![]() |
A ja mam problem z hmm? płytą abita?
Komp zaczyna sie uruchamiac, mam test wentylatorów, ale zamiast ładować się dalej to staje na ekranie ABIT (press F1 to continue, DEL, to enter setup) Ale ani f1, ani DEL ani nic innego nie dziala... Spotkał się ktoś z czymś takim? Zeby było śmiesznej wariuje tak "losowo" chodzi przez kilka tygodni bez problemu, poźniej nagle sie nie uruchamia, a nastepnego dnia znów wszystko ok... :O |
Sprawdz sobie ramy. Najlepiej jakiś program do testów pamięci spod DOSA
|
Powiedzcie mi czy da sie wejsc na mecz nie posiadajac Karty kibica a na niej biletu/ ew karnetu, tylko tak o "majac bilet"? Bo kolega sie ze mna kloci ze nie posiada Karty Kibica i mimo tego wchodzi na mecze "na bilecie"... (nie jest zadna szycha, itp) jest to mozliwe???
|
Tak, można.
|
Ja tak wchodzę na mecze mam bilet wkładam do czytnika furtka się obraca i jazda na stadion nikt się nie burzy ze muszę mieć kartę kibica
|
Jaki polecicie przewodnik o Dalmacji??
|
Cytat:
|
Ja mam pytanie dotyczące Coke Live Music Festival.
O ktorej zaczyna sie cala impreza 22 sierpnia ? |
gra jakiś Wislak w THECRIMS?? jest jakiś Wislacki gang, zeby dało sie w miare bezpieznie grać?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy mamy inne siatki w bramkach na Wiśle? ;|
BO mi się tak wyadaje, ale chce sie upewnić (jakąś fotkę można wrzucić) |
Cytat:
|
Ma ktoś może linka do całego meczu Wisła - Pogoń Szczecin (0:0) 10 września 2006? :)
|
Gdzie w internecie można znaleźć przejrzysty program Igrzysk??
|
Takie pytanie do zmotoryzowanych. Chociaż nie koniecznie. Czy jak zatrzymuję auto np. na światłach to sprzęgło muszę mieć wciśnięte?
|
Cytat:
jeśli się mylę proszę o poprawkę :] |
maTyS, zgadzam się. ;-)
Lupo, staraj się wrzucać na luz. Sprzęgło wieczne nie jest... |
Dzięki wielkie za rady! Dopiero się uczę :-) Pozdrawiam!!
|
Czy komuś z Was na tej stronce https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx nie pisało o odbiorze prawka?
Jutro mija dwa tygodnie od zdania a nawet nie ma napisane,że mają moje papiery. |
ja mam pytanie ? czy do CV trzeba dołączać zdjęcie ?
|
Jak zrobić link tego: http://up.programosy.pl/view/sygna_10.jpg.html
żeby po kliknięciu na tą sygne przeniosło na strone internetową? |
Cytat:
W celu zatrzymania pojazdu tak:D . Jezeli szykuje ci sie dluzsze czekanie(poczatek swiatel) dajesz na luz i puszczasz sprzeglo, ile kierowcow tyle opini.Ja zawsze ma na luzie i reczny zaciagniety Twoje auto twoje sprzeglo, chyba ze na egzamin sie wybierasz to sprawdz jak to sie ma w przepisach.Bo jak trafisz na ch..a to Cie moze oblac za trzymanie na sprzegle |
Cytat:
Zresztą w zależności bo niektóre firmy po prostu życzą sobie żeby zdjęcie było dodane. |
Cytat:
EDIT: Sprawdź sobie tutaj http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=904...e&query=typ=pj |
Cytat:
|
mieszka ktoś w rejonach Słomianej ?
PRIV |
Wielkie dzięki Etiop :)
Napisane,że gotowe prawko :) |
O której godzinie w sobotę gramy z Polonią?
Gdzie najbliżej stadionu jest jakiś bankomat? Są już repliki nowych koszulek w sprzedaży? |
z PB gramy o 18:00
o bankomacie nie wiem repliki są - w Fanatyku za 119 zł |
Cytat:
Cytat:
|
Mam taki problem:
Nie mogę wyłaczyc komputera Przy wyłaczaniu komputera (gdy dam ,,zamknij") komputer uruchamia się na nowo... Mam Windowsa XP |
Cytat:
albo tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic989768.html |
Cytat:
bez spacji w [ /img] [ /url] w praktyce: http://img174.imageshack.us/img174/2595/sygna10yl9.jpg |
Cytat:
*nie załączonego na zasadzie wydruk/spinacz z czym też można się spotkać tylko tylko jpg wstawiony w dokumencie Cytat:
|
Cytat z Interia.pl
Na starcie z Beitarem specjalnie szykują się kibice "Białej Gwiazdy". Ci ze Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków w specjalnym oświadczeniu zaapelowali do wszystkich fanów, by unikali w dopingu "rasistowskich i antysemickich okrzyków" . To o klasę lepszy pomysł SKWK w porównaniu do tego z Jerozolimy, skąd wysłano do właściciela Cracovii prof. Janusza Filipiaka insygnia żydowskie. Moje pytanie jest odnośnie wytłuszczonego fragmentu.Czy to prawda czy kolejna prowokacja ? |
Korzystał ktoś z usług taksówek, aby dojechac w godzinach wieczornych(po 0:00) z Krakowa do Podkrakowskich miejscowosci (ok. 25km)... Jeśli tak to niech napisze w jakich to cenach się odbywa bo na internecie znalazłem http://www.waweltaxi.krakow.pl/index.html Tylko nie wiem czy ta firma akurat przewozi z Krakowa do podkrakowskiej miejscowosci czy tylko same obręby Krakowa.... PILNE - potrzebne na jutro ;)
|
Jak jest dobra taryfa tzn firma taksówkarska to może cie zawieść nawet na księżyc o ile wypłacalny jesteś. Myślę ze jak zadzwonisz do jakiejś znanej korporacji typu np barbakan albo właśnie wawel taxi to cie zawiezie gdzie chcesz tylko pewnie trochę zabulisz sprawdź cennik na necie albo po prostu podzwoń i popytaj czy wiozą na takie odległości.
|
Reksio - najlepiej dorwać Taksówkarza (nie TELE-taxi, tylko zwykłe) i się go zapytać, np. czy za 100 zl Cię zawiezie gdzieś tam. Ja kiedyś za 70 zł do Zakopanego pojechałem, ale to dawno było :D
|
:D Najlepiej to się zapytaj czy za flaszkę pojedzie :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl