, to pani Niedziałkowska powinna poddać się do dymisji, a czy ona przeprosiła za swoje puste obietnice ? coś ostatnio cicho siedzi... |
Cytat:
|
Ja tylko dodam, że dzisiaj (niedziela) przejeżdżałem obok obu stadionów i o ile na Kałuży praca wrzała, o tyle na Reymonta nie widziałem nikogo...
|
Cytat:
|
to wcale nie śmieszne
|
ale prawdziwe :D
|
picasso mistrz :D
Na Reymonta zawsze mają czas jak widać... |
Cytat:
|
Jak to już ktoś nie raz stwierdził największą wadą naszego stadionu jest... OKRĄGLAK... oglądając najnowsze zdjęcia na stadionwisły.info od razu to widać niestety... Pomimo braku pomysłu jakim wykazał się projektant to stadion tworzył by w środku niezłą "bryłę" (mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi) gdyby zamiast okrąglaka był narożnik jak 3 pozostałe...
Wie ktoś może ile kosztuje budowa samego jednego narożnika tak czysto teoretycznie? |
Cytat:
o ile mnie pamięć nie myli 12 mln zł Ale ,cóż można zburzyć ,co to jakieś głupie 12 mln ? |
Czy tylko u mnie czas na
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html stanął na godz 15 30 lipca ? |
Nie tylko u Ciebie...
|
chyba zamontowali 3 masz oświetleniowy na trybunie zachodniej:D
|
Cytat:
To najważniejsza trybuna na naszym stadionie... |
A jaki jest w ogóle powód, że środka D nie ma bo już nie pamiętam? Ogłoszony był przetarg tylko na "zewnątrz"?
|
tak, na wybudowanie trybuny mogącej przyjąć widzów (czyli żeby były krzesełka i dach w zasadzie).
właśnie się miałem pytać czy jest tam cokolwiek robione, ale wygląda na to, że dalej nie. nie rozumiem jak przez tak długi czas się można za to nie wziąć. trzeba jak najszybciej zacząć to robić. tylko co my możemy.. |
Cytat:
|
Może p.Niedziałkowska będzie cos wiedziała na ten temat :) Ale znając nasze "szczęcie" p.Niedziałkowksa będąc na urlopie powiększyła grono topielców ...i jestesmy w dupie :D
|
Cytat:
|
O ile pamietam była odpowiedz w ktorejś z interpelacji lub w ktorejś z wypowiedzi prasowych Niedziałkowskiej że Miasto zleciło to Polimexowi Co jest o tyle dziwne ze przecież kasy nie ma na to a ponoć potrzeba 5 mln zł.
|
Moja dośc karkołomna teoria na temat wykończenia trybuny D. Inwestor nie potrafił i dalej nie potrafi wyliczyc ile brakuje ostatecznie na wykończenie stadionu. Cały czas licza na to, że pieniądze, które przegłosowali ostatnio radni wystarczą na dokończenie budowy. Ale żeby się tego dowiedzieć trzeba najpierw ukończyć trybunę główną...Ta obecnie jest jeszcze daleko od otwarci dlatego nie potrafia jeszcze oszacowac czy pieniędzy jest wystarczająco dużo czy tez nie. A jeśli teraz zaczęliby robić D i okaże sie, że pieniędzy braknie na dokończenie głownej i D to dopiero będą jaja. Wyszli z założenia, że lepiej jedną skończyć niż przerwać prace na obu z powodu braku kasy...
Tylko takie coś przychodzi mi do głowy... |
Cytat:
|
Odnośnie finansowania budowy.
Czy podczas wyboru miast organizatorów rząd-premier nie obiecali że miasta które odpadły czyli Kraków i Chorzów będą miały pełne wsparcie rządu, że rozpoczęte projekty będą kontynuowane a trwające budowy mają zabezpieczone środki z budżetu centralnego? |
Premier obiecał ? Coś ty chłopie obudził się.A czego w kampanii nie obiecał,hehe.Toć Irlandia miała być, cud miód orzeszki.A mamy prawdopodobną powyżkę VAT-u i kasację becikowego :)Gdzie tu miejsce na stadion w jakimś Krakowie
|
Stadion Wisły dostał przyznaną dotację na budowę, w wysokości bodajże 100mln PLN (tyle co i inne projekty na E2012).
|
Narzekamy na nasz stadion, a inne wcale nie są lepsze, dla przykładu coś z Warszawy:
http://www.sportfan.pl/artykul/19256...wlana-fuszerke |
W tym przypadku najnormalniej w świecie trzeba przerobić rynny, które nie wyłapały całej wody spływającej z dachu. Dla pocieszenia przypomnę, że u nas woda też płynęła po trybunie wschodniej, co później poprawiono. Wydźwięk artykułu taki, jakby stadion miał się jutro zawalić.
|
|
Nie zdziwiłbym się gdyby zastosowali wersję oszczędnościową ;)
|
Heh ludzie Alianz Arena też ciekła zaraz po oddaniu .Takie rzeczy się zdarzają . Normalna sprawa na budowie takich duzych obiektów . Cieknący dach to mały pikuś .Jak ktos pisał wyżej : poprawią rynny czy załatają dziurę i po sprawie . Zreszta stadion Legii podobnie jak nasz jeszcze nie jest oddany więc spoko . To są pierdółki . Taki bubelek jak cieknący dach to nic w porównaniu z naszymi bubelkami :)O to jestem spokojny . U nich poprawią dach a u nas 20 innych rzeczy .NIe wyobrażam sobie innego rozwiązania . Problemem nie są taki drobiazgi .Problemem jest to że na Legii już sprzedają karnety a u nas nawet nikt w przybliżeniu nie jest w stanie określić terminu takiej operacji . Nawet ja już tracę cierpliwość :) Jakby mi ktoś powiedział że oddadzą stadion za 6 miesięcy i dotrzymał tego terminu to jestem w stanie to zaakceptować . Ale jak ktoś mi co tydzień podaję nowy termin i z góry wiadomo że nie będzie dotrzymany to też już mnie krew zaczyna zalewać . Ja mogę nawet poczekać do rundy wiosennej ale pod warunkiem że wtedy oddazą cały stadion ! Szczerze mówiąc nawet bym tak wolał .
|
To są schody w stronę boiska, ruchome będą po przeciwnej stronie trybuny od głównego wejścia na lożę vipów.
|
Cytat:
Tutaj je widać: http://a.imageshack.us/img713/8401/a14przekrjd.th.gif http://a.imageshack.us/img130/1694/a5rzutparteru.th.jpg http://a.imageshack.us/img37/3035/a6rzut1pitra.th.jpg (na rzutach oznaczenie SR1) Oczywiście wykonawca nie ma ich dostarczenia w zakresie prac, tak wynika z dokumentów przetargowych (a raczej odpowiedzi na pytania zadane do przetargu). Chyba, że ujęli to w tych 75mln, ale tego nie wiem. |
Dzięki za informacje. Ja osobiście uważam że jeżeli teraz odpadniemy lub nie będzie możliwości grać kolejnej rundy na R22 nie ma po co wracać, do momentu aż nie skończą wszystkiego na 100% zamontują wszystkie bajery itp.
|
@MatMario - No to byśmy w tym roku nie wrócili R22 ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl