![]() |
Cytat:
|
La Furia Dell' Est no ale moze masz jakies nieoficjalne informacje dotyczce budowy, pisz wszystko co wiesz...jestesmy wrecz glodni informacji
|
Cytat:
ps. celowo od początku unikam nazwy firmy, bo to nie miejsce na reklamę, ale znając się na tym właśnie sektorze mogę z czystym sumieniem napisać, że za te pieniądze które płaci Polimex, mamy naprawdę bardzo dobrą jakość:-D |
Cytat:
W postach kolegi La Furia Dell' Est nie było słowa na temat żadnych kontenerów, ani nie ma słowa o tym co mają przywozic we wtorek na stadion. Zapewne jest to jakas izolacja czy cos takiego, takie mają przynajmniej podejrzenia na skyscraper, ale tutaj, w tym temacie, niczego o tym nie było, wiec zanim zaczniesz krytykowac i odsyłac do innych postow to sam je przeczytaj. |
A napisz La furia, czy ten model krzeselek ze stadionu Legii jest o wiele droższy?
|
Są już prowadzone jakieś prace na sektorze D ??
|
za zachodnia rozstawia sie powoli dzwig do przenoszenia miedzy innymi ciezkich elemetow dachu
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._dzwig//37266/
ta dziura to jakaś paranoja. podobnie jak te wszystkie u góry narożników. |
Co w końcu z tym sektorem gości? Jest szansa że go jednak przeniosą tam gdzie był do tej pory? I dlaczego liczba miejsca dla gości jest tak duża 2 tys.? Dojdą do tego sektory buforowe to nasz stadion zmniejszy się o 3 tys.:/ Mam nadzieję że jednak ktoś tam myśli o tym w klubie.
|
Cytat:
32tys.-3tys.=29tys. gdybyśmy tyle miejsc zapełniali chociaż w 4,5 meczach sezonu to będzie dobrze, więc nie narzekaj. pomyśl sobie, gdybyś chciał jechać na wyjazd do Poznania i byłoby tam w sektorze gości 2000 miejsc, a Ty byś się zgłosił jako 2001, to co, też byś mówił po co taki duży sektor gości robią? dzięki temu nas czekają tylko lepsze mecze kibicowsko. |
Wracając do meritum tematu zna ktoś powód dlaczego część dla prasy na tr.zachodniej jest wylewana a nie układana z prefabrykatów (PiotrG może ty?) ,na zdjęciach nie widze jakiś wielkich różnic w układzie stopnic, a trwa to juz 2 tygodnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Inną kwestią są sektory buforowe, które nie wiadomo czy będą a jesli tak to jak będą rozwiązane |
Cytat:
Co do liczby miejsc przeznaczonych dla przyjezdnych to również pytanie, które zadałeś jest co najmniej dziwne... Ma być 5% miejsc według przepisów, więc trudno żeby dać na sektor gości np. 500 miejsc na obiekcie o pojemności blisko 35 tys. |
Lokując gości w dotychczasowym miejscu zajmują oni 1,5 sektora + 0,5 sektora na bufor.
W narożniku beda minimum 2 x 0,5 sektora buforowego.W najgorszym razie 2 x 1 sektor tj.od ok.1 tys do 2 tyś miejsc siedziących Przy meczach ze średniakami polskiej ligi nie ma to znaczenia, ale na derby,Legie czy Puchary - będzie więc od ok.500 do 1,5 miejsc mniej w tym wariancie (w zależności od tego jak zadecyduje policja i klub) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I cieszy że na budowie zapieprzają na 10 zmian.
O 18 zeszli wszyscy :( a jeszcze w marcu przy dolnym narożniku siedzieli do 22-iej |
Cytat:
Plus tego , że przyjezdni będa w narożniku jest też taki że gdyby na stadion miało przyjechać dajmy na to tylko 100 kibiców jakiegos mniejszego kluby ( ala Groclin ) oddało by mu się do dyspozji tylko dolna , bądz górna kondygnacje . Na E , tak czy siak musiałby to byc cały duży sektor . Oczywiście optymalnym rozwiązaniem byłby całkowity brak buforu i pełne wykotrzystanie pojemności stadionu , ale przy 'polskiej kulturze kibicowania ' nie jest to możliwe . |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą, jak się tak pomyśli, że 6 lat temu zaczynali ... niby dużo czasu, ale jakby to było wczoraj :). W perspektywie tych lat, te półtora miesiąca do pierwszego meczu i 5 miesięcy do końca trybun ( bez zaplecza) wydają się tak niewiele. A w rzeczywistości ciągnie się niemiłosiernie. |
Gdy czasem patrzę na tempo obecnych (trwających ostatnie 5,6 lat?) robót to dla poprawy nastroju przypominam sobie jak "stadion" wyglądał choćby 10 lat temu. Jak cieszyliśmy się z jupiterów na meczu z Polonią, jak przyjechała Barcelona i nie mogli powstrzymać śmiechu gdy zobaczyli nasze estadio itd
Tak więc głowa do góry! :) |
Żeby rozbudować stadion, na conajmniej 70% meczów w sezonie musiałby być komplet, a powiedzmy sobie szczerze, poza hitami, meczami przyjaźni i jakimiś meczami decydującymi o miejscu w tabeli ciężko będzie przyciągnąć komplet widzów.
Żeby na każdy mecz chodziło 25.000, to byłoby świetnie |
Cytat:
Jest jeszcze inne rozwiązanie, które wydaje mi się najbardziej prawdopodobne. Tj zburzenie okraglaka i zabudowanie naroznika (ok 2 tys miejsc na plusie) plus wzmocnienie sektora D i przerobienie go na sektora stojacy (przynajmniej na lige jak sie przepisy zmienia). Zmieniłby wtedy pojemnosć do ok 10 tysięcy*. Do tego dobudowanie dodatkowych rzędów na wszystkich sektorach, przy jeszcze większym obniżeniu murawy (max 1-1,5 tys) Zatem nie zmieniając bryły obecnych trybun zyskalibyśmy 2 tys + 5 tys + 1 tys. Co dawałoby 40 tys pojemności na meczach ligowych. Jednak do tego nam jeszcze brakuje. * Opinie tą opieram na korespondencji z jednym z pracowników Borussi. Po przerobieniu jednej z trybun na stojąca pojemność zwiększyła się z 12 tys na 24 tys (za bramką) |
Cytat:
|
sale konferencyjne bedą w trybunach, wiec to akurat najmniejszy problem.
|
Cytat:
Wygląda na to, że barierka będzie mocowana oddzielnie, a nie wychodziła jako poręcz z siedzisk. |
W kwestii tej barierki, to czy ona będzie przed lub za - zależnie od punktu siedzenia - każdym rzędem siedzisk?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl