Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

SoldierM4 21.07.2010 13:47

A mi się podobała Gwiazda na strojach reprezentacji Ghany.

Bartosz 21.07.2010 13:52

Moja ulubiona drużyna ze wschodu również gra w takim wzorze.


http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/141/70678.jpg

Zwierze 21.07.2010 15:23

No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek. Natomiast ostatnią koszulkę polo w rozmiarze M nabyłem dla żony...
Jak by ktoś miał na zbyciu meczową UMBRO w rozmiarze L proszę o priv

SpoXsteR 21.07.2010 16:10

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/_pl...6563987335.jpg

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

szprotson 21.07.2010 18:52

Nowe Transfery

już wkrótce

takie banery powinni wrzucać

PiotrG 22.07.2010 00:13

Cytat:

No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek
Zniknęły z oferty internetowej przedwczoraj po południu.
Ja jeszcze zdążyłem zamówić L'kę, zamówienie zrealizowane, czeka do jutra na wysyłkę :) Dobrze, że się nie zastanawiałem...

Mocny 22.07.2010 15:33

czy naprawde NIKT z tego forum nie pamieta tego kapitalnego wzoru adidasa z duzymi 3 pasami ?

byl najlepszy !!!

chodzi o lata z poczatku TF

SpoXsteR 22.07.2010 15:40

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...8_09_czerwona/
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wszej_druzyny/

PiotrG 22.07.2010 15:57

Z meczówek jedynie XXL :lol: Nieźle im schodzą te koszulki, ale wiadomo, cena robi swoje. Meczówki Adidasa będą po 250zł, a model taki jaki ma wiele innych klubów.
Moja L'ka została dzisiaj wysłana, przy dobrych wiatrach dojdzie do mnie w poniedziałek.

jurukuru 22.07.2010 16:47

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...08_09_TFKable/

Taka L-ka, nówka, na zamianę za rozmiar M obojętnie jaką -pilne!:)

sayek89 22.07.2010 19:56

Zastanawia mnie czemu znowu nie gramy w białych spodenkach i getrach, tylko znowu w całości na czerwono.

ble 22.07.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 941635)
Zastanawia mnie czemu znowu nie gramy w białych spodenkach i getrach, tylko znowu w całości na czerwono.

"Jedyne, co w czwartek raziło w Wiśle, to czerwone spodenki, bo ktoś w klubie się pomylił i takie (zamiast białych) zgłosił do UEFA. W takich "nie swoich" Wisła będzie grała w Lidze Europejskiej cały sezon."

źródło http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-o-le,1509706

Pozostawie to bez dalszego komentarza...

skeba 23.07.2010 03:59

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/..._SX_granatowa/
Ma może ktoś rozmiar M albo L koszulki treningowej, bo chcę kupić. Moze mi ktos powiedziec jaka jest dlugosc i szerokosc takiej koszulki? Z góry dziękuję.

mitmichael 23.07.2010 06:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 941635)
Zastanawia mnie czemu znowu nie gramy w białych spodenkach i getrach, tylko znowu w całości na czerwono.

Patrzyliscie na takie szczegoły :P Ja nawet nie zwrocilem uwagi w jakich spodenkach grali.

Kapcok7 23.07.2010 15:31

Widział już ktoś stroje niebieskie i białe ??

thebo4 23.07.2010 16:12

Nie wiecie ile może mniej więcej iść koszulka? Zamówiłem we wtorek jakoś przed południem :P Do krk mam jakies 20 km?

Mist 23.07.2010 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 942633)
Widział już ktoś stroje niebieskie i białe ??

Wczoraj nasz bramkarz grał w niebieskiej koszulce wyjazdowej ,w takim samym modelu będą grali zawodnicy z pola

brylant17 23.07.2010 17:06

Cytat:

Wisła dziś na niebiesko (koszulki) czarno (spodenki)

oficjalna z live

Zieniu1906 23.07.2010 17:06

Wisła dziś na niebiesko (koszulki) czarno (spodenki), WTF!!??

jabadabaryba 23.07.2010 17:18

pewnie grają w strojach treningowych jak ostatnio.

Zieniu1906 23.07.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 942744)
pewnie grają w strojach treningowych jak ostatnio.

Oby

10 znaków

skeba 23.07.2010 17:36

Cytat:

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/..._SX_granatowa/
Ma może ktoś rozmiar M albo L koszulki treningowej, bo chcę kupić. Moze mi ktos powiedziec jaka jest dlugosc i szerokosc takiej koszulki? Z góry dziękuję
Odpowie mi ktoś na pytanie ?

Bartoch3tsw 23.07.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 942758)
Odpowie mi ktoś na pytanie ?

Zadzwonić do WŚ to Ci powiedzą

skeba 23.07.2010 19:50

Pisałem 3 rzy do nich i mi ani razu nie odpisali na maila

adeks9 23.07.2010 20:01

Zamówiłem dzisiaj L, tyle, że czerwoną. Gdy dotrze mogę specjalnie dla Ciebie zmierzyć.

crazykaro 23.07.2010 22:31

Tea kolorystyka adidasa jest do du**:!: Nie chcem oglądać Wiśłaków w zeszłorocznych strojach Legijnych. Przypomina mi sie pierwszy sezon z Umbro jak mieliśmy stroje niemal identyczne jak Widzew a teraz mamy takie jak Legia.

Koszulki powinny być czerwone a nie bordowe. Niebieskie są OK.
Spodenki białe a nie czerwone ani nie czarne. Skoro koszulki nie są treningowe to spodenki raczej też nie są. adiads dał lepsze warunki jako sponsor bo mieli pozostałości po poprzenim sezonie z innych klubów.
A do tego jeszcze ta jabłeczna piłka. Porażka.

Jak Umbro przyszło to chciałem powrotu Nike ale jakoś się rozkręcili i całkiem fajne stroje były. Ale to co wyrabia teraz badedas to jest łamanie długoletniej tradycji kiedy to stroje były czerwone (a dokładnie czerwono-białe).

Ciekawe czy do białych strojów też są czarne spodenki bo to by było już totalne przegięcie (druga Legia)

bloodraven 23.07.2010 22:52

Przecież było wałkowane że czerwone spodenki tylko na LE bo w klubie ktoś się pomylił i takie barwy wysłał. W ekstraklasie będą białe. A co do reszty to się zgadzam.

Żurawek 23.07.2010 23:26

Te stroje ze sparingu przypominają te (wyjazdowe?) HSV z poprzednich lat.

fialo 23.07.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 943025)
Tea kolorystyka adidasa jest do du**:!: Nie chcem oglądać Wiśłaków w zeszłorocznych strojach Legijnych. Przypomina mi sie pierwszy sezon z Umbro jak mieliśmy stroje niemal identyczne jak Widzew a teraz mamy takie jak Legia.

Nie jak Widzew, tylko jak ŁKS :)

Żurawek 23.07.2010 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 943046)
Nie jak Widzew, tylko jak ŁKS :)

i Korona Kielce

crazykaro 23.07.2010 23:37

Nie ŁKS bo ŁKS ma białe koszulki z tego co pamiętam a Widzew miał czerwone.

A Korona ma inne barwy

Żurawek 23.07.2010 23:40

Chodzi o wzór - był identyczny w wypadku ŁKS i Korony.

xanti1906 24.07.2010 11:02

Mam pytanie. Jestem spoza Krakowa i chciałbym kupić koszulkę Wiślacką. Czy jeżeli nie ma rozmiaru w WŚ to czy kupię gdzieś na mieście? Gdyby ktoś mógł jeszcze cenę podać byłoby super. Dzięki z góry za odpowiedź.

JrQ- 24.07.2010 11:21

Zadzwoń do Galerii Krakowskiej do Umbro

masterlag 24.07.2010 12:01

Oglądam galerię z meczu sparingowego z KSZO. Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te niebieskie koszulki :) Ogólnie raczej się dobrze prezentują, choć za ponad 200zł (taka cena się przewija) to raczej nie kupię tej koszulki... Nie jest źle ze strojami, szkoda tylko właśnie tego, że mamy to samo co Legia :/ Ale ważna jest gra naszych kopaczy w tych trykotach, a nie to kto jeszcze takie ma.

Żmijka 24.07.2010 13:48

Czarne spodenki do niebieskich koszulek były TYLKO na sparing. Normalny zestaw jest niebieski+niebieski. Do czerwonych koszulek będa białe spodenki. Zestaw biały jest cały biały, z czerwonymi paskami. Bluzy bramkarskie są żółte, czarne i szare.

crazykaro 24.07.2010 14:04

No to ładnie:D Nie licząc tego bordowego...
To czemu z Szawlami grali w całym czerwonym stroju?

Sylwek1906 24.07.2010 14:06

Bo w lidze Europejskiej bedą grali w czerwonym stroju !!!

Wiślacka Kalwaria 24.07.2010 14:07

Bo takie wdzianko zglosili uefie i wszystkie mecze w tegorocznej LE w takich strojach beda grac. Ja nie wiem czy w tym klubie nawet o stroje zadbac nie umieją:/

Żmijka 24.07.2010 14:10

To nie do końca wina klubu była z tego co wiem ...

Z reszta możliwe, że będzie próba zmiany zestawu. Jest tam możliwość w którymś momencie. Z resztą. Dwa mecze w czerwonych strojach przeżyjecie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl