![]() |
Tzn, że co? Tak Was to boli, że grał w Legii, czy jest wg Was słabym piłkarzem? Bo nie nadążam za Wami.
|
Cytat:
Prawie 30-letni zawodnik, ktory nie miesci sie w jedenastce Legii. Taka jest Twoja ambicja? Zeby brac zawodnikow, ktorzy nie sa zbyt dobrzy do klubow, ktore (w opini wiekszosci) sa slabsze od Wisly? Z calym szacunkiem, ale jesli mamy brac takich zawodnikow, ktorzy nie potraia poradzic sobie z graniem przeciwko miernotom z Białorusi, to moze przestanm,y wymagac cudow od zespolu! |
Brawo ten Pan! Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po "słynnych" wtopach z Valerengą czy Tibilisi powinniśmy wydupcyć całą drużynę, tak? Poza tym- przecież oni te mecze wygrali, tak? O czym Ty mówisz, że "ci zawodnicy" nie mogli sobie poradzić z miernotami z Białorusi. Przypominam, że np. Amica kilka lat temu z Murawskim w składzie przegrywała z Honvedem Budapeszt. Czy to znaczy, że jest on słabym piłkarzem?
Prawie 30-letni zawodnik (29 lat). Cantoro ma 32 i wyraźnie zaznaczyłem, że w przypadku jego odejścia brać Vuko. Nie mieści się w 11 Legii? O czym Ty do mnie rozmawiasz? Przecież on od nich odchodzi nie ze względów sportowych, tylko raczej "emocjonalnych", że tak je nazwę. Skąd Ty się urwałeś, chłopie? |
Cytat:
30 letni słaby kopacz w dodatku regularnie obśliniający eLkę na piersi dla mnie nie ma miejsca dla takich kolesi w Wiśle |
Adrian Mierzejewski z Wisły Płock - kończy mu się kontrakt w zimie więc jest za darmo (kluczowy argument dla nas). Podobno Polonia Warszawa jest nim zainteresowana.
|
Cytat:
|
Po drodze mając fazę grupową pucharu UEFA, zwycięstwo nad PAO i przekręcone wydupcenie z LM, tak?
|
Jesli chodzi o Vukovica, to moim zdaniem jest on zdecydowanie lepszy niz Cantoro wiec same jego przyjscie to jakby nie patrzec, to by bylo wyparcie zlego pieniadza, przez lepszy.
Tyle ze wiadomo ze on tu nie trafi, wiec bez cisnien panowie. |
nie no Panowie bez przesady, abstrahujac od tego ze to pilkarz Legii, mimo wszystko emocjonalnie z nia zwiazany nie od dzis to przede wszystkim nie reprezentuje on dla mnie wystarczajacego poziomu by stanowic wzmocnienie Wisly. Bez przesady! Zreszta nie przypominam sobie by kiedykolwiek wypowiadano sie o Vukoviciu jako "najlepszym rozgrywajacym ligi" czyli zawsze byli jednak lepsi od niego. A juz na pewno w aktualnej, bez fajerwerkow formie by tu tym bardziej nie mial co szukac.
Strasznie mnie zadziwiliscie, naprawde. |
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...da8?source=rss
Tyrała mozna wypożyczyć z Borussi za 50 tyś euro. Na miejscu Bednarza nawet bym ise nie zastanawiał i skorzystał z okazji do przetestowania go przez pół roku. To ofensywny pomocnik, bardzo młody, reprezentant kraju, który w młodzieżowytch reprezentacjach Niemiec strzelił naprawdę sporo bramek, a do tego ewidentnie chce wrócić do Polski, a Wisła to jedna z lepszych opcji jakie mogą mu się trafić. Ryzyko jest spore - to piłkarz, który w Polsce jest bardzo mało znany - ale jeśli będzie się rozwijał tak jak kiedyś, wtedy będziemy mieć gwiazdę. Jeśli nie to stracimy 50 tyś euro plus uposażenie piłkarza. |
Cytat:
A po drugie zalozmy ze zawodnik sie sprawdzi i bedzie duzym wzmocnieniem Wisly - co wtedy? Borussia nie chce go sprzedawac, wiec jesli mialby tylko przez 13 ligowych meczow pomagac Wisle a pozniej stad uciekac to nie wiem czy jest w tym taki duzy sens. Ale to tylko moja opinia... |
Tyrała jest do wzięcia zimą za 200 tys. euro (wg. interia.pl). W świetle wyboru przez Tyrałę gry dla Polski i konsekwencji z tym związanych w klubie (sam mówił w wywiadzie, że naciskano na niego, aby wybrał grę dla Niemiec) najlepszym rozwiązaniem byłoby powrót do Polski. Ciekawe czy jesteśmy nim zainteresowani, bo byłby dla Wisły bardzo ciekawą perspektywą (22 gole w 37 meczach niemieckiej młodzieżówki robią wrażenie).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
2) Popatrz sobie na kolejne komentarze i wbij do glowy ze jednak nie tylko ja mam taki osad zeby nie brac takich zawodnikow jak Vukovic! Piszesz ze takim rozumowaniem jakie ja mam powinnismy wyrzucic wiekszosc zawodnikow ktorzy przegrali z Valeranga i Tbilisi? I wlasnie tak uwazam! Bo z Cantoro, Baszczynskim, Glowackim, Zienczukiem czy pilkarzami z tamtego meczu ktorzy juz odeszli niczego bysmy nie osiagneli. A poza tym popatrz kogo Wisla chce sie obecnie pozbyc i nie proponuje nowych kontraktow i przemysl wszystko raz jeszcze. Bo jesli myslisz ze Vukovic wprowdzi nas do Ligi Mistrzow to rowniez Brzeczek i Hajto sa do wyjecia z Górnika... PS. Skad sie urwalem. Skontowni!... chlopie... |
Jagiellonia stara się o napastnika BATE Borysów niejakiego Rodionova Witalija. Kosztować ma milion dolarów. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to szacun za ten pomysł.
Sam rozmyślałem ostatnio, czy nie znalazłby się tam jaki rozgrywajek dla nas ? Wkońcu taki klub to nawet Wisełka finansowo wciągnęłaby nosem (nawet po awansie do LM). Wątpie też, by rzucili się potentaci na tamtejsze gwiazdy. Tak samo jak nie rzucili się na graczy Thun czy innych jednosezonowców w LM. E: Krivets wygląda solidnie. Ograny w LM. |
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: To jedyna odpowiedź jaka przychodzi mi na myśl po przeczytaniu Twojego posta. Chłopcze.:rotfl: "Popatrz sobie na kolejne komentarze", a nie przyszło Ci do Twojej pustej głowy, że w dupie mam cudze zdanie? Nie pytałem o większość zawodników, i nie ściemniaj, tylko pisałem o wszystkich, bo tak wynikało z Twojego posta, że wyjebać wszystkich. Poza tym już widzę, jak kręcisz śmigłem z radości jak po wtopie z Valerengą kopa w dupsko dostają: -Żurawski -Szymkowiak -Frankowski -Głowacki Czy może nie tych miałeś na myśli, a np. Grzelę Patera, albo Piekuta lub Dubickiego. Weź człowieku. Proszę Cię, skończ już kakao i połóż się spać. |
Panowie rozdziele was. Wyjebac wszystkich z wyzej wymienionych, za wyjatkiem Glowackiego. Bo on jest jednym z naszych najlepszych obroncow, jesli nie najlepszym. Gdyby rozegral choc jedna cala runde lub chocby jeden caly sezon zobaczylibyscie na jakim on poziomie potrafi grac.
|
Cytat:
|
bym chociaz o niego spytał, no przeciez serie B to nie serie a :D
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...di/profil.html |
mam nadzieje że wreszcie Bednarz zacznie obserwowac zawodników z lig Bałkańskich.Chyba w lecie interesowała sie Wisełka Josipem Brezovcen z Varteksu.Lech potrafił kupic rozgrywajacego z tej drużyny Golika a Wisła ....
|
Jak sam zauważyłeś, kupić.
My nie kupujemy, tylko szukamy przeciętniaków z kartą w ręku (z wyjątkami). |
czy ktos moze opisac co łysy mowil na spotkaniu??
znalazlem dzieki |
Że mu włosy urosną :) Jest wątek nt. tego spotkania.
|
http://transfermarkt.de/de/spieler/16909/zicu-ianis-alin/profil.html - warto sprawdzić czy kontrakt mu rzeczywiscie wygasa w 2008
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...el/profil.html - tu mogłoby być jeszcze łatwiej bo gra w rezerwach http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ca/profil.html - kolejny bardzo dobry zawodnik grający w rezerwach |
Jasne, sami dobrzy zawodnicy w rumunskich rezerwach grają.
|
Cytat:
|
"Gdybym był Bednarzem..." - po prostu działałbym, a nie zajmował się jedynie mydleniem oczu opinii publicznej w wypowiedziach prasowych. A jeśli zarząd klubu swoja polityką uniemożliwiałby mi to, podałbym się do dymisji, nie robiąc z siebie klauna, a z klubu pośmiewiska na rynku transferowym.
|
gdybym był Bednarzem to bym bacznie przez kilka miesiecy obserwował danego zawodnika, jak sie zachowuje poza boiskiem, czy czesto łapie kontuzje .A znajac życie Bednarz obserwuje tylko zawodników na kasetach lub dvd i dlatego to do Lecha trafiaja tak klasowi zawodnicy jak Stilic i Lewandowski
|
Cytat:
Po pierwsze zanim coś głupiego napiszesz sprawdź to. Każdego z tych zawodników byłby dużym wzmocnieniem naszego zespołu o ile byli by w formie. Dlaczego grają w rezerwach? Możliwe ze to kara za niepodpisanie nowych kontraktów albo inne nieporozumienie. O całej trójce znajdziesz na forum z kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt stron. A druga sprawa udajesz ze coś wiesz i zgrywasz ważniaka na forum. Kilku takich już było na forum i prawie zawsze okazywało sie że g.... wiedzą. Wszystko co napisałeś mógłby napisać ktokolwiek. Jeśli okaże się że ściemniasz powinieneś odpocząć od forum na trochę. A łatwo to sprawdzić. Rozumiem ze jakbyś naprawdę coś wiedział to obowiązuje cie dyskrecja. Napisz na forum informacje o zawodniku coś co jednoznaczenie nie pozwala go znalesc jednak łatwo bedzie zweryfikowac czy mówisz prawde. Np wzrost. |
Cytat:
|
|
Jak ktoś chce się pobawić w zgadywanie poniżej lista napastników z Brazyli którym kończą się kontrakty. Lista posortowana wg pozycji klubów w którym gra zawodnik. Z nielicznymi wyjątkami brałem pod uwagę tylko zawodników 24 lat(4 starszych mających 25-27 lat): Pogrubienie spełniający wszystkie kryteria. Gracz Lenny został pominięty bo już o nim na forum rozmawialiśmy
Henrique Dias - Henrique Dias de Carvalho Alter: 24 Größe: 1,71 Vertrag bis: 31.12.2008 Marktwert: 400.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/5...as/profil.html ----------------- Leandro Zárate Sturm (MS), 24 Jahre B/D ---------------- Roger - Roger Rodrigues da Silva Alter: 23 Größe: 1,89 Vertrag bis: 31.12.2008 Marktwert: 1.100.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/7...er/profil.html --------------- Castillo - Jose Alfredo Castillo Parada Alter: 25 Größe: 1,81 Vertrag bis: 08.12.2008 Marktwert: 400.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/3...lo/profil.html ------------------ Willian - Willian Gomes de Siqueira Alter: 22 Größe: 1,71 Vertrag bis: 31.12.2008 Marktwert: 250.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/5...an/profil.html ------------------- Choco - João Guilherme Estevão da Silva Alter: 18 Größe: 1,76 Vertrag bis: 04.01.2009 Marktwert: 100.000 € -------------------- Reginaldo - Reginaldo José de Araújo Alter: 26 Größe: 1,66 Vertrag bis: 18.12.2008 Marktwert: 150.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/6...do/profil.html ------------------ Fabiano - Fabiano Vieira Soares Alter: 24 Größe: 1,84 Vertrag bis: 18.01.2009 Marktwert: 150.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/5...no/profil.html ------------------ Thiaguinho - Thiago dos Santos Menezes Alter: 18 Größe: 1,78 Vertrag bis: 31.12.2008 Marktwert: 50.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/8...ho/profil.html -------------------- Lima - Aparecido Francisco de Lima Alter: 27 Größe: 1,89 Vertrag bis: 17.12.2008 Marktwert: 400.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ma/profil.html -------------------- Pinilla - Mauricio Ricardo Pinilla Ferrera Alter: 24 Größe: 1,87 Vertrag bis: 31.12.2008 Marktwert: 400.000 € http://transfermarkt.de/de/spieler/6...la/profil.html EDIT: skasowani błednie wpisani. Dzieki eye63 za zwrócenie uwagi. Juz powinno byc ok |
to napewno bedzie taki napastnik ktory nawet gola nie strzelił w tej lidze, no maksymalnie strzelił 4 gole :D
|
Ewentualnie strzelił 10 ale w drugiej lidze...
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=A21mGE2A-cs Na tych filmikach prezentuje się dość ciekawie.Dobra technika,dobre warunki fizyczne,potrafi powalczyc.:-D |
Cytat:
Z pogrubionych tylko Jonasowi i Rogerowi się kończą 31.12.2008. |
XXXXXX dzisiaj na bazie twojej listy powstal artykuł :)
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...bez_formy.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl