Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

funkykoval 02.08.2018 15:05

jak trafią na Skendię Tetovo - to mają szansę ;-)

szym_ek 02.08.2018 16:07

będą jaja jak Spartak odpadnie z Crvena i znowu będą grali z 7egią - tym razem o awans do LE :D

brylant17 02.08.2018 16:38

I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną

LucjuszWielki 03.08.2018 10:49

" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."


Było??
Jak nie to zapraszam do dyskusji.



Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?


Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie??

kacpaw91 03.08.2018 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1511503)
" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."


Było??
Jak nie to zapraszam do dyskusji.



Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?


Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie??

A co UEFA na takie groźby?

Karherop 03.08.2018 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511506)
A co UEFA na takie groźby?

Musieli by go nagrac z taką wypowiedzią, a że nagrania bez wiedzy drugiej strony są nielegalne tak koło się zamyka.

it 03.08.2018 11:42

Swoją rozmowę możesz nagrywać. Nawet bez wiedzy drugiej strony.

funkykoval 03.08.2018 12:28

Nielegalne mogą być podsłuchy - nagrywanie rozmów i używanie ich w postępowaniach cywilnych jest jak najbardziej możliwe - inaczej ciężko byłoby udowodnić np. molestowanie, mobbing czy przemoc, tak samo jeżeli ktoś stosuje wobec drugiej strony groźby.......

LucjuszWielki 03.08.2018 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511506)
A co UEFA na takie groźby?

Jakby się dowiedzieli, że ma zaległości w wypłacie to pewnie pogłaskaliby go po głowie...

Dariook 03.08.2018 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1511447)
I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną

Chyba w Spartaku Trnava :D

funkykoval 03.08.2018 19:02

Jaka Trnava wezmą do Zaria Balti bo oni w lidze mołdawskiej walczą o spadek

brylant17 03.08.2018 19:27

Dieta Carlitosa

https://pbs.twimg.com/media/DjneDhAXgAACjrF.jpg


https://pbs.twimg.com/media/DjneKNnXoAAPH_N.jpg

Fotomontaż!

Jakub92 03.08.2018 19:47

Na takiej diecie to już od jakiegoś czasu jest, jeszcze jak u nas grał to podobnie to wyglądało :)

Karherop 03.08.2018 20:10

Nikogo nie chce bronić, ale niczym nowym jest pizza u piłkarzy. Często po wygranych meczach trenerzy Wisły serwują pizze calej drużynie jeszcze w szatni.

A piwo.. To już nie nasz problem.

Patryko 03.08.2018 20:20

Zasmakuje jeszcze stolicznego najtlajfu i może być casus Nagy'ego :)

CrazyBoy96 04.08.2018 11:47

Pizza jak najbardziej normalna u piłkarzy, jedno piwko myślę, że też w niczym nie przeszkadza. Sam go znienawidziłem, ale aż takich rzeczy nie ma co się czepiać :D

Toeju 04.08.2018 12:16

Piłkarz je pizze i popija piwkiem - zlinczować go!
Masakra co się dzieje na tym forum. :D

BlurgH 04.08.2018 12:17

Jedno piwo na jakiś czas dla dorosłego, profesjonalnego sportowca to nie jest żaden problem. Gorzej, jak ktoś wali alkohol w ilościach ponadprzeciętnych systematycznie. A jak już taki zaprzepaści karierę, to zostaje komentatorem sportowym :D

pepe72 05.08.2018 00:16

Stanowski na twitterze też stwierdził, że Carlitos przytył. Więc coś być może na rzeczy.

wolfy 05.08.2018 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1511627)
Stanowski na twitterze też stwierdził, że Carlitos przytył. Więc coś być może na rzeczy.

To akurat prawda, wiadomo od jakiegoś czasu. Z Lechią mieniony po pierwszej połowie, po Radoviciu teraz Kucharczyk się po nim przejechał w wywiadzie meczowym. Oj, ciężkie wejście do Legii ma Carlitos, czyżby jego zarobki wypłynęły do kolegów?

Proud 05.08.2018 09:46

A co Kucharczyk powiedział?

wolfy 05.08.2018 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1511635)
A co Kucharczyk powiedział?

Że trudno się gra jak jeden kolega nie dojeżdża na pierwsze 30 minut. Później niby prostował w wywiadzie pomeczowym że to o sobie, ale Carlitos przegrał 9/10 pojedynków przez te 45 minut.
Nie powiem, miło się czyta takie wiadomości :D

Przybyszewski 05.08.2018 10:00

Carlos chyba za mało trenował a za dużo miał infekcji ucha i nie prezentuje swoich atutów. Jednak łatwiej się błyszczy jak cala drużyna gra na Ciebie a sam funkcjonujesz w Hiszpańskiej koloni a wszyscy Cie noszą na rekach. Zaraz się okaże ze jak wróci Niezgoda którego L musi promować to się Carlos przyklei do ławki. Niech się przyglądnie jak L obchodzi się z legionistą z krwi i kości Panem reprezentantem Jędrzejczykiem - życzę Carlosowi podobnych przygód.

ashkeczup 05.08.2018 10:06

Rzecz w tym, że Carlitos nigdy nie miał postury sportowca, o czym nie raz już wspominałem. Zawsze miał brzuszek, sporo tłuszczu, płaską i wklęsłą klatę, ale nadrabiał talentem. Problem (wcale nie) w tym, że po przekroczeniu pewnych granic sama technika na pozycji napastnika na nic się zdaje.

buczo1985 05.08.2018 12:15

Nie kupuje póki co tego lamentu o Carlitosie. O tym jaki on jest gruby i cienki. Legii potrzeba po prostu dobrego trenera, który dostrzeże i dobierze charakterystykę danego piłkarza pod odpowiednią taktykę.



Nawet jeśli faktycznie Carlitos popuścił trochę pasa to tu też widziałbym rolę charakternego trenera, który sprowadzi go do parteru.


Osobną kwestią może być faktycznie jego gwiazdorzenie i nie do końca szczęśliwe odnalezienie się w drużynie. Dostał gigantyczną kasę po jednym dobrym sezonie. A może facet biorąc pod uwagę to ile ma lat i gdzie grał nie jest super ambitnym piłkarzem. Miał fajny klimat w Wiśle, wszyscy grali na niego i jakoś szło. Teraz jednak musi się przestawić z pozycji zbawcy i gwiazdy na normalnego piłkarza, który musi powalczyć o miejsce w zespole.

pepe72 05.08.2018 12:34

@askeczup Chyba przesadziłeś z tym brzuszkiem.
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/ff/df...jpg?1503956618
https://sport.onet.pl/ofsajd/gwiazdy...tvprfl#slajd-8

ashkeczup 05.08.2018 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1511648)

Poszukaj sobie kulisy, gdy śmiga tylko w tym obcisłym koszulku, który się zakłada pod meczówke

brylant17 05.08.2018 13:07

O Gargule też psioczono,że ma brzucha,a co się potem okazało ? to samo u Carlitosa pewnie


http://weszlo.com/wp-content/uploads...a1-590x377.jpg


http://weszlo.com/wp-content/uploads...a2-576x410.jpg

ashkeczup 05.08.2018 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1511651)
O Gargule też psioczono,że ma brzucha,a co się potem okazało ? to samo u Carlitosa pewnie


http://weszlo.com/wp-content/uploads...a1-590x377.jpg


http://weszlo.com/wp-content/uploads...a2-576x410.jpg

Guła to byczek, wiadomo, a co powiesz na to?

https://www.instagram.com/p/BkSPsw4F...litos_majestic

KOMINEK 05.08.2018 22:29

tylko zauważcie z kiedy są zdjęcia naszej byłej gwiazdki

funkykoval 06.08.2018 08:35

Nieważne czy Carlitos ma czy nie ma brzuszka fakt jest taki, że nie znajduje w Legii swojego miejsca - przynajmniej na razie, a w Legii 2-3 słabsze mecze to ławka i nie ma takich możliwości grania jak w Wiśle.

Do tego dochodzą inne czynniki - w Wiśle obok hiszpańskich trenerów było kilku zawodników z Hiszpanii, czy to za Ramireza czy za Carrillo gra ofensywna była ustawiona pod jednego zawodnika, aż doszło do karykatury - laga na Carlitosa - o na pewno coś zrobi, i fakt, że Carlos nie grał w pierwszym składzie tylko wówczas, gdy pauzował za kartki....
W Legii takich forów nie ma i nie będzie - zdecydowanie większa konkurencja, a do tego wysokość kontraktu Carlosa też nie wpływa zadowalająco na innych zawodników - o ile Jędza to stary Legionista, to Carlos...... mimo umizgów do kibiców jeżeli do końca sierpnia nie pokaże efektywnej gry, a wróci Niezgoda to Carlosowi będzie już tylko pod górke.....
Na szczęście to już nie nasz problem....

pietruch 06.08.2018 10:35

Otóż to.

Dodatkowo roboty Carlitosowi nie ułatwiają wypowiedzi Kucharczyka czy Radovica.

I wydaje mi się, że szatnia dość szybko "wydali" Carlitosa ze 100licy.

Problem to ma Mioduski, bo Carlitos pewnie ma jeden z najwyższych kontraktów.

tofik 06.08.2018 10:39

Może nam go wypożyczą żeby się odbudował :)

Jagul 06.08.2018 11:37

W Legii piłkarze zachowują się jak baby i żalą się na siebie nawzajem. Co tu się dziwić w końcu trenował ich gość od piłki kobiecej.

A sam Carlitos idealnie wpasował się w ten obraz nędzy i rozpaczy.

ArturBarlinek 06.08.2018 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1511708)
Otóż to.

Dodatkowo roboty Carlitosowi nie ułatwiają wypowiedzi Kucharczyka czy Radovica.

I wydaje mi się, że szatnia dość szybko "wydali" Carlitosa ze 100licy.

Problem to ma Mioduski, bo Carlitos pewnie ma jeden z najwyższych kontraktów.

jeśli nie najwyższy, podobno 50 tys euro / mies.

Ogryzek 06.08.2018 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1511719)
jeśli nie najwyższy, podobno 50 tys euro / mies.

No to ma 600 tysięcy euro rocznie. Do Jędrzejczyka który ma 800 tysięcy euro trochę brakuje. Ale to nie nasze zmartwienie.

funkykoval 06.08.2018 12:07

Jedrzejczyk ma wyższy kontrakt - 800 tys euro rocznie podobno i dlatego chcą się go za wszelką cenę pozbyć...

BlurgH 06.08.2018 12:43

.............

BlurgH 06.08.2018 12:45

Będzie nasz problem, jak (L) odpadnie z LE i odeśle nam Carlitosa zawiniętego w folię z opisem "zwrot gwarancyjny, prosimy o zwrot pieniędzy" i w uwagach "jeszcze niedawno działał"...

!!IRIVER!! 06.08.2018 13:23

A co Wy się tym martwicie? Wszystkie transfery na linii Wisła->Legia z ostatnich lat to jednak niewypały.
Cierzniak - wieczny rezerwowy.
Mączyński - wieczny kontuzjowany.
Lopez - wieczny przepłacony(?) ;)

Beka, mam wrażenie, że jakaś opatrzność nad nami czuwa i to nie przypadek, że wszystkim nagle brakuje talentów, zdrowia, charakteru itd. Karma wraca za mówienie jednego, a robienie czegoś innego. Całą te trójkę łączą rozmaite deklaracje, a jak przyszło co do czego to sobie Wisłą gębę wytarli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl