![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
"Łobo" przyszedł za konkretne pieniądze i miał gwiazdorski kontrakt. Jankowski to taki ligowy spad, ale i tak jest obecnie lepszy niż Zając. Przynajmniej nie przewraca się pod ciężarem spojrzenia przeciwnika. Cytat:
|
U nas się jakoś specjalnie nie wyróżniał, więc nic dziwnego, że lepsi go nie chcą.
|
Cytat:
|
Ale czy wyróżniał się? Nie, na pewno bardziej było widać grę Chrapka, Głowackiego czy Semira, nie zbierał takich pochwał jak dziś Burliga i Sadlok... Do tego biorąc pod uwagę dominująca w Serie A grę na 3 obrońców nie miał szans się tam załapać. A że do tego chłopak miał parę wad, które u nas były mało widoczne, ale w lepszej lidze bolą - podobnie jak u Stilicia.
|
Cytat:
|
Moim zdaniem, albo wypali zimą, albo zostanie taki jaki był( a może nawet i gorszy - te słynne przygotowania Franka Es). Jest zwykłym załataniem dziury. Walczy, stara się , ale po jego akcjach nic nie wychodzi.
|
Z cyklu: byli piłkarze Wisły w reprezentacji
Andraż Kirm - 72 minuty w spotkaniu ze Szwajcarią (1:0) Ilie Cebanu - cały mecz przeciwko Austrii (1:2, puścił jedną szmatę i karnego) Mikhail Siwakow - cały mecz na ławie, jego drużyna przegrała z Ukrainą 0:2 Sergiej Pareiko - cały mecz przeciwko Litwie (0:1, puścił babola) |
Catania - Bari 2 - 3
Chrapek wszedł 76 minucie na boisko. |
Na Polsacie sport news zaczyna się transmisja rosja- Mołdawia. W bramce Cebanu
|
Pareiko broni z Anglią. Łapał pewnie do rzutu wolnego Rooneya. Wtedy zdołał sparować piłkę na słupek, ona się od niego odbiła, potem od Sergieja i wpadła do bramki. Wynik końcowy 0:1.
|
Cytat:
Skąd ja to znam... Akcja ktora być może odebrała nam LM... ahh te wspomnienia |
Cytat:
|
Czego zwalacie na Pareiko no tak wiele meczów wybronił nam,ale musi być ten jeden babol który będzie pamiętany a reszta piłkarzyków to co? święte krowy było wygrać 3:0 u siebie i na wyjeździe powalczyć
|
Cytat:
Nikt Sergieya nie wini... po prostu żal ściska za serce że wtedy 1 klops być może zadecydował, a dziś o lidze mistrzów możemy sobie pomarzyć |
To co Sergiej wybronił, to jego. To i tak spory przeskok po wielu latach z ręcznikami w bramce (do dziś pamiętam dwumecz z Lazio, w którym praktycznie przy każdej bramce Hugues mógł zachować się dużo lepiej), gdzie tylko duża ilość bramek do przodu powodowała, że zaszliśmy tak daleko.
|
Cytat:
Majdan też był jak dla mnie spoko, ale w Atenach się spalił. Dwa najważniejsze mecze Wisły od kilkudziesięciu lat i dwa razy bramkarze nie wytrzymali nerwowo... choć oczywiście nie tylko oni. |
Nasz były piłkarz, wychowanek klubu - Krzysztof Mączyński strzelił wczoraj w reprezentacji bramkę Szkotom na 1:0.
U nas prawdziwej szansy niestety nigdy nie dostał. |
a szkoda, bo dziś byłby zbawieniem
|
Cytat:
|
Najgorszemu rywalowi bym tego nie życzył (no chyba, że żydom)
RIP. Ruch Chorzów |
Do nich jakiś tam sentyment pewnie ma, może będzie się starał ;)
|
No to jeszcze Rogali im brakuje do szczęścia ;)
|
Ps. tak nisko spaść ...
Cytat:
|
Cytat:
Co do Bunozy - żenadka. Ale z drugiej strony to czego się można było spodziewać po jego drewnianych nogach? Szkoda tylko, bo w naszej buraczanej mógł coś tam pokopać, przynajmniej jakieś nadzieje na 'sukces' były. A co osiągnie w 14.zespole Serie B? |
^^ zapewne stabilizacje finansową, może tylko o to mu chodzić. ;)
|
Cytat:
A i Pescara na chwile obecna nie wydaje się zespolem dużo słabszym od Wisły... |
Cytat:
>Buchalik, Sadlok, Jankowski <Szewczyk |
Pawłowi Stolarskiemu nie wiedzie się najlepiej. Odnowił mu się uraz mięśnia czworogłowego uda, jego licznik meczów w I lidze zatrzymał się na trzech.
http://www.90minut.pl/news/241/news2...tuzjowany.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl