![]() |
prawnik w koncu bana dostał?
Dziękuje wam ! ! ! |
|
Cytat:
To by bylo zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe. Chlopak strzelil focha po tym jak go polowa forum uswiadomila ze pisze glupoty w temacie transferow, wiec zabral kredki i poszedl do innej piaskownicy |
czemu uzytkownikowi 7 pussy catów wolno miec wiele kont a innym nie?
natychmiastowy ban !! |
Cytat:
To nie jest zart. Takich lokatorow tu miewamy. Cytat:
|
Zdaje sie ze obiecal nam ze ma sprawe z gory wygrana.
Ciekawe pod jaki paragraf nas podciagnie, obstawiam zbrodnie z nienawisci bo to trendi teraz :lol: |
Cytat:
Ekstradycja i do pierdla :) |
To ja od tej pory proponuje dla nowych chcacych sie zarejestrowac przejsc badania u psychiatry. Jak dostaryczy zaswiadczenie ze wszystko w normir to zarejestrowac.
No zabawny chlopak jest nie ma co |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=392 ten też potrzebuje pomocy :-)
|
Cytat:
Cytat:
..ALL. To Chuck Norris. : ( |
temat "to i owo na luziki" taką miał mieć formułę, czy nieco odbiegł od wizji zakładającego i moderujących ;)?
żeby była jasność, chodzi m.in. o: Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
spoko, zagladamy tam ;)
|
Mam prosbe do moderatorów ,zeby nie dawali banów na miesiac ,tylko za to ze ktos napisze jedno zdanie nie na temat w danym topicu .
|
A nasuwaja ci sie jakies wnioski po tym banie??
a ja mam prosbe zeby dawali na dwa mce, bo moze sie nowy user nauczy, zeby 2 razy pomyslec i nie robic smietnika z forum, zanim doda jakze cenna uwage. szkoda ze nie na temat. PEACE. @ rav jak problem z dzialaniem strony (petla przekierowan) czy zostal usuniety czy dalej walczycie? |
Ja mam pytanie czemu temat FORZA WISŁA - wysyłka skoro jest zamknięty i nie istnieje ciągle jest przylepiony w dziale Wisła Kraków-piłka nożna???
|
|
Cytat:
|
Witam. Ja po rejestracji na forum tez jakis czas byłem nieokrzesany :P ale kilka banow pomogło. Jedynie mnie wkurzył ban na 2 tygodnie w dniu zdobycia przez Wisłe Mistrzostwa za to ze odezwałem sie w temacie ktory załozył jakis koles niepotrzebnie :p wiecje prosiłbym takich akcji mi nie robic :P
A teraz tak bardziej serio. W dizale polityka transferowa Wisły zrobil sie niezły bajzel, rozumiem ze ktos moze niechcacy zbocyc z tematu i cos nie na temat klepnac ale jak koles wpada i daje info ze Murawski przechodiz do Rubina itp, itd to juz troche przesada. Prosiłbym o pare banow po przestudiowaniu tamtego watku zeby ludzie sie troche ogarneli bo ostatnio to jest ciezko z nimi :) |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...00&postcount=5
Pomóżcie mu bo już kolejny raz tego typu post zapodaje |
|
Cukiereczek- zarejestrowal sie na forum i syf robi
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=94&page=111 |
Rozumiem ze sa wakacje, uczniowie maja wolne i im sie nudzi, ale niektorym chyba za bardzo http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=28825 (caloksztalt)
|
Dzis polecialo tyle banow, ze czuje sie jak Amon Goth.
A poleci wiecej. I bede sie czul jak Wasilij Zajcew. To tak na wszelki wypadek wpisuje, gdyby jakis SWIEZO ZALOGOWANY menadzer tu sie przyblakal. |
Radzę moderować nie tylko jakieś śmieszne pomysły transferowe, a pokój ABG, gdzie co dzień loguje się jakiś niesforny izaak próbujący zrobić furorę w internecie.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
A Wy jako szanujący się portal powinniście się powstrzymać jeśli nie macie pewnych informacji (a napisaliście, że podpisze kontrakt, jeśli przejdzie testy medyczne - i Twoja wypowiedź Was nie tłumaczy, bo to trochę odwracanie kota ogonem). Rozumiem że jest sezon ogórkowy i jakoś trzeba zachęcić do czytania newsów, ale można to robić bardziej rzetelnie niż niektóre media, często tutaj cytowane. Rozumiem także, że trzeba w tym temacie na bieżąco robić porządek, bo 90% nadaje się do wyjebania, ale chyba lepiej uniknąć oskarżeń, że "przykład idzie z góry":P Nie napinam się, każdy popełnia błędy i nikt się nie lubi do nich przyznawać, a ja tylko zwracam uwagę. W moim przekonaniu nadal jesteście najlepszym portalem o Wiśle (pomijam "sensacyjne" tytuły niektórych newsów:lol:), ale poprzeczkę trzeba sobie podnosić, a nie obniżać:> Ps Będę hardcorem i przeniosę dyskusję do odpowiedniejszego tematu:D |
Szanowni Modzi,
dlaczego zostałem zbanowany? Nie pytam za co, bo generalnie przez ostatnie kilka tygodni napisałem jednego posta. Po prostu jestem ciekaw czy to zwykły przypadek, czy też moja bierna obecność na forum kogoś zdenerwowała? dj_spirit |
Czy komentarze poza forum, te przy tematach, są w jakiś sposób moderowane? Tam też występują "menedżerowie" rodem z FM-a, wypisują brednie i nic im za to nie grozi. Może mnie ktoś oświeci?
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=12386 Niezwykle treściwy post w temacie "polityka transferowa Wisły" Cytat:
I oczywiście nie mogłeś wytrzymać te parę dni , skoro tak rzadko tu piszesz , lecz świadomie złamałeś panujące tu reguły i założyłeś nowe konto. |
|
|
|
za co ban dla Płazów Stary?
|
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=48991 w każdym temaci reklamuje jakąś stronke do głosowania na najlepszy klub czy coś w ten deseń...
|
|
|
Chciałbym wiedzieć,jaki zakres tematyczny ma POLITYKA TRANSFEROWA WISŁY na forum? Zawsze wydawało mi się,że jest to temat bardzo szeroki i nie da się go zaszufladkować od A do D,czy powiedzmy od F do M itp.Jeżeli ma dotyczyć tylko zatwierdzonych transferów,to praktycznie nie byłoby o czym pisać i ten temat kolidowałby z tematem NASI ZAWODNICY.Dostałem bana za info,że J.Gol jeszcze nie podpisał z nikim kontraktu(2 godz.potem podpisał z Bełchatowem),a czytałem wcześniej,że Wisła interesowała się tym piłkarzem.
|
|
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6026 prośba o zamknięcie, bo takie tematy jedynie rodzą zbędne napinki.
Pozdrawiam |
Kto to jest ten charcerzyk i skad wiecie ze on to on czyli te konta ktore tu podajecie ze to jego? :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl