Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Acapelo 01.08.2008 13:03

I tak byśmy odpadli. Trzeba przejść Beitar i wykorzystać marketingowe bogactwo FC Barcelona. Napewno na tym jednym meczu można zarobić z 1mln Euro:)

Więc nie jest źle:)

Barbarossa 01.08.2008 13:05

Kuźwa... Zagłębie raz na 100 lat gra w eliminacjach do LM i trafia na Steaue, a nam trafia się real, drugi raz barcelona... :/

luknazim 01.08.2008 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 577687)
I tak byśmy odpadli. Trzeba przejść Beitar i wykorzystać marketingowe bogactwo FC Barcelona. Napewno na tym jednym meczu można zarobić z 1mln Euro:)

Więc nie jest źle:)

No i nie zapominajmy o Pucharze UEFA po wyeliminowaniu Beitaru, to też jest cel w razie porażki z Barcą

djjamajczyk 01.08.2008 13:07

Cytat:

Ściągniecie Nei'a i ewentualnie Ze Kalangi w żadnej mierze nie dawało by szans na przejście Barcy. Powinniśmy mieć teraz na uwadze rozgrywki w pucharze UEFA. Na tym trzeba się skoncentrować oczywiście pod jednym warunkiem...
właśnie to napsialem :)
trzeba sie skupić na Zydach i UEFa , choć na Barcie mozna zarobić sporo w ramach marketingu.
a wzmocnienia jak najbardziej bo w UEFA nie graja słabe zespoły ( nie trzeba pisac o Valencii , Tottenhamie czy AC Milan) .
więc WISEŁKO do Boju !! trzeba pokazac kto rządzi w Polsce :D

Rob_Zombie 01.08.2008 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 577688)
Kuźwa... Zagłębie raz na 100 lat gra w eliminacjach do LM i trafia na Steaue, a nam trafia się real, drugi raz barcelona... :/

...a innym razem PAO i Anderlecht...

Eustachy 01.08.2008 13:09

Jeszcze taka drobna anegdotka.
Znajac Zydow z Beitaru, mozna zalozyc, ze Katalonczycy na swoich forach pewnie wlasnie przezywaja skomasowane naloty, jakich jeszcze nigdy dotad nie doswiadczyli :P

Oldpara 01.08.2008 13:11

Rewelacyjne losowanie!
I tak byśmy pewnie odpadi i musieli skupić się na PUEFA, a dzięki takiemu rywalowi zarobimy krocie :)
12 tys biletów po 200 pln (3 tys dla VIP-ów) to 2.400.000 PLN czyli prawie 750 tys EUR.
Losowanie sfinansowało nam Nei-a.
A do tego krocie za prawa do transmisji, reklamy na stadione.

A w PUEFA powalczymy! :)

Acapelo 01.08.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 577691)
właśnie to napsialem :)
trzeba sie skupić na Zydach i UEFa , choć na Barcie mozna zarobić sporo w ramach marketingu.
a wzmocnienia jak najbardziej bo w UEFA nie graja słabe zespoły ( nie trzeba pisac o Valencii , Tottenhamie czy AC Milan) .
więc WISEŁKO do Boju !! trzeba pokazac kto rządzi w Polsce :D

jak sobie przypomnę ile stacji transmituje towarzyskie mecze Barcelony to naprawdę super sprawa. Za same transmisje można sporo kasy zgrarnąć.

Tylko najpierw trzeba przejść Beitar.
A mecz z Barceloną to prawie jak Liga Mistrzów więc może Cupiał będzie szczęśliwy. Jego Wisła znowu podejmie być może największy klub na świecie, a aktualnie prawdopodobnie najbogatszy:)

ciacho 01.08.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 577664)
Jedno co nam zostaje to zrobić piekło u nas i może ten remsi wyciągniemy :)

Nie no facet pojechałeś nieźle. Zapewne Barca przestraszy się piekła na 15 tys. stadionie (gdzie większość kibiców to będą VIPy bo zwykłych ludzi nie będzie stać na bilet za 300 zeta), bo przecież to nie Barca co tydzień w lidze gra przy frekwencji pewnie koło 50 tys.

djjamajczyk 01.08.2008 13:12

przy dużym szczęściu te ataki bedą pisane łamanym angieslkim a przy pechu wzorowym..hebrajskim :D :D

Acapelo 01.08.2008 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 577693)
...a innym razem PAO i Anderlecht...

to fakt ale przejście PAO wtedy do byłaby mega sensacja. W meczu u siebie zagraliśmy mecz życia jak na tamten skład i dopisywało nam szczęście.

Gdyby w Jerozolimie było tyle szczęścia co wtedy w 1 meczu już szykowalibyśmy się na Barcę.

djjamajczyk 01.08.2008 13:15

Cytat:

Nie no facet pojechałeś nieźle. Zapewne Barca przestraszy się piekła na 15 tys. stadionie (gdzie większość kibiców to będą VIPy bo zwykłych ludzi nie będzie stać na bilet za 300 zeta), bo przecież to nie Barca co tydzień w lidze gra przy frekwencji pewnie koło 50 tys
powinieneś wiedziec że nie zawsze ilośc przechodzi w jakość :P my dla nich jesteśmy krajem jak dla nas Izrael czy Turcja , a tamtejszych kibiców boją się nawet najwięski (vide Beskiktas: Liverpool , choc nie ten wynik :D ). więc nie mozna ich zawieśc , a w nas kibiców wierze , że uda nam się zrobić nam piekło i w 15 tys. i w 5 tys. :D a remsi przy optymistycznym nastawieniu jest osiąglany (z realem tak było aż nie wszedł Moro..)

rutic 01.08.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 577696)
Rewelacyjne losowanie!
I tak byśmy pewnie odpadi i musieli skupić się na PUEFA, a dzięki takiemu rywalowi zarobimy krocie :)
12 tys biletów po 200 pln (3 tys dla VIP-ów) to 2.400.000 PLN czyli prawie 750 tys EUR.
Losowanie sfinansowało nam Nei-a.
A do tego krocie za prawa do transmisji, reklamy na stadione.

A w PUEFA powalczymy! :)

Podejrzewam że zysk może być większy.
Słyszałem dziś wypowiedź Ochalika w RMF-ie że jeśli przejdziemy Beitar to prawdopodobnie zagramy na Śląskim.

carrasso 01.08.2008 13:24

skupmy się na Beitarze i najbliższym meczu z nimi, a nie już liczymy zyski dla klubu.

dorotja 01.08.2008 13:24

Skorża: Barca? Nie pomstuję
Wisła musiałaby przebić Wembley

piter116 01.08.2008 13:24

Głowa nie zagra nawet w 3 rundzie...
http://sport.interia.pl/news/wislak-...-barce,1155879

djjamajczyk 01.08.2008 13:42

bez Głowaackiego nasza oborona bedzia naprawde "ciekawa" -> Diaz Cleber(chwała Bogu :D ) Baszczyński Singlar.
Nie wiem jak wy ale Diaz nie jest przygotowany na wyzwanie LM , Baszczyński może na srodku sie odnajdzie bo na prawej nie szło mu zbytnio w Jerozolimie a Singlar dla mnie to zagadka .
Musimy jeszcze grać na 0 z tyłu ... bedzie się dział oj bedzie .Bylz ez happy endem

serpico 01.08.2008 13:45

Nie rozumiecie, ze nie chodzi o przejscie Barcy ? Chodzi o puchar UEFA, w ktorym mozna sobie zapewnic mozliwosc unikania druzyn klasy Barcelony. Wiadomo, ze Nei nic nie zmieni, ale juz w meczach z Beitarem zmienilby duzo podobnie jak kilka innych wzmocnien. A to daloby nam gwarancje gry w pucharze Uefa.

Poczytajcie sobie co mowi wlasciciel Beitaru dla dzisiejszego PS. Rok budowal Beitar i jest dokladnie w tym samym miejscu co Cupial, ktory kisi kazda zlotowke od 10 lat i ciurka raz na rok jakims eurocentem. Rok temu wydal 4 mln $ na wzmocnienia - odpadli. Nie zniechecil sie i wydal kolejne 3 w tym roku.
Ale jak pisalem w innym temacie roznica jest w mentalnosci obu panow.

Otworzcie wreszcie oczy. Taki Cypr, ktory lalilsmy jeszcze niedawno, i Anatorsis Famagusta sprowadzil w tym okienku Dellasa na srodek obrony i prawdopodobnie kupi tez Savio znanego z Realu Madryt. Swiat nam ucieka, Europa nam ucieka, a czesc dalej zyje w jakiejs iluzji i probuje usprawiedliwiac Cupiala.
A prawda jest bolesna. Sam jest sobie winny takich losowan. Dzisiejszy dzien pokazuje dokladnie, ze przez te lata klub nie posunal sie ani na cm do przodu, a nawet poszedl w tyl. Tak jak lata temu wciaz liczymy na cud w losowaniu, zamiast poprzez regularne gry w P.Uefa wywalczyc rozstawienie. Byl sezon, ze potrzebowalismy do tego naprawde niewiele wygranych.

Przez ponad 10 lat regularnej gry w Europie wciaz wszystko wyglada identycznie... Czy mozna siebie oszukiwac mowiac, ze tak dziala dobrze zarzadzany klub ? Chyba nie.

Po prostu Wiślak 01.08.2008 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 577681)
a niektórzy znów o tym ...
nawet jakbyśmy pograli pare lat na dobrym poziomie , to nie sadze zebysmy byli rozstawieni i nie gwaranotwało by to sukcesu

Nieprawda - rozstawienie w III rundzie gwarantowałoby długofalowo sukces i przynajmniej regularną grę w PUEFA. Pare lat temu do wywalczenia losowania zabrakło tylko jednego maleńkiego punkciku.

Cytat:

a już winy na Cupiała nie ma co zwalac po poraża z Gruznami , Norwegami , Portugalczykami(ostatnuim wtedyzepsołęm ligi ) i nie wyjście z grupu UEFA to już nie wina zarządu.
Oczywiście, że to wina zarządu i Cupiała, który w decydujących momentach przed tymi meczami jedynie rozwalał pracę trenerów i swoimi decyzjami poważnie osłabiał skład. Zarząd Wisły każdego lata jedynie przeszkadzał trenerom w tej walce, a nie pomagał.

Gdyby nie ich błędne decyzje, już dawno mielibyśmy rozstawienie i może coś więcej.

djjamajczyk 01.08.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 577724)
Oczywiście, że rozstawienie w III rundzie gwarantowałoby długofalowo sukces i przynajmniej regularną grę w PUEFA. Pare lat temu do wywalczenia losowania zabrakło tylko jednego maleńkiego punkciku.



Oczywiście, ze to wina zarządu i Cupiała, który w decydujących momentach przed tymi meczami jedynie rozwalał pracę trenerów i swoimi decyzjami poważnie osłabiał skład. Zarząd Wisły każdego lata jedynie przeszkadzał trenerom w tej walce, a nie pomagał.

Gdyby nie ich błędne decyzje, już dawno mielibyśmy rozstawienie i może coś więcej.

Wydaje mi się że klasowy zespoł a za taki Wisła uchodzi , powinien sobie radzic z wtedy(!) zaściankiem Europy w postaci Dinama tbilisi , Valarengi Oslo czy Vitorii Guimaraes . Nie można wszystkiego zrzucąc na zarzad ze rozwalał niszczył domolował osłabiał itp. itd. . Chocby przed Tbilisi nie było nic z tych rzeczy a co sie działo..pamiętamy.Jasne że zarząd powinien inaczej dziłac , bardziej rozwaznie i długofalowo i ponosi częśc winy za ten stan rzeczy ale bez przesady .
A co do rozstawien to ułatwiłoby to awns do fazy gr. LM ale wystarczył by nie rozstawiony Szachtar , PAO , Fc Copenhaga , Rosenborg i wiele wiele innych bardziej (niestety) renomowanych rywali na arenie Europejskiej(nie ma się co oszukiwac my renomy za bardzo nie mamy) i byłyby problemy . Oszczedziło by to Barcy Realu Interu Arsenalu itp itd. ale gwarancji by nie dąło.A zeby tez taka sytuacja mogła mieć miejsce to sama Wisła nie wystarczy bo my do 1/4 UEFA (o Lm nie mówie ) nie dojdziemy a reszta zespołu w przeciągu ostatnich 2-3 lat się kompromitowałanie licze kilku miłych niespodzianek) . Popatrzy na Rumunie 5 lat temu byli w rankingu za nami hen hen..a teraz dzięki dobrej grze Dinama Steua czy Rapidu są na bardzo wysokim miejscu w rankingu .Sama Wisła nie wystarczy żeby wydźwignąc polski football z zapaści..niestety

serpico 01.08.2008 14:02

A teraz przestudiuj ile kasy wydaly Dinamo czy Steaua na wzmocnienia, baze treningowa, szkolenie mlodych co poskutkowalo poziomem jaki obecnie prezentuja.

Z nieba dobra gra druzyny nie spadnie. Albo mamy rowne jak stol boiska treningowe i szkolimy mlodych na przyszlosc i stad mamy zawodnikow, albo wydajemy to na gotowych pilkarzy czy tez laczymy oba warianty. Ale takich cudow aby nie wydawac pieniedzy i miec dobra druzyne na tym swiecie nie ma panie Cupial.

mcovalski 01.08.2008 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 577725)
Wydaje mi się że klasowy zespoł a za taki Wisła uchodzi , powinien sobie radzic z wtedy(!) zaściankiem Europy w postaci Dinama tbilisi , Valarengi Oslo czy Vitorii Guimaraes . Nie można wszystkiego zrzucąc na zarzad ze rozwalał niszczył domolował osłabiał itp. itd. . Chocby przed Tbilisi nie było nic z tych rzeczy a co sie działo..pamiętamy.Jasne że zarząd powinien inaczej dziłac , bardziej rozwaznie i długofalowo i ponosi częśc winy za ten stan rzeczy ale bez przesady .
A co do rozstawien to ułatwiłoby to awns do fazy gr. LM ale wystarczył by nie rozstawiony Szachtar , PAO , Fc Copenhaga , Rosenborg i wiel wile innych bardzien (niestety) renomowanych rwyali na arenie Europejskiej(nie ma się co oszukiwąc my renomy za barsdzo nie mamy) i byłyby problemy . Oszczedziło by to Barcy Realu Interu Arsenalu itp itd. ale gwarancji by nie dąło.
A zeby tez taka sytuacja moła by być to sama Wisła nie wystarczy bo my do 1/4 UEFA (o Lm nie mówie ) nie dojdziemy a reszta zespołu w przeciągu ostatnich 2-3 lat się kompromitowałanie licze kilku miłych niespodzianek) . Popatrzy na Rumunie 5 lat temu byli w rankingu za nami hen hen..a teraz dzięki dobrej grze Dinama Steua czy Rapidu są na bardzo wysokim miejscu w rankingu .Sama Wisła nie wystarczy żeby wydźwignąc polski football z zapaści..niestety

Wydaję Ci się to fakt, pytanie gdzie uchodzi Biała Gwiazda za klasowy zespół ?? w Baku, Rydze, ?? Gdzie, bo oprócz własnego podwórka, to od paru lat nic nie ugraliśmy.
No i zaprzeczasz sam sobie w tym poście, bo uważasz że Wisła uchodzi za klasowy zespół, a później piszesz ,że nie ma renomy.
Wisła przejdzie Beitar i jestem o tym przekonany. I mam nadzieję, że dobrze się zaprezentuję w PUEFA, bo na CL nie ma co liczyć.

djjamajczyk 01.08.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 577727)
Wydaję Ci się to fakt, pytanie gdzie uchodzi Biała Gwiazda za klasowy zespół ?? w Baku, Rydze, ?? Gdzie, bo oprócz własnego podwórka, to od paru lat nic nie ugraliśmy.
No i zaprzeczasz sam sobie w tym poście, bo uważasz że Wisła uchodzi za klasowy zespół, a później piszesz ,że nie ma renomy.
Wisła przejdzie Beitar i jestem o tym przekonany. I mam nadzieję, że dobrze się zaprezentuję w PUEFA, bo na CL nie ma co liczyć.

Zespołęm klasowym Biała Gwiazda jest . Kojarzysz taki zespól jak Nottingham Forest ? zdobywca Pucharu Anglii , misttrz Anglii 2* zdobywca Pucharu Europy Mistrzów Krajowych itp. . Sezon temu zlecieli dop 3 ligii teraz znów sa w 2. i wiesz co jest najciekawsze jego kibice nawet przez chwili nie zwątpili ze to jest klasowy zespoł bo na to wpływ mają nie tylko osiągniecie bierzace jak zauwazyłęs ale tez historia charakter kibice atmosfera .i jak zauważyłs oni tez nic nie ugrali a klasy nie stracili i nie straca. Tak samo ejst wg . mnie z Wisłą .. możemy być w 3 lidze a ja i tak pójdę na mecz i bede dopingował jak na LM bo ten klub to coś wiecej niż dzisziejszy mecz ze Świtem to wazna częśc zycia z wspaniałą atmosfera i otoczką ,a tego wszystkie kluby nie maja.
A renoma ...niestety jej nie ma bo faktycznie ostatnio wiele nie ugralismy w Europie i juz nie ma "Przyjeżdza mistrz Polski szykuje się łomot" ale to tyczy się cąłej naszej ligii która jest smiesznie nisko za Cyprem Słowacją . Ostatnio nawet Azerowie sobie kpili (kara ich spotkała:D) .
Więc klasowym zespołem Wisła jest i będzie (widocznie nie dla wszystkich ) ale ronomy my jak i nasz Extrakasa nie mamy ...

saklak1906 01.08.2008 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierzbaNH (Post 577741)
Ej a gdzie będą grali pierwszy mecz jak przejdą Beitar?? W Krakowie czy w Barcelonie??


W Barcelonie

mcovalski 01.08.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 577732)
bla bla bla ...

Kolego sympatyczny słowo klasowy oznacza, że dana drużyna utrzymuję pewien poziom. Klasowy zespół to Manchester U Real Madryt, Arsenal. A to, że Nothingam był kiedyś klasowy nie oznacza, że wciąż jest. Cracovia też kiedyś była mistrzem Polski i też wędrował po ligach niższych, ale nigdy nie użyłbym sformułowania, że to klasowy zespół. Koniec OT

Jaca 01.08.2008 14:37

pierwszy mecz jest w Barcelonie pomyśl trochę jak najpierw wylosował Barcelonę to znaczy ze pierwszy mecz jest w Barcelonie

jak przejdziemy Barcelonę to Nei już będzie mógł grać a Barcelonę można pokonać, nazwiska nie grają Messi,Ronaldinho,eto'o,Deco z tej czwórki 2 odeszło a eto'o jest blisko przenosin do innego klubu a messi jedzie na igrzyska jest szansa ale najpierw trzeba pokonać Beitar

Nei będzie mógł już chyba grać z Barceloną no ja mówię zawsze jest szansa piłka jest nie obliczalna trochę szczęścia i kto wie i jeszcze raz powiem nazwiska nie grają

hudinho 01.08.2008 14:47

Jaca piekny monolog prowadzisz ale to jest forum

wiec EDYTUJ POSTY!

Skorza dobrze mowi, nie ma sie co pompowac Barcą bo narazie to Beitar trzeba przejsc i tylko o tym przeciwniku myslec. Bo blizej Camp Nou na dzien dzisiejszy ma zespól z Jerozolimy niz my.

maRgrabkarz 01.08.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 577696)
Rewelacyjne losowanie!
I tak byśmy pewnie odpadi i musieli skupić się na PUEFA, a dzięki takiemu rywalowi zarobimy krocie :)
12 tys biletów po 200 pln (3 tys dla VIP-ów) to 2.400.000 PLN czyli prawie 750 tys EUR.
Losowanie sfinansowało nam Nei-a.
A do tego krocie za prawa do transmisji, reklamy na stadione.

A w PUEFA powalczymy! :)

haha, znajdz mi te 12 tys ludzi ktorzy kupia bilet po 200zl, ba znajdz mi choc 5 tys ludzi ktorzy to zrobia. Bo az tylu wiernych wiernych kibicow futbolu rzadnych Barcelony na zywo ktorzy sa gotowi zaplacic taka kwote to watpie ze znajdziesz.

Wielu kibicow Wisly nie stac na taki wydatek tym bardziej ze zdaja sobie sprawe z szans na przejscie Barcelony i ten mecz rownie dobrze beda mogli zobaczyc w domu jak ktos im podyktuje taka zaporowa cene.

Nie wiem czy mi sie zle zdaje ale dla potencjalnego Wislaka ten mecz nie bedzie wart az takiej kasy. Po prostu.

@Vinci
Dobrze pamietam. I piszac tego posta mialem wlasnie potyczke z Realem w pamieci. :)
Mysle jednak ze az takie tlumy to tu znowu ciagnac nie beda. Owszem, "troche" kibicow pojawi sie dla samej Barcy ale mysle ze zainteresowanie tym meczem bedzie znacznie mniejsze anizeli wtedy.
Wisla juz nie ta co wtedy, co paradoksalnie ma znaczenie, gdyz wowczas ludzie chcieli tez zobaczyc (nawet nie wierzac w zwyciestwo) jak zaprezentuje sie ta wspaniale grajaca Wisla na tle galaktycznego Realu. A noz bedzie jakas niespodzianka. Teraz, zwlaszcza wobec fali wszelakich artykulow o tym jak to w Wisle zle sie dzieje, ludzie, uwazam, beda tez bardziej zniecheceni... o ile z ta Barcelona bedziemy w ogole mieli okazje zagrac.

Vinci 01.08.2008 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 577758)
haha, znajdz mi te 12 tys ludzi ktorzy kupia bilet po 200zl, ba znajdz mi choc 5 tys ludzi ktorzy to zrobia. Bo az tylu wiernych wiernych kibicow futbolu rzadnych Barcelony na zywo ktorzy sa gotowi zaplacic taka kwote to watpie ze znajdziesz.

Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .

1q2 01.08.2008 15:01

Dzisiejsze losowanie sprawilo ze to co jeszcze niedawno bylo mrzonka stalo sie czyms kompletnie nierealnym.Bo jak w futbolu nie czesto spotyka sie sytuaccje gdzie cos jest na 100% pewne, to tu w zasadzie mozna postawic caly swoj majatek+dorzucic wszystkie organy:) I nie ma sie co zloscic na los bo to nasz wina ze co roku nie jestesmy rozstawieni.
Kluczem do Ligi Mistrzow byly coroczne dobre wystepy w uefie a jak wiadomo na 4 ostatnie podejscia, tylko raz udalo sie awansowac do grupy, zdobywajac cale 3 punkty w 4 meczach.

Tak wiec o LM w tym roku mozemy juz zapomniec , pozostaje uefa a i tu brak jakiegokolwiek zmiennika dla Glowy, moze miec decydujace znaczenie bo nie czarujmy sie - W parze z Cleberem ,kto by nie zagral, to bedzie to osoba ktora w zadnym meczu na tej pozycji nie grala a akurat pozycja srodkowego obroncy jest bardzo specyficzna.

Swoja droga to plus jest taki ze kontuzja nie jest grozna i dlugotrwala a to ze przydazyla sie w zasadzie jeszcze przed rozpoczeciem jakichkolwiek rozgrywek, wymusi jakis transfer.

kreseq 01.08.2008 15:02

Vinci ma racje. Ja z checia wybiore sie na mecz bo kibicuje Barcelonie od ponad 15 lat :) Nawet 300 za bilet da i to wiele osob.

irman - spokojnie :) Nie jeden mecz ogladalem na "goracym" terenie i nigdy barw ze soba nie bralem :) Bylem w zyciu na 9 meczach Barcelony wiec chcialbym do 10 dobic jak najszybciej.

irman 01.08.2008 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 577764)
Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .

Fakt, z Realem ceny były też kosmiczne a bilety rozeszły się błyskawicznie. Sytuacja była jednak inna. Wisła była wtedy o niebo lepszą drużyną niż obecnie, wiara w narodzie nie upadła po wylosowaniu Realu, no i pierwszy mecz był w Krakowie, tak więc sprawa była jeszcze otwarta. Natomiast obecnie Wisła nie zachwyca na własnym podwórku (runda wiosenna), kadra jest delikatnie mówiąc niezbyt szeroka, nadzieje na pokonanie Barcy żadne, a jak jeszcze chycimy z trzy-cztery bramki na wyjeździe to nie wiem czy tłumy będą skłonne wyłożyć 400 zł za oglądanie pozbawionej motywacji Wisły z rezerwami Barcelony.

Edit. Jak już nawet legioniści deklarują, że są gotowi te 3 stówy wyłożyć to może jednak taka wizja jest realna:). Tylko żebyś kreseq przez pomyłkę swoich barw klubowych nie założył na ten wyjazd, bo u nas nawet pikniki są do Legii mało przychylnie nastawione.

1q2 01.08.2008 15:07

To bylby jeden wielki piknik.Piszczace malolaty+ biznesmeni w gajerach.Takie pilkarskie Opole.

Snakes 01.08.2008 15:07

Szkoda ze Ronaldinho odszedl ,bo przyjemnie byloby go zobaczyc na R22,chociaz tez sie obawiam ze mozemy wrocic stamtad z bagazem 3 ,4 bramek ,i w krakowei bedzie cos a la sparing,no ale poki co trzeba przejsc Beitar :-/

hudinho 01.08.2008 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 577770)
To bylby jeden wielki piknik.Piszczace malolaty+ biznesmeni w gajerach.Takie pilkarskie Opole.

ale jaki zysk dla klubu...

nawet jak cena min bedzie 250 to i tak zapelni sie caly stadion

jezeli przejdziemy Beitar:D

EricDraven 01.08.2008 15:10

możecie mi zmienić podpis pod nickiem na 'huraoptymista', ale gdyby udało się jakimś cudem wydrzeć remis na Camp Nou (możemy zagrać ustawieniem 1-5-5 ;p ) to emocje w Krakowie będą nieprawdopodobne i wtedy wszystko może się zdarzyć... ja wierzę w cud i nikt ani nic mi tych marzeń nie odbierze.

ps
no chyba, że Beitar ;)
ps2
zapomniałem dodać, że nie cierpie Barcy, co widać z resztą w mojej sygnaturze, więc upokorzenie jej, jakim niewątpliwie byłoby zwycięstwo naszej Ukochanej Wisełki dla mnie dodaje dodatkowego smaku tej rywalizacji.

CelticusABG 01.08.2008 15:11

http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=23718
Barca chce grać pierwszy mecz na wyjeździe...
Oby nasz zarząd się nie zgodził na to...

DominoForza 01.08.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 577774)
ale jaki zysk dla klubu...

nawet jak cena min bedzie 250 to i tak zapelni sie caly stadion

jezeli przejdziemy Beitar:D

i tego sie obawiam

Pablooo 01.08.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 577771)
Szkoda ze Ronaldinho odszedl ,bo przyjemnie byloby go zobaczyc na R22,chociaz tez sie obawiam ze mozemy wrocic stamtad z bagazem 3 ,4 bramek ,i w krakowei bedzie cos a la sparing,no ale poki co trzeba przejsc Beitar :-/


No, wielka szkoda :lol: :lol:
Chyba się popłaczę, że nie zobaczę jak zębaty wozi Baszcza, czy Brozia :foch:


Gratuluję tym, co się cieszą, że wylosowaliśmy Barcelonę. Nie wiem zupełnie niestety z jakiego powodu.
Kasa dla klubu? A co z tej kasy, skoro i tak transferów nie ma.
Prestiż, zobaczą nas gdzieś w Europie? No i co z tego?


Bardzo fajnie, że nie wylosowaliśmy Bate/Anderlechtu, czy Basel, bo przecież... i tak byśmy odpadli na pewno, nie? :lol:


Błazny.

Vinci 01.08.2008 15:16

No to zobacz jak w Warszwie było...pierwszy mecz przegrany 3-0 w Barcelonie i na mało istotny rewanż przyszedł komplet. Czy ktoś z Legionistów pamięta jakie wtedy cceny były w stolicy na ten mecz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl