![]() |
Cytat:
|
Michel i Pirat dość resztę dyskusji na priv bo tak można do końca świata
|
a mecz z Jagą się zbliża:D
tak na marginesie, wie ktoś co z Paulistą?, gra?,strzela itp? |
Paulista kontuzja jakas b. powazna ... od meczu z Crveną Zvezdą w UEFA nic nie zagrał.
|
Oto wypowiedz Franka po meczu z Lechem:
Tomasz Frankowski, napastnik Jagiellonii: Wiemy, w jakim jesteśmy miejscu i z kim graliśmy. Uważam jednak, że mogliśmy zagrać lepiej i wtedy pokusić się o punkt w Poznaniu. Mam pretensje też do siebie o kilka sytuacji, w których mogłem się lepiej zachować. Bardzo chciałem strzelić gola Lechowi, ale bez oddania strzału gola nie będzie. Lech jest liderem i faworytem, życzę mu wielu zwycięstw, ale myślę, że Wisła Kraków będzie dla niego groźna do końca. Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok |
Cóż - jakby mnie tak kibice potraktowali to też bym im nie życzył dobrze. Zresztą - wałkowaliśmy to tydzień temu i nic z tego dobrego nie wynikło - tylko przyszedł najmądrzejszy i pobanował tych którzy mieli inne zdanie niż on ;] dlatego lepiej się nie wdawać w dyskusję na ten temat.
|
Tak dla dopełnienia tematów około-Frankowskich jeszcze jedna ciekawostka z wczorajszej Ligi+ Extra. Płatek pytany, czy próbował ściągnąć Frankowskiego na drugą stronę Błoń, potwierdził. Został jednak uświadomiony dlaczego takie coś w ogóle nie wchodzi w rachubę. BTW o niczym to nie świadczy, tzn. dlaczego to "Franek" nie mógłby się zdecydować na taki krok. Akurat tego Płatek nie wyjaśniał. Powiedział tylko, że do tej rozmowy nie wiedział jak wyglądają stosunki między kibicami w Krakowie.
P.S. Myślicie, ze jak otworzę lodówkę nie znajdę tam ... no wiadomo kogo? ;) |
Wypowiedz Frankowskiego o transferze do Cracovii.
Tomasz Frankowski, była gwiazda... "Białej Gwiazdy", twierdzi, że nie wyraził zainteresowania grą w koszulce z flagą Cracovii na piersi. - Z całym szacunkiem dla tego zespołu, ale nie wybieram się na drugą stronę Błoń tylko i wyłącznie z tego powodu, że przez siedem lat reprezentowałem barwy Wisły Kraków, zżyłem się z jej kibicami, dałem im dużo radości i nie byłbym w stanie chodzić po Krakowie i przybijać "piątek" z kibicami Cracovii, których oczywiście również należy szanować za przywiązanie do swoich barw klubowych - wyjaśnił zawodnik podczas audycji Radia ESKA. żródło: Radio ESKA |
W lecie kończy się kontrakt Żurawskiego z Larisą. 33-letni napastnik nie wyklucza powrotu do polskiej ligi. "Będę wolnym strzelcem i sam zadecyduję, gdzie zagram. Wisła Kraków prowadziła rozmowy z Larisą, ale zimą szans na ten transfer nie było żadnych. Walczymy z Larisą o Puchar UEFA, więc wiadomo było, że Grecy nie będą się chcieli osłabiać w trakcie sezonu. Jedno jest pewne: jeśli kiedykolwiek znów zagram w polskiej lidze, to wyjścia są tylko dwa: albo Wisła, albo Lech Poznań" - zakończył Żurawski.
interia.pl |
Cytat:
|
Ciacho - moim zdaniem Żuraw wybierze klub, który zdobędzie MP i zagwarantuje odpowiednich piłkarzy do gry. Czytaj, jeśli my sprzedamy Brożka, odejdą Baszczyński, Zieńczuk, Niedzielan i nikt w ich miejsce nie przyjdzie (Ćwielong straci formę, a Łobo jej wciąż nie będzie miał) - to jaki jest sens wracać do Wisły? Jeśli z Lecha odejdą Stilić, Rengifo, Lewandowski, Arboleda - i nie będzie kupionych za grube pieniądze zmienników, to jaki jest sens wracać do Lecha? Podejrzewam, że pomimo szumnych zapowiedzi, jeśli powyższe scenariusze się zrealizują (a wiemy, że większe są szanse na tak, niż na nie) Maciek jeszcze rok będzie grał w Grecji lub przeniesie się na wyspę Afrodyty.
|
A moim zdaniem kluczowym w tym wywiadzie jest ten fragment: "Jeśli kiedykolwiek znów zagram w polskiej lidze". Przecież jakiś czas temu ktoś tu wrzucił wywiad, w którym Żuraw mówi, że w lecie idzie na południe. A na południe od Grecji (mniej więcej) jest Cypr. Miejsce, w którym gra i zarabia na pieluchy Kamil Kosowski- człowiek, który z Żurawia zrobił współczesnego modnisia w miejsce porządnego człowieka, i niewykluczone, że na Cyprze od lata grać będą Baszczu i Zieniu (tak mi się mocno wydaje, że gdzieś tam pójdą). Po co wracać do zimnej Polski, skoro można grzać kości tam, a przy okazji grać w lidze, która ciągle ewoluuje w dodatku- w towarzystwie kolegów.
|
Jeśli miałbym typować co zrobi Maciek Żurawski po sezonie to podzielam zdanie eye63 .
Nie sądzę żeby piłkarz w dobrej formie, doceniany przez swój klub wracał tuż przed emeryturą do polskiej ekstra:D-klasy. Jedyny ewentualny powód to mogłyby być sprawy pozasportowe.Z tym że to już jest czyste gdybanie. |
może pora przestać się kłocić o Franka, a zacząć kłocic na nowo o Dana Petrescu?
Podczas ostatniej kolejki Unirea zremisowała na wyjeździe z Arges 0:0 a karnego w ostatniej minucie nie wykorzystal Brandan http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?v...428&autoplay=1 fantastyczna rekacja Dana na pudło! btw: w wywiadzie przed rozpoczęciem nowego sezonu Dan przynał, że ciężko mu bedzie z takim skladem utrzymać 2 miejsce - z takimi strzelcami na pewno... |
Cytat:
A co w tym fantastycznego? Bo ja nie rozumiem chyba.... Fantastycznie to by bylo jakby pajacyka zrobil. |
bo nie widziałeś poprzednich reakcji Dana? Np. w polskiej lidze?
|
Framat - po Twoim pierwszym poscie spodziewałem się jakiegoś hardcoru a tu stoicki spokój;).
Szkoda tego gola a raczej jego braku, to tak jakby nam wbili w tej 93 minucie. |
Hmm...
Archiwalny skan z mojej kolekcji ;) http://img11.imageshack.us/img11/2026/kauny.th.jpg I artykulik na temat aktualnego dyr. sportowego Legii i wspomniane o naszym ex ;] http://img15.imageshack.us/img15/260...lcarski.th.jpg |
No ja też - jednak rumuńskie media prześcigają się w zapodawaniu tego pliku video jako "niesamowitej" reakcji Dana. Przyznam, że to faktycznie niesamowite - taki spokój tego nerwusa!
Swoją drogą przypominam sobie podobną reakcję Dana, kiedy pod konec jego pobytu w Krakowie graliśmy z Lechem i zawodnicy przestali realizować jego założenia - stał przy linii bocznej i patrzył oszołomiony na to, co się dzieje. Pewnie już się wtedy domyślił, że chłopcy go w koncu zwolnią. Czyżby coś podobnego teraz w Rumunii? A przecież nie ma powodu. |
Jak ktoś ma ochotę poczytac co słychac u Radka "nie tak się umawialismy" Matusiaka:http://www.futbolnet.pl/news/radosla...lem_81433.html
|
No motyw z Petrescu bardzo zaskakujący, można by się spodziewać, że będzie wyrywał z nerwów kolejne włosy z głowy, a tu proszę, chyba się załamał do tego stopnia słabością przy tym strzale, że nie miał siły skakać. :lol:
|
Cytat:
Z innej beczki. Kuba wznowił dzisiaj treningi po no prawie 3 miesięcznej przerwie.Ten chłopak ma dopiero pecha. Ma wszystko czego potrzeba naprawdę dobremu piłkarzowi,ale jak go dopadły te nieszczęsne kontuzje,tak nie chcą go opuścić |
Uche marzy o Realu i tęskni za Krakowem
"...Choć wydaje się, że słoneczna Hiszpania jest przyjemniejszym miejscem do życia, niż mroźna Polska, nigeryjski snajper tęskni za naszym krajem. A dokładnie Rynkiem w Krakowie. - Powtarzam wszystkim znajomym i w Hiszpanii, i w innych krajach, że krakowski Rynek jest najpiękniejszy w Europie - mówi i dodaje, że z chęcią wróci jeszcze w to miejsce. " http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Uc...l?ticaid=17a96 |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
DrewniaQ - zobacz trochę wyżej
|
|
Franek jest po prostu niesamowity i tyle w temacie...
|
Odpuszczenie Frankowskiego przez Bednarza, na pewno w jakiejś części dzięki idiotycznej, szalenie szkodliwej "kreciej robocie" SKWK, to była równie wielka głupota jak odpuszczenie Kosowskiego. Franek potwierdza, że w naszej lidze zawsze, obojętnie w jakiej nie byłby formie, gwarantuje regularne trafianie do siatki przeciwników. A w Wiśle, mógłby być też tak bardzo brakującym drużynie piłkarzem nieobliczalnym, doświadczonym przywódcą z autorytetem.
Osobiście bardzo chciałbym, aby Wisła sprowadziła go latem ze zdegradowanej Jagielloni, nawet tylko na póltora sezonu. Sportowo i tak by nam się to opłacało - Frankowski to klasa, której Ćwielong, czy Małecki nawet w 5 sezonów mogą nigdy nie sięgnąć. Franek do Wisły! |
Podczas relacji C+ redaktor : "Smuda jak był w Legii składał oferte Frankowi ale Wislak nie przejdzie do Legii i Cracovii takim sie Franek uwarza :)
Ostatni program liga + extra gosc trener Płatek (Cracovia) złożył oferte Frankowi a on mu powiedział ze nie ma o czym gadać on grał w Wiśle, a Płatek ja nie wiedziałem ze tak jest w Krakowie pochodze ze slaska i sa transfery miedzy klubami ..... |
Ale brameczka palce lizać naprawdę ;) I napinacze też nie mogą się nie zgodzić ;] Ani Brożek ani żaden inny nasz bramkostrzelny napastnik nie strzelają takich goli
|
Cytat:
Po drugie, gratuluję znajomości pisowni nazw klubów. |
Przecież Jaga i tak leci za korupcję.
|
Cytat:
|
Cytat:
pusty śmiech i tyle |
Cytat:
Mhmmm, poczekaj, Widzew też był zdegradowany...:p No ,ale tak," Przecież Jaga i tak leci za korupcję"........:rotfl: |
Ale Widzew miał takie plecy jak stad do Mediolanu więc nie polecieli, niestety nie podejrzewam, żeby Jaga miała jakieś układy.
|
Cytat:
A co jak się utopi? :rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl