![]() |
Cytat:
|
Ja tam fanem Boruca nigdy nie byłem ale ta "jazda" brukowców po Nim już się niesmaczna robi. Bądź co bądź, z Legii czy nie z Legii ale dla Polski trochę ambicji i zdrowia zostawił na tym boisku. Dlatego jakoś Borubara mi się szkoda zrobiło. :foch:
|
Również nie przepadam za Arturem ale to co się dzieje wokół niego to przesada.
|
http://sport.onet.pl/0,1248703,1917201,wiadomosc.html :lol: to już naprawdę farsa
|
krew mnie zalewa i skacze ciśnienie jak widze tego siwego dziada, ogladam sobie wlasnie euro gole na Eurosporcie skróty z ligi holenderskiej mecz NEC z kim tam komentator mowi ze na tym meczu był Benhakker.. Do ****y nędzy w ten sam weekend Jeleń strzela bramke, gra Obraniak nawet piękny Jacek strzela w nowym klubie, gra Wichniarek a ten siwy dziad u siebie siedzi. Niech no wreszcie ten PZPN pokaze czy ma jaja i wypieprzy siwego na zbity pysk. Nie sadzilem ze kiedys to powiem.. Janas wracaj!
|
Cytat:
|
http://sport.interia.pl/raport/elms2...landie,1262071
Nie ma chyba w naszej kadrze piłkarza, który ma większego pecha niż Kuba : / |
to chyba juz nie pech
|
Czy Leo Beenhakker powinien zostać zwolniony ze stanowiska trenera kadry?
Czy w związku z podjęciem przez Beenhakkera bezpłatnej współpracy z Feyenoordem Rotterdam prezes PZPN Grzegorz Lato powinien go zwolnić ze stanowiska trenera kadry??
Sztorm w szklance wody - Jestem z Leo na dobre i na złe - zapewnił piłkarzy prezes PZPN Grzegorz Lato, choć polska myśl trenerska z Antonim Piechniczkiem i Jerzym Engelem na czele robi wszystko, by się Holendra pozbyć. Piechniczek torpeduje działania trenera, lecz jednocześnie zapewnia, że chce stworzyć mu największy możliwy komfort pracy. Zaskakującego poparcia udzielił im ostatnio Zbigniew Boniek, mówiąc: - Mogę podpowiedzieć Grzegorzowi, co bym zrobił na jego miejscu. Otóż wysłałbym Beenhakkera na jego holenderską depresję. Niech się już dłużej nie męczy, skoro tak źle mu w Polsce. Tymczasem były prezes PZPN, Michał Listkiewicz, uważa, Michał Listkiewicz uważa, że zamieszanie wokół trenera reprezentacji Leo Beenhakkera to "burza w szklance wody". Czy oby na pewno? Bo powoli zaczyna przypominać sztorm. |
pewnego czasu, myslalem, ze leo ok, dajmy mu szanse niech spedzi z kadra dluzszy okres czasu, niech dostanie szanse poznania polskiej pilki, zawodnikow z zagranicy, rzeczywistosci polskich klubikow itp
ale po naplynieciu wiadomosci, ze Leo bedzie sie udzielal w holandii zostaniwajac mniej czasu na Polską kadrę pomyslalem sobie, kurde pojebały mu sie lejce... cały czas go lubię, jogo postawę szanuję, upór przy własnych decyzjach respktuję, ale nie rozumiem na czym ta wspólpraca będzie polegała i czy nie zaniedba swoich obowiązków w stosunku do nas, bo szczerze, .......i mnie co sie tam dzieje w Feyenordzie... |
To czy pomaga Feyenordowi w wolnym czasie czy nie to jest mi obojętne. Ale to że nie zabrał Brożka na euro mówiąc że to nie international level, i zabranie w jego miejsce Zahorskiego było chore i krzywdzące. Jak widac teraz bardzo sie pomylił
|
Jak tam pracuje za darmo to ja bym mu nie płacił za reprezentacje. Jak będzie chciał na takich warunkach współpracować to niech trenuje :) Bo w innym wypadku PZPN staje się nieoficjalnym sponsorem Feyenordu.
|
Ja od samego początku pracy byłem przeciwnikiem Holendra, a teraz z niecierpliwością oczekuje jego zwolnienia. Ciągłe kłamstwa w mediach, absurdalne powołania, bądź ich brak, druga praca itd. Nie uważam by ten trener osiągnął coś więcej z naszą reprezentacją niż jego poprzednicy. Postawa w eliminacjach poza jednym meczem nie była niczym szczególnym.
Poza tym doczekaliśmy się czasów w których więcej reprezentantów ma Górnik Zabrze niż my. Z kolei powołania dostaje Wiślak, którego wygryzł ze składu 20 letni młokos... Leo jest traktowany jak święta krowa, powinien zostać potraktowany jak pozostali trenerzy po wielkich imprezach. Do tego dochodzą jeszcze jego ciągłe narzekania, humory, wyzwiska... A skoro podobne zdanie o Beenhakkerze mają takie autorytety jak Boniek, Tomaszewski, czy Piechniczek to nie mam już złudzeń, że należy wywalić Mistera Tralalale. |
Jak dla mnie to sam fakt, że się tej pracy w Feyenordzie podjął pokazuje jak głęboko w dupie ma reprezentacje Polski i jest tu chyba tylko ze względu na ogrom pieniędzy jaki otrzymuje od PZPNu. Może gdyby miał na prawdę dobre wyniki, patrzyłbym na to trochę inaczej ale tych wyników nie ma. Sa wygrane z Portugalia, ale są też porażki z np. Armenia.
W reprezentacji siedzi Zahorski, który ma problemy żeby w ogóle w bramkę trafić, a taki Wichniarek, który strzela od pewnego czasu bramkę za bramką w Bundeslidze o reprezentacji mógł poczytać albo pomarzyć i teraz jak już się oficjalnie na Benhakera wypiął to nagle nasz selekcjoner sobie o nim przypomniał, chociaż sądzę, że bardziej trafne było by powiedzenie, że to Wichniarek dał o sobie znać Benhakerowi. Tak samo gdzie jest Jeleń? We francji jak gra to gra z reguły dobrze, Brożka na euro zabrać też nie chciał, bo to niby nie ten poziom, a jak przyszło co do czego to okazało sie, że na turnieju nie mamy w zasadzie żadnego grającego napastnika, za to mieliśmy Zahorskiego. Potem oczywiście Brożek otrzymał powołanie bo rzekomo osiągnął już odpowiedni poziom... podczas przerwy letniej kiedy liga stoi, a przez spory okres czasu piłkarze mają urlopy- Brożek także. |
Czy jestem za zwolnieniem Beenhakera... Raczej nie... Uważam go za dobrego trenera i póki co nie widze żeby praca dla Feyenoodru była zagrożeniem dla pracy dla Polski...
A teraz zadaje sobie kolejne pytanie Czy jestem za zwolnieniem Beenhakera i zatrudnieniem w jego miejsce Piechniczka, Urbana, Ulatowskiego, czy innego Majewskiego? Bo na pewno nie będzie to już zachodni trener i na pewno nie o klasie Beenhakera... Niech każdy sam sobie odpowie na to drugie pytanie... Bo łatwo narzekać, a jeszcze łatwiej trafić z deszczu pod rynnę... |
Trener reprezentacji powinien pracowac tylko z reprezentacją a nie barac się jeszcze w jakiegoś pomocnika w innym klubie. Przez to mniej uwagi poświęca nam, ponieważ pewną ilosc kieruje też na Feynoord.
Więc jeśli ja miałbym decydowac byłbym za zwolnieniem, choc nie przed arcyważnym dwumeczem, tylko po. Ale tak zdrowo myśląc to kto zamiast niego? Lato ma więc ciężki orzech do zgryzienia. |
Benhałer to świetny selekcjoner , w Polsce na tym fachu nikt się tak nie zna . Ciężko byłoby znaleść polskiego trenera na jego miejsce. Uważam też ,że żaden nasz trener nie ustawiłby drużyny taj jak np. w meczu eliminacyjnym z Portugalią.
Tyle tylko że praca (jaka kolwiek by nie była) w Rotterdamie dla Polaków jest odczuwalna jako lekceważenie , a tego nie lubimy. Benhauer powinien o tym wiedzieć, rozumieć nas i wybrać, Feyenord bez niego chyba nie przestanie istnieć, a kadra pilnie go potrzebuje. fst offtopowo- Uważam , że Wichniarek to "popierdułka" , na kadre się nie nadaje , NIGDY się nie sprawdził , podobnie jak np. Warzycha . |
Cytat:
|
pytanie do tych, którzy chcą zwolnienia Leo.. - kto takim razie jest gotów pojawić się na jego miejsce?
|
Cytat:
P.S. Beenhakkera bym nie zwalniał, bo mimo swoich wad nie prowadzi źle tej reprezentacji. Piłkarze stoją za Nim murem więc to chyba znak, że nie jest to zarozumiały bufon, przynajmniej w stosunku do piłkarzy, bo do dziennikarzy to ja mu się nie dziwię, że się odnosi tak, a nie inaczej. |
Wojtek, fachowcem i w miare kumatym człowiekiem jest tu masz racje, ale panująca o nim opinia wsród polskich piłkarzy jest taka a nie inna. Więc mogło by to się skończyć najwiekszym bojkotem kadry w historii.
A co do Beenhakkera to jak go nie widze już za długo jako trenera. bo przeciez ta afera z Feyenordem to istne jaja, jeszcze gdzieś czytąłem ze zasłania się tym ze tam jest Janota i go obserwuje. Jeśli faktycznie jest takim świetnym trenerem to powinien organizować jakies warsztaty dla trenerów, obserwować naszych zawodników, a nie być w Polsce klika dni w miesiącu które w większości spędza na Miodowej. Ciekawe co będzie za tydzień jak zacznie się liga i tutaj powinien być cały weekend na polskich stadionach ale zapewe bedzie na holenderskich. Co do następców jest kilku którzy czekają całe trenerskie życie: Smuda, Kasperczak |
Cytat:
Odnośnie następcy, to moim zdaniem są odpowiedni zastępcy. Np: Michniewicz, Kasperczak, Smuda, Engel ewentualnie Stefan Majewski, Tarasiewicz, Janas. Nie sądze by reprezentacja pod wodzą tych fachowców mogła grać gorzej. A pieniędzy zaoszczędzimy mnóstwo, nie będziemy musieli oglądać średniaków i przeciętniaków ligowych w barwach naszego kraju. Poza tym trener nie będzie opowiadać o zaściankowości naszego kraju, systematycznie okłamując media i kibiców. |
a Guss Hiddink moze...
Guus Hiddink. He is currently the manager of the Russian national team, as well as the English Premier League side Chelsea. To dopiero nie lada qrwa wyzwanie... |
za ta kase co pobiera siwy spokojnie mozna zatrudnić trenera na wysokim poziomie z zagranicy..
|
Coraz bardziej wydaje mi się, że problem z Leo , tak samo samo jak i inne problemy polskiej piłki (korupcja) swoje źródło mają tylko w jednym miejscu - PZPN.
To państwo w państwie, na które nie ma bata a zarząd myśli tylko o tym jak najmilej spędzać czas i jak najprzyjemniej wydawać pieniążki, które sami sobie przyznają. Leo się tylko dostosował, był na tyle cwany by odpowiednio mu adwokaci sformułowali umowę, że jak go wywalą to on na tym nie straci. Ich to w sumie też wali, przecież ze swoich mu nie dają. Na całym zamieszaniu coś jeszcze usiłują pismaki ugrać, szukają sensacji bo za to mają płacone. Jedyne wyjście to czekać, aż do Wrocławia pojadą wszyscy z Miodowej i okręgowych związków oraz że zaczną inni tam działać. Ale jak zorganizować , by i oni zaczęli myśleć o naszej piłce a nie o napełnieniu kałduna - nie wiem. Pewnie wszystko sprywatyzować i wtedy właściciel sam przypilnuje, by mniej chowali pod swój obrus. Kiedyś mi się wydawało, że takim testem, że nowe idzie to zatrudnienie Kasperczaka, on by ich przycisnął by robili to , co do nich należy. Dziś już nie jestem tego i jego taki pewny. |
Cytat:
Jakby tak Wdowczyka z kicia wyciągnąć to świetny kandydat. Co do Smudy to Lech na to nie pójdzie... Poza tym jego teraz ewidentnie ciągnie do trenerki w ligach zachodnich a nie do reprezentacji... A co do Kasperczaka to hmmm wole Leo... Szczególnie że jak ktoś słusznie zauważył Hiddink pół życia łaczy funkcje trenera kadry i klubu i jakoś nikt na tym nie ucierpiał jeszcze... A Leo ma być jedynie doradcą... Jakby całą naród nie słuchał ględzenia starego Piechniczka i jego kumpli to nie byłoby problemu... A moim faworytem do zmiany Leo jest tylko Jacek Gmoch... To jest autorytet... Co tam Leo... |
No dobrze, Leo Goodbye a kogo na stanowisko trenera repry??? Bo piszemy, żeby sobie poszedł a nawet tak za bardzo nie mamy pomysłów na jego zastępcę. Co - Smuda??? Urdan??? Nie bądźmy śmieszni!!!... Póki co ja nie widzę nikogo kto mógłby konkretnie i z wymiernymi efektami pracować z kadrą.
|
Powołania piłkarzy wzięte nie wiadomo skąd (Pazdan, Polczak, Zahorski, Wasiluk i inni tacy), sławny "international level" - (Wichniarek, Jeleń, Brożek), odstawianie szopek w mediach (lekceważenie dziennikarzy), kłamstwa i negocjacje za plecami (Feyenoord), uważanie się za wodza całej polskiej piłki a Polaków za piłkarski ciemnogród - dziękuję, ale za takie pieniądze jakie tu dostaje to chętnie powiedziałbym mu: Do widzenia! Jeden dobry mecz z Portugalią przez kilka lat to stanowczo za mało.
Następcy? Kasperczak lub Nowak. |
Cytat:
|
Jak dla mnie to jeżeli mamy sie pozbyć Leo to jest tylko 2 kandydatów :
Maciej Skorża- Potrafi maksymalnie wykorzystać potencjał tych graczy, których ma. Świetnie ustawia taktycznie zespół. W związku z tym ,że nie mamy za wiele "gwiazd" to wydaje się najlepsza opcja. Piotr Nowak- Doświadczony trener z zagranicznej "szkoły". Ma na koncie zdobycie mistrzostwa uSA. Od paru lat pracuje z reprezentacjami Stanów Zjednoczonych w roli asystenta lub konsultanta. Innych odpowiednich szkoleniowców jak dla mnie nie ma. Jak sie pozbywamy Leo to trzeba postawić na kogoś młodego , a nie starych "leśnych dziadków". Z oczywistych względów wolałbym aby Pan Skorża pozostał jednak w Wiśle. Pozostaje jeszcze opcja zagraniczna..... |
Piotr Nowak, ten z USA. Moim zdaniem najzdolniejszy z polskich trenerów młodego pokolenia.
|
Cytat:
|
a gdzie są zwolennicy H. Kasperczaka na trenera reprezentacji?
w Zabrzu wychodzi jego wielki talent... :rotfl: ale, żeby było na temat to dodam, że LEO powinien jak najszybciej zostać zwolniony, jego powołania to czysta kompromitacja i kpina ot to :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
No to w takim razie wole Leo...... Chociaż "Doktor" .....niezła kandydatura .:rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Tak Zwolnic Go Wystarczy Popatrzec Co On Odpier.... !!!
|
nic był do chłopa nie miał gdyby:
- przedewszystkim spełniał to o czym mówił gdy obejmował kadre współpraca z trenerami, przygladanie sie zawodnikom rzeczywiscie wyszukiwanie telantow, reforma polskiej piłki i szkolenia to wszystko obiecywał czyli przedewszystkim chodzi mi o jego sprawy zawodowe a do tego dochodzą jeszcze takie rzeczy jak to ze - śmiał sie z nas polaków prosto w twarz (chatki itd) - pieprzył o cudzie ze bylismy na euro cud to był jak trynidad trenował i weszli na mś oraz wiele innych 'docinek' nie pasuje mu to ze tak powiem 'spieprzaj dziadu' przedewszystkim media zrobiły z niego jakies bustwo i ci naiwni "kibice" z tym swoim mega żenującym Leooo jak słysze to na meczach reprezentacji to mi jest poprostu wstyd za tych ludzi, prawda jest taka chłop ma nas w dupie wiec chcac by nie wyszlo na jego wypieprzyc go trzeba bo skonczy mu sie kontrakt i pojdzie w swiat ze swoimi opowiastkami jak mu w tej polsce bylo zle. |
Cytat:
|
Beenhakker to dobry trener ale takim też był Janas i Engel dlatego uważam że po Euro już go powinno nie byś jeżeli mamy byś konsekwentni.Zwolnić go nie traktować jak króla bo nic takiego jeszcze nie osiągnął.
|
Cytat:
Rozumiem że pewnie chodzi o reprezentację naszą... Koniec końców mówiono że zwolnienie Janasa i Engela zaraz po turnieju to był błąd więc w końcu powinno się go zaprzestać... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl