![]() |
Cytat:
|
Trudno żeby skład CLJ nie był słabszy, gdy ostatnio nawet 7 graczy z roczników do 2002 zasiliło rezerwy.
Hoyo i Buksa wątpię aby jeszcze grali w CLJ. Gra w IV lidze na pewno więcej im da. |
Akurat Hoyo zagrał w ostatnim meczu CLJtki
|
Bo wraca po kontuzji więc chcą go powoli wprowadzać.
|
Byłem dziś na meczu rezerw;
Warunki do gry ciężkie,samo południe w pełnym słońcu.W pierwszej połowie Wisła nie pokazała nic ciekawego,praktycznie nie mieli żadnych klarownych sytuacji na strzelenie gola,mimo prowadzenia gry.Clepardia miała w sumie 2 tzw. "setki" po kontrach.W drugiej połowie wyglądało to już znacznie lepiej,choć ciężko ocenić czy wpływ na to miały zmiany w obydwu ekipach,czy zmęczenie grą w upale. Indywidualnie wyróżniłbym Grabowskiego,pewny w obronie,walecznie i agresywnie przez 90min,dobre wrzutki ze stałych fragmentów i z gry no i asysta przy golu Burligi.W formie z tego meczu śmiało może zastąpić Sadloka w 1 składzie. Burliga i Drzazga słabo w 1 połowie w drugiej znacznie lepiej,Bury gol i asysta ale wygląda,że fizycznie i szybkościowo jeszcze nie jest gotowy na pierwszą 11. Chuca niestety bardzo przeciętnie,dobrze panuje nad piłką ale wyglądał jakby kompletnie nie rozumiał się z kolegami na boisku,to samo mogę powiedzieć o Kumahu(obstawiam,że się z nim pożegnamy w zimie) Pawłowski bardzo dobry i równy występ na def.pomocniku,pokazał,że jak się będzie rozwijał to może powalczyć o szeroki skład a Plewkę to powinien przerosnąć o co najmniej klasę. Morys(ten chłopak w sparingach przedsezonowych pokazał wysoką formę)pokazał kilka dobrych akcji i dużą szybkość,strzelił ładnego gola po akcji zainicjowanej przez siebie samego,moim zdaniem powinien dostawać minuty w ekstraklasie,jesli go bedziemy wypożyczać to tam gdzie będzie miał pewny plac by mógł się rozwijać. Zdybowicz bez wymiernych efektów ale widać,że chłopak ma umiejętności,myśli na boisku i wie co zrobić z piłką,jesli będzie robił postępy to na pewno wyrośnie na ekstraklasowego napastnika. |
czemu Plewka nie grał?
|
Cytat:
Myślę jednak, że do wygryzienia (nie najlepiej grającego) Sadloka jeszcze mu daleko. |
Sprawdzałem terminarz i 14 września gramy małe Derby z rezerwami Cracovii. Ktoś wie gdzie odbędzie się mecz?
Teraz cztery tygodnie bez meczu na Reymonta pierwszej drużyny nas czeka, istnieje możliwość rozegrać go tutaj? |
Klub poszedł na rękę kibicom Wisły, przeniósł Derby z Myślenic do Krakowa, chociaż pierwotnie to tam miały być rozgrywane wszystkie mecze drużyny rezerw, a kibice mają to widocznie w głębokim poważaniu, widząc ile dotychczas sprzedano biletów na ten mecz.
Z 999 biletów sprzedano 150 biletów, czyli klub jest na minusie organizując to spotkanie i wynajmując część stadionu i boisko od miasta... Czy był sens? W Myślenicach przyszłaby pewnie podobna liczba widzów, ale bez takich kosztów... |
Miasto kazało płacić Garbarnii za wynajem stadionu ok 17 tysięcy zlotych (1 liga). Tu mamy do czynienia z 4 ligą więc rozumiem że koszta będą mniejsze.
Liczmy na teraz te 150 biletów x średnio 45 zł za bilet to jest blisko 7 tys zlotych. Do niedzieli jeszcze coś zejdzie. Do tego Królewski z Błaszczykowskim mają wykupić jakieś bilety więc klub mimo wszystko powinna wyjść na + finansowy. Możemy to roznie tłumaczyć ale jednak 50 zlotych za bilet na 4 ligę to jakas abstrakcja Klub jak chce zarobić to niech rusza że sprzedażą gadżetów i ciuchów na Derby. Muszą coś wymyśleć. Bo mecz dopiero 29 września, dziś mamy dopiero 13 września i w zasadzie już nie ma biletow. Ale kibice są mega nakręceni i to jest dobry moment na zaoferowanie im fajnych rzeczy do kupienia |
Cytat:
Coś mi mignęło na tt o szaliku na derby (?), koszule retro (?) - dobry kierunek ale oby było tego więcej. |
I myslicie, ze w 16 dni bedzie wymyslony, zaprojektowany, wyprodukowany i wprowadzony do sprzedazy jakikolwiek nowy asortyment? Gdyby w tym czasie zdolali zrobic âzapalki Wisly Krakowâ to otarloby sie to cud albo wrecz boska interwencje.
|
Małe derby dla nas ;) 3:2 dla Wisełki
|
Kumah ładnie się pokazał. Mam nadzieję, że dostanie szansę w Eklapie niebawem. Może w Płocku?
|
Wygrzebany temat z śmietnika.
W razie remisu w sobotę AP Pogoni z AP Zagłębia Lubin, wygrywając ostatni mecz Escola zostajemy mistrzem Polski CLJ U18. Szansę niby nie są duże, bo nie jest to w naszych rękach, ale z racji że i Pogoń i Zagłębie będą grać o wszystko, to wynik będzie oscylował w granicach remisu. Byłaby to fajna sprawa, głównie przez możliwość gry w młodzieżowej lidze mistrzów U18. |
Szkoda remisu w Gdyni i porażki u siebie ze Śląskiem. Może ktoś bardziej obeznany w temacie CLJ napisz kto z chłopaków jeszcze za rok pogra w CLJ a kto będzie za stary?
|
Rocznik 2002 wylatuje w całości Ćwik, Chmiel, Zima. Watpie że kogoś zostawia, może Chmiela.
Z rocznika 2003 może zostać max 3-4 zawodników, reszta rozstanie się z zespołem lub pójdzie na wypożyczenie. Tu graczy jest zbyt dużo by typować jakie będą ich losy. Taki Żyłka potrzebuje wypożyczenia jak nic, ale Madembo bym zostawił aby się odbudował po kontuzji. W kolejnym sezonie rocznik 2004 będzie dominujący. |
Mamy kogoś mocnego z 2004? Duda Szywacz?
|
Cytat:
Starzyński 2004 Głogowski 2004 Chelmecki 2004 Zszywacz 2002 A z tych którzy nie grali za wiele w CLJ dobre opinie zbiera Kacper Tokarczyk |
Przydałaby się jakaś.dobra strona lub kanał, żeby.śledzić trochę dogłębniej mecze akademików. Ot taki streaming na YT by wszedł jak złoto ;-)
|
Cytat:
|
Cytat:
Na oficjalne nie ma co zaglądać. Czasem może tylko dla kadry, jeśli jest akurat zaktualizowana. |
|
Można oficjalnie reaktywować temat. Rezerwy zaczynają sezon 23/24 od IV ligi
|
:alleluja:
|
Mogą się przydać chociażby żeby utrzymać piłkarzy z drugiego i trzeciego szeregu w rytmie meczowym.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl