![]() |
Heh pisałem wcześniej, że "MAM NADZIEJĘ, ŻE TO PRAWDA" z ta chorą córką (chodziło oczywiście o faktyczny powód odejścia)... Jednak to ściema, wątpię, aby klub brnął w takie coś, sytuacja na tyle bezczelna, że jak Saloniki go chciało to klub mógł go sprzedać nawet za 100k euro ! A tu nie dość, że dogadywał się za plecami klubu to pewnie było tak: "ok, powołam się na chorą córkę i rozwiążę kontrakt, nie będziecie płacić odstępnego, ok Fran to dawaj..."
|
Cytat:
Nie życzę mu źle tym bardziej jego córce ale życie bywa bezczelne i takie sytuacje czasami potrafią się srogo zemścić. |
BTW: Nie wiem czy mam się cieszyć z tego że legła poległa czy nie, bo jak mamymieć jakiś hajs? Taka chora znowu sytuacja... ale piękne jest to, że los odpłaca się carlitosowi za urestwo. Nawet jak tirówka odpadnie, to zaraz się w lidze przebudzą, co gorsza przyjdzie Nawałka... Wejdą najakieś tory i carlitos znowu postrzela i będzie facjata mu się cieszyć ehhhh :/
|
Michał Miśkiewicz na testach w Koronie Kielce
|
Cytat:
:P |
Frankowski jest legendą Wisły. Wbijcie to sobie do główek i nie porównujcie Go z gościem, który "grał" u nas ledwo rok.
|
Totalny niesmak. Brak honoru to delikatnie powiedziane. Człowiek ten wykazał się niebywałym s....*** . Ale to kolejny raz gdy uwidacznia się słabość zarządu. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jak chciał odejść to proszę bardzo, ale nawet za te śmieszne 100 tys. euro. A tak to kolejny grajek wyruchał Wisłę i poszedł w cholerę po kłamliwym i ckliwym spektaklu.
|
Kur***stwo czystej wody, rechotem losu nazwałbym w tym przypadku jakąś ciężką kontuzję (więzadła, złamanie) i rzeczywisty powrót do kraju :]
|
Dukat twierdzi, ze Velez dostawal regularnie przelewy. Tylko nie powiedzial, czy to byla cala pensja czy część:)
|
Ma się wrażenie jakby każda strona mówiła pół-prawdy.
|
Cytat:
|
Kiko na skauta?najpierw trzeba mu aktualny kontrakt placic!
|
Cytat:
|
Czyli nie znasz kulisów, ale wyrok wydajesz. Logiczne.
|
Cytat:
|
A tu na weszlo o velezie z ciekawym zrzutem ekranu z rozmowa z kibicem (powod chorej corki byl podstawiony)
http://weszlo.com/2018/07/25/velez-wisla-saloniki/ |
A tu wywiad z Velezem -> http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...bnie,13366276/
Nie wiem czemu ale bardziej mu wierzę. |
Cytat:
|
Hmm... czytam wypowiedzi ex. viceprezesa na tt, czytam te artykuły nt. Veleza i przyznam szczerze, że ręce mi trochę opadają. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że zmusili go do zasłaniania się rzewną historyjką o chorej córce, przecież to przekracza granice jakiejkolwiek przyzwoitości. Niespecjalnie przepadam za naszym zarządem (obecnym i byłym), ale jakość ciężko mi sobie wyobrazić, że zdobyliby się na coś tak podłego.
Papier przyjmie wszystko, wystarczy pokazać przelewy bankowe na konto Veleza (które wg. słów Dukata były przelewane na czas właśnie ze względu na córkę) i raz na zawsze sprawę wyjaśnić. |
Cytat:
Fran twierdzi ,że filmik powstał na życzenie zarządu aby kibice się nie czepiali, zrzeka się części należnych pieniędzy a na resztę poczeka bo rozumie trudną sytuacje klubu. Dzisiejszy Komunikat Pani rzecznik jak na dłoni widać jest pod publiczkę.....ludzie nie macie za grosz honoru. |
Velez pewnie musi mowic ze klub wiedział inaczej by wyszlo, ze oszukiwał przy rozwiazywaniu kontraktu.
Ale skoro Dukat bral udział w ty duza szansa, ze klamie lub cos spieprzyl |
"Wybierając ofertę Arisu Velez uznał, że nadal będzie daleko od domu, ale za to będzie mógł regularnie wysyłać żonie pieniądze."
"to chociaż przysyłaj regularnie pieniądzeâ ZARAZ ZARAZ ! To co piłkarz na poziomie 2 ligi hiszpanskiem gdzie priorytetem jest zdrowie dziecka i wątpliwe aby wydawł hajs na furty i kasyno zyje od pierwszego do pierwszego??? Nie no bądźmy poważni,,... chłop ma bańke euro na koncie i czeka na 8k euro miesiac w miesiac??? Ktoś wieÂŽzy w te brednie powielane przez Mige?? Zobaczymy jak z Bascha bedzie |
Zarabia 4 razy więcej niż przeciętny Hiszpan i twierdzi że brak mu stabilizacji bo klub mu płaci nie reguralnie, sorry ale to jest bajka bo nawet jak jest poślizg to góra 3 miesiące a koniec końców i tak całość otrzyma
|
Oczywiście, nie wierze w takie bzdury... Zaraz ktoś wyjedzie: że ma swoje wydatki LOL to jak ma wydatki przed leczeneim córki? BZDURY!!! Jakby zarabiał 1k euro to można łykać... sory, brednie, Miga po raz kolejny się kompromituje pisząc takie bujdy...
Zona czeka na pieniadze z pl... Co to k... stan wojenny i Polska gdzie mąż z USA 100 dolców przesyła i paczka z bananami i pomarańczami robi?? |
Cytat:
Ludzie ogarnijcie się. Tyle razy uciekali z Wisły piłkarze. Za TS m.in.: Cierzniak, Mączyński, Carlitos, Llonch - za pół darmo, bo naciskali na transfer; albo za darmo, bo byli nielojalni. A teraz z góry zakładamy, że piłkarze, którzy grają tu góra rok i w niczym nie są z klubem związani są bardziej wiarygodni, niż osoby związane z klubem od lat. Przy czym nie przesądzam, jak było - nie wiem. Być może prawda leży gdzieś po środku. I zgadzam się, Dukat bogiem zarządzania na pewno nie jest. Chodzi mi tylko o to, by krytyka była uzasadniona. |
Generalnie co znaczy, ze zawodnik chce rozwiazac kontrakt? Jak mu klub nie placi to jest to prawnie umotywowane. W innych przypadkach to strzelanie focha czy mam "chorom curke". Filipiak pokazal w ciagu paru dni jak takie rzeczy sie zalatwia. Mam nadzieje, ze juz nikomu nie odpuscimy a slychac ze Basha chce rozwiazac kontrakt. Jak ktos go kupi to moze isc.
|
To inna sprawa. Jednak, kiedy w kasie pustki nie ma za bardzo pozycji wyjściowej do próby sił.
|
Cytat:
Szkoda, że ludzie nie są tak chętni żeby wytykać pensje zarządowi ale do jakiegoś grajka łatwiej się do.......ić. |
Jest umowa, że masz płacić.
Nie płacisz - odchodzę. Proste jak dupcenie i nie doszukujcie się etyki w biznesie bo jej tam nie ma - liczy się pieniądz. |
Cytat:
tylko co z tego wyszło |
Tak tylko z wyłowionych informacji na twitterze - Fran chciał 3 letniego kontraktu, u nas nikt mu nie chciał w obecnej sytuacji tego zagwarantować, wobec czego kontrakt rozwiązano.....
Według mnie nikt tutaj specjalnie nie musi kłamać, jeżeli spojrzymy na to w ten sposób: 1) Fran w związku z chorobą córki potrzebuje pewnej stabilizacji finansowej i pewności zarobkowania na dłużej; 2) Wisła szła mu na rękę, dostawał normalnie przelewy terminowo, ale nie mogła mu dać nowego 3-letniego kontraktu w obecnej sytuacji finansowej; 3) kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron - Fran dostał kontrakt na 2 lata, co pozwala na stabilizację finansową w świetle choroby córki Wg mnie niepotrzebne w takim przypadku oskarżenia i przepychanki, aczkolwiek to tylko informacje szczątkowe pochodzące z prasy i twittera. Aris za żadnego zawodnika nie płaci p oawansie, a Fran w niedługim czasie może się zdziwić jeżeli chodzi o terminowość wypłat w greckich klubach, o czym wspominali nasi piłkarze grający kiedyś w Grecji.... |
Cytat:
Poza tym jakby nie miał wypłąt, to mógłby rozwiązać kontrakt z winy kluby, więc chyba coś dostawał skoro tak nie zrobił... |
Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze nie dostawał kasy na czas tylko z 2 miesięcznym poślizgiem. Co przyznał sam dukat Po drugie Velez nie mówił że potrzebuje stabilizacji, tylko że potrzebuje być w Hiszpani przy córce! Więc jeżeli saloniki są w Hiszpani, to racja nikt tutaj nie kłamał.. |
Sprawa z Velezem jest nie do wygrania, nawet jak zrobił Wisłę w bambuko.
Wystarczy teraz że Velez puści informację że córka została przyjęta w jakiejś klinice w Salonikach, co przecież nie jest trudne do załatwienia, aby miał takie potwierdzenie, i ze względu na najlepszych lekarzy został zmuszony właśnie tam podpisać kontrakt. |
Cytat:
|
@ wiertar
powołujesz się na ten wpis ??? Damian Dukatâ @DamianDukat W odpowiedzi do to @JaarekM @DawidKonopka2 i jeszcze Przecież to oczywiste ze miał -3 wypłaty ale ktoś przyłożył mu kibolska lufę do głowy i wyśpiewał to co mu kazaliśmy. 14:49 - 24 lip 2018 Jeżeli ktoś nie zrozumiał ironii w tym wpisie to mamy do czynienia z osobą w nowomowie nazywaną inteligentną inaczej... pierwszym z brzegu niejaki Szymon Jadczak |
Ale czego nie zrozumiał? Velez dostawał kasę z poślizgiem ale dostawał, więc podstaw do rozwiązania umowy z winy klubu nie miał .
|
Dukat pisał, że dostawał Velez wszystkie wypłaty dostawał w terminie, właśnie dlatego, że miał szczególną sytuację rodzinną. Nie wiem, czy to prawda, ale tak powiedział były członek zarządu. Z wersją wiertara spotykam się pierwszy raz na tym forum.
|
Mam nadzieję, że z tym 1 mln od Kuby to nieprawda bo my mu tej kasy nigdy nie oddamy.
Zawsze będą inni wierzyciele i pilniejsze wydatki. Tak jak za stadion nie płaciliśmy - tylko, że Kuba się nie upomni. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl