![]() |
A mi się podobała Gwiazda na strojach reprezentacji Ghany.
|
Moja ulubiona drużyna ze wschodu również gra w takim wzorze.
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/141/70678.jpg |
No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek. Natomiast ostatnią koszulkę polo w rozmiarze M nabyłem dla żony...
Jak by ktoś miał na zbyciu meczową UMBRO w rozmiarze L proszę o priv |
|
Nowe Transfery
już wkrótce takie banery powinni wrzucać |
Cytat:
Ja jeszcze zdążyłem zamówić L'kę, zamówienie zrealizowane, czeka do jutra na wysyłkę :) Dobrze, że się nie zastanawiałem... |
czy naprawde NIKT z tego forum nie pamieta tego kapitalnego wzoru adidasa z duzymi 3 pasami ?
byl najlepszy !!! chodzi o lata z poczatku TF |
|
Z meczówek jedynie XXL :lol: Nieźle im schodzą te koszulki, ale wiadomo, cena robi swoje. Meczówki Adidasa będą po 250zł, a model taki jaki ma wiele innych klubów.
Moja L'ka została dzisiaj wysłana, przy dobrych wiatrach dojdzie do mnie w poniedziałek. |
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...08_09_TFKable/
Taka L-ka, nówka, na zamianę za rozmiar M obojętnie jaką -pilne!:) |
Zastanawia mnie czemu znowu nie gramy w białych spodenkach i getrach, tylko znowu w całości na czerwono.
|
Cytat:
źródło http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-o-le,1509706 Pozostawie to bez dalszego komentarza... |
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/..._SX_granatowa/
Ma może ktoś rozmiar M albo L koszulki treningowej, bo chcę kupić. Moze mi ktos powiedziec jaka jest dlugosc i szerokosc takiej koszulki? Z góry dziękuję. |
Cytat:
|
Widział już ktoś stroje niebieskie i białe ??
|
Nie wiecie ile może mniej więcej iść koszulka? Zamówiłem we wtorek jakoś przed południem :P Do krk mam jakies 20 km?
|
Cytat:
|
Cytat:
oficjalna z live |
Wisła dziś na niebiesko (koszulki) czarno (spodenki), WTF!!??
|
pewnie grają w strojach treningowych jak ostatnio.
|
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pisałem 3 rzy do nich i mi ani razu nie odpisali na maila
|
Zamówiłem dzisiaj L, tyle, że czerwoną. Gdy dotrze mogę specjalnie dla Ciebie zmierzyć.
|
Tea kolorystyka adidasa jest do du**:!: Nie chcem oglądać Wiśłaków w zeszłorocznych strojach Legijnych. Przypomina mi sie pierwszy sezon z Umbro jak mieliśmy stroje niemal identyczne jak Widzew a teraz mamy takie jak Legia.
Koszulki powinny być czerwone a nie bordowe. Niebieskie są OK. Spodenki białe a nie czerwone ani nie czarne. Skoro koszulki nie są treningowe to spodenki raczej też nie są. adiads dał lepsze warunki jako sponsor bo mieli pozostałości po poprzenim sezonie z innych klubów. A do tego jeszcze ta jabłeczna piłka. Porażka. Jak Umbro przyszło to chciałem powrotu Nike ale jakoś się rozkręcili i całkiem fajne stroje były. Ale to co wyrabia teraz badedas to jest łamanie długoletniej tradycji kiedy to stroje były czerwone (a dokładnie czerwono-białe). Ciekawe czy do białych strojów też są czarne spodenki bo to by było już totalne przegięcie (druga Legia) |
Przecież było wałkowane że czerwone spodenki tylko na LE bo w klubie ktoś się pomylił i takie barwy wysłał. W ekstraklasie będą białe. A co do reszty to się zgadzam.
|
Te stroje ze sparingu przypominają te (wyjazdowe?) HSV z poprzednich lat.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ŁKS bo ŁKS ma białe koszulki z tego co pamiętam a Widzew miał czerwone.
A Korona ma inne barwy |
Chodzi o wzór - był identyczny w wypadku ŁKS i Korony.
|
Mam pytanie. Jestem spoza Krakowa i chciałbym kupić koszulkę Wiślacką. Czy jeżeli nie ma rozmiaru w WŚ to czy kupię gdzieś na mieście? Gdyby ktoś mógł jeszcze cenę podać byłoby super. Dzięki z góry za odpowiedź.
|
Zadzwoń do Galerii Krakowskiej do Umbro
|
Oglądam galerię z meczu sparingowego z KSZO. Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te niebieskie koszulki :) Ogólnie raczej się dobrze prezentują, choć za ponad 200zł (taka cena się przewija) to raczej nie kupię tej koszulki... Nie jest źle ze strojami, szkoda tylko właśnie tego, że mamy to samo co Legia :/ Ale ważna jest gra naszych kopaczy w tych trykotach, a nie to kto jeszcze takie ma.
|
Czarne spodenki do niebieskich koszulek były TYLKO na sparing. Normalny zestaw jest niebieski+niebieski. Do czerwonych koszulek będa białe spodenki. Zestaw biały jest cały biały, z czerwonymi paskami. Bluzy bramkarskie są żółte, czarne i szare.
|
No to ładnie:D Nie licząc tego bordowego...
To czemu z Szawlami grali w całym czerwonym stroju? |
Bo w lidze Europejskiej bedą grali w czerwonym stroju !!!
|
Bo takie wdzianko zglosili uefie i wszystkie mecze w tegorocznej LE w takich strojach beda grac. Ja nie wiem czy w tym klubie nawet o stroje zadbac nie umieją:/
|
To nie do końca wina klubu była z tego co wiem ...
Z reszta możliwe, że będzie próba zmiany zestawu. Jest tam możliwość w którymś momencie. Z resztą. Dwa mecze w czerwonych strojach przeżyjecie :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl