Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

PhantomRanger 15.11.2010 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1011603)
Alez oczywiscie ze sa. Stilic, Marcin Burkhardt, Iwanski czy Mila. A stawiam, ze i lepiej pod tym wzgledzie prezentuje sie Mierzejewski, Panka, Kriwec, Cetnarski i Vukovic.

Czech to pilkarz niestety ale bardzo slaby.

Na pewno ma słabą psychikę. Możliwe jednak, że sama myśl popełnienia przez niego błędu nie będzie skutkowała sytuacją rywala tylko jeszcze za nim jest Sobolewski. Być może Jirsak potrzebował takiego komfortu psychicznego jakiego wcześniej nie dostawał przy ustawieniu 4-4-2. Czas jednak pokarze czy to był jednorazowy wyskok czy może Maaskant do niego jakoś jednak dotarł.

willow 15.11.2010 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1011623)
Na pewno ma słabą psychikę. Możliwe jednak, że sama myśl popełnienia przez niego błędu nie będzie skutkowała sytuacją rywala tylko jeszcze za nim jest Sobolewski. Być może Jirsak potrzebował takiego komfortu psychicznego jakiego wcześniej nie dostawał przy ustawieniu 4-4-2. Czas jednak pokarze czy to był jednorazowy wyskok czy może Maaskant do niego jakoś jednak dotarł.

Zgodzę się z Tobą, nie można określić Jirsaka mianem piłkarza słabego. Ma swoje plusy, ma i minusy. Do niewątpliwych plusów zaliczam dobrą.technikę, świetny przegląd pola i celne podania. Minusem jest jego fizjonomia i psychika. Jirsak nigdy nie będzie typem lidera i nie weźmie ciężaru gry na swoje barki. Mam nadzieję, że jeśli będzie miał koło siebie Gargułę a za sobą Sobolewskiego, będzie grał coraz lepiej, czego mu zresztą życzę z całego serca, bo darzę go sympatią.

Ela 15.11.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1011637)
. Minusem jest jego fizjonomia

Znaczy co ?

Brzydki jest ?? :-p

Semper Fidelis 1985 15.11.2010 10:46

Piękny mecz, zajebisty doping, nic dodać nic ująć! no i Chavi się konkretnie rozkręca, Cikos też świetny mecz :D

JrQ- 15.11.2010 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1011642)
Znaczy co ?

Brzydki jest ?? :-p

:rotfl:

http://this11.com/boards/1289772262581650.jpg
I mieć jeszcze w tym ustawieniu dwóch Alvarezów po obu stronach boiska, bajka :D

farben 15.11.2010 10:58

Wisła Kraków: oby takie mecze grali co tydzień, a nie od święta

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...e-od,id,t.html

tomsts 15.11.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1011615)
Zastanów się przede wszystkim czego mu brakuje. Głowy na karku, dobrego dośrodkowania, strzału, techniki, charakteru…

kolego, muszę Cie zasmucić. Nie twierdze że Mały jest ideałem bo takim piłkarzem nie jest nawet Messi czy Ronaldo. Ale jesli twierdzisz ze Mały nie jest dobrym kandydatem na napastnika spośród AKTUALNYCH zawodników Wisły i brakuje mu strzału czy techniki to wskaż mi przyjacielu zawodnika o lepszych walorach. Zapewne jest nim wg Ciebie przebojowy, megaszybki, obdarzony niezwyklym strzałem Żuraw? BTW - Żurawia bardzooooo cenię i mam nadzieje ze zostanie w Wisle w jakiejkolwiek roli. Ale jego forma akrualna jest jaka jest..
Generalnie, niezdrowe jest myslenie idealistyczne, ale idąc Twoim tokiem rozumowania, cała drużyna powinna siedziec na ławie...
Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Obecnie Mały jest jednym z lepszych, ot co. pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielne popołudnie ! :D

tomsts 15.11.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1011622)
Przeglądu pola, dobrego dośrodkowania, umiejętności czytania gry, czyli wszystkiego czym powinien charakteryzować się dobry skrzydłowy. Posiada za to cechy które są istotne dla napastnika: przebojowość, jako taki drybling, nie najgorszy strzał.

sorry za minispam, ale teraz spostrzeglem ten post. - w pełni się zgadzam. Poza tym Mały może czuć się dobrze u boku Pawła, który potrafi się zastawić, utrzymać przy piłce. Zresztą Mały odkąd poprawcował na siłowni też sie pod tym względem prezentuje niezgorzej :] Przykład - rajd i bramka Wilka na 4:0. Potrafił się utrzymać przy piłcve a w koncowej fazie akcji przepchnąć bodajże Radovica i sie uwolnic. Daleki jestem od hurra optymizmu ale Mały w ataku może się sprawdzić. Jest bramkostrzelny, po prostu skuteczny. pzdr!

JrQ- 15.11.2010 15:00

Cytat:

Jest bramkostrzelny, po prostu skuteczny. pzdr!
Nie przesadzaj z tą skutecznością...

Jak dla mnie to Mały jest przede wszystkim... przebojowy.
Średni strzał, kiepska wrzuta, przegląd pola.

szprotson 15.11.2010 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1011658)
:rotfl:


I mieć jeszcze w tym ustawieniu dwóch Alvarezów po obu stronach boiska, bajka :D

Alvarezow? Widze ze mit dalej rozpowszechniany.
Alvarez był średnim obrońca, niegodnym wykupienia przez Wisłe Kraków. Pomijając balony które starał się wrzucić, średnią defensywę i szybkość (vide Radzewicz i jego pościg) mit powstał gdyż Pablo był sympatycznym człowiekiem i na zdjęciu zatrzymał Kakę.

Adamek21 15.11.2010 15:31

Czy będzie można gdzieś obejrzeć mecz MESA Legia-Wisła na zywo???

fialo 15.11.2010 15:38

W PS w "11" kolejki Pajlic i Bunoza, czyli wg naszego forum dwóch najgorszych graczy meczu :)

wolfy 15.11.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1011793)
W PS w "11" kolejki Pajlic i Bunoza, czyli wg naszego forum dwóch najgorszych graczy meczu :)

Można by napisać książkę "Świat według PS", byłoby o czym. Ja osobiście dałbym tam porównanie Muchy z Cehem, z którego lali kibice jak Polska długa i szeroka.

Do czego zmierzam: "PS" kiedyś był słaby, teraz jest żałosny.

brylant17 15.11.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1011793)
W PS w "11" kolejki Pajlic i Bunoza, czyli wg naszego forum dwóch najgorszych graczy meczu :)

W nszrocie Cikos Pajlic,Bunoza,Mały i Brozio a czego nie ma Pawełka?

Titto 15.11.2010 16:16

A czego nie ma Chaveza?

Widzieliście już kulisy meczu Wisła Legia?
http://legia.com/www/index.php?akt=18923

JrQ- 15.11.2010 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1011784)
Alvarezow? Widze ze mit dalej rozpowszechniany.
Alvarez był średnim obrońca, niegodnym wykupienia przez Wisłe Kraków. Pomijając balony które starał się wrzucić, średnią defensywę i szybkość (vide Radzewicz i jego pościg) mit powstał gdyż Pablo był sympatycznym człowiekiem i na zdjęciu zatrzymał Kakę.

Nie twierdzę że tak nie było, ale głównie mi chodziło mi o samo bieganie wzdłuż CAŁEJ linii boiska, ostatnio dobrze zagrał Cikos, ale Paljic grał tylko do połowy.

szprotson 15.11.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1011836)
Nie twierdzę że tak nie było, ale głównie mi chodziło mi o samo bieganie wzdłuż CAŁEJ linii boiska, ostatnio dobrze zagrał Cikos, ale Paljic grał tylko do połowy.

Przecież Paljic to jest pomocnik ! Nie oczekujcie od niego że w każdym meczu będzie najlepszym obrońcą Wisły.

Robek 15.11.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1011820)

Widzieliście już kulisy meczu Wisła Legia?
http://legia.com/www/index.php?akt=18923

Prawdziwa żałoba:-P:-P:-P

willow 15.11.2010 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1011851)
Prawdziwa żałoba:-P:-P:-P

Ale materiał.fajny, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa. Ktoś wie co to za muzyka, która zaczyna się.od mniej więcej 02:22?

JrQ- 15.11.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1011847)
Przecież Paljic to jest pomocnik ! Nie oczekujcie od niego że w każdym meczu będzie najlepszym obrońcą Wisły.

nie oczekuję, oczekuje tylko, że sprowadzą tam obrońcę z prawdziwego zdarzenia, który będzie grał ofensywnie ;)

Wojtas 16.11.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1011793)
W PS w "11" kolejki Pajlic i Bunoza, czyli wg naszego forum dwóch najgorszych graczy meczu :)



Bunoza zagral poprawnie ale Pajlic to nie ma nic oprócz szybkosci.

Apropos meczu -wdac ze caly tydzien pracowali i byli zdeterminowani na tego jednego konkretnego przeciwnika,bo prestiz ,itd
mozna sie tez pokazac ,wypromowac to tez
ale teraz przyjdzie nastepna kolejka i zobaczymy czy beda tak samo gryzli trawe:)

michu-k 16.11.2010 00:33

Nie wiem czyego Wy chcecie, ale Pajilic gra na lewej obronie co najmniej dobrze. Nie popełnił jeszcze ani jednego błędu, bierze aktywnie udział w akcjach ofensywnych.

Daro&Mysłowice 16.11.2010 01:06

co do dymu na g4 byłem niestety w samym środeczku...dwie sprawy jak jeżdze na Wisełke od 1994 to byłem dwa razy swiadkiem jak sie Wislacy na sektorze bili między sobą i co powiem ...dwa razy to były te same osoby...(oczywiście po jednej stronie)kolesie koło 35 lat mówiący o sobie stara Wisła i to ta waleczna Wisła(zero barw aczkolwiek chłopaki śpiewali)...nad nimi stało około 10 osób z rabki zdrój w tym jeden koleś na bombiony i starsznie 'ważny'(niby barwy miał niby śpiewał)Gniazdowy kazał podnieś ręce i powiedział kto nie podnosi to zwrócic mu uwage no i chłopak z rabki zwrócli uwage jednemu z tym kolesi(temu który był z nich najstarszy i pozornie wygladał jak piknik)no i zaczli coś tam pyskowac do siebie...i pewnie by nic nie było ale koles hojrak z rabki nagle z nienacka wypłacił albo spróbował wypałcic temu starszemu kolesiowi gonga no i sie zaczeła jadka jak cholera kolsie rzucili sie na hojraka i zaczeli mu normalnie po głowie skakać chlopaki z rabki solidarnie chcieli pomóc koledze i cos tam próbowali go ratować ale te kolesie starsze to są naprawde kabany zaprawione w bojach...pojawił sie inny koleś i zaczoł ich uspokajać(przynajmniej tez był nabity)ale też zaczeli sie z nim lać, że to chyba był ktoś ważny to zaraz zleciało sie sporo obecnej naszej ekipy i uspokojili wszystkich(strzególnie jeden wparowal i robił czystki nawet z tymi klockami...ogólnie sytuacja nie za ciekawa bo wszyscy jesteśmy Wislakami
swoja droga chłopaki którzy krzyczeli 'my jestesmy stara Wisła'są chyba starsznie nadpobudliwi bo z 10 lat temu na X pobili sie skolesiem o miejsce(wbili na mecz 5 minut przed rozpoczenciem a zajeli miejsca jkaby mieli rezerwacje ktoś im zwórcił uwage no i zaczeli go lać...
teraz mi sie wydaje że to chlopak z rabki zawalił ale na 100% nie jestem pewien...fakt że nadpobudliwi przeginają lejąc swojch...to taki mały skrót wydarzeń dla ciekawskich:)najlepeij jakby ktos z rabki coś napisał....

PhantomRanger 16.11.2010 09:05

Jedenstaka Kolejki według Przeglądu Sportowego:
Łukasz Sapela - Dragon Paljić, Gordan Bunoza, Piotr Celeban, Erik Cikos - Patryk Małecki, Semir Stilić, Przemysław Kaźmierczak, Jakub Wilk - Paweł Brożek, Artur Sobiech

Jednak pierwszy raz przeczytałem się, że gra u nas niejaki Paljić Dragon. To jakiś brat Dragana Paljicia?
To nie mówj bląd tylko info stąd http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jed...088,1,997.html

willow 16.11.2010 09:22

Wymieniłbym Bunoze na Chaveza i mogłoby być.

witeq 16.11.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1012151)
Bunoza zagral poprawnie ale Pajlic to nie ma nic oprócz szybkosci.

aha



to co ma Piotr Brożek jak nawet szybkości nie ma?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ
ale głównie mi chodziło mi o samo bieganie wzdłuż CAŁEJ linii boiska, ostatnio dobrze zagrał Cikos, ale Paljic grał tylko do połowy

Pomijając choćby asystę Dragana z Lechią, czym tak ten Cikos się wybija? Samym bieganiem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ
nie oczekuję, oczekuje tylko, że sprowadzą tam obrońcę z prawdziwego zdarzenia, który będzie grał ofensywnie

czyli biegał? Jak Alvarez, jak Cikos? To ja juz wole Paljicia, który czasem pomyśli na boisku i poda.


Ja wiem że bieganie fajnie wygląda, ale rozliczajmy piłkarzy za grę w piłkę. Wypominanie braków ofensywnych Paljiciowi w porównaniu do Cikosa zakrawa na kpinę, w porównaniu do Alvareza wywołuje uśmiech politowania. Singlar w pierwszym meczu po kontuzji z Odrą zanotował asystę, więcej niż Alvarez przez rundę.

brylant17 16.11.2010 16:48

http://www.youtube.com/watch?v=B0QxC...layer_embedded :) lepsze niż wypociny Legii

JrQ- 16.11.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1012191)
Jedenstaka Kolejki według Przeglądu Sportowego:
Łukasz Sapela - Dragon Paljić, Gordan Bunoza, Piotr Celeban, Erik Cikos - Patryk Małecki, Semir Stilić, Przemysław Kaźmierczak, Jakub Wilk - Paweł Brożek, Artur Sobiech

Jednak pierwszy raz przeczytałem się, że gra u nas niejaki Paljić Dragon. To jakiś brat Dragana Paljicia?
To nie mówj bląd tylko info stąd http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jed...088,1,997.html

Mały dla odmiany na Bunozę mówi Gordon :D

Cytat:

Pomijając choćby asystę Dragana z Lechią, czym tak ten Cikos się wybija? Samym bieganiem?
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, z naciskiem na słowo ostatnio ;)

nh79 16.11.2010 17:24

witam.nigdzie nie moge znalezc w sieci konferencji pomeczowej.bylbym wdzieczny jakby ktos mial, albo jakiegos linka mogl przeslac.konferencja przedmeczowa jest a pomeczowej za cholere nigdzie nie moge znalezc co jest dla mnie conajmniej dziwne jesli chodzi o taki mecz.z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam


chodzi mi o wypowiedz maaskanta bo skorzy znalazlem

PiotrG 16.11.2010 18:05

Jak to nie ma? Na oficjalnej stronie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_konferencje/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl