![]() |
Cytat:
|
Skończmy może wkońcu te rozkminy który stadion lepszy...bo wszystkie mają zarówno wady i zalety. Przede wszystkim należy się cieszyć że nowe obiekty są wreszcie na europejskim poziomie. Oby piłkarzyki dorównały do tego poziomu.
Mi stadion Legii się bardzo podoba. Dach jest tego typu, aby pasował do "lekkości" całej konstrukcji. Dlatego trzeba pogratulować Warszawiakom, że jako pierwsi otwierają (część, bo część, ale jest) stadion w najwyższych standardach. Korona i Zagłębie mają jednak stadiony troszkę prostsze, choć jak na miasta Kielce i Lubin na pewno wystarczające, a o to przecież chodzi. Oby nasz był równie efektowny, choć zachowany w innym stylu architektonicznym. Korona - 15 tys Zagłębie - 15 tys Legia - 31 tys Amica - 46 tys Wisła - 33 tys Cracovia - 15 tys Arka - 15 tys Lechia - 44 tys Śląsk - 42 tys Jagiellonia - 22 tys Dodatkowo : Gliwice - plany na 10 tys Górnik i Widzew planują stadiony na ok. 30 tys Jest jeszcze Bełchatów z całkiem przyzwoitym stadionem. Oj, niedługo może na frekwencja skoczyć na nowych, pięknych stadionach. Oby bazy treningowe przez co i poziom gry poszły za infrastrukturą stadionową. edit: dzięki emj10, zapomniałem o Amice. |
Jeszcze dodaj:
Amica - 46 tys. Ruch - 55 tys. (jeśli będą mogli grać na Narodowym) |
Ruch na 100% nie będzie chciał grać na Śląskim
|
Pytanie tylko o ile skoczy ta frekwencja ? Wielu może się zdziwić, że po pierwszych wizytach oglądaczy stadionu, wróci ona do dawnego poziomu. Trzeba pamiętać, że mieszkamy w kraju niskich zarobków, a niebawem będzie jeszcze gorzej gdy wejdą nowe pomysły podwyżki podatków rządzącej bandy.
|
Cytat:
To jaka w końcu ma być pojemność tego stadionu w POZnaniu ? Była mowa o szerokich krzesełkach, które miały zmniejszyć znacznie pojemność. |
Rzeczywiście z tą pojemnością w Poznaniu wciąż coś kombinują.
Na chwilę obecną twierdzą, że 44 tys. http://stadiony.net/aktualnosci/2010...eksze_telebimy |
A tu taka ciekawostka:
Cytat:
|
|
http://www.lazienkowska3.com/index.php/menu
Zwróćcie uwagę na ceny. Mam nadzieję, ze u nas takich nie zrobią :shock: |
Tam kibic to będzie teraz tzw. elementem dojnym. Niektórzy strasznie zachwycali się legijnym menu. Ciekawe jak często przy tych cenach leczyliby głód ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co. P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi :) |
Ja nie w ten sposób.Po prostu jestem zszokowany Waszymi cenami.Z czystej ciekawości zapytam, piwo tam chociaż macie ;-).
Jeśli chodzi o wnętrze, to bardzo zazdroszczę.Mam nadziję, że nam też coś takiego zrobią, byle by bez takich cen hehe |
Cytat:
Lech: 46 500 – >5% 2325 miejsc Legia: 31 000 – >5% 1550 miejsc Wisła: 33 594 – >5% 1680 miejsc Cracovia: 15 500 – >5% 775 miejsc Korona: 15 500 - > 5% 775 miejsc Jeśli my faktycznie udostępnimy 2000 miejsc to będziemy frajerami |
Cytat:
|
Ale Tobie ocb? To była moja aluzja do użytkownika Gwaździsty na temat jego wpisów w temacie 'kibicowanie na polskich stadionach'. Nie ma nic wspólnego z ITI, które oczywiscie spierdalaj. Ale jestem na tyle powaznym czlowiekiem, ze nie bede sie zapluwał wbrew zdrowemu rozsadkowi, ze wszystko co oni to gówno, gówno, gowno !111111111!11111111!!!. Catering im wyszedl i tyla.
A stadion jest MIEJSKI. |
Cytat:
Niech przyjezzda jak najwiecej przynajmniej bedzie sie cos dzialo... |
Cytat:
|
W ogole sie tym nie interesowalem, teraz zerknalem w koncu bo ktos w innym temacie dal linka do malopolska.tv i powiem krotko:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...powoli-koncza/ Slabiutenki ten stadion dla czosnkojadow. |
Cytat:
A tak wracając to faktycznie słabiutko. |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie każdy klub daje tylko 5 % dla gości ... akurat Cracovia ma dawać coś koło 1000 ...
|
Na KSC akurat projektanci znają możliwości kibiców w paski i zrobili im sektor gości na 1100 miejsc. Przynajmniej im ktoś frekwencje podniesie ;) Oczywiście narod wybrany mocno niezadowolony, a już pewnie w okolicach derbów będą się domagali obcięcia wejściówek do minimalnego poziomu najlepiej - szlaban. Poza tym te ich 15 tysięcy to mocno dyskusyjne. Projekt wstępny zakładał 15tys. miejsc wszystkich - łącznie z VIPami, skyboxami, dziennikarzami itp. Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso :P) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców. I dogęścili ich jak w baraku ;>
|
Cytat:
|
Kluby mają obowiązek dania biletów przyjezdnym w ilości nie mnieszejj niż 5% pojemności stadionu, a jak dadzą więcej to ich sprawa.
Cytat:
|
Wymyslą zakaz handlu w niedzielę i tyle parchy pograją w niedzielę w swoim supermarkecie. Kurnik moze wizualnie niebrzydki, ale postawiony na trawie, malutki i generalnie jakby tymczasowy. Krzesełka lepsze sa w tramwajach, ale podobno maja wzmacniane sciany, bo jak powszechnie wiadomo żyd lubi dynią walić o scianę (płaczu) i sporo stolików do pisania donosów, a w tym ci z Kałuży sa najlepsi w Polsce, jesli nie na świecie.
|
Cytat:
http://www.wikipasy.pl/Stadion_Cracovii_a_wymogi_UEFA Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf |
http://legionisci.com/photos11j/11cracovia1H_f1.jpg
stadion Legii to taka większa Dialog Arena? W sensie, nie ma zaplecza? |
Przestrzeń pod górnym poziomem trybun jest niewykorzystana, poniżej tej promendy gdzie stoją kibice, są pomieszczenia klubowe, restauracja, sklep, parkingi
Wygląda to samo miejsce z poziomu ulicy mniej więcej tak: http://www.legionisci.com/zdjecia/10..._stadion_d.jpg Budowana trybuna według tego przekroju będzie w całości wykorzystana (to ta na pierwszym planie). http://bi.gazeta.pl/im/6/5875/m5875176.jpg |
Stadion Pasów wewnątrz faktycznie nie powala. Kolor krzesełek i ich ciasne mocowanie jakoś mnie przygnębiają.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...5_sierpien.jpg Gdańsk 5-08-2010 z lotu ptaka
|
i jeszcze coś od nas:
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...c65337e7_o.jpg hala Gdańsk/Sopot http://a.imageshack.us/img408/5203/c...1008181747.jpg i to samo podczas meczu Polska-Brazylia |
Piękny stadion powstaje w Gdańsku. Wysokie, strome trybuny, kapitalna widoczność będzie z nich. To chyba będzie najlepszy stadion w lidze (jeśli zaplecze trybun będzie takie jak wnętrze).
|
Porównując dzisiejszy stan budowy stadionów w Gdańsku i Wrocławiu, wydaje mi sie że cieżko bedzie ukonczyc wrocławianom stadion, tak aby na rok przed euro rozegrac oficjalny mecz..Wystarczy porownac zdjecie z Gdańska wyzej wklejone, z tym ponizej:
http://www.e2012.eu/_img/800/3042.JPG Został im niecaly rok( w tym byc może cięzka zima) a tam stadion ledwo wykiełkował z ziemi.. |
Obejrzałem sobie stadion koszernych i jestem w szoku, jakie to jest szkaradne w środku! Dramat goni dramat.
Kolor czerwony to to jest w przybliżeniu takim dość sporym, no chyba że barwy to buraczkowo białe? Że drużyna buraczkowa to i kolor taki? http://www.wikipasy.pl/images/f/f9/2...ebudowa_39.jpg No i jeżeli ktoś narzeka na pleksi u nas to co można powiedzieć o czymś takim http://www.wikipasy.pl/images/d/d7/2...ebudowa_33.jpg Środek sektora, jedne z droższych biletów, u niech pewnie z 19,99 zł ale zawsze to miejsca premium. To kto chce siedzieć na środku? http://www.wikipasy.pl/images/c/c9/2...ebudowa_40.jpg A może na piętrze i na środku? Miejsca najwyżej, najbardziej na środku tanoi sprzedam!!! http://www.wikipasy.pl/images/4/4b/2...ebudowa_66.jpg No i na koniec ukryli wentylacje :D http://www.wikipasy.pl/images/8/8d/2...ebudowa_54.jpg Z zewnątrz jeszcze spoko, materiały, wykonanie. Wewnątrz jakiś dramat, małe to to, niezgrabne, po łebkach. A kto tą siatkę ogrodzeniową na środek sektora wpakował? Oddzielają swoich kibiców od siebie żeby się nie pobili :P Hahaha :) U nas w środku jest ok. Przynajmniej w miarę, a tam po tych dwóch latach propagandy że to turbo hiper super el stadio, jestem mocccno zdziwiony. |
Bo większość kibiców nie wiadomo czemu ekscytuje się wygladem elewacji zapominając, że tak naprawdę najważniejsze dla kibiców jest to co wewnątrz stadionu, a więc widoczność z trybun i ich wyglad, wyposażenie wewnętrzne, wygoda, czyli to z czego tak naprawdę korzystają a nie zewnętrzna powłoka czyli opakowanie. To też ważne ale na szarym końcu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl