Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

pan Dudi 15.12.2008 14:13

Tzn, że co? Tak Was to boli, że grał w Legii, czy jest wg Was słabym piłkarzem? Bo nie nadążam za Wami.

krasny 15.12.2008 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 642863)
Tzn, że co? Tak Was to boli, że grał w Legii, czy jest wg Was słabym piłkarzem? Bo nie nadążam za Wami.

Wypowiem sie za siebie.

Prawie 30-letni zawodnik, ktory nie miesci sie w jedenastce Legii. Taka jest Twoja ambicja? Zeby brac zawodnikow, ktorzy nie sa zbyt dobrzy do klubow, ktore (w opini wiekszosci) sa slabsze od Wisly?

Z calym szacunkiem, ale jesli mamy brac takich zawodnikow, ktorzy nie potraia poradzic sobie z graniem przeciwko miernotom z Białorusi, to moze przestanm,y wymagac cudow od zespolu!

pan Dudi 15.12.2008 14:45

Brawo ten Pan! Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po "słynnych" wtopach z Valerengą czy Tibilisi powinniśmy wydupcyć całą drużynę, tak? Poza tym- przecież oni te mecze wygrali, tak? O czym Ty mówisz, że "ci zawodnicy" nie mogli sobie poradzić z miernotami z Białorusi. Przypominam, że np. Amica kilka lat temu z Murawskim w składzie przegrywała z Honvedem Budapeszt. Czy to znaczy, że jest on słabym piłkarzem?

Prawie 30-letni zawodnik (29 lat). Cantoro ma 32 i wyraźnie zaznaczyłem, że w przypadku jego odejścia brać Vuko. Nie mieści się w 11 Legii? O czym Ty do mnie rozmawiasz? Przecież on od nich odchodzi nie ze względów sportowych, tylko raczej "emocjonalnych", że tak je nazwę. Skąd Ty się urwałeś, chłopie?

emjot 15.12.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 642872)
Brawo ten Pan! Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po "słynnych" wtopach z Valerengą czy Tibilisi powinniśmy wydupcyć całą drużynę, tak? Poza tym- przecież oni te mecze wygrali, tak? O czym Ty mówisz, że "ci zawodnicy" nie mogli sobie poradzić z miernotami z Białorusi. Przypominam, że np. Amica kilka lat temu z Murawskim w składzie przegrywała z Honvedem Budapeszt. Czy to znaczy, że jest on słabym piłkarzem?

Prawie 30-letni zawodnik (29 lat). Cantoro ma 32 i wyraźnie zaznaczyłem, że w przypadku jego odejścia brać Vuko. Nie mieści się w 11 Legii? O czym Ty do mnie rozmawiasz? Przecież on od nich odchodzi nie ze względów sportowych, tylko raczej "emocjonalnych", że tak je nazwę. Skąd Ty się urwałeś, chłopie?


30 letni słaby kopacz
w dodatku regularnie obśliniający eLkę na piersi

dla mnie nie ma miejsca dla takich kolesi w Wiśle

Ogryzek 15.12.2008 22:26

Adrian Mierzejewski z Wisły Płock - kończy mu się kontrakt w zimie więc jest za darmo (kluczowy argument dla nas). Podobno Polonia Warszawa jest nim zainteresowana.

sandbender 15.12.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 642872)
Brawo ten Pan! Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po "słynnych" wtopach z Valerengą czy Tibilisi powinniśmy wydupcyć całą drużynę, tak?

Zdaje się, że właśnie kończymy ten etap.

pan Dudi 15.12.2008 23:41

Po drodze mając fazę grupową pucharu UEFA, zwycięstwo nad PAO i przekręcone wydupcenie z LM, tak?

1q2 16.12.2008 00:34

Jesli chodzi o Vukovica, to moim zdaniem jest on zdecydowanie lepszy niz Cantoro wiec same jego przyjscie to jakby nie patrzec, to by bylo wyparcie zlego pieniadza, przez lepszy.
Tyle ze wiadomo ze on tu nie trafi, wiec bez cisnien panowie.

maRgrabkarz 16.12.2008 01:04

nie no Panowie bez przesady, abstrahujac od tego ze to pilkarz Legii, mimo wszystko emocjonalnie z nia zwiazany nie od dzis to przede wszystkim nie reprezentuje on dla mnie wystarczajacego poziomu by stanowic wzmocnienie Wisly. Bez przesady! Zreszta nie przypominam sobie by kiedykolwiek wypowiadano sie o Vukoviciu jako "najlepszym rozgrywajacym ligi" czyli zawsze byli jednak lepsi od niego. A juz na pewno w aktualnej, bez fajerwerkow formie by tu tym bardziej nie mial co szukac.
Strasznie mnie zadziwiliscie, naprawde.

Pastor777 17.12.2008 11:29

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...da8?source=rss

Tyrała mozna wypożyczyć z Borussi za 50 tyś euro. Na miejscu Bednarza nawet bym ise nie zastanawiał i skorzystał z okazji do przetestowania go przez pół roku. To ofensywny pomocnik, bardzo młody, reprezentant kraju, który w młodzieżowytch reprezentacjach Niemiec strzelił naprawdę sporo bramek, a do tego ewidentnie chce wrócić do Polski, a Wisła to jedna z lepszych opcji jakie mogą mu się trafić.

Ryzyko jest spore - to piłkarz, który w Polsce jest bardzo mało znany - ale jeśli będzie się rozwijał tak jak kiedyś, wtedy będziemy mieć gwiazdę. Jeśli nie to stracimy 50 tyś euro plus uposażenie piłkarza.

krasny 17.12.2008 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pastor777 (Post 643588)
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...da8?source=rss

Tyrała mozna wypożyczyć z Borussi za 50 tyś euro. Na miejscu Bednarza nawet bym ise nie zastanawiał i skorzystał z okazji do przetestowania go przez pół roku. To ofensywny pomocnik, bardzo młody, reprezentant kraju, który w młodzieżowytch reprezentacjach Niemiec strzelił naprawdę sporo bramek, a do tego ewidentnie chce wrócić do Polski, a Wisła to jedna z lepszych opcji jakie mogą mu się trafić.

Ryzyko jest spore - to piłkarz, który w Polsce jest bardzo mało znany - ale jeśli będzie się rozwijał tak jak kiedyś, wtedy będziemy mieć gwiazdę. Jeśli nie to stracimy 50 tyś euro plus uposażenie piłkarza.

Czytałem z nim wywiad i powiedzial ze jesli mialby propozycje z 2 Bundesligi to wolalby zostac w Niemczech, wiec sprawa nie jest wcale taka ewidentna. To raz.
A po drugie zalozmy ze zawodnik sie sprawdzi i bedzie duzym wzmocnieniem Wisly - co wtedy? Borussia nie chce go sprzedawac, wiec jesli mialby tylko przez 13 ligowych meczow pomagac Wisle a pozniej stad uciekac to nie wiem czy jest w tym taki duzy sens.
Ale to tylko moja opinia...

Żurawek 17.12.2008 12:22

Tyrała jest do wzięcia zimą za 200 tys. euro (wg. interia.pl). W świetle wyboru przez Tyrałę gry dla Polski i konsekwencji z tym związanych w klubie (sam mówił w wywiadzie, że naciskano na niego, aby wybrał grę dla Niemiec) najlepszym rozwiązaniem byłoby powrót do Polski. Ciekawe czy jesteśmy nim zainteresowani, bo byłby dla Wisły bardzo ciekawą perspektywą (22 gole w 37 meczach niemieckiej młodzieżówki robią wrażenie).

7 kotów 17.12.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 642859)
Janczyk, Vuković
to może jeszcze Ukasz Surma co ??
i Giza z Bojarskim

Oraz Einstein polskich boisk - Gajtkowski Krzysio !

szczebrzeszcz 17.12.2008 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 643606)
Oraz Einstein polskich boisk - Gajtkowski Krzysio !

pseudonim KUSZA:)

ja_ka_ 17.12.2008 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żurawek (Post 643601)
Tyrała jest do wzięcia zimą za 200 tys. euro (wg. interia.pl). W świetle wyboru przez Tyrałę gry dla Polski i konsekwencji z tym związanych w klubie (sam mówił w wywiadzie, że naciskano na niego, aby wybrał grę dla Niemiec) najlepszym rozwiązaniem byłoby powrót do Polski. Ciekawe czy jesteśmy nim zainteresowani, bo byłby dla Wisły bardzo ciekawą perspektywą (22 gole w 37 meczach niemieckiej młodzieżówki robią wrażenie).

W ostatnim meczu z Serbią nie pokazał nic. Wiem, wiem. Pierwszy raz w takim składzie grali ble, ble, ble... Statystyki ma ciekawe więc można by się Mu przyjżeć

krasny 17.12.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 642872)
Brawo ten Pan! Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po "słynnych" wtopach z Valerengą czy Tibilisi powinniśmy wydupcyć całą drużynę, tak? Poza tym- przecież oni te mecze wygrali, tak? O czym Ty mówisz, że "ci zawodnicy" nie mogli sobie poradzić z miernotami z Białorusi. Przypominam, że np. Amica kilka lat temu z Murawskim w składzie przegrywała z Honvedem Budapeszt. Czy to znaczy, że jest on słabym piłkarzem?

Prawie 30-letni zawodnik (29 lat). Cantoro ma 32 i wyraźnie zaznaczyłem, że w przypadku jego odejścia brać Vuko. Nie mieści się w 11 Legii? O czym Ty do mnie rozmawiasz? Przecież on od nich odchodzi nie ze względów sportowych, tylko raczej "emocjonalnych", że tak je nazwę. Skąd Ty się urwałeś, chłopie?

1) Zjedz troche z tonu chlopcze bo widze ze ledwie zaczales sylabowac a juz masz ciety jezyk.
2) Popatrz sobie na kolejne komentarze i wbij do glowy ze jednak nie tylko ja mam taki osad zeby nie brac takich zawodnikow jak Vukovic! Piszesz ze takim rozumowaniem jakie ja mam powinnismy wyrzucic wiekszosc zawodnikow ktorzy przegrali z Valeranga i Tbilisi? I wlasnie tak uwazam! Bo z Cantoro, Baszczynskim, Glowackim, Zienczukiem czy pilkarzami z tamtego meczu ktorzy juz odeszli niczego bysmy nie osiagneli. A poza tym popatrz kogo Wisla chce sie obecnie pozbyc i nie proponuje nowych kontraktow i przemysl wszystko raz jeszcze. Bo jesli myslisz ze Vukovic wprowdzi nas do Ligi Mistrzow to rowniez Brzeczek i Hajto sa do wyjecia z Górnika...

PS. Skad sie urwalem. Skontowni!... chlopie...

tofik 17.12.2008 13:41

Jagiellonia stara się o napastnika BATE Borysów niejakiego Rodionova Witalija. Kosztować ma milion dolarów. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to szacun za ten pomysł.
Sam rozmyślałem ostatnio, czy nie znalazłby się tam jaki rozgrywajek dla nas ? Wkońcu taki klub to nawet Wisełka finansowo wciągnęłaby nosem (nawet po awansie do LM). Wątpie też, by rzucili się potentaci na tamtejsze gwiazdy. Tak samo jak nie rzucili się na graczy Thun czy innych jednosezonowców w LM.

E:
Krivets wygląda solidnie. Ograny w LM.

element 17.12.2008 22:12

Cytat:

Już niedługo wszyscy fani Wisły będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami naszego klubu. W najbliższy piątek, 19 grudnia, SKWK organizuje spotkanie na które serdecznie zapraszamy.

Na spotkaniu obecni będą prezes Wisły Kraków Marek Wilczek, dyrektor sportowy Wisły Kraków Jacek Bednarz (obaj dziś potwierdzili swoją obecność) i trener Białej Gwiazdy Maciej Skorża.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 19:00 w klubie „Jama”
źródło: strona SKWK

pan Dudi 17.12.2008 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 643610)
1) Zjedz troche z tonu chlopcze bo widze ze ledwie zaczales sylabowac a juz masz ciety jezyk.
2) Popatrz sobie na kolejne komentarze i wbij do glowy ze jednak nie tylko ja mam taki osad zeby nie brac takich zawodnikow jak Vukovic! Piszesz ze takim rozumowaniem jakie ja mam powinnismy wyrzucic wiekszosc zawodnikow ktorzy przegrali z Valeranga i Tbilisi? I wlasnie tak uwazam! Bo z Cantoro, Baszczynskim, Glowackim, Zienczukiem czy pilkarzami z tamtego meczu ktorzy juz odeszli niczego bysmy nie osiagneli. A poza tym popatrz kogo Wisla chce sie obecnie pozbyc i nie proponuje nowych kontraktow i przemysl wszystko raz jeszcze. Bo jesli myslisz ze Vukovic wprowdzi nas do Ligi Mistrzow to rowniez Brzeczek i Hajto sa do wyjecia z Górnika...

PS. Skad sie urwalem. Skontowni!... chlopie...


:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:


To jedyna odpowiedź jaka przychodzi mi na myśl po przeczytaniu Twojego posta. Chłopcze.:rotfl:

"Popatrz sobie na kolejne komentarze", a nie przyszło Ci do Twojej pustej głowy, że w dupie mam cudze zdanie? Nie pytałem o większość zawodników, i nie ściemniaj, tylko pisałem o wszystkich, bo tak wynikało z Twojego posta, że wyjebać wszystkich. Poza tym już widzę, jak kręcisz śmigłem z radości jak po wtopie z Valerengą kopa w dupsko dostają:

-Żurawski
-Szymkowiak
-Frankowski
-Głowacki

Czy może nie tych miałeś na myśli, a np. Grzelę Patera, albo Piekuta lub Dubickiego. Weź człowieku.

Proszę Cię, skończ już kakao i połóż się spać.

koyoot 17.12.2008 23:13

Panowie rozdziele was. Wyjebac wszystkich z wyzej wymienionych, za wyjatkiem Glowackiego. Bo on jest jednym z naszych najlepszych obroncow, jesli nie najlepszym. Gdyby rozegral choc jedna cala runde lub chocby jeden caly sezon zobaczylibyscie na jakim on poziomie potrafi grac.

hoho 17.12.2008 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 643997)
Panowie rozdziele was. Wyjebac wszystkich z wyzej wymienionych, za wyjatkiem Glowackiego. Bo on jest jednym z naszych najlepszych obroncow, jesli nie najlepszym. Gdyby rozegral choc jedna cala runde lub chocby jeden caly sezon zobaczylibyscie na jakim on poziomie potrafi grac.

ale wlasnie z nim jest najwiekszy problem ,ze to jest nierealne:lol:

HEDu 19.12.2008 12:06

bym chociaz o niego spytał, no przeciez serie B to nie serie a :D
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...di/profil.html

AYALA 19.12.2008 13:52

mam nadzieje że wreszcie Bednarz zacznie obserwowac zawodników z lig Bałkańskich.Chyba w lecie interesowała sie Wisełka Josipem Brezovcen z Varteksu.Lech potrafił kupic rozgrywajacego z tej drużyny Golika a Wisła ....

JrQ- 19.12.2008 17:59

Jak sam zauważyłeś, kupić.
My nie kupujemy, tylko szukamy przeciętniaków z kartą w ręku (z wyjątkami).

tomaso 19.12.2008 22:15

czy ktos moze opisac co łysy mowil na spotkaniu??

znalazlem dzieki

4fan_player 19.12.2008 22:22

Że mu włosy urosną :) Jest wątek nt. tego spotkania.

dzamp 22.12.2008 13:25

http://transfermarkt.de/de/spieler/16909/zicu-ianis-alin/profil.html - warto sprawdzić czy kontrakt mu rzeczywiscie wygasa w 2008
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...el/profil.html - tu mogłoby być jeszcze łatwiej bo gra w rezerwach
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ca/profil.html - kolejny bardzo dobry zawodnik grający w rezerwach

JrQ- 22.12.2008 16:38

Jasne, sami dobrzy zawodnicy w rumunskich rezerwach grają.

dzamp 22.12.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 645843)
Jasne, sami dobrzy zawodnicy w rumunskich rezerwach grają.

Dla ciebie to może anonimowi zawodnicy, jakbyś nie wiedział to reprezentanci Rumunii, a Grigorie kiedyś był przymierzany do Wisły, ale okazał się za drogi.

Po prostu Wiślak 22.12.2008 16:50

"Gdybym był Bednarzem..." - po prostu działałbym, a nie zajmował się jedynie mydleniem oczu opinii publicznej w wypowiedziach prasowych. A jeśli zarząd klubu swoja polityką uniemożliwiałby mi to, podałbym się do dymisji, nie robiąc z siebie klauna, a z klubu pośmiewiska na rynku transferowym.

AYALA 22.12.2008 16:53

gdybym był Bednarzem to bym bacznie przez kilka miesiecy obserwował danego zawodnika, jak sie zachowuje poza boiskiem, czy czesto łapie kontuzje .A znajac życie Bednarz obserwuje tylko zawodników na kasetach lub dvd i dlatego to do Lecha trafiaja tak klasowi zawodnicy jak Stilic i Lewandowski

XXXXXX 22.12.2008 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 645843)
Jasne, sami dobrzy zawodnicy w rumunskich rezerwach grają.


Po pierwsze zanim coś głupiego napiszesz sprawdź to. Każdego z tych zawodników byłby dużym wzmocnieniem naszego zespołu o ile byli by w formie. Dlaczego grają w rezerwach? Możliwe ze to kara za niepodpisanie nowych kontraktów albo inne nieporozumienie. O całej trójce znajdziesz na forum z kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt stron.

A druga sprawa udajesz ze coś wiesz i zgrywasz ważniaka na forum. Kilku takich już było na forum i prawie zawsze okazywało sie że g.... wiedzą. Wszystko co napisałeś mógłby napisać ktokolwiek. Jeśli okaże się że ściemniasz powinieneś odpocząć od forum na trochę. A łatwo to sprawdzić. Rozumiem ze jakbyś naprawdę coś wiedział to obowiązuje cie dyskrecja. Napisz na forum informacje o zawodniku coś co jednoznaczenie nie pozwala go znalesc jednak łatwo bedzie zweryfikowac czy mówisz prawde. Np wzrost.

OL Lyonaise 22.12.2008 17:08

Cytat:

  • Górnik Zabrze chce kupić Cantoro
  • Nie tylko cypryjska AS Omónia Lefkossías, ale również Górnik Zabrze w zimowym okienku transferowym będzie negocjował transfer Mauro Cantoro - czytamy w Dzienniku Polskim. Ostatnia drużyna po rundzie jesiennej ekstraklasy przechodzi aktualnie etap gruntownej przebudowy, a jednym z zawodników mogących wzmocnić linię pomocy zabrzańskiego klubu jest właśnie Argentyńczyk z polskim paszportem.

    Umowa łącząca Mauro Cantoro z zespołem mistrza Polski wygasa 31 grudnia 2009 roku, a więc za rok.

Mam nadzieję, że nie będziemy robić problemów? Chyba że chciałby go GKS Bełchatów w ew. rozliczeniu za Gargułę.

HEDu 22.12.2008 22:00

j

XXXXXX 22.12.2008 22:00

Jak ktoś chce się pobawić w zgadywanie poniżej lista napastników z Brazyli którym kończą się kontrakty. Lista posortowana wg pozycji klubów w którym gra zawodnik. Z nielicznymi wyjątkami brałem pod uwagę tylko zawodników 24 lat(4 starszych mających 25-27 lat): Pogrubienie spełniający wszystkie kryteria. Gracz Lenny został pominięty bo już o nim na forum rozmawialiśmy


Henrique Dias - Henrique Dias de Carvalho
Alter: 24
Größe: 1,71
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 400.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...as/profil.html
-----------------
Leandro Zárate
Sturm (MS), 24 Jahre
B/D
----------------
Roger - Roger Rodrigues da Silva
Alter: 23
Größe: 1,89
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 1.100.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/7...er/profil.html
---------------
Castillo - Jose Alfredo Castillo Parada
Alter: 25
Größe: 1,81
Vertrag bis: 08.12.2008
Marktwert: 400.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...lo/profil.html
------------------
Willian - Willian Gomes de Siqueira
Alter: 22
Größe: 1,71
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 250.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...an/profil.html
-------------------
Choco - João Guilherme Estevão da Silva
Alter: 18
Größe: 1,76
Vertrag bis: 04.01.2009
Marktwert: 100.000 €
--------------------
Reginaldo - Reginaldo José de Araújo
Alter: 26
Größe: 1,66
Vertrag bis: 18.12.2008
Marktwert: 150.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...do/profil.html
------------------
Fabiano - Fabiano Vieira Soares
Alter: 24
Größe: 1,84
Vertrag bis: 18.01.2009
Marktwert: 150.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...no/profil.html
------------------
Thiaguinho - Thiago dos Santos Menezes
Alter: 18
Größe: 1,78
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 50.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/8...ho/profil.html
--------------------
Lima - Aparecido Francisco de Lima
Alter: 27
Größe: 1,89
Vertrag bis: 17.12.2008
Marktwert: 400.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ma/profil.html
--------------------
Pinilla - Mauricio Ricardo Pinilla Ferrera
Alter: 24
Größe: 1,87
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 400.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...la/profil.html


EDIT: skasowani błednie wpisani. Dzieki eye63 za zwrócenie uwagi. Juz powinno byc ok

HEDu 22.12.2008 22:01

to napewno bedzie taki napastnik ktory nawet gola nie strzelił w tej lidze, no maksymalnie strzelił 4 gole :D

pawelo84 22.12.2008 22:34

Ewentualnie strzelił 10 ale w drugiej lidze...

PotiWisla 22.12.2008 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez XXXXXX (Post 646069)
------------------------
Adeílson - Adeílson Pereira de Mello
Alter: 23
Größe: 1,86
Vertrag bis: 31.12.2008
Marktwert: 1.800.000 €
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...on/profil.html
------------------------------

http://pl.youtube.com/watch?v=zR65kx...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=A21mGE2A-cs

Na tych filmikach prezentuje się dość ciekawie.Dobra technika,dobre warunki fizyczne,potrafi powalczyc.:-D

eye63 22.12.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 646125)
http://pl.youtube.com/watch?v=zR65kx...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=A21mGE2A-cs

Na tych filmikach prezentuje się dość ciekawie.Dobra technika,dobre warunki fizyczne,potrafi powalczyc.:-D

Tak, tylko on ma kontrakt do 2011. Patrzcie na dole stronki w transfermarkt.de, bo tam często jest napisane, że Vertrag z jakimś klubem do... .
Z pogrubionych tylko Jonasowi i Rogerowi się kończą 31.12.2008.

Baala 23.12.2008 07:08

XXXXXX dzisiaj na bazie twojej listy powstal artykuł :)

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...bez_formy.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl