Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Proud 28.07.2010 20:49

Może u Wiślaków?

WiślakMyślenice 28.07.2010 20:50

Cytat:

Ważna informacja !

Będzie możliwość złożenia podpisów pod petycją na Reymonta 22 - dla osób, które nie będą na meczu, a chcą wesprzeć akcję.
Jutro między godziną 15 a 19, adres: Reymonta 22. Dokładne miejsce podamy jutro (np. pod stadionem, pod wejściem do klubu lub gdzieś w tych okolicach).
GORĄCO ZACHĘCAM DO PRZYBYCIA I ZŁOŻENIA PODPISU POD PETYCJĄ !!!
Czyli udało się wszystko zorganizować? Dajcie na sektory 2 i 3 petycje :)

krkgiba 28.07.2010 20:51

Szczegółowych informacji oczekujcie jutro. Staramy się, aby udało się wszystko zorganizować.

Adam 28.07.2010 20:54

No i świetnie :) Ja sie napewno podpisze przed meczem :)
Tylko zeby bylo kilka stanowisk bo jak sie wczyscy zaczna tloczyc do jednego to kolejka moze byc bardzo dluga :)

anthony09 28.07.2010 20:56

Co potrzeba żeby móc złożyć podpis pod petycją ? Potrzeba Pesel ? Na Hutniku mnie nie będzie, nie jeżdzę na SS, nie wiem w ogóle gdzie to jest ... a co dopiero żebym tam dotarł. Na R22 oczywiście mogę złożyć podpis jeżeli dałoby się ok.15 :) Tylko trzeba wiedzieć, co i jak :) Najlepiej uruchomić media, Polsat w szczególności aby poświęcił trochę czasu owej sytuacji.

thebo4 28.07.2010 20:59

stanowiska swoją drogą, ale chyba wystarczy mieć taką podkładkę nie wiem jak to inaczej nazwac? pod te kartki i będzie ok.

krkgiba 28.07.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 946234)
Co potrzeba żeby móc złożyć podpis pod petycją ? Potrzeba Pesel ? Na Hutniku mnie nie będzie, nie jeżdzę na SS, nie wiem w ogóle gdzie to jest ... a co dopiero żebym tam dotarł. Na R22 oczywiście mogę złożyć podpis jeżeli dałoby się ok.15 :) Tylko trzeba wiedzieć, co i jak :) Najlepiej uruchomić media, Polsat w szczególności aby poświęcił trochę czasu owej sytuacji.

Złożenie ważnego podpisu wymaga podania tych informacji:

Imię, Nazwisko, Adres, PESEL, no i oczywiscie podpis.


Przyjedź jutro koło 15 na R22, złożysz podpis. Szczegółowe info o miejscu zbiórki podpisów na R22 jutro.

!!IRIVER!! 28.07.2010 21:50

Świetnie, że się zaangażowaliście. Chętnie bym poświęcił tych parę godzin, ale wyjazd urlopowy nagli, a wraz z nim pewne obowiązki.
Postaram się jednak zjawić pod stadionem Hutnika i złożyć podpis, prosiłbym aby te stoliki były ustawione PRZED wejściami na sektory, tak, aby każdy - bez względu czy idzie na mecz, czy nie - miał szansę się podpisać. :-)

Pozdrawiam tych, którzy weszli w tę inicjatywę i oczywiście Radnego Olszówkę :)

DarekW 28.07.2010 22:24

Goraco prosze was kibicow Wisly o wsparcie tej akcij. Pozdrawiam! Darek.

Adam 28.07.2010 22:51

Jak bedzie to dobrze zorganizowane tj wiecej niz 1 punkt/sektor to mysle ze akcja moze okazać sie sukcesem tymbardziej ze podpisy beda tez zbierane pod R22

Spokojnie kilkatysiecy zbierzemy :)

blanco 28.07.2010 22:57

Bardzo dobra inicjatywa,szkoda tylko,że dopiero teraz...no ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale.

wwf 28.07.2010 23:14

Ostatnio jechałem w autobusie i byłem światkiem rozmowy 2 mocherów i szło to jakos tak.

- A wie pani ze wałów nie uszczelniaja i nic się nie dzieje w tej kwesti a nas zaraz znów zaleje woda
- Bo pewnie nie mają pieniędzy
- Nam obiecali ze zabiorą pieniądze ze stadionu co go budują koło AGH i nam wypłacą odszkodowania
- A to ma być stadion na to euro
- Nie
- To bardzo dobrze zrobią, przecież ważniejsze ludzią pomóc niż dla bandytów stadion budować

A wy myslicie że petycja coś pomoże. Majchrowski rzuci hasłem że wypłaci jakieś odszkodowania i nasze lamęty będą nic nie warte.

Grzesiek7 28.07.2010 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 946136)
Hahahahahah......no właśnie :) Ja tutaj oczekiwałbym że zgłoszą się te wszystkie płaczki i histerycy którzy tu napisali tysiące postów na tem złego odcienia krzesełek , brzydkich murków , nieładnych elewacji itp . Przeciez przez tyle stron starali się nam wszystkim udowodnić jak to dobro Wisły i stan tego stadionu leży im na sercu . Tak bardzo, że potrafili sie przyczepić do byle pierdólki i zrobić z tego trzy stronicową dyskusje :) Rozumiem że teraz wszyscy oni będą zbierać te podpisy !!!
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę :)
Smutne to ale już się przyzwyczaiłem :P

Nie miałem zamiaru tego pisać na forum, ale napiszę tylko po to, żeby Cię wk.urwić...
Zgłosiłem się i myślę, że nie będzie problemu ze skompletowaniem paru osób.
Wiedz ponadto, że na tym forum jest mnóstwo płaczków, którzy bardzo rzadko piszą z obawy o laptopa, ja już wielokrotnie byłem bliski rozj****a niewinnej zabawki po kolejnych policzkach od urzędników... wolałem jednak wyjść na papierosa (czyt. pół paczki min.) i nie musiałeś czytać moich lamentów - a wszystko to dla Ciebie... VanBasten (chyba, że się ujawnisz, nie oczekuję nazwisk typu Niedziałkowska, Janik, Bartlewicz, podaj chociaż nazwę instytucji).

7 kotów 29.07.2010 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 946334)
Ostatnio jechałem w autobusie i byłem światkiem rozmowy 2 mocherów i szło to jakos tak.

- A wie pani ze wałów nie uszczelniaja i nic się nie dzieje w tej kwesti a nas zaraz znów zaleje woda
- Bo pewnie nie mają pieniędzy
- Nam obiecali ze zabiorą pieniądze ze stadionu co go budują koło AGH i nam wypłacą odszkodowania
- A to ma być stadion na to euro
- Nie
- To bardzo dobrze zrobią, przecież ważniejsze ludzią pomóc niż dla bandytów stadion budować

A wy myslicie że petycja coś pomoże. Majchrowski rzuci hasłem że wypłaci jakieś odszkodowania i nasze lamęty będą nic nie warte.

Takie rzeczy sie prostuje od razu. Dla bandytow stadion jest budowany kolo hotelu Cracovia. A dla ludzi kulturalnych wlasnie kolo AGH.

VanBasten 29.07.2010 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzesiek7 (Post 946344)
Nie miałem zamiaru tego pisać na forum, ale napiszę tylko po to, żeby Cię wk.urwić...
Zgłosiłem się i myślę, że nie będzie problemu ze skompletowaniem paru osób.
Wiedz ponadto, że na tym forum jest mnóstwo płaczków, którzy bardzo rzadko piszą z obawy o laptopa, ja już wielokrotnie byłem bliski rozj****a niewinnej zabawki po kolejnych policzkach od urzędników... wolałem jednak wyjść na papierosa (czyt. pół paczki min.) i nie musiałeś czytać moich lamentów - a wszystko to dla Ciebie... VanBasten (chyba, że się ujawnisz, nie oczekuję nazwisk typu Niedziałkowska, Janik, Bartlewicz, podaj chociaż nazwę instytucji).


Hahahahahah .....ujawnisz się ? A co to w ogóle za tekst ? Nie mam nic wspólnego z instytucjami o które mnie posądzasz ! Pracuje w banku od 16 lat .
A jeśli się zgłosiłęś to bardzo dobrze o Tobie świadczy . Bo to znaczy że wierzysz w to co piszesz i chcesz działać .Takie psotępowanie mogę zrozumieć .

Czarny 29.07.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 946404)
Hahahahahah .....ujawnisz się ? A co to w ogóle za tekst ? Nie mam nic wspólnego z instytucjami o które mnie posądzasz ! Pracuje w banku od 16 lat .
A jeśli się zgłosiłęś to bardzo dobrze o Tobie świadczy . Bo to znaczy że wierzysz w to co piszesz i chcesz działać .Takie psotępowanie mogę zrozumieć .

Zaraz jeszcze się okaże, że siedzicie biurko w biurko heheheh. :D

Abstrahując od tematu: ptaszki na mieście ćwierkają, że studio Obtułowicza będzie zamknięte.

4fan_player 29.07.2010 10:03

Zamknięty przy okazji powinien zostać również pan O. Szkoda, że dopiero teraz są plany żeby zamknąć to biuro.

iiYama 29.07.2010 10:03

Czy wiadomo coś więcej nt. zbierania podpisów przy R22 pod petycją radnego Olszówki?

vip2008 29.07.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 946454)
Czy wiadomo coś więcej nt. zbierania podpisów przy R22 pod petycją radnego Olszówki?


tak wiadomo..za mało chętnych do zbierania;;/;/;/;/ Mam nadzieje że PAN Darek Olszówka napisze nt. bo ja nie chce wychylać się przed szereg

Pablo84 29.07.2010 11:15

Jak to ****a za malo chętnych?

Arapaho 29.07.2010 11:19

Za mało chętnych, nie udało się też zorganizować 4 stolików i krzesełek.

krkgiba 29.07.2010 11:39

Wstyd kibice, wstyd.

Zgłosiło się za mało chętnych do pomocy i akcja jest odwołana.

wiertar 29.07.2010 11:41

to są dla mnie jaja.....

w internecie tysiące szczekaczy, którzy wynajdują miliony błędów na stadionie i o wszystko mają pretensje..

a przyjdzie co do czego to ****a 10 osób się nie zgłosi i nie poświęci swojego "cennego" czasu żeby zrobić coś dla Wisły... dla Stadionu!!!

wstyd!!! jeszcze większy niż ta całą budowa!!!

nie wierze że 10 osób nie znalazło czasu, wiadomo że praca itp.. ale zamiast siedzieć na necie i się mądrzyć to trzeba było ruszyć dupe wziaść ze sobą kolege i zrobić coś dla ogółu....

nie mowie o tych którzy naprawde nie mogą, są z poza Krakowa/są w pracy/wyjechali na wczasy itp.... ale ci co mogą a nie zgłosili się powinni naprawde uderzyć się w pierś!!!!

Kost 29.07.2010 11:52

dokładnie.szkoda gadac..czekam teraz na to co wszystkie płaczki odpowiedzą na to... pewnie będą płakać, że nawet my jako kibice nie potrafimy się zorganizować..

żal mi się zrobiło jak odebrałem wiadomość od radnego Olszówki, że akcja odwołana.

wstyd.

vip2008 29.07.2010 11:57

mi też radny odpisał że odwołana ...mam do Krk 50 km ale byłem skłonny przyjechać i pomóc...Krakusiki się mądrzą na forum a jak przyjdzie co do czego ,chętnych brak ...oczywiście nie mam na myśli osób pracujących ..

wiertar 29.07.2010 12:00

podejrzewam że jak by t5o była akcja np. zbieranie podpisów pod petycją "jak bardzo jebiesz Lecha" to zgłosiło by się połowa forumowych napinaczy...

leczcie sie ludzie

Pablo84 29.07.2010 12:07

Jest mi trochę niezręcznie o tym pisać, bo aktualnie nie jestem w Krakowie, ale to co dzisiaj od*******ono to po prostu wstyd na całą Polskę.Pokazuje to jakich Wisła ma kibiców na forum.
Ręce opadają i płakac się chcę.
Proponowałbym zamknąć ten temat.Nie ma o czym pisać.

seba 29.07.2010 12:11

zamknijcie ten temat

gdzie jest ten od trawy co mu nie pasowala ze zolta jak bylo 40 stopni ?

stadion bedzie gotowy to otworza nie ma o czym gadac

it 29.07.2010 12:13

I gdzie ci napinacze, którzy zmienią prezydenta i wielu radnych w nadchodzących wyborach? :]
Na wyborach będzie dokładnie tak samo.
Nic nie znaczące głosy garstki ludzi.

pajak 29.07.2010 12:41

No to k...a bravo!!! Brawo dla moderatorow i ludzi zwiazanych z ta strona.Temat petycji i poszukiwania ludzi jest mniej wiecej od wczorajszego poludnia.Mam pytanie ,czy nie dalo sie naglosnic tej sprawy na stronie glownej.Co moglo by spowodowac wiekszy odzew ze strony kibicow.Czy wy jako glowny portal zwiazany z Wisla zrobiliscie naprawde wszystko by wesprzec ta akcje?I nie mowcie ze i tak by to nic nie dalo ,ze dziesiec osob to zglosic sie powinno z posrod tutejszych forumowiczow .Panowie moderatorzy i ludzie zwiazani z ta strona ilu was jest, czyzby mniej niz 10? Czy "dobra prasa" jest wazniejsza niz dobro Wisly,bo temat np. zbiorki pieniedzy dla dzieci to szczytny cel ale czy najwazniejszy?A na to poswieciliscie juz duzo miejsca na stronie glownej.Wiem ja tez moglem sie zglosic zaciagnac zone i chodzic z lista no ale jakos nie mam w tej chwili takiej mozliwosci jak wiekszosc na tym forum.Ale wy nie zrobiliscie absolutnie nic choc macie takie mozliwosci.Brandzlujcie sie dalej przed klawiaturom i pilnujcie zeby ktos nie Off Topowal Bo do tego sie tylko nadajecie!
PS: Do pana Olszowki.Dziekuje panu za ta prace i wklad jaki jest pana udzialem bo mam swiadomosc jak trudne jest to co pan robi dla naszego ukochanego klubu.Zwlaszcza gdy jest sie osamotnionym w tej walce gdzie nie mozna liczyc nawet na pomoc ludzi ktorzy powinni wspierac pana w tej wspolnej sprawie.I mam sugestie czy nie probowal pan sie jakos porozumiec z SKWK bo wynika z tego ze oni nie tyle moga ale chca wiecej zrobic.

rav 29.07.2010 13:02

Co do ilości osób zgłaszających: nie było tak najgorzej, chętnych było sporo, jednak cała akcja byłaby strasznym "łataniem dziur". Niektórzy mogli przyjechać później, inni chcieli zerwać się wcześniej, ktoś miał kłopoty z dotarciem, niektórzy byli niepełnoletni itd... Generalnie zabrakło odrobinę czasu, żeby wszystko dograć.

Gdyby było 10-12 osób, które zadeklarowałyby, że staną od 18 do 19:40, to byśmy ruszyli. Osób było więcej, ale niestety czas wielu był bardziej ograniczony.

Zatem z jednej strony trochę do d..., że nie wypaliło, ale jest też sporo pozytywów związanych z tą akcją. Chociażby są namiary na przyszłość do osób, które chcą coś robić.

Kto się domaga informacji na stronie głównej, to chyba nie wie o czym pisze. To dopiero byłby obciach, gdyby wówczas nie wypaliło. Poza tym informacja była też na naszym profilu na Facebooku - ponad 1200 osób ją otrzymało. Ustaliliśmy, że robimy to w ten sposób i tyle.

I tak już bardziej prywatnie. pajak, puknij się w łeb. Zrobiłem przy tej akcji więcej niż może Ci się wydawać, więc jeśli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz. A jeśli nie byłeś wśród osób, które zgłosiły się do Darka Olszówki, to już w ogóle lepiej zamilcz na kilka tygodni w tym temacie.

Kaan 29.07.2010 13:04

@pajak

Nie trzeba trąbić na głównej zeby znalazło się 10 chetnych osób, 2 razy tyle udzielało sie w międzyczasie w tym temacie a pewnie drugie tyle, jak nie więcej, czytało biernie. To tylko 10 osób.

pcpcpc 29.07.2010 13:20

A nie lepiej zrobic listy wysłać wszystkim na e-maila czysta lste kazdy by zebrał podpisy od znjomych i dostarczył by do punktu zbiurki list lub wysła poczta i załoze sie ze bysmy izbierali bardzo duzo. A takie zbieranie ludzi nie ma sensu bo ludzie pracuja. A niech z 1000 osób przyłaczy sie do akcji i zbierze podpisy znjomych kumpli rodziny i bedzie tego duzo

Królik-10 29.07.2010 13:22

Ja mam taką sugestie do Admina!!
Jeżeli ktoś napiszę pytania typu że ****...a beton na elewacji że trawa żółta że tu jakaś cegła 2 mm wystaje itp te wszystkie *******enia o szopenie ktorych się czytać nie dało to ja bym odrazu bana na rok!!bo rozumiem napisać jakąs sugestie ze tu cos zle a tam dobrze i tyle a nie pierd co chwile to samo i na jeden temat wypisywac tysiąc rozmyslan i odpowiedzi!!jak by tu zrobic jabkby ten był taki to by napewno inaczej było!!!!
Gdzie jestescie teraz Ci co *******iliscie przez 2 lata o tej budowie,co się wam nic nie podobało,co bawiliście się za projektantów i budowniczych!!!zamykać pyski i nie siedziec przed kompami tylko na mecz dzieci neostrady!!sory Admin ale masakrycznie się wkur...

pcpcpc 29.07.2010 13:24

popieram kolege bo co niektorzy juz przesadzaja nawet na zachodzie stadiony maja jakies wady wiec wrzucicie na luz

!!IRIVER!! 29.07.2010 14:00

Ja tylko jednego nie rozumiem - niektórzy mają ogromne pretensje, że nie znalazło się 10 osób do zbierania podpisów, a sami w tym kierunku nic nie zrobili, pewnie nawet nie zapytali Pana Olszówki jak można pomóc. Wieje hipokryzją. I na tym powinna się skończyć ta dyskusja.

Ważne, że Pan Darek ostatecznie kładzie na biurko prezydenta swoją interpelację.

filip74 29.07.2010 14:06

Nie wiem czy w tej chwili można pisać o stadionie , ale jeśli tak to ja się chciałem spytać może ktoś wie , kiedy będą montować piłko chwyty za bramkami ?
Ciekawe jak będą wyglądać tak wolno stojące miedzy bramką a słupkami od kamer.
Kiedyś wbudowane były w płot odgradzający trybunę od stadionu to nie rzucały się tak w oczy.

Królik-10 29.07.2010 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 946678)
Ja tylko jednego nie rozumiem - niektórzy mają ogromne pretensje, że nie znalazło się 10 osób do zbierania podpisów, a sami w tym kierunku nic nie zrobili, pewnie nawet nie zapytali Pana Olszówki jak można pomóc. Wieje hipokryzją. I na tym powinna się skończyć ta dyskusja.

Ważne, że Pan Darek ostatecznie kładzie na biurko prezydenta swoją interpelację.

Wyczułem że to m.in było do mnie skierowane!!(jak nie to sory)

To Ci powiem że ja tu płaczów i żali nie wylewam!

po drugie jak bym był z Krakowa to bym się na pewno zgłosil i jakby to było wczesniej zorganizowane i wiedział bym że braknie osób wczoraj to bym przyjechał pomimo to ze mieszkam 70km od Krakowa!
Nie jeden na Reymonta ma 10min ja żeby zdażyć spokojnie przykładowo na taką 20 musze wyjechać o 17!!
A to co wcześniej napisałem było do tych co tu się wypowiadają jakby conajmniej 20 lat wykładali budowlanke na jakimś uniwersytecie i mieli starz mistrza architektury od ładnych kilku lat!Ci co mieli właśnie najwięcej kontrowersji do tej budowy mogli to zmienic miedzy innymi przez to zbieranie podpisów!!a jak się ruszyć nie chciało to skończyć pierd..
!Pozdro...

wislak906 29.07.2010 14:25

Na kolejnym portalu piszą o naszym stadionie i akcji zbierania podpisów.

http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...ic_na_Reymonta

QBAS 29.07.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak906 (Post 946740)
Na kolejnym portalu piszą o naszym stadionie i akcji zbierania podpisów.

http://http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_2010_2011/artykul/15167_Kibice_Wisly_chca_wrocic_na_Reymonta

popraw link, podwójne "http"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl