Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Jurand 29.06.2009 18:52

ee, nie jest tak źle, w zeszłym roku w zasadzie zaraz po północy się wbiłem, a generalnie każdy kto chciał to w ciągu godziny poznał swoje wyniki. Także bądźcie wytrwali ;)

arsfan90 29.06.2009 18:55

Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?

DrewniaQ 29.06.2009 19:12

Będę walczył! :D

Żmijka 29.06.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753086)
A z kąd masz takie info że przerwa trwa do 19??
(nie było pytania:p juz wiem z kąd:)

Uuuu, jak tak pisałeś na maurze to marnie to widzę ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 753397)
Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?

No nie jest to raczej możliwe "fizycznie". Materiał jest porównywalny (chociaż nie ukrywajmy, że na większości uczelni na zaocznych mniejszy), ale liczba godzin mniejsza. Oczywiście zalezy to też od uczelni. Większść planów studiów (czyli ile godzin/przedmiotów ect) jest na stronach uczleni - wystarczy sprawdzić i porównać.

DrewniaQ 29.06.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OKE
W dniu dzisiejszym (29.06.), w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, system OBIEG będzie nieczynny w godzinach 11:00 - 23:00.

:lol: Zawsze tak jest!

Ale o 12 musi być!!!

bartek89TS 29.06.2009 19:58

Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...

kubus20 29.06.2009 20:01

No i znów przesuneli na 23....

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 20:06

a o 23 przesuną na północ:),mam nadzieje,że o północy wyniki bedą i że wogóle będzie sie dało zalogować :D

Żmijka 29.06.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753441)
Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...

Hehe, no tak :lol:
Szkoda, że matury nie pisze się na kompie to może wtedy literówka miałaby jakieś znaczenie. A ku Twojej rozpaczy maturę mam już dość dawno za sobą i O DZIWO zdałam :shock:

Dwa razy tak samo napisane słowo, z błędem, w jednym poście daje podstawy do obaw. Z resztą nie mój problem. Ale robiąc takie błędy po prostu byś nie komentował wogólę albo napisał, że cóż - zdarza się. Ale lepiej się ponapinać :rotfl: ok.

WhiteStar ... - owszem za sobą, ale było to jeszcze w czasach, gdy takich cudów jak procenty w necie nie było jeszcze :( Także nie pomogę.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 20:15

Żmijka przeczytałem ze masz juz mature za sobą to może wiesz jak to było z tymi wynikami? podadzą o północy czy nie,jak myślisz? bo ja już doczekać sie nie moge :D

kubus20 29.06.2009 20:17

Sprawdzic o polnocy a potem nie spac do rana...heh

PauL 29.06.2009 20:21

Cytat:

Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...
Cytat:

z kąd masz takie info że przerwa trwa do 19??
(nie było pytania:p juz wiem z kąd:)
Bez komentarza.

pchelcok 29.06.2009 21:54

a czy wyniki ze szkoły muszę jutro odbierać czy kiedy chce? wie ktoś jak to jest?

!!IRIVER!! 29.06.2009 21:58

U mnie jest tylko jutro i w środę... ;)

też wam wyświetla takie coś jak załączacie stronkę OKE:
Cytat:

Przerwane połączenie
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.
??

kubus20 29.06.2009 22:07

Dalej koserwuja nasze wyniki....heh

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:07

kubus20 mozesz wogóle wejść na strone? ja mam białe tło o 10 min

anika 29.06.2009 22:08

nie... jest normalnie, tylko wciąż pojawia się komunikat o 'pracach technicznych'

DrewniaQ 29.06.2009 22:08

Komunikat wyświetla się nadal o przewie do 23, strona wchodzi bardzo powoli, błędy wyskakują.
Czekamy...!

bartek89TS 29.06.2009 22:09

Ja mogę wejść, ale dalej pisze że trwają prace techniczne do 23..a już mamy 23:10...

kubus20 29.06.2009 22:09

Bardzo powoli ale dalem rade...mimo radiówki heh

TSW_PDW 29.06.2009 22:10

ja weszłem na obieg dane wpisałe i przekroczono limit ;/

i pokazało sie trwa konserwacja....

P.S -- JESTEM TERAZ NA WAKACJACH MOŻE KUMPEL MI WYNIKI ODEBRAĆ ;D , NIE ZDAŁE USTNEGO JEDNEGO JAK TO JEST ;D

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:13

hehe coś mi się wydaje,że tak będzie do rana.

Natkan 29.06.2009 22:14

teraz to mi nawet oke nie wchodzi

Majkel1906 29.06.2009 22:15

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)

!!IRIVER!! 29.06.2009 22:15

Najprędzej to się w szkole dowiemy... :P Ale na rany boskie.. do 13.00 i tak muszę czekać :/

mercury 29.06.2009 22:15

mi weszło więc się z Wami podzielę wiślaccy bracia ;)

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)


nie wiem jak Wy ale czekam do 1..

TSW_PDW 29.06.2009 22:16

Mi Pisze Teraz Ze BĘdĄ DostĘpne W Dniu Jutrzejszym Tylko Od 00 Czy Od 8 Rano ;d



Jednym zdaniem JEBAĆ OKE bo w innych wojewódzctwach wyniki już mają ;/

bartek89TS 29.06.2009 22:16

- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)

Mało Słodyczy 29.06.2009 22:16

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)


brawo ;/

DrewniaQ 29.06.2009 22:18

Cytat:

Jutro to dziś, tyle że jutro
Tak cytując..

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:18

no i przecież po 0:00 już jest 30.06 :)...

wonski_eNHa 29.06.2009 22:19

panowie i panie, spokojnie... najpierw ja. Wszyscy na raz nie damy rady. :]

tak na poważnie to powinno być od 0:00 ale to polska, więc prawdopodobne jest, że zdążycie wrócić ze szkoły ze świadectwem przed zalogowaniem.

Kamil 29.06.2009 22:24

i po co wam to sprawdzać, tylko zasnąć potem nie będziecie mogli :D
ja na przyklad nie znam hasła i jest mi z tym fantastycznie :D

ChomikNH 29.06.2009 22:25

TSW_PDW ma racje. Inne województwa już mają wyniki, a Krakowskie OKE sie posypalo strasznie. Jednym slowem JEBAĆ OKE

wonski_eNHa 29.06.2009 22:26

Za dużo ludzi, za słabe serwery:/

mocny serwer ma kraków,

W chwili obecnej przekroczony został limit 0 użytkowników w systemie. Proszę spróbować później.
Przepraszamy za utrudnienia.

wojtek90059 29.06.2009 22:34

To powiedzcie mi, które oke niby wyniki?

mercury 29.06.2009 22:43

zalogowałem się.. "brak wyniku" omg..

TSW_PDW 29.06.2009 22:46

Tak jak mercury po zalogowaniu brak wyniku ;/


Haha ja jadę na wakacjach na blueconnecie i mnie loguje czyli nie taki zły ten internet :D

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 22:46

zalogowałeś sie,ciekawe :)

Mało Słodyczy 29.06.2009 22:49

no ktoś musiał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl