Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

AYALA 13.07.2011 22:15

w lipcu tak mecze wyglądają w wykonaniu Polskich zespołów,tak jest od zawsze jak pamiętam.Wakacyjna forma.Poza Melexem ciężko kogoś wyróżnic, widac że chłopakom brakuje świeżości.

W obecnej dyspozycji to w następnej rundzie może byc bardzo ciężko z kimkolwiek.Najbardziej obawiałbym sie Pilzna,Genku i Malmo.

CH. 13.07.2011 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1125975)


:lol: :lol: :lol:


@

bramka Wisły

http://www.youtube.com/watch?v=BO8iKVXWih4


A z tym Chavezem to z deka ktoś przesadził. Co prawda wybicie piłki ma z deka zjebane ale czyścił aż miło. Wiadomo że nawet najlepszy stoper nie uniknie się błędów. I co do Ilieva, bez jaj. Jak na jego pierwszy mecz to zagrał bardzo poprawnie. I to podanie piętą. Widać że gośc się zna na rzeczy.

W ogóle śmiesznie to wygląda.
Jeden ocenia Lameya na 7, drugi na 1.
Jeszcze inny ocenia Pareiko na 2 , drugi na 8.
Burza mózgów :D

AS82 13.07.2011 22:16

Wisła straciła dużo w grze ofensywnej zamieniając Cikosa,ktory bardzo dobrze właczal sie do ataków,na Lameya ,który wlacza sie do akcji ofensywnych w co 10tej akcji . Co do ogolnej oceny,to gramy niedokladnie,bez pomyslu ,nie ma jakis schematow tak zeby zawiazywac akcje, jedna wielka improwizacja.Kosowski miał racje ,że Wisła to miała druzyne na puchary 10 lat temu

serek.c2 13.07.2011 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1126005)
Jesli trafimy na dużo silniejszego rywala, to on będzie chciał prowadzic grę (czytaj: nie ustawi parkingu dla autobusów w polu karnym) i gra bedzie wyglądała znacznie ciekawiej

Oj będzie wtedy bardzo ciekawie... Z taką grą w obronie jaką prezentujemy szczególnie ciekawy może być wynik.

River 13.07.2011 22:17

Sory, drobna pomylka. Na Maccabi trafic nie mozemy bo sa rozstawieni w III rundzie.

Acapelo 13.07.2011 22:17

A moim zdaniem Lamey lepszy od Cikosa i w obronie i w ataku (lepsze wrzutki i brak glupich strat)

edit- czyli 4 bardzo mocne i 6-7 średniaków raczej z większymi szansami dla nas

Hanys 13.07.2011 22:17

Ja w sumie nie rozumiem tych zachwytów na Genkovem.. nie raz widziałem jak sie przewraca, próbuje coś tam symulować... jest zwykle wolniejszy od obrońców (jak dzisiaj przy dobitce...) Pamiętajmy ze Lech awansował w dużej mierze dzięki temu ze miał rasowego napadziora który caly mecz ostro zapie***alał i jeszcze wbił Juve 3 gole.

Kurz 13.07.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1126008)
w lipcu tak mecze wyglądają w wykonaniu Polskich zespołów,tak jest od zawsze jak pamiętam.Poza Melexem ciężko kogoś wyróżnic, widac że chłopakom brakuje świeżości.

I to właściwie główna przyczyna tego, co dzisiaj widzieliśmy. Na szczęści (mam nadzieję, że awansujemy) następny przeciwnik zmierzy się z nami za 3 tygodnie, a wtedy będziemy już po 2 kolejnych meczach o stawkę i w lepszej dyspozycji motorycznej.

Orson 13.07.2011 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1126015)
Ja w sumie nie rozumiem tych zachwytów na Genkovem.. nie raz widziałem jak sie przewraca, próbuje coś tam symulować... jest zwykle wolniejszy od obrońców (jak dzisiaj przy dobitce...) Pamiętajmy ze Lech awansował w dużej mierze dzięki temu ze miał rasowego napadziora który caly mecz ostro zapie***alał i jeszcze wbił Juve 3 gole.

Bez przesady... na litość boską.
Lech wymęczył awans z Dnipro, nie przypominam sobie jakiegoś zajebistego meczy Rudnievsa wtedy...

Teqcontroller 13.07.2011 22:20

Ja powiem tyle , ten mecz ,a mecz z Szawle rok temu , to to samo dno i beznadzieja co dziś. Z taką grą nie ma nawet co myśleć o LM.

Wilk Sobolewski na dzien dzisiejszy tylko Polska liga.

Chavez - no comment.

Lamey co go najbardziej krytykowałem zagrał dobrze.

Małecki się kiwa sam ze sobą.

Iliev umie grać ino z Meliksonem bo reszta to dno.

Pajlic - no comment.

Jeliens - ja .......e....

Nie chcę mi się reszty wymieniać , Melikson , Iliev , Lamey , Pareiko na plus. W....ia mnie Sobolewski i Wilk , ....a mać , ja tez umiem podac do najblizszego , 15 metrów wolnego pola w środku , a ten ....a gra do Chaveza no sorry ale wtf ?! Sobol z Wilkiem są bezproduktywni , Chavez , Jaliens , Pajlic , z tymi zawodnikami na Europe nie ma się co pchać jak będa tak grać.

II rundę przejdziemy (Chyba) w III jak tak będą grać , będzie hard w....... i kompromitacja.

PhantomRanger 13.07.2011 22:21

Iliev i Lamey na tle Skonto prezentowali się całkiem nieźle. Chavez nie potrafił wyprowadzić piłki. Gra była przaśna co zresztą każdy widział i wypada mieć nadzieje, że będzie zdecydowanie lepiej w następnych.

milosz 13.07.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1125911)
To co dzis wydzialem na boisku w Rydze to byl dramat, tragedia a od kompromitacji dzielila nas cienka granica.

Ten mecz tak naprawde od spotkan z Karabachem czy Leviadia roznil sie tylko wynikiem. Wtedy byl w......., a dzis wygralismy.

Pare rzeczy na szybko:
1. zagralismy dno przeciw cholernie slabemu przeciwnikowi. Skonto to zespol pokroju Szawli a wiemy co bylo po Szawlach.
2. MAASKANT SPI NA LAWCE. To jest moj glowny zarzut. Ja .......e nie potrafie pojac jak grajac z tak slabym przeciwnikiem, ktory ani mysli atakowac gramy na upartego jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami. Normalnie polska szkola. Na upartego z jednym napastikiem, bez wzgledu na rywala, jego poziom i boiskowe wydarzenia. To kiedy my zagramy kiedykolwiek z dwojka w ataku?
3. Malecki dno. To jest zawodnik, ktory mnie u nas najbardziej w....ia (juz nie irytuje tylko w....ia). 3/4 wrzutek ze slalych fragmentow sa s.......one, notoryczne holowanie pilki i przetrzymywanie, wpieprzanie sie z pilka w najwiekszy tlok jaki jest i oczywiscie gwiazdowanie na boisku.
4. Bez Meliksona nie istniejemy.
5. Przy takiej grze w III rundzie (jesli tam dotrzemy a to wciaz nie jest presadzone) bedzie ostry w........
6. Jestesmy nieprzygotowani fizycznie!!!!! Pod koniec bylo czlapanie a przeciez mecz byl toczony w wolnym tempie.
7. Widac, ze tallinskie sparingi i gra w nich nie byla zaslona dymna. Forma do ciasta.
8. Gramy na wynik 1:0 z zespolem, ktory przez 90% czasu siedzi na wlasnej polowce. WTF???
9. Koncowka meczu to juz stare nawyki, mamy wynik, olewka, chuja nam zrobia. I o maly wlos a nie skonczyloby sie remisem.

Jestem po prostu zniesmaczony tym meczem. Tylko wynik jakos sie broni (ale ....a tez po samoboju).

Jestem zadowolony z wyniku i bardzo zmartwiłbym się gdyby Wisła w okresie przygotowawczym grała super piłkę, sezon jest długi i wszystko w swoim czasie.
Parę rzeczy na szybko:
1.Zagraliśmy z drużyną w trakcie sezonu dużo lepszą od Szawli i zwycięstwo cieszy.
2.Maaskant sensownie i spokojnie prowadzi drużynę bo nie jest histeryczną babą jak niektórzy komentujący.
3. Małecki zaczyna z niskiego pułapu, ale "dno" to są ci którzy nie widzą że to dzięki niemu jesteśmy mistrzami Polski
4. Bez Meliksona też grać możemy bo jest nowy fajny dogrywający nazywa się Ivica Iliew.
5.Takiej gry w 3 rundzie nie będzie bo Wisła jest w trakcie okresu przygotowawczego i rozwijać tego nie mam zamiaru bo niektórzy są odporni na merytoryczna dyskusję.
6. Jesteśmy dobrze przygotowani tyle że rywal jest trakcie sezonu, powtarzać tego już nie zamierzam z powodu jak wyżej. Jeśli ktoś po jednym meczu tuż po okresie przygotowawczym ( a być może w jego trakcie bo to może być kwestia sporna) ocenia przygotowanie kondycyjne drużyny na cały sezon to gratuluję poczucia humoru, inaczej musiałbym wspomnieć coś o głupocie.
7. Formę piłkarzy to ocenimy za jakiś czas, zaś do kosza to jest tekst na kanwie którego pozwalam sobie na polemikę.
8. Prowadzimy 1-0 na wyjeździe i wygrywamy w istocie jest powód do narzekania, nie ma co.
9. Końcówka meczu wynik 1-0 czyli okay, ale dla interlokutora za głupotę i brak kultury …czerwona kartka.
No cóż jestem zniesmaczony że gdy Wisła wygrywa na wyjeździe z drużyną w trakcie sezonu (sama będąc w okresie przygotowawczym) pojawiają się tak nędzne analizy meczu jak tekst do którego się odniosłem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ A co do pełniejszej oceny to jest to temat do analizy dla trenera który w kolejnym meczu powinien wyciągnąć wnioski z różnych niedociągnięć.
1) Na plus Iliew, a na minus Małecki.
2) Czyli może Kirm za Małego, a Mały wchodzi z ławki. Ustawienie z Iliewem i z Kirmem optymalne. Mały przydatny ale z ławki wnoszący dużą ambicję i chęć gry, tyle że z ławki rezerwowej
3) Jaljens musi być lepiej skoncentrowany przez cały mecz.
4) Gdy rywal w 3 rundzie zagra bardziej otwartą piłkę i nasza gra będzie wyglądał inaczej czyli z ocenami należy się wstrzymać do ważniejszych spotkań.
5) 1-0 Wisła wygrywa i żaden malkontent nie popsuje mi radości z wygranej. Styl zaś i mankamenty ( liczne , fakt oczywisty !) są do eliminowania w dalszy okresie długiego sezonu który dopiero przed nami.

Tarann 13.07.2011 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1125948)
Ocena Wisły w meczu :

1. Wynik- przypadkowy - 5
2. Przygotowanie fizyczne - 2
3. Gra zespołowa - 1
4. Zaangażowanie - 1

Biorąc pod uwagę szczęśliwe losowanie z rewanżem u siebie oraz półamatorstwo piłkarzy Rygi z zarobkami poniżej średniej krajowej w Polsce, oceniam Maaskanta bardzo negatywnie, zwłaszcza, że zadysponował pilkarzami, jakich chciał i sobie wybrał i choć kompromitacja Skorży jest już legendarna, to różnica między nim a Maaskantem na dziś, jest niewielka, jeśli chodzi o przygotowanie Wisły do pucharów. Zobaczymy co będzie w dalszych rundach i oby rozpacz, brak wiary, zaangażowania oraz nonszalancja i minimalizm, którą dziś widziałem w wykonaniu Wisły, była wyłącznie przeszłością, gdyż bardziej renomowany klub niż półamatorska Ryga, rozniesie w pył obronę Wisły a nasz atak odda zero strzałow na bramkę rywala.

Ocena piłkarzy :
1. Parejko - 3
2. Lamey - 4
3. Jalens - 1
4. Chavez - 0
5. Pailić - 2
6. Sobol - 2
7. Wilk - 3
8. Małecki - 3
9. Iliew - 2
10. Melikson - 8
11. Genkow - 0
-------------------------------------------------
Garguła i Biton bez oceny.
--------------------------------------------------

Trzeba liczyć na każdy dzień treningu tej drużyny oraz na trzymające się Maaskanta szczęście, aby Wisła coś ugrała w pucharach i dała radę w lidze, gdzie główni rywale, bedą skupieni wyłącznie na lidze. Wiem, że z czasem Wisła będzie grała o wiele lepiej, ale przyznam, że liczyłem na więcej różnicy z latami poprzednimi, w przygotowaniach Wisły do pucharów i sezonu. Wyłącznie słabość Rygi powoduje u mnie to lekkie rozczarowanie, bo wiem, że dokonana rewolucja w Wiśle, potrzebuje czasu na dogranie się i lepsze wrażenie.

1. Wynik- przypadkowy - 5 - To jest miś na miarę naszych ( tymczasowych ) możliwości.

2. Przygotowanie fizyczne - 2 - podobno mamy dwie jedenastki jeśli tak piszesz to musisz w to wierzyć. Co było by głupie bo mamy jeden przyzwoity zesół który nie musi się martwic małymi wymuszonymi korektami zapewnianymi solidnymi zmiennikami - ergo nikt nie przygotuje się go jak w lidze angielskiej gdzie kadra ma 30 w gore osob i mozna dzielić i planować szczyty formy tylko szykuje się go pod pewien okres i nie jest to II runda kwalifikacji.

3. Gra zespołowa - 1 - patrz Malecki

4. Zaangażowanie - 1 - wypadkowa: obecnych możliwości x ryzyko kontuzji na tym etapie ( wiem że brzmi nieładnie ale z tego powodu niekoniecznie nieprawdziwie ) x wynik, ktory dla ciebie i dla mnie jest nie ok a dla piłkarzy to mimo wszystko zaliczka przed rewanżem na R22

Co do belkotu o Skorży i Maskancie to chcąc wyłowić coś sensownego to rozumiem, że chodzi Ci o przygotowywanie drużyny na określony moment rywalizacji + kwestie transferowe. W pierwszym wypadku Maskant o tym nie mówił (choć to zrobił, co widać po chłopakach którzy grali w porównaniu z zeszłą rundą. No i wygrał!!! W zasadzie tym, że ma posłuch w drużynie i mobilizacja, której się czepiasz była wysoka ( wysiłek włożony w porównaniu z ciężkimi nogami ) Jeśli chodzi o transfery to tutauj wychodzi charakter roberta nie pragnącego być Bogiem tylko współpracującego z swoim DS.

Co do ocen piłkarzy chociaż z zasady są śmieszne ( nie Twoje ale ogolnie wystawiany po jednym obejrzeniu meczu ) to zera przy Chavezie i Genkowie w porownaniu z 3 Małeckiego to Panie........... jakaś normalnie..... wada wzroku.

sportnh 13.07.2011 22:23

Ja .......e, po prostu sorry ale jak ktos pisze, ze nie znajduje NIKOGO dobrego w dzisiejszym meczu poza Melexem no to sorry, ale jest albo slepy albo glupi. Jak Wam sie mogl NIE PODOBAC Iliev? Jakim cudem? Naprawde nie widzieliscie jego dryblingow, zastawki, BRAKU GLUPICH STRAT (z czym NOTORYCZNIE problemy ma KIRM), tego bakcyla do kombinacyjnej gry i to wlasnie jemu procz Maora chcialo sie grac w dzisiejszym meczu.

Co do Lameya - to nie rozumiem tego hurraoptymizmu, gosc poza udzialem przy PRZYPADKOWEJ bramce co tu duzo mowic, podawal CALY CZAS DO TYLU, a o tym, że nie podlaczal sie do akcji i nie chcialo mu sie po podaniu ruszyc dupy 3m do przodu to nie wspomne.

Vasquez 13.07.2011 22:24

Wspaniały mecz biało - czerwonych...
Widać, że to mecz przyjaźni...Świetna taktyka Maskaanta..Pewnie specjalnie nakazał podawać naszym do przeciwników, bo tylko oni byli w stanie zdobyć dziś gola...Takstyka sprawdziła się w 100%.
DObry pomysł z koszulkami!...Teraz każdy nas kopacz ma zaznaczony rozrzut w metrach na koszulce...Dlatego od razu wiadomo że Małecki z numerem 19, przestrzeli 19 metrów!...Liczyłem na 2ą bramkę czerwonych, tylko do innej bramki - było blisko, ale się nie udało!.
Jakby to powiedzieć...Nic nowego - jak ktoś muruje bramkę (choćby mistrzowie paraolimpiady w chińskim footballu) to nasza wspaniała drużyna nie wie jak go ugryźć.
Powinniśmy ich rozjechać grając na czworakach rezerwowym skłądem..Sorry panowie, nie ma szans na LM....

rafal777 13.07.2011 22:25

I znów płacz na forum. A czy ten mez ....a różni się od ligi? W lidze gramy tak zawsze. Czy z Lechem (gdzie wymęczyliśmy 1:0 i kazdy mówił, że liczy się tylko wynik) czy z Górnikiem gdzie dstajemy 0:2 czy z Polonią gdzie niby była feta. My tak gramy w piłkę, czyli sabo. Jalies, co zawsze potwarzałem i powtarzał będę jest mega cieniasem. Środkowy obrońca który kolejny raz nie umie obliczyć jak piłka pójdzie w kozioł...ratujcie mnie.
Małęcki dziś strasznie słabo, ale to tyczy się wszystkich. W lidze rywale są jeszcze słabsi, więc ja tu nie twierdzę, że zaraz spadniemy, ale wynik 0:1 w rewanżu jest dla mnie jak najbardziej prawdopodobny. Szkoda, że my nie gramy w piłkę tylko kaleczymy ten sport.

Filippo 13.07.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1126016)
I to właściwie główna przyczyna tego, co dzisiaj widzieliśmy. Na szczęści (mam nadzieję, że awansujemy) następny przeciwnik zmierzy się z nami za 3 tygodnie, a wtedy będziemy już po 2 kolejnych meczach o stawkę i w lepszej dyspozycji motorycznej.

Nie za 3 tygodnie tylko za 2...A w 2 tygodnie za duzo w grze sie nie poprawi. Tak jak pisza co niektorzy, nie zagralismy nic lepiej niz rok temu czy dwa lata temu..Gdyby dzisiaj rywalem byl Karabach pewnie skonczylo by sie na 3:0 w plecy. Skonto nie chcialo atakowac, a gdy tylko probowalo gubilismy sie jak przedszkolaki. Poza Maorem i Iliewem cala druzyna zagrala na miernym poziomie, nawet Pareiko pewny punkt druzyny zaczal grac jak jak Pawelek za najlepszych lat szmacianki.

Na dzisiaj dramat. Co bedzie za 2 tygodnie z kolejnym rywalem czas pokaze...oby szczescie nas nie opuszczalo..

flamengista 13.07.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1125997)
Flamengista - nie pij tyle, bo niektóre Twoje oceny wypadałoby podzielić przez 3 i wtedy może byłyby to oceny obiektywne.

Oceny dla Paljica, Małeckiego czy Wilka to chyba z Twojej strony ironia...

Obawiam się, że wypiłem za mało. Naszej gry nie da się oglądać na trzeźwo, nie da się nawet oglądać po 3 piwach. Bez pół litra przed meczem ani rusz.

Nie chciałem wyjść na mega-pesymistę. Pajlić był jednak lepszy od diabelskiego duetu Chavez-Jaliens, Mały w drugiej połowie jednak miał klika lepszych zagrań i ewidentnie mu zależało, zaś Wilk w 1 połowie grał nieźle. Co nie zmienia faktu, że wszyscy w. wymienieni też zagrali słabe zawody. W odróżnieniu od tych, którzy zagrali tragicznie.

Po dzisiejszym meczu nie wiem, czy nie lepiej wylosować silnego rywala w kolejnej fazie i odpaść "z honorem". Jeśli nie będzie wyraźnego progresu w rewanżu, szykuje się kolejna kompromitacja. Podobnie graliśmy z Szawlami, a wiadomo jak się to skończyło.

matkur 13.07.2011 22:26

Nasi piłkarze chyba w tym meczu nie mieli tzw ciężkich nóg, jedynie Małecki może.
Martwi mnie to że nie umieliśmy stworzyć szybkich akcji, Sobol, Wilk, krótkie podania do tyłu, Jaliens z Lameyem i Chavezem bez sensu klepanie z tyłu, zero zaskoczenia, przyśpieszenia akcji. Mam nadzieje że popracują nad tym i w kolejnym meczu będzie efekt.

qbx126 13.07.2011 22:27

Jak myślałem, że ten Lamey to będzie nasz drugi "ulubieniec" Branco, tak po tym meczu (tylko po tym!) wnioskuję, iż się pomyliłem. Pokazał, że umie pograć piłką. Szkoda tylko, że nie ma takiego "motorka w du*ie" jak Cikos. ;)

Miguelito 13.07.2011 22:27

No to zrobiliśmy pierwszy, mały kroczek do upragnionej Ligi Mistrzów.
Po dzisiejszym meczu budująca okazała się postawa duetu Maor - Ivica, kiedy grali blisko siebie.
Rozczarowala mnie natomiast zupełnie gra Czarka.
Więcej będzie można powiedziec po rewanżu na R22.

Lukasz 13.07.2011 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1125988)
......

Rywal dramatycznie słaby, a mimo to miał szansę na remis. Wynik cieszy, gra zajebiście martwi. Jesteśmy całkowicie bez formy. Jeśli trafimy na solidnego średniaka w kolejnej rundzie a forma nie wzrośnie - jesteśmy zgubieni.

Jeszcze nie jesteśmy w 3-ciej rundzie, pewnie nie będziemy mogli skorzystać w rewanżu z Maora. O czym my mówimy? Tutaj zapowiada się ciężka walka z meczu na mecz o awans do kolejnej rundy kwalifikacji i to od już a nie od następnej rundy.

Wzrost formy nie 'zrobi nam różnicy' nawet na tyle by za tydzień 'pojechać' luzem Skonto. IMHO.

AYALA 13.07.2011 22:28

rok temu w lipcu Lech dopiero po rzutach karnych wyeliminował Inter Baku,przegrał ze Spartą a potem wygrywał z Juventusem,Manchesterem City i Salzburgiem.Wierze że jak My odzyskamy świeżośc,szybkośc to też osiągniemy wspaniałe wyniki

Bronex 13.07.2011 22:29

Mnie najbardziej rozczarował Małecki. Do skrajnego egocentryzmu karmionego patologicznym narcyzmem dorzucił otyłość. Już Krzoska jest szczuplejszy. W ogóle ruszał się jak mucha w smole. O tragizmie sytuacji może świadczyć fakt ,że nawet nie miał siły machać zwyczajowo "łapami". Szczypta nadziei jaka pozostaje w sercach kibiców jest chyba motywowana tylko i wyłącznie epizodycznie występującymi w tym spotkaniu indywidualnymi popisami takich zawodników jak Iliev czy Melikson. Obrona jako formacja ma długą drogę przed sobą ,którą musi przebyć szybko. Biton/Genkov - zero, przeszli obok meczu. Irytująco Wilk i Sobolewski. Lamey może i mało dynamiczny w ofensywie ale pewny/dokładny w tyłach. Tęczowy Dragan dzisiaj zbyt wiele głupich strat. Ogólnie amatorów ze Skonto powinniśmy przewieź tak 0-4 i się tylko ciut spocić. A mieliśmy męczarnie i degrengoladę. Wielu z nas oglądało mecz z Rapidem Bukareszt. Oczywiście to tylko i aż sparing ale on również nam coś powiedział. A takie drużyny jak rumuńska czekają w III rundzie. Wyobraźcie sobie teraz taki meczyk z Belgradem/Pilznem/Salzburgiem/Kijowem/Hajfą. Rzeź masakra.

dynek.pl 13.07.2011 22:29

Cytat:

Graliśmy dużo piłką, Skonto mogło stracić więcej goli - uważa Robert Maaskant po wygranym 1:0 meczu w Rydze.
Cytat:

- To był interesujący, mogący się podobać mecz - uważa trener Skonto, Marians Pahars.
Jak na Lotwie wyglada kwestia legalnosci marihuany ?
Czy Maaskant przywiozl ze soba jakis stuff z Holandii, ktory sobie spalili z Paharsem przed meczem ? :D

Filippo 13.07.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1126037)
rok temu w lipcu Lech dopiero po rzutach karnych wyeliminował Inter Baku,przegrał ze Spartą a potem wygrywał z Juve,Manchesterem City i Salzburgiem.Wierze że jak My odzyskamy świeżośc,szybkośc to też osiągniemy wspaniałe wyniki

W lidze i PP, bo nim to nastąpi z pucharów zdążymy odpaść..

InQ 13.07.2011 22:34

Dla kolegi, który wieścił że Melikson połamał nogi...
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25440

Orson 13.07.2011 22:36

Tak się zastanawiam... czy jeżeli powtórzy się sytuacja z Beitarem (1-2, 5-1) to czy przynajmniej kilku malkontentów i płaczków zamilknie? Bez kitu nie da się tego forum czytać... wygraliśmy? wygraliśmy, mecz meczowi nierówny, forma będzie rosnąć, Maaskant wyciągnie wnioski (Małecki...) i może coś ugramy

1q2 13.07.2011 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1126039)
Jak na Lotwie wyglada kwestia legalnosci marihuany ?
Czy Maaskant przywiozl ze soba jakis stuff z Holandii, ktory sobie spalili z Paharsem przed meczem ? :D

Bardziej przed konferencją bo po meczu Roberto nie wyglądał na zadowolonego;)
Ktoś przed meczem napisał ze nawet jak wygramy to będzie żałoba - trafił w 100%, gdzie to niestety nie jest tylko inwazja pokemonów
Problem jest ale 'odniese' się do niego za czas jakiś, przynajmniej za godzinę czy dwie, jak wrzawa opadnie;)
Ale w 3 rundzie jesteśmy - to bezapelacyjnie dobra wiadomość;)

masada 13.07.2011 22:37

Cytat:

To był interesujący, mogący się podobać mecz - uważa trener Skonto, Marians Pahars.
Dynek, a widziałeś ostatnio jakiś mecz Skonto w lidze łotewskiej?
Ja niestety miałem tą wątpliwa przyjemność, więc doskonale rozumiem, co Pahars miał na myśli. Dzisiejszy mecz w porównaniu do tego naprawdę był wspaniały ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1126046)
Tak się zastanawiam... czy jeżeli powtórzy się sytuacja z Beitarem (1-2, 5-1)

w rewanżu było 5-0 ;p

Blacha92 13.07.2011 22:38

Kiedy jest losowanie kolejnej rundy?

sportnh 13.07.2011 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1126052)
Kiedy jest losowanie kolejnej rundy?

za 36.5 h.

prezes85 13.07.2011 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1126054)
za 36.5 h.


jak nie wylosujemy Genku to powinno być dobrze

dulli78 13.07.2011 22:45

Ten mecz to była katorga. Skład i taktyka ustawiona pod wynik czyli jakiekolwiek zwycięstwo - cel minimum osiągnięty, styl koszmarny. Po drużynie widać też było brak "czucia" piłki, szczególnie u Małego. Największy minus dla drużyny za stałe fragmenty gry - w defensywie i ofensywie.

Karherop 13.07.2011 22:48

Ciężko miec jakiekolwiek sytuacje gdy stałe fragmenty gry wykonuje Małecki . Chcialbym usłyszeć od niego po tym meczu jak ocenia swoją grę która dzisiaj była... poniżej krytyki .

Hanys 13.07.2011 22:49

Moim zdaniem Melikson powineien wykonywac stałe fragmenty.

tofik 13.07.2011 22:50

Iliev wykonywał dla Partizana rożne i wolne. Jeśli w dobrej technicznie drużynie mógł to robić to tym bardziej u nas powinien być pierwszym do stałych fragmentów. A nie Małecki, który już nie raz udowodnił, że nie powinien do nich podcodzic. Co gorsze on też jest pierwszy do karnych. Szanuję jego charakter i zaangażowanie oczywiście :)

jova 13.07.2011 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1126005)
Dla mnie przygotowanie fizyczne było bardzo dobre.
Zaangażowanie również.Wystarczające. Brakowało mi tylko zawodnika środka pola grającego jak Siwakow - wychodzacego do pilke rozgrwanych przez defensorów i stanowiącego łącznik między nimi a atakiem. Kilka razy tak pokazał się Melikson, ale to powinien robić jeden ze srodkowych pomocników, którzy (niestety, Polacy) nie okazali sie w najmniejszym stopniu kreatywni.
Dlatego nie widze powodów do płaczu. No chyba, ze chcemy byc tacy polscy i płakac po wygranym meczu na boisku rywala, kiedy praktycznie przez 90% czasu prowadzilismy grę a przeciwnik mógł jedynie ograniczać się do ustawienia potrójnego autobusu przed swoim polem karnym, a w ofensywie wrzucic kilka chaotycznych piłek.
Oczywiście, miło byłoby wygrac trzema czy czterema bramkami. Miło byłoby zagrac tiki-taka jak Barcelona w szczycie sezonu.
Zagraliśmy spokojnie, nie dalismy pograć przeciwnikowi, wygraliśmy.
Jesli trafimy na dużo silniejszego rywala, to on będzie chciał prowadzic grę (czytaj: nie ustawi parkingu dla autobusów w polu karnym) i gra bedzie wyglądała znacznie ciekawiej

Bardzo dobre przygotowanie fizyczne i zaangażowanie? Ależ oczywiście. Właśnie dlatego nie potrafiliśmy w końcówce kontrolować spotkania, choć graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Wcale nie odpuszczaliśmy i nie zadowoliliśmy się jednobramkowym prowadzeniem. Na pewno nie przestaliśmy biegać około 70tej minuty. Nie i już.
Brakowało środka pola? A nie brakowało czasem jeszcze obrony, która potrafiłaby bronić i napastników, którzy potrafiliby przyjąć piłkę, celnie podać, a może nawet oddać strzał na bramkę?
Czy my na pewno piszemy o tym samym meczu? O tym spotkaniu, w którym nie potrafiliśmy stworzyć ani jednej (ani, k***a, jednej) stuprocentowej sytuacji grając przeciwko drużynie, w skład której wchodzą zawodnicy z amatorskimi kontraktami?
Ataki Skonto rzeczywiście były chaotyczne, ale wystarczyły by Łotysze mieli jedyną czystą sytuację meczu (po asyście Jaliensa).
"Zagraliśmy spokojnie, nie dalismy pograć przeciwnikowi, wygraliśmy"? Chyba raczej: zagraliśmy piach, przeciwnik nie potrafił zagrać lepiej i sam się pokonał.
Jeśli trafimy na wyraźnie silniejszego rywala, to przy grze na dzisiejszym poziomie na pewno będzie ciekawiej. Patrząc na postawę naszej obrony trudno wątpić, że padłoby znacznie więcej goli.

milosz 13.07.2011 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1126037)
rok temu w lipcu Lech dopiero po rzutach karnych wyeliminował Inter Baku,przegrał ze Spartą a potem wygrywał z Juventusem,Manchesterem City i Salzburgiem.Wierze że jak My odzyskamy świeżośc,szybkośc to też osiągniemy wspaniałe wyniki

Wreszcie jakaś trzeźwa ocena.

lorddavy 13.07.2011 22:54

Wynik znakomity, gra bardzo słaba - gramy praktycznie bez środka pola. Wilk i Sobolewski nie potrafią konstruować akcji nie rozumiem pomysłu wystawiania ich obu w takim meczu. Pareiko skutecznie, Chavez w odbiorze grał świetnie ale jego wyprowadzanie piłki pod pressingiem pozostawię bez komentarza. Palijić słabo jak zwykle, czekam na Juniora. Jaliens kilka fatalnych pomyłek - brak koncentracji? Lamey w obronie całkiem pozytywnie w ofensywie kiepsko (brak szybkości) i lepiej już nie będzie. Melikson klasa. Małecki stracił szybkość i to martwi, Iliev dobry transfer. Genkov po tym meczu musi być ławka.

Zobaczymy kogo wylosujemy w 3 rundzie, wtedy się będzie można wypowiedzieć na temat dalszych szans. Najważniejsze jest zwycięstwo i punkty do rankingu. Zgranie mam nadzieję przyjdzie, oby w porę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl