Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 08.03.2009 00:59

[quote=LuKaS TSW;688854]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 688267)
na jutro:
Crewe-Hereford 1
Birmingham-Southampton 1
Torino-Juventus 2
Carmarthen-Rhyl 2

kurs 13,31

no i siadło:)
a na jutro:
Legia-Odra 1
Furth-Oberhausen 1
Zizkov-Sparta 2
Napoli-Lazio 1
River Plate-Sarandi 1

dokladnie taki sam kupon sobie ulozylem przed wejsciem na forum:P Napoli ;/

mac251_251 08.03.2009 01:21

Sobota na DUŻYYYY PLUS ZOBACZYMY CO DZIŚ
http://i42.tinypic.com/zmz53d.jpg
http://i42.tinypic.com/1217ivm.jpg
http://i43.tinypic.com/1z3uwpz.jpg
http://i39.tinypic.com/2cr7c3m.jpg

Nastpeny kupon poprawny tylko jeszcze nie podsumowany do wygranej.
http://i42.tinypic.com/2rvyfwi.jpg

Pozdrawiam powodzenia

1q2 08.03.2009 02:35

No ja też ,z dużymi oporami ale jednak zdecydowałem się na Wislełkę + 2 hokeje Szwjacarskie+ cud w Heerenveen ,spowodowały że całkiem udana sobota.

pan Dudi 08.03.2009 09:52

Bo to dobra sobota była ;)


Cytat:

934480 Energie Cottbus - Hertha BSC Berlin (Typ) 2 2,40 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 15:30 (1:2) 1:3
934502 TSG 1899 Hoffenheim - Werder Bremen (Typ) X 3,25 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 15:30 (0:0) 0:0
935536 SC Heerenveen - FC Groningen (Typ) 1 1,70 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 18:45 (0:0) 2:1
30 pln-> 397,80 8)


Ale miał też swoje mroczniejsze strony:

Cytat:

So 07/03/09 14:00 Derby - Bristol City
akumulacyjne Ang. Championship 1 1 (2-1) 2.25

So 07/03/09 14:45 Piast Gliwice - GKS Belchatow
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 2 1 (1-0) 2.25

So 07/03/09 15:30 VfL Wolfsburg - Karlsruhe
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1 (1-0) 1.40
So 07/03/09 16:00 Nottingham Forest - Swansea
akumulacyjne Ang. Championship x x (1-1) 3.25
So 07/03/09 16:00 Plymouth - Reading
akumulacyjne Ang. Championship x x (2-2) 3.25
So 07/03/09 19:15 Slask Wroclaw - Polonia Bytom
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 1 1 (3-0) 1.50


****a mać.

mileniumm 08.03.2009 10:19

Barcelona - Bilbao 1
Śląsk - Polonia 1
Birmingham - Southampton 1

Trafione, wygrana 31,23 zł ;)
Stawka: 10 zł

Na niedzielę
Legia - Odra 1
Furth - Oberhausen 1
Fiorentina - Palermo 1
Leverkusen - Bochum 1
River Plate - Arsenal S. 1
kurs: 8,58
stawka: 5 zł
do wygrania: 38,59 zł

Tobi1906 08.03.2009 12:56

Na dzisiaj:

Rangers-Hamilton 1
Arsenal-Burnley 1
San sebastian-Sevilla atl. 1
Sevilla-Almeria 1
Mainz-Augsburg 1

do wygrania 35,30

MISTA92 08.03.2009 15:40

Zalogowałem się na Expekt i mianowicie mam takie pytanie chce sobie wpłacic pieniadze na konto jutro sie wybieram do banku wystarczy ze tylko wypełnie druk i pieniadze zostana przelane tak? Ile się czeka az pojawia się na koncie ...? niesety musze isc wpłacic tak poniewaz nie posiadam zadnej karty bankowej ani konta...Bo jezeili cos wygram to pieniadze sobie przelewam na konto np.Kumpla:) Ale prosze was o pomoc z góry THX...

WiślakNH 08.03.2009 16:21

Czeka sie 3-4 dni robocze.

luki 08.03.2009 18:18

Dzisiaj zagrałem

Toronto - Utah 2
Amadora - Braga under 2.5
Houston - Memphis 1

AKO: 2,48

mac251_251 08.03.2009 19:53

Witam , zna ktoś wynik meczu : GCB Centrostal Bydgoszcz - MKS Dabrowa Gornicza ?

Żuczek 08.03.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 687520)
Wisla - Polonia W. 1
Slask W. - Polonia B. 1

Real M. - Atl.Madryt 1
Kurs: 4.48

Salzburg - Sturm Graz 1
Mattersburg - Rapid W. 2
Villarreal - Espanyol 1

Kurs: 4.80

I jeden trafiony :-)

pan Dudi 08.03.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 689117)
Zalogowałem się na Expekt i mianowicie mam takie pytanie chce sobie wpłacic pieniadze na konto jutro sie wybieram do banku wystarczy ze tylko wypełnie druk i pieniadze zostana przelane tak? Ile się czeka az pojawia się na koncie ...? niesety musze isc wpłacic tak poniewaz nie posiadam zadnej karty bankowej ani konta...Bo jezeili cos wygram to pieniadze sobie przelewam na konto np.Kumpla:) Ale prosze was o pomoc z góry THX...



Ale jak sobie wyobrażasz przelew na nr cudzego konta z Twoim imieniem i nazwiskiem jako posiadacza konta? Bo to jest tak, że wpisujesz tylko numer konta, a nazwisko właściciela masz jakby narzucone, bo domyślnie jest takie same jak nazwisko właściciela konta u buka. Jeśli coś będzie nie tak, to Ci zawieszą konto u buka i będziesz miał po kasie i ewentualnych wygranych.

1986 08.03.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 689268)
Witam , zna ktoś wynik meczu : GCB Centrostal Bydgoszcz - MKS Dabrowa Gornicza ?


Centrostal wygrał 3-1

mac251_251 08.03.2009 20:45

1986 DziĘki Wielki Pozdro

LuKaS TSW 08.03.2009 22:18

467 Gyoer-Kecskemet 2:0 1 1,70938 Carmarthen-Rhyl 1:2 2 1,851143 Furth-Oberhausen 3:1 1 1,63263 Horsens-Odense 2:1 2 0,00638 Mattersburg-Rapid W. 0:3 2 1,75
684 Panserraikos-AEK Ateny 1:5 2 1,95259 V.Zizkov-Sparta 1:2 2 1,85
tu jedno pudło i :
Legia-Odra 1
Furth-Oberhausen 1
Zizkov-Sparta 2
Napoli-Lazio 1
River Plate-Sarandi 1

tu to samo:/

mogłby dać ktoś na jutro typy kurs ok 10 żeby był

kameleon2323 08.03.2009 22:30

Slovan-Martin(5m.) 1
Aarhus-Vejle 1
Slavia-Ostrava 1
Angers-Lens 2
Kurs ogólny: 10.66
wiadomo trudno teraz trafic bo sa takie niespodzianki ze huhhuuu ale zobaczymy :) najardziej sie wlasnie boje o to podkreslone :P

EnDrJu92 08.03.2009 23:16

No a ja wygrałem :) kurs był mały ale przy postawieniu większej kasy było można zgarnac

Naval-Benfica 1,55 - 2
River Plate-Arsenal de Sarandi 1,90 -1


a inne kupony
Fiorentina-Palermo 1
Sevilla-Almeria 1
Lech-Jaga 1
Legia-Odra 1
Bayer L 04-Bochum 1
River P-Arsenal 1

WISŁAZWE 09.03.2009 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 689421)
Slovan-Martin(5m.) 1
Aarhus-Vejle 1
Slavia-Ostrava 1
Angers-Lens 2
Kurs ogólny: 10.66
wiadomo trudno teraz trafic bo sa takie niespodzianki ze huhhuuu ale zobaczymy :) najardziej sie wlasnie boje o to podkreslone :P


Ciekawy kupon ale mecz Slavia- Ostava to mecz na szczycie a takie lubią rozczarować a po za tym w meczu Angres- Lens pachnie remisem :) ale to tylko moje spostrzeżenia :)

LuKaS TSW 09.03.2009 13:33

Mac.Tel Aviv-Hap.Tel Aviv 1 A
Setubal-N.Funchal 0 B
Angers-Lens 0 C
Duisburg-Nurnberg 0 D
Wil-Lausanne 0 E
Avellino-Mantova 0 F

systemem 2 z 6 za 30 zł

DrewniaQ 09.03.2009 14:11

934167 Aarhus GF - Vejle BK (Typ) X 3,20 09-03-09 19:00
936100 SK Slavia Praha - Banik Ostrava (Typ) 1 1,60 09-03-09 17:15
937283 SCO Angers - RC Lens (Typ) 2 2,65 09-03-09 20:30

2z3, suma: 9zł do wygrania max. 53zł

rocco_1906 09.03.2009 14:57

Cracovia - Tychy 1
Podhale - Stocznia 1

Kamil_mchw 09.03.2009 15:00

obstawiacie coś z LM??
bo ja się tak właśnie zastanawiam nad czymś... założyłem sobie konto w betclicku gdzie jest cashback w przypadku przegranej do 55 zł. i już wpłaciłem to 55 zł.
tylko co obstawiać...
myślałem nad:
barca
liv
manU
za 55zł. 296 do wygrania :]
ewentualnie jeszcze się zastanawiałem czy nie dodać do tego jeszcze man city i wtedy do wygrania by było 390 :]
jak myślicie... kali się czy czekać na ligę??

LuKaS TSW 09.03.2009 15:10

ja bym zagral wygrane Barcelona Bayern i awanse Panathinaikos i Porto ,a z UEFA Werder PSG i MC na mecze :)

EnDrJu92 09.03.2009 16:48

Victoria S-Nacional X2
Slavia P-Banik O 1
Angers-Lens X2
Maccabi Tel Aviv-Haopel Tel Aviv 1X

Co myliscie o tym kuponie na dzis?? Kurs ogolny 4,13

jasiu 09.03.2009 16:49

a cos na juro ciekawego polecacie?

LuKaS TSW 09.03.2009 16:53

jutro może Austria Wiedeń 1 Swansea 1 Millwall 1 Wrexham 1

1q2 09.03.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 689660)
obstawiacie coś z LM??
bo ja się tak właśnie zastanawiam nad czymś... założyłem sobie konto w betclicku gdzie jest cashback w przypadku przegranej do 55 zł. i już wpłaciłem to 55 zł.
tylko co obstawiać...
myślałem nad:
barca
liv
manU
za 55zł. 296 do wygrania :]
ewentualnie jeszcze się zastanawiałem czy nie dodać do tego jeszcze man city i wtedy do wygrania by było 390 :]
jak myślicie... kali się czy czekać na ligę??

Pamiętaj że dorzucać się nie powinno. bo lepiej mieć te 290 niż -50:) - to oczywiście taki przykład ale z doświadczenia wiem że chciwość jest najczęstszą przyczyną wtop.

a co do LM....Barca powinna sobie poradzić, reszty Ci nikt nie zagwarantuje - ja osobiście chyba na ManU się zdecyduje ,bo gra Interu mimo znakomitych wyników w lidze, mnie nie przekonuje jakoś.\
Są tacy co w ogóle odpuszczają LM w wyższych fazach ,ale to może być też tak - postawisz, wtopisz - w****isz się - nie postawisz, okaże się że byś wygrał - jeszcze bardziej się w****isz:) - ogólnie w doradzanie co obstawiać się nie bawię bo nie chcę byc choć w minimalnym stopniu odpowiedzialny za czyjąś potencjalną stratę pieniędzy.Oczywiście co innego wrzucić po prostu swoje typy.

ps wczoraj to prawie czegom sie nie tknąl to wtopa:)
Fiorentina wtopa, Aalborg - wtopa, Leverkusen - wtopa ,Unirea - wtopa , jedynie hokej i Sevilla uratowała w dużej mierze dzien

$iWu$ 09.03.2009 17:06

Liverpool - Real X
Juve - Chelsea X

a na środę:
Barca 1
MANU 1
i zabawa na live... ;)

Waldus88 09.03.2009 17:17

Na dzisiaj taki sobie:

Liteks - Slavia 1 @ 1,35
Angers - Lens (ILG 2.5) 1 @ 1,55
Avellino - Mantova (ILG 2.5) 1 @ 1,57
Slavia P. - Ostrava 1 @ 1,62
Arsenal(r) - West Ham(r) 1 @ 1,70
AKO: 9,05

i taki europejski:P

Barcelona - Lyon 1 @ 1,45
PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70
CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85
Man Utd - Inter 1 @ 1,75
Man City - Aalborg 1 @ 1,50
AKO: 11,97

kameleon2323 09.03.2009 17:48

Manch.City-Aalborg 1
Bayern M.-Sporting L. 1
Barcelona-Lyon 1
PSG-Braga 1
Mechelen-Anderlecht 2
wklad 10zl
Do wygrania 93zl
jutro cos takiego chyba skoluje sobie :P co o tym myslicie :) z gory thx za opinie :D o Anderlecht sie nie boje a ladny kursik jest polecam :P jak cos wygralo u siebie 7:1

LuKaS TSW 09.03.2009 18:03

a może daj mecz Chivas-Caracas 1 w nocy ze środy na czwartek bodajże

MISTA92 09.03.2009 20:27

HC Örebro 90 - Enköping SK HK
postawiłem ten mecz i za cholere nigdzie nie moge sprawdzac tego wyniku jako live bo własnie....trwa pomocy z góry THX

LuKaS TSW 09.03.2009 22:57

Mac.Tel Aviv-Hap.Tel Aviv 1 A -
Setubal-N.Funchal 0 B -
Angers-Lens 0 C V
Duisburg-Nurnberg 0 D V
Wil-Lausanne 0 E -
Avellino-Mantova 0 F V

systemem 2 z 6 za 30 zł


zawsze jakaś kasa jest:)

PrawdziwośćDlaGry 09.03.2009 23:01

MISTA92

http://www.orebrohockey.se/matchfakta.php?match_id=640

5-1 dla ORE.

Waldus88 10.03.2009 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 690022)
Mac.Tel Aviv-Hap.Tel Aviv 1 A -
Setubal-N.Funchal 0 B -
Angers-Lens 0 C V
Duisburg-Nurnberg 0 D V
Wil-Lausanne 0 E -
Avellino-Mantova 0 F V

systemem 2 z 6 za 30 zł


zawsze jakaś kasa jest:)

Rozumiem,, że za każdy mecz dałeś 5zł. Minimalna to 1zł?

Skoro trafiłeś 3 to ile wygrałeś? :P

NA DZISIAJ:
http://i41.tinypic.com/rte1ra.jpg

Nitrox 10.03.2009 12:34

Mozecie mi napisac bo niepamietam, jak sie oblicza przewidywana wygrana ?? ??



EDIT: Dzięki Panie Dudi. Troche juz nie grałem, i wyleciało mi to z głowy. Pozdrawiam

pan Dudi 10.03.2009 12:39

Nie pamiętasz? Czyli wcześniej pamiętałeś i zapomniałeś? :D


W każdym razie- mnożysz przez siebie kursy poszczególnych zdarzeń i to wszystko razy postawione pieniądze.

Tobi1906 10.03.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 690207)
Nie pamiętasz? Czyli wcześniej pamiętałeś i zapomniałeś? :D


W każdym razie- mnożysz przez siebie kursy poszczególnych zdarzeń i to wszystko razy postawione pieniądze.

Warto zaznaczyc rowniez ze w ziemnych punktach (sts,toto-mix) kursy mnozone przez siebie mnozysz a potem stawke postawioną przez Ciebie

np. 2 zl = 1,8

10 zl - 9

Czyli poprostu kursy X 90% stawki ;)

DrewniaQ 10.03.2009 14:08

Podatek 10% jest odliczany po prostu, ustalony na poziomie 10% :P

Dzisiaj musi wejść kupon!

pan Dudi 10.03.2009 14:16

A jakiż to kupon musi dzisiaj wejść? ;>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl