![]() |
Ciekawe czy powtórzy wyczyn z tego roku. Jeśli walnie +20 bramek przy założeniu, że L powalczy coś w pucharach to pewnie pokocha inny klub i miasto :D
|
Cytat:
|
Przypadkiem e7ki nie pokazywał też po strzeleniu bramki ?
|
Ivan Gonzalez zawodnikiem Recreativo Huelva. Tak bardzo chcial u nas zostac, ciekawe czy w obecnej sytuacji robilby wszystko zeby sie wyrwac z Wisly
|
Heh przeciez ponoc nie nadawał si do gry to jak badania przeszedł? :/
|
i mamy pierwszy gol Carlitosa dla Legii w el. Ligi Mistrzów
|
Chyba takiego egzotyka to my nie mieili:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ington-phoenix |
|
I pomyśleć że wypromowaliśmy te kanalię..
|
W Warszawie braklo juz wazeliny ;)
|
Legia to jednak stan umysłu :)
|
Tymczasem Maor Melikson dla Hapoelu Beer Sheva też wczoraj strzelił ;) grają dalej z Dinamo Zagrzeb. :) Ciekawe czy będzie cirkus. ;)
|
Cytat:
|
Jebany słodzi.
|
Skonczmy juz z tym pajacem. Wazelina leje mu sie po nogach i rekach.
|
No tak teraz to pajac,ale jak mecze nam wygrywał to wszyscy na rękach go nosili
|
Najlepiej zapomnijmy o Carlitosie, bo takie wywlekanie jego wypowiedzi i pastwienie się nad nimi może świadczyć tylko o kompleksach i próbach zemsty porzuconej panny.
|
temat transferu Carlitosa bedzie i tak wracal jak bumerang pewnie przez kilka miesiecy
Tym niemniej nie ma co tak narzekac, bo jakby nie patrzec: - sprowadzilismy go do Wisly za darmo - mial niewysoki kontrakt - zdobyl 24 gole, dzieki jego grze moglismy sie ekscytowac liga do konca, zamiast paletac sie gdzies w dolnej osemce - sprzedalismy do za pol miliona euro + ew. bonusy + 30% od nastepnego transferu - za pol roku odszedlby za darmo wiadomo, lepiej by bylo nie wzmacniac naszego jakby nie bylo ligowego rywala, ale skoro sie uparl na Legie i odrzucal wszystko inne, to jakie inne wyjscie? klub kokosa i placenie mu za nic? i odejscie za pol roku za darmo... takze cala historia Carlitosa to i tak dla nas BARDZO DUZA korzysc na przetrzeni roku (a jak Legia sprzeda go za dobry pieniadz, to nawet dluzej). |
Cytat:
|
Panowie mam pytanie historyczne. Swego czasu zdobyliśmy MP juniorów starszych. Grali wtedy między innymi bracia Brożek Kuzera Husejko Wróbel Skrzekowski. Może ktoś przypomnieć cały skład i dalsze losy tych zawodników?
|
Do Weszło nie zdarzyło mi się linkować, ale dla Carlitosa tym razem zrobię wyjątek. Pogoda za oknem też nie nastraja optymistycznie, to przynajmniej tym tekstem trochę Wam, Panowie, poprawię humory.
Czytajcie całość: http://weszlo.com/2018/07/18/carlito...l-w-warszawie/ ;) |
Nie byłoby tematu (poza psioczeniem że poszedł za tak małe pieniądze) gdyby tyle nie paplał i to trzy po trzy. Nie przypominam siebie nowego piłkarza Legi który od samego początku pokazywałby tyle razy L. Przypominam sobie za to Mąkę, który też za dużo gadał głupot czym zrobił z siebie pośmiewisko nie tylko tego forum.
|
Cytat:
Wojciech Kaczmarek - parę meczów w ekstraklasie ma, bronił między innymi w Śląsku, Zawiszy czy sąsiadce. Brożkowie - wiadomo. Marcin Zarychta - bramkarz, najwyżej chyba w 1 lidze w Kolejarzu Stróze. Tomasz Wisio - obrońca, kawał kariery w lidze austriackiej. Kopał też w Grecji i chyba nawet w niemieckiej Bundeslidze w barwach Arminii Bielefeld. Strąk - też wiadomo, po Wiśle kilka klubów w Ekstraklasie, skończył karierę w Zawiszy. Dariusz Zawadzki - chyba największy talent w tej drużynie, jeden z najlepszych młodych piłkarzy w Europie w tamtym czasie. Nigdy nie zagrał w Ekstraklasie, ma dobre kilka sezonów w 1 lidze np. w Pogoni, Płocku czy Stróżach. Ostatnio Sparta Kazimierza w okręgówce. Piotr Stawarczyk - Przebił się do Ekstraklasy, był w Widzewie. Najbardziej znany z gry dla Ruchu Chorzów, obecnie chyba Puszcza Niepołomice. Dawid Wisła - nie wiem jakie są jego losy. Mateusz Kaźmierczak - do 25 roku życia był w rezerwach Wisły. Kuzera - wiadomo. Dominik Husejko - najwyżej chyba w 3 lidze grał na Pomorzu. Zmarnowany talent. Hubert Skrzekowski - po wypadku z Kuzerą nie wrócił do piłki. Ponoć pracował jako piekarz. Mariusz Rapacz - zwiedził wiele boisk w Małopolsce w takich klubach jak np. Cedron Brody czy Iskra Krzęcin. Najwyżej Puszcza w 3 lidze. Sebastian Marzec - kluby 3 i 4 ligowe. Najwyżej to chyba awans z Niecieczą do 2 ligi. Łukasz Pytel - nie wiem. Łukasz Dudzik - nie wiem Adrian Mrowiec - parę meczów w Ekstraklasie na koncie, obecnie chyba kopie w rodzinnym Wałbrzychu. Ciekawostką jest to że ma na swoim koncie mecze w ligach litewskiej i szkockiej. Tyle nazwisk mogę wymienić. |
Jendrus NH dziękuję. Wojciech Kaczmarek w zeszłym roku grał w lubuskiej okręgówce w Carinie Gubin
|
Wisła grał lata temu w 2(3)lidze w barwach małopolskich klubów
|
Co do tych chłopaków, którzy zdobyli MP juniorów w 2000, to chyba najwięcej nazwisk można wyłowić tutaj:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._no%C5%BCna%29 A reszta informacji ... 90minut.pl i przycisk "szukaj" chyba nie bolą? :P |
Łobodziński zaliczył asystę przy zwycięskim golu Miedzi - nawet się Łobo trzyma jak na prawie 36 lat.
|
https://twitter.com/ARIS__FC/status/...192222208?s=19
velez w Arisie, razem z Cuesta.. pozostawie to bez komentarza, bo nie chce bluźnić |
Zaraz będzie z Grecji uciekał jak Ofoe
|
Czyli Velez blisko chorej córki. No tak...Ale filmik pożegnalny nagrał profesjonalny!
|
Velez mial jednak "horom corke".
takie prodoly opowiadac o chorobei dziecka? Zenada |
Przeczuwalem, ze z tego odejscia wyjdzie jeszcze cos innego ale zeby na wlasne dziecko tak łgac zeby sie z Wisly wyrwac? najwieksze s....ysynstwo to klamstwo w ktore wciaga sie wlasne dzieci. I jeszcze ten filmik pozegnalny, szmaciarz ciekawe co teraz Imaz wywinie
|
no to jeszcze zostal Arsenic, Imaz i Halilovic , i moze Wojtkowski
|
Cytat:
|
To oczywiste, że nikt nie będzie siedział 2tys czy więcej km od domu patrząc jak mu nie płacą i klub w którym jest się wywala. Pewnie dogadał się z zarządem i nagrali wzruszający filmik. A teraz on jest zły, a Wisła jest znowu "oszukana". Przestańcie wierzyć w te kiepskie manipulacje.
|
Już od czasu Tomasza F. wiemy doskonale że nic tak nie działa na poprawę zdrowia dziecka jak większą wypłata
Swoją drogą 4 Hiszpan ściągnięty za darmo trafia teraz do lepszego klubu Co by nie mówić to Kiko rozeznanie na rynku mial |
Dopiąć Kiko na skauta, 1 dobry Hiszpan do składu raz na rok nam nie zaszkodzi :D
|
Mówiłem tydzień temu, że on zaraz będzie w Salonikach. Po co było nagrywać takie bzdury? Walnąć komunikat, że odchodzi i koniec! Nigdy więcej Hiszpanów w Wiśle! Imaz też może już iść!
|
Cytat:
Teraz wyszło,ze Fran ble (może tak jest),a Wisła oszukana,a bez filmu rodziło by tylko domysły,ze przez to ze inni uciekli,albo Wisła nie płaciła. Może też chciał przez to rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron...Ale posuwać się do czegoś takiego?Przecież Suljic rozwiązał,a nawet nie zaczął trenować.... |
Stawianie w jednym rzędzie tych najemników z Frankiem to jest co najmniej poniżej poziomu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl