![]() |
Witam,dostałem ostatnio telefon na abonament w Playu,i cały czas mi wyskakuje że : rejestracja karty SIM nie powiodła się,mam tak od wigilii,czytałem na jednym forum że mają oni czas do 10dni na aktywację - gdyż jest to na abonament.Zamierzam się jednak jutro wybrać do jakiegoś salonu Play i poprosić o wcześniejszą aktywację.
Miał ktoś taki problem kiedyś ? Czy może ta 3 dniowa zwłoka spowodowana jest po prostu świętami ? |
Witam serdecznie brać Wiślacką . Mam pytanie korzystał z was ktoś z serwisu pobieraczek.pl ????
|
O pobieraczku to wiele serwisów pisało, afere ludzie kręcili więc chyba nie tutaj żadnych zagorzałych zwolennikow ww serwisu...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
no raczej na pewno. Ale czy ktos by mi powiedział czy takie zawarcie umowy droga elektroniczna jest prawomocne ???
|
Cytat:
podbijam bo strasznie mi zalezy:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
No własnie przerabiałem juz to i nikt im nie płaci , a jak ktoś zapłaci to potem pluje sobie w brode , bo tylko czekaja ponoć na naiwnych i mają z tego interes. Ludzie ogólnie mówia zeby nie płacić bo to tylko naciagacze są . Nawet reportaz o tym był w ekspresie reporterów. Ludzie mówią aby olać to bo to oszuści.Tak pewnie zrobie, chciałem sie własnie jeszcze dowiedzieć co wy o tym sądzicie
|
Cytat:
Masz,ale człowieku przegladaj komentarze pod filmem,w piatym od gory gosc napisal tytul... |
Proszę o kontakt kogoś mieszkającego w Wieliczce/Kłaju albo jakieś okolicznej wiosce:)
|
castorama,obi itd dzis otwarte?
|
powinny być otwarte
|
Kiedy otwierają lodowisko przy błoniach ? a może już otwarte?
|
Po ile linoleum w castoramie?
|
Około 16zł/m2
|
igortsw dzięki ci Panie za pomoc
|
czy mógłby ktoś polecić jakieś noclegi w Muszynie, lub Krynicy, z przystępną ceną, blisko stoku, na 4-5 osób??
|
robię pracę zaliczeniową i przydały by mi się jakieś zdjęcia gdzie widać flagi Skinhead, biała siła, jakieś pieści tak jak Jaga miała flagę taką małą co był dym kiedyś na Legii z ochroną.
Ktoś ma jakieś takie foto ? Drużyna i kraj w sumie nie ważny. Liczy się to, że mają być łysi na sektorze i ich flagi ;-) Z góry dzięki za pomoc ! |
Cytat:
kolego popatrz na forum Legi w tym temacie jest masa zdjęć z różnych stadionów na pewno coś znajdziesz http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=5853&page=72 albo tez na forum http://forum.nacjonalista.pl/viewforum.php?f=16 |
Luu dzięki za pomoc !
ktoś wie który to rok i z kim mecz ? http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs037...._5998677_n.jpg gdyż mnie bardzo zaciekawiła ta flaga :| |
Pamiętam że Legia wywiesiła swastykę w Poznaniu na meczu http://galeria.glos.com/pict/7/808.jpg ,ale to raczej nie ten mecz
|
Mógłby mi ktoś polecić w miarę niedrogiego męskiego fryzjera? Najlepiej w centrum.
|
Cytat:
Powiem tylko że to jest stara fota z czasów gdy takie widoki na polskich stadionach były na porządku dziennym a wtedy na Legii rządzili ludzie z grupy White Legion SS,jest też jeszcze nieco świeższa fotka http://i49.tinypic.com/66cl6d.jpg Z wyjazdu do Poznania,rok 2005 Puchar Polski tylko tym razem długo się ta swasta nienawisiała |
Cytat:
|
podziękował.
=== ktoś kojarzy to ' przysłowie ' czy też ' rymowankę " którą mowili więzniowie w Oświecimiu nt. ARBEIT MACHT FREI ? ARBET MACHT FREI - przez komin numer zwei ? w wiadomościach podawali jak ukradli ten napis. Ktoś mógłby to przytoczyć jak to było po niemiecku ? |
Cytat:
Znalazłem coś takiego "Arbeit macht frei durch Krematorium Nummer zwei" "praca czyni wolnym, przez krematorium numer dwa" |
http://allegro.pl/item862083422_sony...opcja_4gb.html
W Krakowie znajdę gdzieś taniej taki aparacik niż na tej aukcji?? |
trzech kroli wkoncu jest wolnym dniem o pracy czy nie ?
bo google nie jednoznacznie mowi |
Skutki huknięcia komus porzadnie w watrobe ?
|
Przystanek MPK "Dworzec Główny" to ten na ul.Pawiej? Jeśli nie to na jakiej ulicy się znajduje.
|
Dworzec Główny to jest przystanek na Lubicz tramwajowy i autobusowy na przeciwko poczty.
Dworzec Główny Zachód na Pawiej Dworzec Główny Wschód za dworcem PKP na wschod, kolo RDA |
Cytat:
|
Witam mam pytanie jak sie nazywa kawalek ktory leci w tym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=Z9Ek-sl764E |
Szukam programu komputerowego który spełnia funkcję budzika oraz potrafi wybudzić komputer z hibernacji bądź uśpienia. Google skierował mnie do kilku ale nie będę miał włączonego komputera przez całą noc tylko po to by rano mi grał...
Coś takiego potrafi Atomic Alarm Clock ale niezależnie od tego którą opcję zainstaluję to nie działa > google mówi, że może to mieć coś do czynienia z service packiem... |
Potrzebuje pomocy osoby z naprawdę dobrym angielskim. Chodzi o przetłumaczenie 4 zdań.
Jakby ktoś był skłonny to proszę na priv. |
Cytat:
|
jestem noga jeśli chodzi o internet i sprawy komputerowe ale jest taka sprawa:
mam telefon w netii i chce założyć internet też w netii. no to zamawiam w netii usługe internetu i kupuje u nich modem do wpięcia do gniazdka telefonicznego. No i jest pierwszy mini problem, no bo gniazdko telefoniczne mam jedno, więc muszę kupić jakiś rozgałęźnik, złodziejke tak ? I wtedy podepnę i net i telefon do gniazdka i nie będzie problemu tak ? kwestia druga najważniejsza; gniazdko telefoniczne jest na parterze w domku, komputer na piętrze i co teraz ? - nie, nie chce bezprzewodowego internetu. Bo z tego modemu Sagema jeden kabel idzie do gniazdka telefonicznego a drugi do komputera. i ile to może mieć metrów ? na netia.pl nic nie piszą o długości kabla - i w sumie im się nie dziwie, ale ani na mejle nie odpisują, ani w sieci nie mogę znaleźć takich informacji. Jest jakiś może przedłużacz tego typu ? Żeby starczyło mi kabla na 1 piętro do komputera ?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl