Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Glazik 10.10.2014 11:47

http://www.90minut.pl/news/240/news2...o-Pescary.html


Bunoza bliski Pascary

7 kotów 10.10.2014 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1379629)
No faktycznie. Zgrywa dużo fajnych piłek głową, pracuje w defensywie, dobrze główkuje w polu karnym, ale ale jest beznadziejny. Fakt, trochę irytujący brak szczęścia bo już 5 słupków miał chyba ale gra dobrze. Myślę, że jak przepracuje zimę będzie jeszcze lepszy.

Jankowski jest katastrofalny. Poziom Lobodzinskiego albo jeszcze gorzej. Czyli "niepilkarz", parodysta.

wolfy 10.10.2014 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1379700)
Jankowski jest katastrofalny. Poziom Lobodzinskiego albo jeszcze gorzej. Czyli "niepilkarz", parodysta.

A myślisz, że czemu całkiem młody zawodnik z kartą na ręku trafił do nas, a nie gdzieś gdzie będzie dostawał regularne wypłaty?

"Łobo" przyszedł za konkretne pieniądze i miał gwiazdorski kontrakt. Jankowski to taki ligowy spad, ale i tak jest obecnie lepszy niż Zając. Przynajmniej nie przewraca się pod ciężarem spojrzenia przeciwnika.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1379699)

Trzeba przyznać, że rynek transferowy bardzo brutalnie zweryfikował jego aspiracje.

PiVoSH92 10.10.2014 13:57

U nas się jakoś specjalnie nie wyróżniał, więc nic dziwnego, że lepsi go nie chcą.

PhantomRanger 10.10.2014 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1379706)
U nas się jakoś specjalnie nie wyróżniał, więc nic dziwnego, że lepsi go nie chcą.

Co by nie powiedzieć ostatni rok kontraktu miał dosyć dobry. Pytanie tylko na ile wpływ na jego postawę miała właśnie kończąca się umowa? Jednak Bunoza odszedł od nas 1 lipca, a mamy niemal połowę października, czyli jakby nie patrzeć 3,5 miesiąca.

PiVoSH92 10.10.2014 18:02

Ale czy wyróżniał się? Nie, na pewno bardziej było widać grę Chrapka, Głowackiego czy Semira, nie zbierał takich pochwał jak dziś Burliga i Sadlok... Do tego biorąc pod uwagę dominująca w Serie A grę na 3 obrońców nie miał szans się tam załapać. A że do tego chłopak miał parę wad, które u nas były mało widoczne, ale w lepszej lidze bolą - podobnie jak u Stilicia.

Kurz 10.10.2014 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1379700)
Jankowski jest katastrofalny. Poziom Lobodzinskiego albo jeszcze gorzej. Czyli "niepilkarz", parodysta.

Jest przeciętny. I raczej nie powinno to dziwić. Smuda z konieczności stara się z niego zrobić takiego piłkarza, jakim miał być w Wiśle Nunez lub Siwakow. To dla Jankowskiego nowa rola i być może zupełnie niemożliwa do udźwignięcia. W każdym razie, jeśli nie podoła, nie nauczy się, albo po prostu nie ma predyspozycji, zostanie ławkowym, bo napastnik z niego żaden, a ofensywnych pomocników, którzy słabo udzielają się w grze defensywnej drużyny, mamy na pęczki.

huberix 10.10.2014 22:49

Moim zdaniem, albo wypali zimą, albo zostanie taki jaki był( a może nawet i gorszy - te słynne przygotowania Franka Es). Jest zwykłym załataniem dziury. Walczy, stara się , ale po jego akcjach nic nie wychodzi.

gypsy 11.10.2014 07:59

Z cyklu: byli piłkarze Wisły w reprezentacji

Andraż Kirm - 72 minuty w spotkaniu ze Szwajcarią (1:0)
Ilie Cebanu - cały mecz przeciwko Austrii (1:2, puścił jedną szmatę i karnego)
Mikhail Siwakow - cały mecz na ławie, jego drużyna przegrała z Ukrainą 0:2
Sergiej Pareiko - cały mecz przeciwko Litwie (0:1, puścił babola)

__Cobra__ 12.10.2014 13:44

Catania - Bari 2 - 3

Chrapek wszedł 76 minucie na boisko.

jaro1985r 12.10.2014 17:02

Na Polsacie sport news zaczyna się transmisja rosja- Mołdawia. W bramce Cebanu

arti 12.10.2014 18:44

Pareiko broni z Anglią. Łapał pewnie do rzutu wolnego Rooneya. Wtedy zdołał sparować piłkę na słupek, ona się od niego odbiła, potem od Sergieja i wpadła do bramki. Wynik końcowy 0:1.

Fiti 13.10.2014 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1379776)
Pareiko broni z Anglią. Łapał pewnie do rzutu wolnego Rooneya. Wtedy zdołał sparować piłkę na słupek, ona się od niego odbiła, potem od Sergieja i wpadła do bramki.


Skąd ja to znam... Akcja ktora być może odebrała nam LM... ahh te wspomnienia

arti 14.10.2014 04:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1379833)
Skąd ja to znam... Akcja ktora być może odebrała nam LM... ahh te wspomnienia

Chyba tak... nie sposób było sobie tego nie przypomnieć...

brylant17 14.10.2014 04:56

Czego zwalacie na Pareiko no tak wiele meczów wybronił nam,ale musi być ten jeden babol który będzie pamiętany a reszta piłkarzyków to co? święte krowy było wygrać 3:0 u siebie i na wyjeździe powalczyć

Fiti 14.10.2014 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1379842)
Czego zwalacie na Pareiko no tak wiele meczów wybronił nam,ale musi być ten jeden babol który będzie pamiętany a reszta piłkarzyków to co? święte krowy było wygrać 3:0 u siebie i na wyjeździe powalczyć


Nikt Sergieya nie wini... po prostu żal ściska za serce że wtedy 1 klops być może zadecydował, a dziś o lidze mistrzów możemy sobie pomarzyć

PiVoSH92 14.10.2014 14:22

To co Sergiej wybronił, to jego. To i tak spory przeskok po wielu latach z ręcznikami w bramce (do dziś pamiętam dwumecz z Lazio, w którym praktycznie przy każdej bramce Hugues mógł zachować się dużo lepiej), gdzie tylko duża ilość bramek do przodu powodowała, że zaszliśmy tak daleko.

arti 14.10.2014 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1379842)
Czego zwalacie na Pareiko no tak wiele meczów wybronił nam,ale musi być ten jeden babol który będzie pamiętany a reszta piłkarzyków to co? święte krowy było wygrać 3:0 u siebie i na wyjeździe powalczyć

To był ten najważniejszy mecz i prawdopodobnie kluczowy moment... taki los bramkarza..
Majdan też był jak dla mnie spoko, ale w Atenach się spalił. Dwa najważniejsze mecze Wisły od kilkudziesięciu lat i dwa razy bramkarze nie wytrzymali nerwowo... choć oczywiście nie tylko oni.

BBudowniczy 15.10.2014 10:41

Nasz były piłkarz, wychowanek klubu - Krzysztof Mączyński strzelił wczoraj w reprezentacji bramkę Szkotom na 1:0.

U nas prawdziwej szansy niestety nigdy nie dostał.

tomasz_19 15.10.2014 11:34

a szkoda, bo dziś byłby zbawieniem

arti 15.10.2014 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1379909)
Nasz były piłkarz, wychowanek klubu - Krzysztof Mączyński strzelił wczoraj w reprezentacji bramkę Szkotom na 1:0.
U nas prawdziwej szansy niestety nigdy nie dostał.

Boiskowy bliźniak sprowadzonego za ileś set tys. euro Jirsaka więc wiadomo kto i dlaczego musiał grać...

palikot 16.10.2014 18:31

Najgorszemu rywalowi bym tego nie życzył (no chyba, że żydom)
RIP. Ruch Chorzów

serek.c2 16.10.2014 19:32

Do nich jakiś tam sentyment pewnie ma, może będzie się starał ;)

Kocur 17.10.2014 06:36

No to jeszcze Rogali im brakuje do szczęścia ;)

Kocur 17.10.2014 10:05

Ps. tak nisko spaść ...

Cytat:

Były obrońca Wisły Kraków Gordan Bunoza, który w maju pożegnał się z Białą Gwiazdą, znalazł nowy klub. Bośniak został zawodnikiem występującej w Serie B Pescary. 26-letni piłkarz podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata.

!!IRIVER!! 17.10.2014 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1380016)
No to jeszcze Rogali im brakuje do szczęścia ;)

oraz Mandziary. :D

Co do Bunozy - żenadka. Ale z drugiej strony to czego się można było spodziewać po jego drewnianych nogach? Szkoda tylko, bo w naszej buraczanej mógł coś tam pokopać, przynajmniej jakieś nadzieje na 'sukces' były. A co osiągnie w 14.zespole Serie B?

Viper 17.10.2014 10:46

^^ zapewne stabilizacje finansową, może tylko o to mu chodzić. ;)

63.5 Kg 17.10.2014 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1380033)
oraz Mandziary. :D

Co do Bunozy - żenadka. Ale z drugiej strony to czego się można było spodziewać po jego drewnianych nogach? Szkoda tylko, bo w naszej buraczanej mógł coś tam pokopać, przynajmniej jakieś nadzieje na 'sukces' były. A co osiągnie w 14.zespole Serie B?

Osiagnie na pewno stabilizacje i spokoj finansowy...
A i Pescara na chwile obecna nie wydaje się zespolem dużo słabszym od Wisły...

WhiteDoctor 17.10.2014 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1380016)
No to jeszcze Rogali im brakuje do szczęścia ;)

on i tak działa sobie jak chce bez żadnych stanowisk

>Buchalik, Sadlok, Jankowski
<Szewczyk

gypsy 17.10.2014 11:57

Pawłowi Stolarskiemu nie wiedzie się najlepiej. Odnowił mu się uraz mięśnia czworogłowego uda, jego licznik meczów w I lidze zatrzymał się na trzech.
http://www.90minut.pl/news/241/news2...tuzjowany.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl