![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Brzydki jest ?? :-p |
Piękny mecz, zajebisty doping, nic dodać nic ująć! no i Chavi się konkretnie rozkręca, Cikos też świetny mecz :D
|
Cytat:
http://this11.com/boards/1289772262581650.jpg I mieć jeszcze w tym ustawieniu dwóch Alvarezów po obu stronach boiska, bajka :D |
Wisła Kraków: oby takie mecze grali co tydzień, a nie od święta
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...e-od,id,t.html |
Cytat:
Generalnie, niezdrowe jest myslenie idealistyczne, ale idąc Twoim tokiem rozumowania, cała drużyna powinna siedziec na ławie... Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Obecnie Mały jest jednym z lepszych, ot co. pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielne popołudnie ! :D |
Cytat:
|
Cytat:
Jak dla mnie to Mały jest przede wszystkim... przebojowy. Średni strzał, kiepska wrzuta, przegląd pola. |
Cytat:
Alvarez był średnim obrońca, niegodnym wykupienia przez Wisłe Kraków. Pomijając balony które starał się wrzucić, średnią defensywę i szybkość (vide Radzewicz i jego pościg) mit powstał gdyż Pablo był sympatycznym człowiekiem i na zdjęciu zatrzymał Kakę. |
Czy będzie można gdzieś obejrzeć mecz MESA Legia-Wisła na zywo???
|
W PS w "11" kolejki Pajlic i Bunoza, czyli wg naszego forum dwóch najgorszych graczy meczu :)
|
Cytat:
Do czego zmierzam: "PS" kiedyś był słaby, teraz jest żałosny. |
Cytat:
|
A czego nie ma Chaveza?
Widzieliście już kulisy meczu Wisła Legia? http://legia.com/www/index.php?akt=18923 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bunoza zagral poprawnie ale Pajlic to nie ma nic oprócz szybkosci. Apropos meczu -wdac ze caly tydzien pracowali i byli zdeterminowani na tego jednego konkretnego przeciwnika,bo prestiz ,itd mozna sie tez pokazac ,wypromowac to tez ale teraz przyjdzie nastepna kolejka i zobaczymy czy beda tak samo gryzli trawe:) |
Nie wiem czyego Wy chcecie, ale Pajilic gra na lewej obronie co najmniej dobrze. Nie popełnił jeszcze ani jednego błędu, bierze aktywnie udział w akcjach ofensywnych.
|
co do dymu na g4 byłem niestety w samym środeczku...dwie sprawy jak jeżdze na Wisełke od 1994 to byłem dwa razy swiadkiem jak sie Wislacy na sektorze bili między sobą i co powiem ...dwa razy to były te same osoby...(oczywiście po jednej stronie)kolesie koło 35 lat mówiący o sobie stara Wisła i to ta waleczna Wisła(zero barw aczkolwiek chłopaki śpiewali)...nad nimi stało około 10 osób z rabki zdrój w tym jeden koleś na bombiony i starsznie 'ważny'(niby barwy miał niby śpiewał)Gniazdowy kazał podnieś ręce i powiedział kto nie podnosi to zwrócic mu uwage no i chłopak z rabki zwrócli uwage jednemu z tym kolesi(temu który był z nich najstarszy i pozornie wygladał jak piknik)no i zaczli coś tam pyskowac do siebie...i pewnie by nic nie było ale koles hojrak z rabki nagle z nienacka wypłacił albo spróbował wypałcic temu starszemu kolesiowi gonga no i sie zaczeła jadka jak cholera kolsie rzucili sie na hojraka i zaczeli mu normalnie po głowie skakać chlopaki z rabki solidarnie chcieli pomóc koledze i cos tam próbowali go ratować ale te kolesie starsze to są naprawde kabany zaprawione w bojach...pojawił sie inny koleś i zaczoł ich uspokajać(przynajmniej tez był nabity)ale też zaczeli sie z nim lać, że to chyba był ktoś ważny to zaraz zleciało sie sporo obecnej naszej ekipy i uspokojili wszystkich(strzególnie jeden wparowal i robił czystki nawet z tymi klockami...ogólnie sytuacja nie za ciekawa bo wszyscy jesteśmy Wislakami
swoja droga chłopaki którzy krzyczeli 'my jestesmy stara Wisła'są chyba starsznie nadpobudliwi bo z 10 lat temu na X pobili sie skolesiem o miejsce(wbili na mecz 5 minut przed rozpoczenciem a zajeli miejsca jkaby mieli rezerwacje ktoś im zwórcił uwage no i zaczeli go lać... teraz mi sie wydaje że to chlopak z rabki zawalił ale na 100% nie jestem pewien...fakt że nadpobudliwi przeginają lejąc swojch...to taki mały skrót wydarzeń dla ciekawskich:)najlepeij jakby ktos z rabki coś napisał.... |
Jedenstaka Kolejki według Przeglądu Sportowego:
Łukasz Sapela - Dragon Paljić, Gordan Bunoza, Piotr Celeban, Erik Cikos - Patryk Małecki, Semir Stilić, Przemysław Kaźmierczak, Jakub Wilk - Paweł Brożek, Artur Sobiech Jednak pierwszy raz przeczytałem się, że gra u nas niejaki Paljić Dragon. To jakiś brat Dragana Paljicia? To nie mówj bląd tylko info stąd http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jed...088,1,997.html |
Wymieniłbym Bunoze na Chaveza i mogłoby być.
|
Cytat:
to co ma Piotr Brożek jak nawet szybkości nie ma? Cytat:
Cytat:
Ja wiem że bieganie fajnie wygląda, ale rozliczajmy piłkarzy za grę w piłkę. Wypominanie braków ofensywnych Paljiciowi w porównaniu do Cikosa zakrawa na kpinę, w porównaniu do Alvareza wywołuje uśmiech politowania. Singlar w pierwszym meczu po kontuzji z Odrą zanotował asystę, więcej niż Alvarez przez rundę. |
http://www.youtube.com/watch?v=B0QxC...layer_embedded :) lepsze niż wypociny Legii
|
Cytat:
Cytat:
|
witam.nigdzie nie moge znalezc w sieci konferencji pomeczowej.bylbym wdzieczny jakby ktos mial, albo jakiegos linka mogl przeslac.konferencja przedmeczowa jest a pomeczowej za cholere nigdzie nie moge znalezc co jest dla mnie conajmniej dziwne jesli chodzi o taki mecz.z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
chodzi mi o wypowiedz maaskanta bo skorzy znalazlem |
Jak to nie ma? Na oficjalnej stronie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_konferencje/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl