![]() |
Cytat:
:lol: |
Dobrze. Panie Smuda wez pan sie za te swiete krowy.
Chcialbym zobaczyc Gargule jak rzyga ze zmeczenia, odniechcialo by mu sie rzuc gumy w trakcie wysilku. |
Na spokojne utrzymanie wystarczy "phesing" i bieganie na więcej w tym sezonie nie liczę:)
Grupa mistrzowska to szczyt marzeń. Co do słów Sobola ręce opadają po całości. |
hehe Widzę że wszystkim Wiślakom poprawiła humor informacja dotycząca rzygających piłkarzy :)
ktoś stwierdził że to dobrze bo my rzygamy od dwóch sezonów patrząc na ich grę |
Cytat:
|
Zobaczymy po wynikach
|
Cytat:
Ja rozumiem, że jak Garguła się raz czy drugi wyrzyga, to nagle nauczy się strzelać i dośrodkowywać? Bo przy takiej konkurencji w składzie jaką ma, to ja nie wierzę że nagle zacznie zostawiać zdrowie na boisku. |
Nie, ale zyganie to znak ze sie nie opierdzielaja a wiemy ze nasi juz w tamtym sezonie po 5 kolejkach nic nie grali.
Bardzo Dobrze. Niech zygaja dzien i noc. + Dla Smudy , DUZY !!!! |
Czyżby od nowego sezonu za rzyganie przyznawali punkty w Ekstraklasie? Jeśli nie, to nie ma się z czego cieszyć...
Ostatnie przygotowania Smudy w Wiśle zakończyły się żałośnie przez przeciążenie piłkarzy tuż przed rozpoczęciem sezonu. |
Cytat:
Nic to nie gwarantuję ale jest to jakieś lekka namiastka zadośćuczynienia za te wszystkie wymioty kiedy się na nich patrzyło :) |
Cytat:
|
Cytat:
Do reszty - jakbyście się wieczorem nawalili, a potem kazali wam biegać, to też zostawilibyście toksyczny ślad na murawie. Czy to optymistyczny prognostyk przed rundą? Nie wydaje mi się... |
Cytat:
|
Cytat:
spoko |
Rozumiem płytką satysfakcję wynikła z zarzygania murawy, jednakże skuteczność przygotowań proponowałbym ocenić nie po ilości pawi na murawie a po tym, jak będą jesienią wytrzymywać trzy mecze w tygodniu.
Co do wklejonego tu wywiadu Sobolewskiego to jak to mówią szacuneczek za to, że nie klepnął standardowej w takich sytuacjach formułki o klubie w którym marzył grać od małego, wspaniałych kibicach dla których chce się grać i takie tam. Bo by trochę śmiesznie było. Został tylko równie popularny wątek profesjonalizmu. |
Nie nasmiewajcie sie tak. Jak widac, Franiu kazal przebiec troszke wiecej wiec zaczeli zygac.
Nie, za to punktow nam nie dadza ale to dobry prognostyk iz nie opierdzielaja sie tam na treningach. Testy.. Bylo minelo. Patrzmy przed siebie bo ciekawy sezon (ogolnie) sie zapowiada |
Cytat:
tzw. trener w wiekszosci tzw. pilkarze do tego tzw. dzialacze..jaki bedzie skutek tego wszystkiego?:) |
Cytat:
|
Oni pewnie dostali normalna treningową dawke,ale ze byli najgorszym zespolem pod wzgledem kondycjii w lidze,no to efekty same ich pogrązają.
|
Jak nie bd prawdziwego napastnika w składzie to nie zapowiada się ciekawie. No chyba, że bd grać tak jak Hiszpania na ostatnim Euro :P
|
Cytat:
|
preciez mamy tzw. napastnika BOGUSIA. :D
|
Cytat:
--- Co z tego, że nasi rzygają po treningach. Nawet świetną kondycją nie wygrywa się meczów bo piłka to nie są biegi lekkoatletyczne czy inne maratony. To jest jakieś minimum, które ma każdy. I nie stanowiło to naszego problemu w zeszłym sezonie. Po prostu bardzo słabo graliśmy w piłkę. Pomijam już fakt, że wątpię w dobre przygotowanie kondycyjne naszej drużyny do sezonu bo Smuda potrafi ten element nieźle s.......ić i pokazał to już nieraz (Wisła, Legia, Reprezentacja). To, że piłkarze rzygają po treningach nie znaczy że później będą biegać jak konie. Kiedy robi się ciężkie treningi na czuja to równie dobrze można niektórych zawodników zajechać i osiągnąć efekt przeciwny od zamierzonego. |
Cytat:
|
Cytat:
;) |
Byle nie na siebie...
Choć Boguski faktycznie napastnikiem nie jest. Rozgrywającym jest, a powinien być bramkostrzelnym rozgrywającym takim jakim był za Skorży. Niestety oldboj zarabia kasę chyba nie tylko dla siebie i musi mieć plac. |
Cytat:
|
No w naszej Wisełce bida z nędzą ale w sumie nie ma się co załamywac bo gorzej już chyba być nie może .A co do zatrudnienia Smudy to powiem tak : ja tam się cieszę . Nie widze w Polsce trenera który dałby jakieś większe gwarancje na dobry wynik niż Smuda . Pamietam tez czasy jego wcześniejszych pobytów w Wiśle i wiem że naszą najlepszą drużynę która z Kasperczakiem robiła furorę zbudował właśnie Smuda . Te wszystki smutne gadki jak to Smuda żle przygotowywuje druzyny to moim zdanie zwykłe prasowe pieprzenie . Widzew za Smudy awansował do LM i gromił w lidze . Wisła tez nei miała konkurencji i miażdżyła rywali .Wynik 3-0 to był najmniejszy wymiar kary . MOim zdaniem Smuda to dobry fachowiec .MOżna dyskutowac czy na podbój europy ale na nasza ligę trudno znaleźć lepszego . W reprezentacji jest inna specyfika pracy ale i tak coś tam graliśmy i nei było tak źle jak nam to potem wmówiła prasa i TV . Teraz mamy nowego selekcjonera i moim zdaniem Smudzie to on może ręcznik nosić . Nie dajmy się zwariowac !! Smuda to dobry trener i co najważniejsze ma zaufanie właściciela co nie jest bez znaczenia . Ma rękę do piłkarzy co w naszej obecnej sytuacji tez jest ważne bo jak widac musimy się oprzeć na młodych .
Zreszta z każdym trenerem jest tak samo .Najpierw wszyscy sie zachwycaja a potem wieszają psy . Teraz wszyscy płacza za Petrescu a pamietam jak wszyscy na niego narzekali :) |
Boguski to powinien byc taki podpięty napastnik albo skrzydłowy, ale na pewno nie napastnik.
I oby Smuda u nas w druzynie jakąś rotację robił bo ostatnio i w Reprezentacji i Lechu to zapominał, że w ogole można zmiany robic;D |
Żeby robić zmiany trzeba najpierw mieć zmienników, a co pokazują ostatnie sparingi mamy przyzwoitą jedynastkę i zmienników na poziomie 2-3 ligi. Ja bym chciał by Smuda zmiany robił jak najrzadziej, choć przy tak długim sezonie i kontuzjogenności niektórych zawodników zmiany będą niestety nieuniknione.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Czy mamy innego napastnika? Nawet jeśli smuda wierzy w Boguskiego (poważnie wierzy ktoś że "Rambo jest w stanie strzelać bramkę co mecz? ....a, ja się boję czy Wisła będzie strzelać gola co kolejkę...), to choćby na ławkę przydał by się zmiennik. Czyli co, będziemy grać z jednym "napastnikiem" cały sezon? Czy parę dni przed ligą rozpoczniemy testy kogoś nowego? Dlaczego rónwnolegle nie sprawdzamy napastników z 2, 3 ligi polskiej? Cytat:
Czyli jeden mecz ma zaważyć o wszystkim? Oglądamy go dwa tygodnie, ale jak jeden mecz mu nie wyjdzie to mu podziękujemy? O co chodzi? |
|
Cytat:
Co do Smudy, to efekt będzie taki sam jak zawsze: na początku będą nawet grać, pressingiem pewnie wygraja parę meczy. A potem zwyczajnie padną. Tym bardziej, że nie ma już zawodników którzy nadrobią braki kondycyjne techniką, czy głową... |
Cytat:
A koledzy nie zapomnieli, w jakich rozgrywkach nam przyjdzie zagrać? To przypominam że w T-mobile Ekstraklasie...a lament i trwoga co najmniej jak by w Bundeslidze o życie przyszło walczyć. Każdy kibic by chciał głośnych nazwisk i transferów...jednak po co? Puchary nam raczej nie grożą, nie ma planu minimum dlatego kupowanie jednego czy dwóch wartościowych grajków mija się po prostu z celem. Drużyny nie odmienią a przy nikłych wpływach i braku kasy z Uefa bybyli by obecnie niepotrzebnym balastem finansowym. To tragiczne jednak obecna kadra w zupełności na ligowe podwórko wystarczy. Pominę fakt, że z naszej ligi nawet mimo zapału i chęci ciężko spaść to w sportowej rywalizacji chętnych na 2 ostatnie miejsca jest co najmierniej 8 kandydatów. W większości klubów jest większa bieda i profanacja profesjonalizmu niz W Wiśle . O nas jest głośno wiadomo, kolekcjoner mistrzowskich tytułów i nie płaci? Uczestnik pucharów ma długi? to zawsze ciekawy niusik który działa jak magnes... na temat problemow reszty klubów się juz nie pisze, na huj kopać zdychającego a zresztą kogo to tak naprawdę interesuje. Ta liga zeszła na psy i profesjonalna jest tylko z definicji. Może i się nie wzmacniamy, testujemy jednak to co sie dzieje z w takim Widzewie, Ruchu, Pogoni itd lepiej przemilczeć. Najgorsze jest jednak to że polskie kluby nieudolność zarabiania na futbolu a co za tym idzie brak kasy na własne funkcjonowanie wyrównują kosztem poziomu sportowego. Będzie tylko gorzej...za kilka lat nastąpi rozkład, bedziemy jedna z najsłabszych lig w europie omijana szerokim łukiem przez kogoś kto umie kopnąć piłkę. ZA dwa, trzy lata piłkarze typu Sorin nie beda szokować, gdyż za kontrakty jakie zosatną oferowane lepszych nie trafisz. W kadrach zespołów beda ogrywać się juz trampkarze... Koniec Ligi nastąpi wraz z wycofaniem się canal+ . Ten towar staje sie coraz mniej atrakcyjny dla widza, kluby niestety same sobie taka postawa zakładają pętle na szyję. Ostatnio ciężko się to ogląda.Zero nazwisk, zero techniki, zero emocji. Tylko WALKA WALKA WALKA....jak na gali UFC w Orange sport. |
Małecki: Trener Smuda "dokucza" mi, by mnie zmotywować
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...owac,id,t.html |
Pamięta ktoś jak wyglądała Wisła w Salonikach dzięki treningom Petrescu?
W 120. minucie dogrywki kopacze Iraklisu leżeli z wycieńczenia a nasi mogliby zagrać pewnie jeszcze jeden mecz. To że zapieprzają mocno przed sezonem to nic nadzwyczajnego, teraz budują bazę na najbliższe miesiące. Grunt, żeby trener spuścił z tonu już w trakcie sezonu, kiedy potrzebna będzie świeżość. |
Ciężkie treningi są niezbędne. Ale powinny być zindywidualizowane i przeprowadzane z głową. Czy tak jest u Smudy? Wątpię. Bardzo obawiam się plagi kontuzji przeciążeniowych w połowie rundy. Co to oznacza przy tak lichej kadrze nie muszę pisać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl