![]() |
jak trafią na Skendię Tetovo - to mają szansę ;-)
|
będą jaja jak Spartak odpadnie z Crvena i znowu będą grali z 7egią - tym razem o awans do LE :D
|
I znowu odpadną :D Tymczasem Nawałka odrzucił ofertę Legii woli opcję zagraniczną
|
" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."
Było?? Jak nie to zapraszam do dyskusji. Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość? Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Swoją rozmowę możesz nagrywać. Nawet bez wiedzy drugiej strony.
|
Nielegalne mogą być podsłuchy - nagrywanie rozmów i używanie ich w postępowaniach cywilnych jest jak najbardziej możliwe - inaczej ciężko byłoby udowodnić np. molestowanie, mobbing czy przemoc, tak samo jeżeli ktoś stosuje wobec drugiej strony groźby.......
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaka Trnava wezmą do Zaria Balti bo oni w lidze mołdawskiej walczą o spadek
|
Dieta Carlitosa
https://pbs.twimg.com/media/DjneDhAXgAACjrF.jpg https://pbs.twimg.com/media/DjneKNnXoAAPH_N.jpg Fotomontaż! |
Na takiej diecie to już od jakiegoś czasu jest, jeszcze jak u nas grał to podobnie to wyglądało :)
|
Nikogo nie chce bronić, ale niczym nowym jest pizza u piłkarzy. Często po wygranych meczach trenerzy Wisły serwują pizze calej drużynie jeszcze w szatni.
A piwo.. To już nie nasz problem. |
Zasmakuje jeszcze stolicznego najtlajfu i może być casus Nagy'ego :)
|
Pizza jak najbardziej normalna u piłkarzy, jedno piwko myślę, że też w niczym nie przeszkadza. Sam go znienawidziłem, ale aż takich rzeczy nie ma co się czepiać :D
|
Piłkarz je pizze i popija piwkiem - zlinczować go!
Masakra co się dzieje na tym forum. :D |
Jedno piwo na jakiś czas dla dorosłego, profesjonalnego sportowca to nie jest żaden problem. Gorzej, jak ktoś wali alkohol w ilościach ponadprzeciętnych systematycznie. A jak już taki zaprzepaści karierę, to zostaje komentatorem sportowym :D
|
Stanowski na twitterze też stwierdził, że Carlitos przytył. Więc coś być może na rzeczy.
|
Cytat:
|
A co Kucharczyk powiedział?
|
Cytat:
Nie powiem, miło się czyta takie wiadomości :D |
Carlos chyba za mało trenował a za dużo miał infekcji ucha i nie prezentuje swoich atutów. Jednak łatwiej się błyszczy jak cala drużyna gra na Ciebie a sam funkcjonujesz w Hiszpańskiej koloni a wszyscy Cie noszą na rekach. Zaraz się okaże ze jak wróci Niezgoda którego L musi promować to się Carlos przyklei do ławki. Niech się przyglądnie jak L obchodzi się z legionistą z krwi i kości Panem reprezentantem Jędrzejczykiem - życzę Carlosowi podobnych przygód.
|
Rzecz w tym, że Carlitos nigdy nie miał postury sportowca, o czym nie raz już wspominałem. Zawsze miał brzuszek, sporo tłuszczu, płaską i wklęsłą klatę, ale nadrabiał talentem. Problem (wcale nie) w tym, że po przekroczeniu pewnych granic sama technika na pozycji napastnika na nic się zdaje.
|
Nie kupuje póki co tego lamentu o Carlitosie. O tym jaki on jest gruby i cienki. Legii potrzeba po prostu dobrego trenera, który dostrzeże i dobierze charakterystykę danego piłkarza pod odpowiednią taktykę.
Nawet jeśli faktycznie Carlitos popuścił trochę pasa to tu też widziałbym rolę charakternego trenera, który sprowadzi go do parteru. Osobną kwestią może być faktycznie jego gwiazdorzenie i nie do końca szczęśliwe odnalezienie się w drużynie. Dostał gigantyczną kasę po jednym dobrym sezonie. A może facet biorąc pod uwagę to ile ma lat i gdzie grał nie jest super ambitnym piłkarzem. Miał fajny klimat w Wiśle, wszyscy grali na niego i jakoś szło. Teraz jednak musi się przestawić z pozycji zbawcy i gwiazdy na normalnego piłkarza, który musi powalczyć o miejsce w zespole. |
@askeczup Chyba przesadziłeś z tym brzuszkiem.
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/ff/df...jpg?1503956618 https://sport.onet.pl/ofsajd/gwiazdy...tvprfl#slajd-8 |
Cytat:
|
O Gargule też psioczono,że ma brzucha,a co się potem okazało ? to samo u Carlitosa pewnie
http://weszlo.com/wp-content/uploads...a1-590x377.jpg http://weszlo.com/wp-content/uploads...a2-576x410.jpg |
Cytat:
https://www.instagram.com/p/BkSPsw4F...litos_majestic |
tylko zauważcie z kiedy są zdjęcia naszej byłej gwiazdki
|
Nieważne czy Carlitos ma czy nie ma brzuszka fakt jest taki, że nie znajduje w Legii swojego miejsca - przynajmniej na razie, a w Legii 2-3 słabsze mecze to ławka i nie ma takich możliwości grania jak w Wiśle.
Do tego dochodzą inne czynniki - w Wiśle obok hiszpańskich trenerów było kilku zawodników z Hiszpanii, czy to za Ramireza czy za Carrillo gra ofensywna była ustawiona pod jednego zawodnika, aż doszło do karykatury - laga na Carlitosa - o na pewno coś zrobi, i fakt, że Carlos nie grał w pierwszym składzie tylko wówczas, gdy pauzował za kartki.... W Legii takich forów nie ma i nie będzie - zdecydowanie większa konkurencja, a do tego wysokość kontraktu Carlosa też nie wpływa zadowalająco na innych zawodników - o ile Jędza to stary Legionista, to Carlos...... mimo umizgów do kibiców jeżeli do końca sierpnia nie pokaże efektywnej gry, a wróci Niezgoda to Carlosowi będzie już tylko pod górke..... Na szczęście to już nie nasz problem.... |
Otóż to.
Dodatkowo roboty Carlitosowi nie ułatwiają wypowiedzi Kucharczyka czy Radovica. I wydaje mi się, że szatnia dość szybko "wydali" Carlitosa ze 100licy. Problem to ma Mioduski, bo Carlitos pewnie ma jeden z najwyższych kontraktów. |
Może nam go wypożyczą żeby się odbudował :)
|
W Legii piłkarze zachowują się jak baby i żalą się na siebie nawzajem. Co tu się dziwić w końcu trenował ich gość od piłki kobiecej.
A sam Carlitos idealnie wpasował się w ten obraz nędzy i rozpaczy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jedrzejczyk ma wyższy kontrakt - 800 tys euro rocznie podobno i dlatego chcą się go za wszelką cenę pozbyć...
|
.............
|
Będzie nasz problem, jak (L) odpadnie z LE i odeśle nam Carlitosa zawiniętego w folię z opisem "zwrot gwarancyjny, prosimy o zwrot pieniędzy" i w uwagach "jeszcze niedawno działał"...
|
A co Wy się tym martwicie? Wszystkie transfery na linii Wisła->Legia z ostatnich lat to jednak niewypały.
Cierzniak - wieczny rezerwowy. Mączyński - wieczny kontuzjowany. Lopez - wieczny przepłacony(?) ;) Beka, mam wrażenie, że jakaś opatrzność nad nami czuwa i to nie przypadek, że wszystkim nagle brakuje talentów, zdrowia, charakteru itd. Karma wraca za mówienie jednego, a robienie czegoś innego. Całą te trójkę łączą rozmaite deklaracje, a jak przyszło co do czego to sobie Wisłą gębę wytarli. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl