![]() |
ee, nie jest tak źle, w zeszłym roku w zasadzie zaraz po północy się wbiłem, a generalnie każdy kto chciał to w ciągu godziny poznał swoje wyniki. Także bądźcie wytrwali ;)
|
Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?
|
Będę walczył! :D
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ale o 12 musi być!!! |
Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...
|
No i znów przesuneli na 23....
|
a o 23 przesuną na północ:),mam nadzieje,że o północy wyniki bedą i że wogóle będzie sie dało zalogować :D
|
Cytat:
Szkoda, że matury nie pisze się na kompie to może wtedy literówka miałaby jakieś znaczenie. A ku Twojej rozpaczy maturę mam już dość dawno za sobą i O DZIWO zdałam :shock: Dwa razy tak samo napisane słowo, z błędem, w jednym poście daje podstawy do obaw. Z resztą nie mój problem. Ale robiąc takie błędy po prostu byś nie komentował wogólę albo napisał, że cóż - zdarza się. Ale lepiej się ponapinać :rotfl: ok. WhiteStar ... - owszem za sobą, ale było to jeszcze w czasach, gdy takich cudów jak procenty w necie nie było jeszcze :( Także nie pomogę. |
Żmijka przeczytałem ze masz juz mature za sobą to może wiesz jak to było z tymi wynikami? podadzą o północy czy nie,jak myślisz? bo ja już doczekać sie nie moge :D
|
Sprawdzic o polnocy a potem nie spac do rana...heh
|
Cytat:
Cytat:
|
a czy wyniki ze szkoły muszę jutro odbierać czy kiedy chce? wie ktoś jak to jest?
|
U mnie jest tylko jutro i w środę... ;)
też wam wyświetla takie coś jak załączacie stronkę OKE: Cytat:
|
Dalej koserwuja nasze wyniki....heh
|
kubus20 mozesz wogóle wejść na strone? ja mam białe tło o 10 min
|
nie... jest normalnie, tylko wciąż pojawia się komunikat o 'pracach technicznych'
|
Komunikat wyświetla się nadal o przewie do 23, strona wchodzi bardzo powoli, błędy wyskakują.
Czekamy...! |
Ja mogę wejść, ale dalej pisze że trwają prace techniczne do 23..a już mamy 23:10...
|
Bardzo powoli ale dalem rade...mimo radiówki heh
|
ja weszłem na obieg dane wpisałe i przekroczono limit ;/
i pokazało sie trwa konserwacja.... P.S -- JESTEM TERAZ NA WAKACJACH MOŻE KUMPEL MI WYNIKI ODEBRAĆ ;D , NIE ZDAŁE USTNEGO JEDNEGO JAK TO JEST ;D |
hehe coś mi się wydaje,że tak będzie do rana.
|
teraz to mi nawet oke nie wchodzi
|
OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06) |
Najprędzej to się w szkole dowiemy... :P Ale na rany boskie.. do 13.00 i tak muszę czekać :/
|
mi weszło więc się z Wami podzielę wiślaccy bracia ;)
OBIEG - Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06) nie wiem jak Wy ale czekam do 1.. |
Mi Pisze Teraz Ze BĘdĄ DostĘpne W Dniu Jutrzejszym Tylko Od 00 Czy Od 8 Rano ;d
Jednym zdaniem JEBAĆ OKE bo w innych wojewódzctwach wyniki już mają ;/ |
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)
|
OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06) brawo ;/ |
Cytat:
|
no i przecież po 0:00 już jest 30.06 :)...
|
panowie i panie, spokojnie... najpierw ja. Wszyscy na raz nie damy rady. :]
tak na poważnie to powinno być od 0:00 ale to polska, więc prawdopodobne jest, że zdążycie wrócić ze szkoły ze świadectwem przed zalogowaniem. |
i po co wam to sprawdzać, tylko zasnąć potem nie będziecie mogli :D
ja na przyklad nie znam hasła i jest mi z tym fantastycznie :D |
TSW_PDW ma racje. Inne województwa już mają wyniki, a Krakowskie OKE sie posypalo strasznie. Jednym slowem JEBAĆ OKE
|
Za dużo ludzi, za słabe serwery:/
mocny serwer ma kraków, W chwili obecnej przekroczony został limit 0 użytkowników w systemie. Proszę spróbować później. Przepraszamy za utrudnienia. |
To powiedzcie mi, które oke niby wyniki?
|
zalogowałem się.. "brak wyniku" omg..
|
Tak jak mercury po zalogowaniu brak wyniku ;/
Haha ja jadę na wakacjach na blueconnecie i mnie loguje czyli nie taki zły ten internet :D |
zalogowałeś sie,ciekawe :)
|
no ktoś musiał.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl